Nog méér feestelijke aanbiedingen i s I i I 3 Weken vakantie... Zomersalade Hawaisalade Harde tomaten Jonge worteltjes E. van DELFT Mooie witte champignons Hollandse Golden Delicious Hagelwitte bloemkool Sappige perssinaasappelen J.M.A. Stieger Monte Carlo salade I Gilde St. Joris Mevr. Toos Creusen Koningin Gilde St. Catharina Vers geschrapte nieuwe krielaardappeltjes! Nu extra groot assortiment heerlijk zacht fruit: heerlijke meloenen - pruimen - perziken - nectarines - abrikozen - manga's - kiwifruit - ananas - aardbeien - kersen - rode, witte en zwarte bessen - bramen - frambozen - kruisbessen bosbessen. Buurtvereniging ’De Vurhaai’ Muzikale geslaagden I geen praktijk van 5 t/m 18 aug. is gesloten van 18 juli tot 12 aug. P. TERWINDT ::XJ IX o I 250 gram NU 250 gram NU doosje kilo 15 stuks 2 kilo grote bos UIT ONZE NIEUWE SNIJKEUKEN per stuk De praktijk van tandarts I i i 1 250 gram NU De gehele week geopend. Dinsdagmiddag zijn wij voortaan gesloten! p. Waarneming: Het Koningschieten bij Gilde St. Catharina is weer op traditionele wijze verlopen. Zoals vo rige week reeds in Moergestels Nieuws was ver meld werd voor de komende vier jaar Jan van Daelen de nieuwe Koning bij St. Catharina. Samen met Gilde St. Joris en St. Sebastiaan en De geslaagdenlijst van het Brabantse Conser vatorium te Tilburg liet ons weten dat onze dorpsgenote Tiny Laurenssen uit de Koren straat voor Schoolmuziek de Akte Muziekon derwijs B behaalde. Ook de instruktrice van Drumband ’Prinses Juliana’, Coby Bol, haalde een Akte Muziek onderwijs voor slagwerk. Aan beide dames onze hartelijke gelukwensen. Barbara werd het Koningschieten 1985 ’n ge weldig mooi gebeuren waarop alle Gildebroe- ders van Moergestel met trots op terug mogen zien. Volgens aloude traditie wordt direkt na het Koningschieten dé dag gehouden van de Gildezusters bij St. Catharina. Zaterdag 13 juli werden alle atributen van de Gildebroeders overgedragen aan de Gilde zusters aan ’t Draaimboompje waarna de Gil dezusters per trein (boemeltje) vertrokken naar de Heuvelstraat alwaar zij op ’n koffieta fel waren uitgenodigd bij de nieuwe Koning Jan van Daelen. Hierna gingen zij via het Gildehuis ’De Klaore’ (als tussenstation) weer naar de Draaiboom om daar ’n nieuwe Koningin te verschieten. Er moest ongeveer 80 maal op de houten vogel ge schoten worden voordat de nieuwe dag- Koningin werd gewonnen. Eerste prijs Mevr. Toos Creusen, tweede prijs Deken Kees van Elderen en de derde prijs was voor Peter Wolfs de zoon van de hoofdman. Hartelijk dank aan alle belangstellenden en medewerkers, fotografen, filmers en M.T.V., Burgemeester Ter Veer en Pater Koos van El deren voor deze mooie dagen bij Gilde St. Ca tharina. Afgelopen zaterdag 13 juli werd door Gilde St. Joris haar jaarlijks onderling kermis ver- schieting gehouden. Hieraan deden ook de echtgenotes van de schutters aan mee. Voor de dames was er een speciale schutsboom gemaakt, om hen ook eens ’het plaatje’ (15 cm) te kunnen raken. Daar het weer goed heeft meegewerkt kunnen we gerust zeggen dat het goed geslaagd is. Na het afkampen, zowel bij de heren als bij de da mes, werden de prijzen uitgereikt in café ’Het Draaiboompje’. De uitslag bij de heren zijn de eerste drie: 1. Th. Roosen; 2. P. Bijsterveld; 3. P. Kouwen- berg. Bij de dames de eerste drie: 1Thea Roosen; 2. Sus Kouwenberg; 3. Rianne Bijsterveld. Na deze uitreiking werd de avond nog gezellig voortgezet in het clubhuis, alwaar de Koning (P. Mutsaers) vanwege zijn 2 jarig Koning schap een half fust bier schonk aan de aanwe zige schutters en echtgenotes. Dit alles werd nog aangevuld met hapjes door de fam. Rijnen. IS |x h 1 We hopen verder op een goede opkomst bij el ke gelegenheid van Gilde St. Joris. De Schietcommissie Fietstocht met picknick Alhoewel hier en daar al wef aangekondigd kan de geplande fietstocht met picknick (zoals bij het 25-jarig bestaan) pas doorgaan op zon dag 18 augustus. We gaan dan om 11.00 uur vertrekken zodat we rond ’etenstijd’ op de picknickplaats aan komen. Onderweg zullen we wat leuke op drachten uitvoeren. Let op het volgende nummer van ’Moergestel- Nieuw’ waarin de opgavestrook komt. Tot ui terlijk donderdagavond 15 augustus bestaat de gelegenheid tot aanmelden voor deze aktivi- teit! O ja, de deelname, ook aan de picknick, is gra tis! Tot na de vakantie en... geniet er maar lekker van! I Rootven 5 - Moergestel - Telefoon 04243-1806 De redaktie. 185 198 198 149 198 149 495 195 125 ft moergeste Huisarts Voor waarneming in spoedeisende gevallen gelieve te bellen: telefoon 1948 WOENSDAG 17 JULI 1985 10e Jaargang - Nr. 392 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie:- Buro 76 - Oisterwijkseweg 43 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. I I Oirschotseweg 2, Tel. 04243-1204 ft* Dit is het laatste nummer voor de vakantie, derhalve vindt u in deze krant alle informatie voor de komende weken die voor u van belang zou kunnen zijn, zoals o.a. de kerkberichten en doktersdiensten enz. Misschien is het daarom raadzaam om dit exemplaar van Moergestel-Nieuws enkele weken te bewaren. Wij wensen u een fijne vakantie en komen woensdag 14 augustus weer bij u terug! I H S' GROENTEHAL CRISJE

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 1