Weg is weg en op is op!! HALVE PRIJS!! Christ Smulders I fÈ 99 cent! F NEVEDA BREIGAREN BEKENDMAKING BEKENDMAKING Mee Carnaval is onze bank op maandag 18 en dinsdag 19 februari gesloten vanaf 12.00 uur. 1 BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL zandstraat 1 tel. 04243-1385 moergestel I WIJ BLOAZEN DAN, ÈGEWÈS ES WE ZÈN, ONZE ÈGE WÈS. Mr. L.E.H. VAN DER WERF, notaris te Oisterwijk Uitzoeken uit de hele winkel Alle broeken, alle truien, alle nachthemden, alle overhemden, alle sweatshirts. per bol c. Moergestel "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 FEBRUARI 1985 "IV 370-1 370-2 1. - v v/ - - De Burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 4, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat vanaf 14 februari 1985 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage ligt het besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant van 14 december 1984 tot vaststelling van de her ziening Streekplan Midden- en Oost-Brabant en Streekplan West-Brabant, welke herzie ning betrekking heeft op de te volgen procedures bij evaluaties en herziening. Dit besluit ligt vanaf genoemde datum eveneens ter inzage op de bibliotheek van de Pro vinciale Griffie te 's-Hertogenbosch. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kol lege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 21 december 1982, nummer 101.708, vergunning te verlenen aan: 1. N.R. Drent, De Stappert 75 te Moergestel, tot het bouwen van een erfafscheiding, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2625 ge deeltelijk, plaatselijk bekend De Stappert 75; 2. P.M. van Haaren, Reedijk 9 te Moergestel, tot het verbouwen van een varkensstal, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E nummer 408, plaat selijk bekend Reedijk 9. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 15 februari 1985 ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemde voornemens schriftelijke bezwa ren indienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders van deze gemeente. Moergestel, 13 februari 1985. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris l.s., J.J.A. Nijtmans. Moergestel, 13 februari 1985. De Burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. zal t.v.v. de Gemeente Oisterwijk bij opbod in het openbaar verkopen, bij inzet op 26 februari en bij toeslag op 5 maart a.s., telkens des avonds om 19.00 uur in de kantine van camping "de Boskant", Oirschotsebaan 8a te Oisterwijk: koop 1.: een perceel landbouwgrond a.d. Kollenburgsebaan te Oisterwijk, kad. bek. Gem. Oisterwijk sektie C nr. 773, groot 3.02.50 ha; koop 2.: een perceel landbouwgrond gelegen a.d. Kollenburgsebaan te Oisterwijk, kad. bek. Gem. Oisterwijk, sektie C nr. 774, groot 6.77.50 ha; koop 3.: een perceel landbouwgrond a.d. Kollenburgsebaan en de Lage Logtsedijk te Oisterwijk, kad. bek. Gem. Oisterwijk sektie C nr. 880, groot 7.34.70 ha. De verkopen geschieden onder voorbehoud van gunning door de Gemeenteraad en goedkeuring door Gedeputeerde Staten. Betaling der kooppenningen: uiterlijk één maand na goedkeuring Gedeputeerde Sta ten; Aanvaarding: terstond na betaling; Waarborgsom: tien procent van de koopsom, te betalen binnen 10 dagen na de toeslag. Van gegadigden kan tijdens de veiling een verklaring van hun bankrelatie worden ge vraagd omtrent financiële gegoedheid; een en ander kan ook tevoren ten kantore van genoemde notaris worden aangetoond. Voorts moeten bieders zich kunnen ligitimeren. Inlichtingen en overige voorwaarden worden verstrekt door genoemd notariskantoor, de Balbian Versterlaan 6, Oisterwijk, tel. (04242) 19113 en de Gemeente Oisterwijk, tel. 19100. Oisterwijk - t/o Rabobank a. b. d. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten: op 30 januari 1985, nummer 64, te verlenen aan L.A. Vermeer, Vinkenberg 4 te Moer gestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundvee- en varkenshouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behoren de bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 2760, plaatselijk bekend Vinkenberg 4; op 6 februari 1985, nummer 65, te verlenen aan P.C.H.J. van der Aa, Driehuizerweg 6 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzi gen van een varkensmesterij annex mestopslag met een stierenmesterij, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E nummer 395, gedeeltelijk, plaatselijk bekend Driehui zerweg 6; op 6 februari 1985, nummer 66, ter verlenen aan Gebr. van Dijck B.V., Vinkenberg 19a te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wij zigen van een stierenmesterij, rundveehouderij en loonbedrijf annex mestopslag, zo als op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadstraal bekend gemeente Moergestel, sektie D nummer 1470 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Vinkenberg 19a; op 6 februari 1985, nummer 67, te verlenen aan Duifjes Kinderschoenfabriek B.V., Industrieweg 10 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een schoenfabriek, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie B nummers 2254 en 2256 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Industrieweg 10. De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantoor uren vanaf 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op deze aanvragen worden verkregen. Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door: de aanvragers; de betrokken adviseurs; degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te dienen. Het beroepschrift moet worden.gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend bin nen 1 maand na dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen, kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van deze beschikkingen danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Deze beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. PAGINA 4 ■■■■MM ’t stokske 370-3 Moergestel, 13 februari 1985. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris l.s., J.J.A. Nijtmans.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 4