J. SMITS A. OP T HOOG Bs Tuincentrum "De Paardebloem" Photo-atelier Louis v/d Meijdenberg Nu volop perkplanten... Oude dorpsgezichten van Moergestel... 'n dankbaar kado... Verder nog een groot assortiment blijvende tuinplanten! Harmonie-nieuws Bibliotheeknieuws zandstraat 1 tel.04243-1385 moergestel Van 20 tot 27 mei a.s. Collecte Moergestel Moergestel bv Disco in het overdekte zwembad ”De Leye” KT te? tel.04243'1337 40 verschillende soorten behang uit de collectie van Brink Molyn PLAKSEL KADOÜ Meubelstoffeerderij Si aannemings- loon- en transportbedrijf MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 8 MEI 1985 PAGINA 8 Tel. 04243-3242 V Tilburgseweg 6 - 5066 BV Moergestel - Tel. 04243-2345 tel De Aanstede 11 5066 XT Moergestel heeft voor U op voorraad genomen: Schilderwerken Beglazingswerken Behangwerken^X AANNEMING van grond-, weg- en waterwerken, riolerings- en bestratingswerken, sloopwerken en agrarisch-cultuur- technische werken. LEVERING van bestratings- en verhardingsmaterialen o.a. grond, zand, split, puin, stenen, tegels, etc. VERHUUR van o.a. containers, kranen, loaders, vrachtauto's, trillers, aggregaten, compressoren en diverse landbouwmachines. V( ni re bn Bc Natuurlijk herhalen wij het disco zwemmen in het overdekte zwembad nog een keer. In de Paasvakantie was het een groot succes. en op onze toch al scherpe prijs geven wij ter kennismaking bij aankoop van behang: de in m< ch br. tel 1 l 1 1 I 1 V l I 7 tl pli V\ ge St d< Lc 83 ƒ2 04 I w K fl J te H i 31 tv al TIMMERFABRIEK - DOE-HET-ZELF-CENTRUM Industrieweg 15 - Moergestel - Tel. 04243-1709 Op 24 april j.l. zijn de volgende personen geslaagd voor hun muziekexamens aan de Streekmuziekschool Oisterwijk: Huub Somers Natascha de Wilde Bionda Alfonso Mark Janssen Dennis Smits Ludwig Smits Aktuele Brabant dokumentatie Dagelijks verschijnen er in de Brabantse regio nale kranten artikelen, waarin gebeurtenissen op het politieke, maatschappelijke en culturele vlak in onze provincie behandeld worden. Hiervan worden sinds anderhalf jaar door de Provinciale Bibliotheek Centrale te Tilburg overdrukken gemaakt om zodoende mappen samen te stellen met actuele Brabantse onder werpen. Van deze dienstverlening maakt ook de uit- leenbibliotheek Moergestel sinds 1 januari 1985 gebruik. Zij verwacht namelijk dat er ook in Moergestel groeperingen, vertegen woordigers van de plaatselijke of regionale overheid, verenigingen, onderwijskrachten, middelbare scholieren en individuele gebrui kers zijn, die in het scala onderwerpen bruik baar materiaal zullen aantreffen. Er worden 60 onderwerpen gedocumenteerd. Hiervoor worden in Tilburg dagelijks uit zeven regionale Brabantse kranten artikelen geknipt, naar onderwerp gesorteerd, vermenigvuldigd en tweewekelijks naar de abonneeinstellingen verstuurd. Om een indruk te geven om welke onderwer pen het gaat, volgt hier een keuze: criminali- Nationale AVO-collecte brengt 20.000 mensen op de been Voor de jaarlijkse geldinzamelings-aktie van de Vereniging AVO-Nederland (dit jaar van 20 tot 27 mei) gaat een leger van ruim 20.00 col lectanten langs de deuren in steden en dorpen van Nederland om een bijdrage te vragen voor het werk dat AVO-Nederland doet ten behoe ve van mensen met een (lichamelijke, motori sche en/of zintuigelijke) handicap. Ongeacht de soort handicap, het al dan niet lid zijn van de AVO, politiek of levensbeschouwe lijke achtergrond: men kan bij de AVO te recht. Jaarlijks worden enige duizenden ge handicapten, die anders tussen de wal en het schip zouden vallen, geholpen. Woensdag 15 mei a.s. zal het overdekte zwem bad in het sportcentrum ”de Leye” weer ver anderd zijn in een sfeervolle disco, kompleet met lichteffekten. Disco Powerful zal weer present zijn en zorgen voor de disco dreunen. Deze keer staat disco Powerful in de zwemzaal waardoor het kontakt met de bezoekers wat groter is. Op woensdag 15 mei hebben we twee disco- aktiviteiten achter elkaar gepland van 18.30 - 20.30 uur voor de kleinere jeugd en van 21.00 - 23.00 uur voor de wat oudere jeugd. Gedurende beide tijden zijn ouders natuurlijk ook van harte welkom. Normale entreeprijzen. Voor de prijs van een entreekaartje kunt u de gehele tijd van één van beide disco-aktiviteiten in het zwembad blij ven. We maken geen verschil tussen wel of niet zwemmen. Iedereen die binnenkomt, ook in de hal, moet een kaartje kopen. Spreek af met je vrienden en vriendinnen. Woensdag 15 mei disco in het overdekte zwembad. teit, folkore, letterkunde, heemkunde, natuur bescherming, jeugd en jongeren, vrede en vei ligheid, (alcolhol, drugs) verslaving, milieu problematiek, monumenten, bio-industrie, bodemverontreiniging, regionale en lokale omroep, vormingswerk en woonwagenbewo ners. De hangmappen van de Aktuele Brabant Do kumentatie kunnen gezien worden als een aan vulling op de in de bibliotheek reeds aanwezig aktuele dokumentatie met brochures, folders en overdrukken uit de landelijke pers. Ze zijn sinds kort opgenomen in de hangmappenkast bij het onderwerp Noord-Brabant. herstoffering in leder en meubelstof gespecialiseerd in kapitonneerwerk polyether in alle soorten en maten echte lederen poefs ruime sortering meubelstoffen vrijblijvende prijsopgave klarinet A diploma klarinet A diploma klarinet A diploma slagwerk A diploma slagwerk B diploma slagwerk D diploma Wij wensen hen namens bestuur en leden van harte proficiat en spreken de hoop uit dat alle leerlingen, 22 in totaal het einddiploma D zul len bereiken, teneinde het muzikaal peil van de Harmonie te verstevigen zoniet te verbeteren. Opgeven nieuwe leden: Naar aanleiding van de Open Dag op 30 april op de Muziekschool willen wij u nu al in de ge legenheid stellen om u op te geven als lid van de Harmonie/Drumband om dan al een beetje voorbereid, zich voor de vakantie op te geven aan de muziekschool. Voor verdere inlichtin gen: Klaas Smits, Kruysackerstraat 20, tel. 1198. Ook zij die ooit een instrument bespeeld heb ben b.v. oud leden of mensen die elders gemu siceerd hebben zijn van harte welkom: Opge ven bij Klaas Smits, Kruysackerstraat 20, tel. 1198. Op zaterdag 11 mei zal het klarinetensemble tijdens de H. Mis van 7 uur in de parochiekerk van onze oud Pastor Rinus Hart in Eindhoven optreden. Kijk zelf maar bij... Oirschotseweg 26a Moergestel Telefoon 04243 - 1497 Rootven 26 - Moergestel - Telefoon 04243-1421 MESTKORRELS speciaal voor: Bloembakken Groente-tuinen Siertuinen Gazons z»’ 1 5 T -

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 8