SLAGERIJ KETELAARS B.V. M.T.V. 2.50 0.90 1.95 Christ Smulders Oisterwijk heropende... KPJ-nieuws C.D.A. Achterban Kinderen van Vurhaai” let op! Brabants Conservatorium Kledinginzameling i I ft •1 Laatste oproep kinderplayback ”Zo gut maokt hèddet”; ”De Bh. .1 Tot ziens, het KPJ-bestuur Hartelijk dank! 1 Zeer ruime keus in modische voorjaarspuiio vers in de modekleuren rose, blue, mint, zalm en wit. Ook voor de heren hebben wij prachtige fantasie voorjaarspuiio vers. Bekijk onze etalages eens! Ruim ’n week geleden werd de aan de eisen des tijds aangepaste winkel van Christ Smulders, Burg. Verwielstraat 7 te Oisterwijk, heropend. De moeder van Jan, de huidige eigenaar, knipte daartoe een toepasselijk lint door, waarna de genodigden kennis konden maken met de totaal nieuwe inrichting en, uiteraard, de nieuwe voorjaarscollectie. Het hele interieur is veranderd en van een licht fris laagje verf voorzien. Daarbij speelt ook de verlichting een belangrijke rol in de vernieuwde ruime winkel. Velen maakten tijdens de opening en ook tijdens het open huis daags erna, van de gelegenheid gebruik om Jan en z’n vrouw Riky te complimenteren en te feliciteren en ook ’’Moergestel Nieuws” wil daarbij natuurlijk niet achterblijven. Riky en Jan, van harte proficiat en veel sukses! Naam: wil graag meedoen aan de kinderplayback- wedstrijd Geboortedatum: KPJ Toneel Langs deze weg willen wij, spelers en mede werkers van de toneelgroep, U allen danken. U hebt met z’n allen ons toneelstuk bezocht en er waren voor ons geen fijnere voorstellingen te bedenken. Want spelen voor een volle zaal en een enthousiast publiek dat op de juiste mo menten klapte, lachte en zeker ook stil was, dat is voor ons de grootste erkenning voor een fijne voorstelling. Daarom hebben wij weer besloten om een nieuw toneelstuk uit te gaan zoeken om ook volgend jaar wederom een avondvullend stuk op de planken te brengen en u weer een avond te vermaken met een goed en leuk stuk toneel. LEVERKAAS 100 gram CASSELERRIB 100 gram KIPFILET c QE VARKENSLEVERLAPPEN 9 nr BIEFSTUK TARTAAR 1 Cfi Het voorjaar is weer aangebroken en vele zijn al bezig met de schoonmaak en kasten oprui men. Vandaar dat de ’’Stichting Mensen in Nood” uit Den Bosch wederom een beroep op u doet, om de kleding, dekens, gordijnstoffen, schoei sel, die u niet meer gebruikt, goed verpakt in doos of plastic zak, te brengen bij de adressen die hier volgen. Op donderdag 28, vrijdag 29 en zaterdag 30 maart kunt u terecht bij: Jos van Esch, Schoolstraat 46 (benzinepomp) Mevr. Vissers, Rootven 16; mevr, de Groot, Oisterwijkseweg 60; P. Ketelaars, Oirschotse- weg 24; H. v. Oort, Stokske 1. In verband met nieuwbouw van de winkel Boe renbond kan men dit keer hier niet terecht, houd hier tijdig rekening mee, door ze vanaf nu al te brengen bij H. v.Oort, Stokske 1. Door uw kledinghulp is de Stichting Mensen in Nood in staat veel mensen in de Derde Wereld en andere landen gelukkig te maken. Daarom mag u gebruikte kleding niet weg gooien. Na sortering wordt de goede kleding verzon den, en de minder goede en vodden verkocht om de onkosten te betalen. In het weekend liggen er wat krantjes achter in de kerk, waarin u kunt lezen hoe Stichting Mensen in Nood werkt. Vergeet de kledingaktie niet! Van veel kinderen hoorden we dat ze graag wilden dat er in Moergestel ’n kinderplayback zou komen. Natuurlijk zijn er best mensen die dat voor jullie willen organiseren, maar dan moet je je wel opgeven! Op dit moment zijn er nog te weinig kinderen aangemeld om het door te laten gaan. Daarom nog 1 week (t/m woensdag 27 maart) om je op te geven. Nog even dit: de wedstrijd vindt plaats per leeftijdskategorie dus iedereen heeft kans om te winnen. Op vrijdag 29 maart om 20.15 uur heeft in de kerk Koningshoeven op het Lourdesplein een concert plaats door het Symphonie-orkest van het Brabants Conservatorium, o.l.v. Györgi Schiffer en Jac van Steen. Er worden werken gebracht van Janécek en Strawinsky. De toegang is gratis, parkeergelegenheid aanwezig. RUNDERROOKVLEES Toneel We mogen terug kijken op drie heel goed geslaagde opvoeringen van het toneelsteuk ’’Herrie op de Hoeve”. De mensen die het gezien hebben zullen het met ons eens zijn. Daarom een complimentje voor onze eigen toneelclub. Mensen, op naar het volgende toneelstuk! Succes ermee! Komende activiteiten - 23 maart: uitstapje Zaterdag 23 maart zal ons uitstapje plaatsvin den, dat de vorige