Frans van Velthoven Schoolstraat 7 - Moergestel Telefoon 04243 - 1245 Christ Smulders óók op maandagmorgen! 795 info Tuincentrum "De Paardebloem Nu volop perkplanten Verder nog een groot assortiment blijvende tuinplanten! SPIJKERBROEKEN KPJ-nieuws De Vurhaai-nieuws K.V.O. ^8 Roef! Honkbal - Softbal - Peanutbal Jan Buynsters opvolger van Ad Wouterse lijn S070-614614 BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Onze aktie voor gratis baddoeken is een groot sukses KPJ-bestuur rnrnnrrrT in donker en licht :;r Bloembakken Groente-tuinen Siertuinen Gazons Natuurlijk bij de zaak met de echte service Alvast enkele data om te noteren: maandag 13 mei houden we onze halfjaarlijkse ledenverga dering, ’s avonds om 20.30 uur bij ’’Breda’s Welvaren”. Donderdag 16 mei (Hemelvaartsdag) gaan we weer dauwfietsen naar de H. Eik. Meer informatie over deze beide aktiviteiten krijgt U volgende week. DE HELE ZOMER KUNT U HIERVAN PROFITEREN shell-station Bertens Moergestel Philips kleuren TV Draagbaar, 37 cm beeldbuis Aangepast voor VCR-weergave Kijk zelf maar bij. I Toneel: Een felicitatie voor onze eigen toneelclub is op zijn plaats. Ze behaalde nl. de eerste prijs bij de jurering van de kring. Toneelspelers, ga zo door en veel succes met het volgende stuk. Sport: 12 mei: le sportdag in Hulten: afdeling Moer gestel doet niet mee, maar degene die wil gaan kijken, is altijd welkom. 18 mei: atletiekdag in Oisterwijk: degene die zijn atletiekprestaties nog eens wil beoefenen en/of verbeteren, moet zeker aan deze wedstrijden meedoen. Deelnemers moeten zich voor 1 mei opgeven bij Kees v.d. Loo. Afdeling Moergestel is op die dag tussen 10.00 en 12.00 uur aan de beurt, dus je bent weer op tijd klaar. Ontspanning: 27 mei midgetgolven: houd deze datum vrij want dan gaan we strijden om de minste pun ten. Groeten, MESTKORRELS speciaal voor: Op donderdag 9 mei a.s. organiseert de KVO kring Tilburg haar jaarlijkse kringbedevaart. We gaan dit jaar naar Maria Vreugderijke, in de parochiekerk van St. Petrus Banden te Oisterwijk. De dienst begint om half acht. We vertrekken om kwart voor zeven op het St. Jansplein met de fiets, degene die niet kunnen fietsen laten dit even weten bij het bestuur./ Het thema van deze viering is ’’Maria een gelo vige vrouw”. Intentie: voor deze bedevaart kunt U opgeven bij Pastor van Sprang Slimstraat 7, 5671 EG Udenhout. Voor de viering worden misboekjes uitgereikt tegen vergoeding van 1,per persoon. Na de dienst is er gelegenheid om koffie te drinken. Kindermiddag Op dinsdag 14 mei a.s. wordt er een kinder middag georganiseerd voor de kinderen van de leden van de KVO. Deze middag wordt geor ganiseerd in samenwerking met de KPJ en vindt plaats in Den Top (clubhuis KPJ), aan vang 14 uur. Opgave is nog mogelijk tot 9 mei bij het bestuur. Ad Wouterse draagt de voorzittershamer over aan Jan Buynsters. Op dinsdag 23 april j.l. heeft de heer Ad Wou terse afscheid genomen als voorzitter van de Middenstandsvereniging Moergestel 31 Jaar is hij bestuurslid geweest, waarvan 25 als voorzitter. In z’n afscheidswoord memoreerde hij dat er in die 31 jaar veel veranderd is. Veel ten goede, maar ook veel negatieve zaken. Zonder steun van z’n vrouw en het vertrouwen van de leden en bestuur zou ’t niet gegaan zijn. De voorzittershamer werd overgedragen aan Jan Buynsters, die Ad hartelijk dankte voor alle inzet en werk. Namens de leden bood hij de scheidende ’n filmcamera met projektor en mevrouw Wouterse en dochter bloemen aan. Bij algemeen stemmen werd Ad Wouterse ver volgens gekozen tot ere-voorzitter. Tijdens de receptie, waarbij aanwezig waren B. en W., afgevaardigden van de K.N.O.V. en de Kamer van Koophandel werden nog eens de nodige herinneringen opgehaald. Wedstrijdprogramma: Peanutbal: za. 4 mei: 10.30 u: Roef! - HSCN I Honkbal: pup.: za. 4 mei: 12.00 u: Roef! - Boosters sen.: za. 4 mei: 14.00 u: Studs - Roef! Softbal: sen.: zo. 5 mei: 13.30 u: All Stars - Roef! 1 zo. 5 mei: 10.30 u: Kickers 2 - Roef! 2 slechts 39.95 2 stuks 75 "M MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 1 MEI 1985 PAGINA 10 4 V 5 C E=3 tt] 381-1 1. 