CO REDELIJK PRIJSJE Wim Willems b b it I H AVONDVIERDAAGSE!!! PbflNTENKWEKEKU 32 I Bi Audacia pupillen ’t Oude Kerkje te Middelbeers Roef! Familietoernooi (Tees van CBameren Terechte promotie handballers Roef! Gezwiene Waai nieuws Audacia le Dames-Meisje Toernooi 2 juni 1985 schilóerwerke n van H.S.V. ’De Rietvoorn’ Moergestel I ’De Rietvoorn’ h' - ’’Over Berg en .a. P.V. Dal” uur uur Naam: Leeftijd: Bij Fox UIDGAS "ZOEKERTJES" SCHRIFTELIJK OPGEVEN -BON veen, I I I een bloemetje kunt kopen voor de wandelaars! Vrijdag 7 juni staan wij op het St. Jansplein, zodat U bij ons voor een PROPAAN - BUTAAN - LPG INBOUW LPG-INSTALLATIES Uitslag St.Denis 26-5-’85. J. Smolders 1, 13, 21, 22, 28; J. v.d. Wouw H. 2, 15, 26; H. Schepens 3, 8, 16, 17, 18, 20, 24, 27, 30, 31, 34, 36; L. Heeffer 4, 5, 6, 9; L. v.d. Branden 7, 14; J. v. Drunen 10, 11, 35; W. de Laat 12, 32; A. Damen 19; J. de Wit 23, 29; H. v.d. Wouw 25; P. v. Herck 33, 39; A. Westgeest 37, 38; L. v.d. Ven 40. HILD 2 - MOERGESTEL TELEFOON 04243-1778 - Programma pupillen zondag 9 juni: Audacia Dl op toernooi in Oirschot, vertrek om 10.15 uur. Uitslag sportmiddag F-pupillen: Oudste F pupillen: le Bas Rijnen; 2. Pablo Al fonso; 3. Jeroen Mommaerts. Jongste F pupillen: le Erik Schellekens; 2. Jé- offry Nouws; 3. Frank Stieger. Opgeven nieuwe pupillen: Zijn er jongens die graag willen voetballen, kunnen zich nu weer opgeven bij Nico Oerle- mans, Paterhelmerplein 22. Afgelopen zondag werd ons 2e familievolley- baltournooi gehouden op de Roefvelden bij Audacia. De weergoden waren ons zeer goed gezind zodat Bachus vereerd kon worden. Ie dereen was op tijd aanwezig zodat om 10.00 uur kon worden begonnen. Nadat de geluid sinstallatie gerepareerd was kon Rinus Erven het startsein geven. Het gehele tournooi is vlot verlopen zonder enige problemen. Tijdens de wedstrijden lag iedereen lekker te bakken in de zon en te genieten van een koel drankje. Na de middag werden de poules door Met prachtig weer, en allemaal vol goed moed, begonnen we aan ons eerste thuistoernooi. De meisjes die goed speelden (zeker voor het eerste jaar samenspel en met invallers van Ne- melaer) kwamen niet verder dan de 4e plaats. Doch bij het toernooi van de Twinkle Stars werden ze le, dus vlak ze niet uit. Wie schetst onze verbazing (en de uwe ook waarschijnlijk) de dames werden verdiend le met 8 punten uit 4 wdstrijden. Nul goals tegen dertien voor, waarvan negen gescoord door Gaby. Ik denk dat we terug kunnen kijken op een ge weldige dag. Iedereen bedankt, die op welke manier dan ook heeft bijgedragen aan het sla gen van ons toernooi. Tot volgend seizoen Bij voorbaat dank Bestuur Gezwiene Waai A.s zondag 9 juni wordt het eerste jeugdcon- cours gehouden. Er wordt om de koningsbeker gevist van 9.00 uur tot 11.00 uur op het Blek- ven. Men kan hiervoor inschrijven tot 8.30 uur die dag. Inschrijfgeld bedraagt 1,50. Zo als altijd is er, naast de beker, voor iedere deel nemer ’n mooie prijs te winnen. Heb je vriendjes of vriendinnetjes die ook bij de visclub willen? Zij zijn van harte welkom vanaf 8 jaar! Ze kunnen zich in laten schrijven als lid bij dhr. G. Kogels, Huijsackerstraat 18 (na 18.00 uur). Als je graag zou willen, maar je hebt nog niet zo vaak gevist, geen nood. Er zijn altijd senioren of jeugdleden die je een en ander uit kunnen leggen. Bovendien komt er ’n leerzame avond voor de jeugd waarop je al je vragen kwijt kunt. Vissen als sport? Moet je doen!! Namens concourscommissie jeugd: Tonnie van Leeuwen Past. Janssenstraat 3. Vorige week berichtten wij jullie jongens en meisjes dat de zeskamp op 6 juli (kermiszater- dag) zou worden gehouden. Hierbij is per vergissing vergeten de leeftijd waarop deel kan worden genomen. Leeftijd zeskamp vanaf 2e klas lagere school tot 16 jaar. Degene die 16 jaar of ouder zijn even kon takt opnemen met H. Jansen. Kleine zeskamp van 0 tot en met le klas lagere school. Deze kleine zeskamp dan ook uitstapje worden. Graag inleveren vóór 10 juni. Een beslissingswedstrijd tussen de heren sen. van Roef I en Dongen was noodzakelijk om de kampioen in de derde handbalklasse aan te wijzen. Na een spannende competitie waren deze twee teams namelijk met een gelijk