Dire Straits in Moergestel?? GEZjJJjS Invoering mini- containers Grote linnen-uitzet! I! I Koffieconcert Halfvasten-spektakel op 16 maart Bloemsierkunst Cees Op 't Hoog opent nieuwe winkel Foto’s Eerste Communie Zangvereniging Prinses Irene Sociale Partij Moergestel definitief! Woont U in Moergestel ’’Herrie op de hoeve”: humor van bovenste plank! 1 I Vrijdag 15 maart om 20.30 uur bij Café-Rest. de Brouwer HOOFDPRIJS: 1 Bi Verder nog meer waardevolle prijzen waaronder de bekende levensmiddelenmand! IJ dan mag U dit niet missen u IK 1 H I 1 I c.v. De Dorstvlegels S.P.M. Ml i i i i Er zal ook aandacht besteed worden aan de in dividuele muzikale aspiraties van de leden van Dire Straits, met de nadruk op de magistrale gitarist/vocalist Mark Knopfler. Tevens zal er een concertfilm gedraaid wor den. Aanvang 20.30 uur. Entree 3,p.p. bijdragen om van deze sportieve gebeurtenis een ware happening te maken. Dus a.s. zater dag 16 maart 17.00 uur op het Audacia terrein. Vanaf 21.00 uur zal er bij Hans de Brouwer een gezellige halfvasten-viering zijn. Hier wor den de bestuurders van Audacia uitgedaagd om de ’’Pierewaaiers” op hun terrein te vers laan. Tevens zal tijdens deze avond het motto 1985/1986 op bijzondere wijze bekend ge maakt worden. WOENSDAG 13 MAART 1985 10e Jaargang - Nr. 374 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. B l l l l L I2 Omstreeks de maand juli zal middels een en quête worden nagegaan hoe de bevindingen zijn. De uitslag van de enquête zal bepalend zijn of de mini-container na september definitief inge voerd zal worden. In de ophaaldagen en ophaalroute zullen wijzi gingen ontstaan. Hierover wordt tijdig de noodzakelijke informatie verstrekt. Wij vra gen eenieder zijn medewerking om de proef zo goed mogelijk uit te voeren. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de afdeling Gemeentewerken, tel. 1235. Het Gemeentebestuur. In verband met de ’’Goede Week” willen wij de foto’s van de communicanten voor Palm zondag in de kerk hangen. Wij verzoeken u beleefd de foto’s uiterlijk 22 maart in te leveren bij Mia Erven, Raamac- kerstraat 4. Werkgroep Eerste Communie p/a Mia Erven, Raamackerstraat 4 Moergestel, tel. 1186. Per 1 april a.s. zal in onze gemeente gestart worden met een proef om het wekelijks huis vuil op te halen met mini-containers. Deze proef zal gedurende een half jaar worden ge houden, dus tot eind september. De proef geldt voor iedereen in de gemeente. Een dezer dagen krijgt u een uitgebreide infor matiefolder thuis bezorgd. Daarnaast zal er op 18 maart a.s. een informatie-avond worden gegeven in de zaal van Hans de Brouwer, Root ven 11, aan vang 20.30 uur. Voor het houden van de proef krijgt u van de gemeente in de week van 18-22 maart a.s. een mini-container aangeboden, welke u geduren de 6 maanden dient te gebruiken. De S.P.M. is gekomen tot een definitieve oprichting tijdens de bijeenkomst op 7 maart 1985 waarin een voorlopig bestuur is samenge steld. Dit bestuur bestaat uit de volgende personen: - Kees Buijter, Kriekenakker 25, tel. 3348 - Wil Oerlemans, Kerckackerstr. 10, tel. 2132 - Jan Willems, Griete Veldeke 10. Te allen tijde zijn deze personen bereid infor matie te verstrekken betreffende de S.P.M. Eenieder die denkt iets positiefs te kunnen bij dragen, op welk terrein dan ook, is van harte welkom. Wij denken daarbij ook aan jongeren van 15 jaar en ouder. Ook deze groep is van harte welkom! Hoe snel de tijd gaat, merk je pas als je je plot seling realiseert dat het a.s. zaterdag 16 maart alweer half-vasten is. En natuurlijk hebben ”De Pierewaaiers” als rechtgeaarde carnavals vereniging zorg gedragen voor een aantrekke lijk programma op deze dag. Om de goede banden te benadrukken, die er met S.V. Audacia, bestaan zal er om 17.00 uur een voetbal-wedstrijd gespeeld worden op het Audacia veld tussen de Hofhouding van de Pierewaaiers en het bestuur van Audacia. Op papier moet dit een ’’makkie” zijn voor de sportieve bestuursleden, maar toch, onder aanvoering van Z.D.H. Stadsprins Pier XXIII en zijn adjudant zullen de Pierewaaiers hun sportieve plicht zeker niet vermaken. De Belle- blaozers zullen er langs de lijn hun steentje toe Moergestelse avond 23 maart 23 maart wordt in den Boogaard de Moer gestelse Avond gehouden. Op deze avond zullen tal van mensen (vereni gingen) zich presenteren aan de Moergestelse bevolking. Het is dan ook de bedoeling dat heel de Moergestelse bevolking op deze avond aanwezig is. Wij weten zeker dat wij deze avond veel verrassingen voor u in petto heb ben. Een hele kleine greep uit ons programma: - drumfanfare Moergestel - volksdansgroep Ouderen ’Den Boogaard’ - jongerenkoor Moergestel - conferencier uit Moergestel (wie o wie) en verder nog tal van bijzondere Moergestelse optredens op deze Moergestelse avond. Gezien de spontane reacties van de deelnemers weten wij bijna zeker dat dit een bijzondere geslaagde avond zal worden. Tot 23 maart in den Boogaard. Bij de vele zangverenigingen in ons dorp, heeft elke zanger zijn eigen stijl zijn eigen interesse van muziek gekozen. Gelukkig dat er zoveel keus is want tenslotte zingt elk vogeltje zoals het gebekt is. Ook Prinses Irene is een zangvereniging met een ei gen stijl en eigen charme. Wat is er mooier dan een goed mannenkoor waarvan een straling kan uitgaan, liederen uit lang vervlogen tijden die een mens tot rust en vrede brengt. Heeft u nog nooit het mannenkoor gehoord, kom dan eens een avond luisteren, in het klei ne achterzaaltje van café de Klaore op het Rootven. Elke donderdagavond van 20.00 uur tot 21.30 uur repetren wij daar. Heeft u interesse dan kunt u informeren bij de heer W. Jansen, Pastoor van den Boogaard 38, tel. 2255. De liefhebbers van goede koormuziek maken wij nu alvast attent op het koffieconcert dat door de zangkoren CRESCENDO en EXO DUS zal worden verzorgd op zondag 24 maart in Den Boogaard. Aanvang 12.00 uur. In de volgende uitgave van Moergestel-Nieuws zal het programma vermeld worden dat, naar wij hopen, velen zal aanspreken om naar ons te komen luisteren. Besturen CRESCENDO en EXODUS Op zaterdag 16 maart a.s. zullen een aantal en thousiaste fans van de Engelse popgroep Dire Straits, in samenwerking met de K.P.J. Moer gestel, een Dire Straits festival organiseren. Dit gebeuren zal plaatsvinden in ”Den Tob” (voormalig Trefcentrum) te Moergestel. Deze avond zal een voorproefje) worden van de concerten die de groep in de maand mei in Nederland (o.a. 22 mei in P.O.C. Eindhoven) zal geven. Het mag als een grote verdienste van de toneel groep van de K.P.J. in het algemeen en van re gisseur Eddy Hurkmans in het bijzonder wor den beschouwd, dat zij er steeds weer in slagen een toneelstuk te kiezen waarbij de rollen uit stekend verdeeld kunnen worden onder het be schikbare materiaal. De rollen lijken iedereen weer op het lijf ge schreven en tegen het toepasselijke decor (dat tot stand kwam onder leiding van Jan Jonkers) leeft iedereen zich op zijn eigen wijze uit. Frank v/d Meijdenberg die ook ’n serieuze hoofdrol heel goed aan kan; Lian Kocx- Jonkers die zoals altijd ook nu weer op de haar bekende wijze het bazige vrouwtje speelt; de speelse Ron Hermus die in elke rol iets van zichzelf legt; de altijd serieus spelende Regien Jonkers; Frans van Esch en Ewold van Elde- ren, het tweetal dat weer op de ’versier’toer is; Willy Ketelaars, spontaan als altijd; Jessica Jansen die dit keer ’n grotere rol kreeg toever- trouwd, en terecht; en de goed debuterende Freija van Elderen deden het weer uitstekend. Eén persoon moeten we er dit keer echter uit lichten: Adry Hoeven. Hij speelt de rol van Ti- nus zó sterk dat het voltallige publiek zater dagavond spontaan de handen op elkaar bracht telkens als hij het podium verliet. Kostelijk! Vanavond, woensdag 13 maart, kunt U het nog eens gaan bekijken en als U eens wilt la chen moet U zich deze kans zeker niet laten ontgaan! M.O. Na jarenlang in het vertrouwde pand te zijn gehuisvest nam Bloemsierkunst Cees Op ‘t Hoog de afgelopen week zijn intrek in een nieuwe winkel aan de Kerkstraat 16. Nadat burgemeester ter Veer, geholpen door de zoon van Cees, Niels, om 19.30 uur de opening had verricht maakten velen van de gelegenheid gebruik om de winkel te bezichtigen en Cees en z’n vrouw Willenden te feliciteren met hun aanwinst. De gehele inrichting en de zorgvuldig gekozen lichte tint door de gehele winkel maken dat de bloemen en planten die er staan uitstekend tot hun recht komen. Graag willen we Cees en Willemien van harte feliciteren en wensen hen alle sukses! gj •7 s

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 1