2. 3. ALS 'T OM MODE GAAT 4 381-2 Oisterwijk - t/o Rabobank >-■ <s Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat in verband met de op 5 mei 1985 te houden jaarmarkt de volgende, tijdelijke, verkeersmaatregelen wor den getroffen: afsluitingen ten behoeve van jaarmarkt: aflsuiting van de Krijtestraat ter plaatse van het Rootven, Kromweistraat, Prinses Christinastraat, Krijtenbogtstraat, Prinses Beatrixstraat, Storimanstraat, Bos- beemdstraat; afsluiting van de Korenstraat ter plaatse van de Schout van de Wouwstraat, Pastoor Janssenstraat en Schoolstraat: afsluiting van de Schoolstraat ter plaatse van de Pastoor de Louwstraat: afsluiting van de Kerkstraat ter plaatse van het St. Jansplein: afsluiting van het Rootven ter plaatse van de Raadhuisstraat, Huysackerpad, Prin ses Margrietstraat, Prinses Irenestraat, Kruysackerstraat en Kloosterlaan; omleidingen: verkeer vanaf Rijksweg 58 richting Tilburg - Oisterwijk - Oirschot: éénrichtingsver keer vanaf de aansluiting Schoolstraat/Burgemeester Bardoelstraat/Duyvekot- straat/Krijtenbogtstraat/Hogendriesplein/Kromweistraat/Krijtenbogtstraat uitko mende op de Tilburgseweg; verkeer richting Tilburg vervolgt via de Tilburgseweg, richting Oisterwijk via de Oisterwijkseweg en richting Oirschot via de Kloosterlaan; verkeer vanaf Tilburg - Oirschot en Oisterwijk richting Rijksweg 58: éénrichtingsver keer vanaf aansluiting Raadhuisstraat/Postelstraat naar Bosstraat richting De Scheerman, uitkomende op de Schoolstraat: parkeerverboden: tweezijdig parkeerverbod voor de Postelstraat en Bosstraat; tweezijdig parkeerverbod voor de Kloosterlaan: eenzijdig parkeerverbod voor de Burgemeester Bardoelstraat, Duyvekotstraat, Krij tenbogtstraat, Hogendriesplein, Kromweistraat en Krijtenbogtstraat. Voorts zal de uitrit van de brandweerkazerne afgeschermd worden met een rood-wit lint. Moergestel, 1 mei 1985. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.P.A. de Rouw. I I I I I I I I I I I I I I 1 I 1 I I I I 1 I 1 I I I I 1 1 I i nederiandee hartstichting vnenden van de hartstichting ^QznnrrrmT^^ Oirschotseweg 26a Moergestel Telefoon 04243 - 1497 Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 21 december 1982, nummer 101.708, vergunning te verlenen aan: R. van Rootselaar, De Stappert 43 te Moergestel, tot het bouwen van een erfaf- scheiding en houtopslag, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 2625 gedeeltelijk, plaatselijk bekend De Stappert 43; J.W. Broekhuizen, De Hoefkens 29 te Moergestel, tot het bouwen van een serre en garage, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A num mer 4276, plaatselijk bekend De Hoefkens 29; mevrouw M.A. Broekhuizen-Bruers, De Hoefkens 27 te Moergestel, tot het bou wen van een serre, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer $ZT1plaatselijk bekend De Hoefkens 27. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 3 mei 1985 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwa ren indienen bij het Kollege van Burgemeester en wethouders van deze gemeente. Moergestel, 1 mei 1985. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.P.A. de Rouw. ■llllllllllll/lllllllk I ff -4"~

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 10