aantal punten geëindigd. De wedstrijd had een zeer spannend verloop en eindigde in een gelijkspel. Roef I werd in eerste instantie als kampioen aangewezen omdat het doelsaldo over de gehele competitie beter was dan dat van Dongen. Na vier jaar op de tweede plaats te zijn geëindigd was er dus volop reden voor Roef 1 om te feesten. In totaal werden 273 stuks met een lengte van 2528 cm gevangen. De grootste vis was voor Jac Antonis nl. een brasem van 43 cm. Hier mede voert hij voorlopig de kanjerlijst aan. Zoals normaal na zo’n evenement werden tij dens het nuttigen van een bescheiden glaasje bier en de nodige hapjes de kwesties falen en succes nog eens goed op een rijtje gezet. Zo hoorde men o.a. zeggen ”Ik had deze week be ter op moeten letten, dan had ik gezien hoe J. Rokven die kleintjes ving”. Het gebruikelijke glaasje ’’Bitter Lemon” bleef deze keer gelukkig achterwege. Men wist dat schrijver dezes zijn carrière aan het afbou wen was en kon daardoor vrede nemen met zijn nederlaag. Heren, hartelijk dank daar voor. Een troost is overigens het feit dat ook Jac. Stroucken, die enkele dagen geleden tij dens het oefenen, met een flink aantal vissen diverse Grootten angst aanjoeg, thans met een bescheiden plaats genoegen moest nemen. Hij en met hem vele anderen kunnen over 14 da gen, tijdens de wedstrijd op de Zandput revan che nemen. Tot ziens dus op 15 juni a.s. elkaar gegooid, aan het einde bleven 4 teams over die om de finale gingen spelen. Om de 3e en 4e plaats werd gestreden door V.C. Harendael en de fam. V.C. Korremans, V.C. Harendael won na een spannend duel. Om de le en 2e plaats werd gestreden tussen de fam. Verhoeven en de Gem. Oirschot. Evenals vorig jaar werd de Gem. Oirschot winnaar. De sportiviteitsprijs ging naar de fam. Rijnen, daar deze nog voordat het tournooi begonnen was met een geblesseerde kwam te zitten. De sondanks deden ze het zeker niet slecht. We mogen terug kijken op een geslaagd tour nooi en moge het volgende tournooi net zo goed of nog beter zijn. Langs deze weg wil ik ook nog even de voet balvereniging Audacia bedanken voor hun medewerking. Misschien tot volgend jaar! Theo ft' ft Prachtig weer en een goede stemming gingen vooraf aan het jaarlijkse Koningvissen op 1 ju ni j.l. waaraan door 38 hengelaars werd deel genomen. Meerdere personen werden getipt als toe komstige koning. Zou bv J. Rokven zijn titel met succes kunnen verdedigen of zouden C. Persoons of C. v.d. Berg hem van zijn troon kunnen stoten. In een 2 uur durende wedstrijd liet J. Rokven er geen gras over groeien en degradeerde al zijn concurrenten tot goede of minder goede sparring-partners. Met maar liefst 61 stuks en 414 cm sleepte hij voor de tweede achtereen volgende maal deze felbegeerde titel in de wacht. Jan, nogmaals van harte proficiat! Jos Schilders werd met 42 stuks en 369 cm een zeer goede tweede; J. Velthuizen met 25 stuks en 201 cm derde; Albert Kosters met 23 stuks en 190 cm vierde en Gert Jan de Ruyter met 17 stuks en 144 cm vijfde. Maarhelaas! Na enkele dagen kwam het bericht dat de handbalbond een telfout had ge maakt met het doelgemiddelde en het kampi oenschap werd ingetrokken. Vanzelfsprekend heeft Roef hiertegen een protest ingediend bij de handbalbond, die uiteindelijk wel ovestag moest gaan, omdat zij duidelijke fouten heb ben gemaakt. Er is besloten om zowel Dongen als Roef I te laten promoveren naar de tweede klasse, een promotie die voor Roef I zeer ver diend is. PAGINA 5 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 5 JUNI 1985 I I Naam Straat Woonplaats Telefoon Uw "Zoekertjes” kunt U uitsluitend tegen kontante betaling opgeven bij ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43, Moergestel. Ook kunt U gebruik maken van onderstaande bon. (gewoon stukje papier mag ook). Wilt U de bon duidelijk invullen? Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nr. betaalt U f 2,50 extra. De opgave moet uiterlijk de zondagavond vóór plaatsing in ons bezit zijn. (Bon geld in envelop in de bus stoppen s.v.p.l) SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 I t/m 10 regels f 7,50 t/m 6 regels f 5,- ’AG INI

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 5