keer wegens het slechte weer, is uitgesteld. We gaan met de bus naar België, en wel naar de ’’Snaft” in Lommel. De disco-liefhebbers komen dus op deze avond goed aan hun trek ken. Breng gerust introducées mee, want ieder een mag mee. We vertrekken om 21.00 uur op het St. Jansplein. Kosten: leden 2,50; niet-leden 5, - 11 april: voorjaarsvergadering Hou deze avond alvast vrij. AJW-aktiviteiten - 28 maart: AJW-Jongeren contactavond met runder-KI Volgende week zaterdag gaan we iets geheel nieuws doen en wel: het maken van een palm paas. Wat dat precies is kun je op bijgaande tekening zien. Ómdat we al enkele jaren paas eieren gezocht hebben vond het bestuur dat het tijd werd om eens wat anders met jullie te doen, vandaar dit idee. Deze week worden jul lie benaderd door Corrie, Ans, Mia of Bets met de vraag of jullie mee willen doen. Na tuurlijk doen jullie dat want dat wordt h.... leuk! Ieder maakt, met hulp van het bestuur natuur lijk als je het niet zo goed kunt, z’n eigen palmpaas en weet je wat er ook nog leuk aan is: de dag erna, Palmzondag dus, gaan we ’s morgens in feestelijke optocht rond en mag jij de door jou gemaakte palmpaas afgeven bij een van onze buurtbewoners die ouder is dan 65 jaar. Dat wordt dus leuk en... voor het materiaal wordt gezorgd, je hoeft dus niets mee te bren gen. Wacht nu dus maar even af en dan wordt natuurlijk ook verteld hoe laat en waar we dat gaan doen. Tot volgende week zaterdag! nieuwe carnavalsmotto Tijdens een gezellig halfvastenbal heeft C.V. De Pierewaaiers afgelopen zaterdag om 23.11 uur op feestelijke wijze het carnavalsmotto ’85-’86 bekendgemaakt. ”Zo gut maokt hèddet” zal voor velen weer de aanleiding geven om iets te verzinnen voor de carnavalsoptocht 1986. ’n Motto wederom waar men vele kanten mee uit kan. Doet mee als: Hier is plaats voor nog meer namen als je bijv, als groep mee wilt doen. Wel de geboorteda tum erbij zetten. Tot uiterlijk woensdag 27 maart inleveren op ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43. De Raadsfractie van het C.D.A. nodigt alle le den uit voor haar achterban-bijeenkomst op woensdag 27 maart a.s. om 20.30 uur in de bo venzaal van de Boerenbond. Op deze bijeenkomst wordt de agenda van de komende raadsvergadering besproken. Uw mening over allerlei politieke zaken is voor de C.D.A.-fraktie erg belangrijk. Hebt U vragen, neem dan contact op met een van onze fraktieleden: A. v. Gils - Wethouder, tel. 1430 Th. Mulders - Fraktieleider, tel. 1347 R. Bergman - raadslid, tel. 2407 A. v.d. Werf - raadslid, tel. 1859 J. Wolfs - raadslid, tel. 2380 Als een van tevoren aangekondigde M.T.V.- opname niet door blijkt te gaan, kan dat, be grijpelijkerwijs, teleurstelling en onvrede ver oorzaken. Deze gevoelens bepaalden dan ook de sfeer tijdens de danstest, op 10 maart afge nomen in gemeenschapshuis ’Den Door een ’’opeenvolging van misverstanden” aan beide zijden, was de organisatie van me ning dat een opname definitief was toegezegd. Bij M.T.V. was echter, en vooral om TECH NISCHE REDENEN, reeds van de opname afgezien. De onduidelijkheid van de hierom trent gemaakte afspraken is vervolgens de oor zaak geweest van deze vervelende kwestie. In een later, constructief gesprek met het stich tingsbestuur ”den Boogaard”, hebben wij het bovenstaande uiteengezet en toelichting gege ven op onze beslissing om niet op te nemen. In dit, in vriendschappelijke sfeer verlopen gesprek, zijn voorstellen gedaan om een herha ling van het gebeurde te voorkomen. Naast een uniforme afsprakenregeling van de kant van M.T.V. heeft het stichtingsbestuur ”den Boo gaard” ons toegezegd, indien mogelijk, de no dige faciliteiten te zullen verschaffen waardoor het steeds aanwezige belichtingsprobleem tot het verleden zal behoren. Tot slot verzoeken wij iedereen, vereniging of partikulier, die voor opname in aanmerking wenst te komen, dit tijdig bij ons te melden. Zijn er dan problemen die, op welk gebied dan ook de opname in de weg zouden kunnen staan, dan kan in onderling overleg van tevo ren naar een oplossing gezocht worden. Stichtingsbestuur Moergestel-T.V. 'WW "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 20 MAART 1985 PAGINA 5 l 7 MODEHUIS KERKSTRAAT 10 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 l UIT EIGEN KEUKEN UIT EIGEN ROKERIJ Weekaanbiedingen van 21 tot 27 maart 1985 500 gram per stukI «JU 100 gram

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 5