GESLOTEN ZIJN! Op woensdag 4 september bent u weer van harte welkom! Boerenbondwinkel op maandag 2 en dinsdag 3 september ■WE In verband met de verhuizing zal de E i B B< Terugblik op de jeugdvakantieweek G V! De veevoederafdeling zal dinsdagmiddag gesloten zijn. R 4 Ufflffl I B yikf w P’ tel;^ at fc I Bi Bi ■lAr SCHOOLSTRAAT 27a MOERGESTEL - SU L "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 28 AUGUSTUS 1985 'M PAGINA 4 L-Ss'-'- B Jr k LET OR u S-Ss In c bere ber dag Voc van; deel Opg sept Op wij Hai Wij No; gus Op star volk Boo Gyn Vol! Er plaa wat BE1 De 1 vitei mel< Th. BoerenBond AT S» Een hele gelukkige terugblik: het liep allemaal gesmeerd! Het weer zat mee (op één grote bui na); de lei ding was enthousiast, de kinderen zo mogelijk nog enthousiaster. Voor geïnteresseerden enkele cijfers: er deden 284 kinderen mee, die begeleid, aangemoedigd en bemoederd (of ’bevaderd’) werden door 60 jongeren. Het ging fantastisch jongens, be dankt! Er gingen ongeveer 80 kinderen op bi vak, verdeeld over drie avonden. 8 Mensen van Scouting St. Jan zorgden dat dit bivak heel gezellig verliep. Bedankt ’Kees en kornui ten’!!! Maar de week had nooit zo goed kunnen sla gen als er niet veel meer mensen waren die ons met daad en goederen ter zijde hadden ge staan. We zullen er even de week op nalopen. We startten op maandag met een kennisma- kingstocht waaraan werd meegewerkt door 15 mensen die de meest vreemde tonelen oplever den. Voor het plezier van de kinderen zaten en liepen ze werkelijk voor zot, maar: het was la chen, gieren, brullen, dus: bedankt medewer kers aan de ’vossenjacht’. ’s Middags werd er getimmerd aan ’hutten’ met materiaal beschikbaar gesteld door bouw bedrijf Op ’t Hoog, v.Gend en Loos Eindho ven, en de firma Verbunt. Er werd zeer dank baar gebruik gemaakt van hout, karton en spijkers. Óp dinsdag hielpen drie enthousiaste vaders bij het in en uitstappen van de kano’s en werd er gevaren onder deskundige leiding van dhr van Avendonk. Eén van de vaders zorgde zelfs voor algehele hilariteit door met een kano kopje-onder te gaan! Tegelijkertijd werd er een fietstocht gehouden waarbij vier jongeren geheel belangeloos ’post’ zaten en stelden 16 gezinnen in de ’hei velden’, inrit, tuin en soms ook hun gezelschap beschikbaar voor het ganzebordspel. ’s Woensdags stond het programma geheel on der leiding van dhr. Erven van de vereniging Roef en dat die verstand van organiseren heeft bleek alras! Aan de ’gebouwenwandeltocht’ verleenden de volgende personen hun medewerking: de koster van de parochiekerk; de bode van ons gemeentehuis; dienst gemeentewerken; de zusters van Stanislaus; dhr. Kennis van de Hondsbergsehoeve; personeelsleden van de Hondsberg; dhr. Emmen van de gelijknamige drukkerij. De kinderen liepen met open ogen en oren door al die gebouwen en staken er heel wat van op. Donderdags gingen we naar Bosbad Hoeven en behalve dan die ene langdurige bui verliep het allemaal heel gezellig, want: ’het zwemwa ter is pas echt lekker als het regent’, zo werd door veel kinderen beweerd. Op vrijdagmorgen konden wij op het St.- Jansplein een kindermarkt organiseren dank zij de medewerking van het gemeentebestuur van Moergestel en de dienst gemeentewerken, ’s Middags konden wij terecht in Den Boo gaard en konden wij getuige zijn van de nim mer aflatende ijver van dhr. Zoontjens die zijn best deed om alle bandjes en platen op tijd op draaitafel of bandrecorder te krijgen: Jan be dankt voor de gastvrijheid! Op vrijdagavond werden onder deskundige lei ding van vier dames alle kinderen geschminkt en kon de optocht beginnen waaraan ook onze harmonie haar medewerking verleende: be dankt voor het verhogen van de sfeer leden van de harmonie!! In de weken, voorafgaande aan de jeugdva kantieweek, werd de nodige publiciteit ver zorgd door de redaktie van Moergestel Nieuws. De hele week werd, zonodig, eerste hulp ver leend door Leny van EHBO-vereniging St. Cristoffel en konden wij terecht in de blokhut van St. Jan. Ook de Boszichtschool werd re gelmatig gebruikt, bedankt hr. Klomberg! Dhr. Denissen zorgde voor ons natje en droog je, bakkerij Mensink voor het ’lekkers’ en bloemisterij Willems voor een bloemetje voor onze leiding. Bedankt, dat wij ook dit jaar weer op jullie konden rekenen. Ook dhr. Ketelaars, wiens weiland werd ’plat gewalst’ door tenten, auto’s en bivakkerende kinderen, bedanken wij. Tot slot een dankwoordje voor onze ’hoofd van de huishouding’: Jo, die de hele week heeft gezorgd voor ranja, snoep, koffie en thee en minstens 20 keer de afwas heeft gedaan. Jo, bedankt, gelukkig heb je beloofd om ook vol gend jaar weer van de partij te zijn! Ook as sistente Thea: bedankt voor je zorg. Kortom: aan iedereen die heeft meegeholpen om van de jeugdvakantieweek een succes te maken richten wij een welgemeend woord van dank, maar: wij rekenen ook in 1986 weer op jullie hulp!! Tot dan!! Organisatie Jeugdvakantieweek Moergestel: Jan van lersel, Corry Kastelijn, Christien van Dijk, Det Boogaers. Gevonden voorwerpen Er bleven weer veel kledingstukken over aan het eind van de week. Een trainingsjack, een sportbroek, een stel gymschoenen, enkele stel letjes ondergoed en een paar shirtjes. Verder: een fiets, twee fietssleuteltjes, twee kinderportemonneetjes. Mocht u iets van dit alles missen, neem dan kontakt op met Corry Kastelijn, Vooskerbos 32, tel. 3476. Asa Ir if ■fc «Mf j Jfc- T

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 4