I Na de winterstop in Zaal I t Stokske" Vrijdag 8 maart 20.30 uur Hoofdprijs: 250 GULDEN! Bond van Ouderen In de taal van het landschap Aan alle ouderen van Moergestel Blijspel ’’Herrie op de hoeve door K.P.J. toneelgezelschap Fietskijkdagen Kinderplayback- wedstrijd voor alle kinderen van Moergestel I Denissen Supermarkt opende nieuwe winkel Diverse aantrekkelijke prijzen! Maikel en Geert overhandigen na een toepasselijk woordje een fraaie aardewerk asbak. Extra kansen voor "trouwe bezoekers"... Naam: wil graag meedoen aan de kinderplayback- wedstrijd Geboortedatum: Adres: op 9,11 en 13 maart om 20.15 uur in Den Boo gaard. Burgemeester ter Veer feliciteert Rinus en Corrie Het stuk speelt zich af op Zonnehoeve, eigen dom van Dien en Berend Graafland, die beide nog vrijgezel zijn. Als Berend zonder medewe ten van zijn zuster toestaat dat een studente van de landbouwschool een tijdje op de hoeve komt werken tekent de herrie zich reeds af... Want... hier geen stadsjuf die jou het hoofd op hol brengt, aldus Dien. Maar Berend kan niet meer terug. En zo volgt Op dinsdag 12 maart a.s. organiseren wij voor onze leden een rik- en jokerkonkours. Deze zal gehouden worden in den Boogaard. Aanvang 1.30 uur. De leiding van deze middag is in handen van een deskundige op dit gebied. Er zullen 40 beurten worden gespeeld en wel volgens de bestaande reglementen. Zoals bekend zal iedereen met een prijsje naar huis gaan. Deze middag is op veler verzoek gepland en wij hopen daarom op een grote ’Bij de Rijkspolitie in Oisterwijk staan 30 fiet sen te wachten op hun eigenaar of eigenaresse. De zaak moet weer opgeruimd worden doch wij willen dat niet doen voordat u in de gele genheid bent geweest te komen kijken of uw eigendom er misschien bij staat. Tussen 8 en 16 maart kunt u daarvoor terecht op het politieburo te Oisterwijk. Ook in het weekend bent u welkom. Maak er gebruik van. U kunt maar nooit weten. De kijkdagen lever den nog steeds enkele gelukkigen op.’ Op woensdag 13 maart is het weer zo ver dat wij onze gezellige kienavond houden voor alle ouderen van Moergestel en wel ’s avonds om half 8 in de Reuselhof. De inzet is klein, maar de prijzen zijn mooi en nuttig en zoals gewoonlijk een gratis kopje koffie er bij. De kommissie wenst u allen alvast een gezellige avond toe. Tot ziens 13 maart in de Reuselhof. De activiteitencommissie er met de komst van het meisje een serie ge beurtenissen, die elkaar in een overrompelend tempo opvolgen. Er gebeurt van alles en zeker meer dan genoeg om het publiek tot het laatste ogenblik geboeid te houden. Want dit stuk gaat niet uit als een nachtkaars nee er is actie tot op het moment dat het doek voor de laatste maal valt. Laat uw kans op een dolgezellige avond niet voorbij gaan. Van harte welkom op een van de drie avonden. Het ligt in de bedoeling om op zondag 19 mei een kinderplayback-wedstrijd te organiseren voor kinderen van 0 t/m 14 jaar. Natuurlijk zijn er diverse prijzen beschikbaar voor de wedstrijd die wordt ingedeeld in leef tijdscategorieën. Diegene die het hoogste aan tal punten behaalt kan rekenen op een mooie wisselbeker. Verder wordt er gezorgd voor een deskundige jury die op een aantal onderdelen punten zal toekennen, zoals keuze van het nummer, ver zorging, presentatie enz. De wedstrijd vindt plaats in Den Boogaard en begint ’s middags om 13.30 uur. Afhankelijk van het aantal aanmeldingen kan er eventueel op zaterdag 18 mei een voorselek- tie plaatsvinden. Weet je iets leuks en wil je graag meedoen, vul dan de onderstaande strook in en lever die in op ons redaktie-adres: M. Oerlemans, Oisterwijkseweg 43. Aquareltekeningen van Herman Coenen Vanaf donderdag 7 maart a.s. zal in de nieuwe bloemenzaak van Cees Op ’t Hoog tegenover de kerk in Moergestel een expositie te zien zijn van werk van Herman Coenen. Zij die zijn Elf Stedenverslag in het vorige nummer van Moergestel-Nieuws lazen, hebben kunnen op merken hoezeer zijn waarnemingen getekend zijn door de persoonlijke omgang met het landschap. Dit komt in zijn beeldend werk des te meer tot uiting. Steeds treedt hierin de hori zon als een centrale lijn naar voren: een lijn die ruimte schept en begrenst tegelijk, die de vraag oproept naar het achterliggende, naar wat zich aan het zicht onttrekt. Ook het kleurgebruik draagt bij tot de ingetogenheid die deze thema tiek met zich mee brengt. In de expositie wordt een omzwerving gemaakt langs drie typen landschap: Brabant, de Wad den, Zuid-Frankrijk. De aquarellen worden aangevuld met een serie gedichten van Herman Coenen, die het geheel tot een verhaal verbin den. Uit te voeren nummer: Eenling/duo/groep Namen van hen die ook meedoen geboorte datum. ;S />s •i Vorige week dinsdag was het ’n hele drukte rond het pand Rootven 38. Om 19.00 uur opende burgemeester ter Veer er de nieuw gevestigde supermarkt van Rinus en Corrie Denissen, ’n Hele overgang trouwens vanaf de Kerkstraat (140 m2) naar het nieuwe pand dat maar liefst een oppervlakte heeft van 400 m’. Naast de al bestaande afdelingen heeft de supermarkt nu ook een kompleet ingerichte ambachtelijke slagerij zodat een volledig levensmiddelenpakket nu is ondergebracht onder één dak. Honderden mensen kwamen Rinus en Corrie en hun kinderen Maikel en Geert gelukwensen met deze opening, ’n Opening van een supermarkt die een enorme aanwinst betekent voor Moergestel en het oude stoom heeft plaatsgemaakt voor een schitterend winkelpand. Rinus en Corrie, ook Moergestel-Nieuws wil jullie graag van harte feliciteren en we wensen jullie alle sukses toe! 12 üarl I rrs I KIENEN WOENSDAG 6 MAART 1985 10e Jaargang - Nr. 373 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro 76 - Oisterwijkseweg 43 5066 XC Moergestel Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. I l I I I l I I I I .3 i 1 niotfi (itisifsi EO

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 1