cn L ZOEKERTJES Audacia-nieuws Op vakantie met het Rode Kruis ten1 Catel FR. DE LAAT Heine helpers voor mooiere dia’s S.V. Roef! afd. korfbal A.s. zondag Circus Custers in ”De Ouwe Zwengel” Koffieconcert in ”De Schelleboom” r Past, v/d Boogaardstraat 24 Louis v/d Meydenberg OPENHAARDHOUT eiken en berk Honden Trimsalon de Gelukkige Hond Mevr. F. Dekkers-v/d Wouw Op alle Hollandia- Ten Cate Ascona ondergoed 10% korting P. S. Deze a kt ie duurt slechts 1 week NU TE KOOP - Halfvrijstaande woning met garage, carport en berging. Woning geheel verbouwd. 3-4 Het is weer volop feest a.s. zondag in Hotel ”De Ouwe Zwengel” aan het Kerkplein te Oisterwijk. Vanaf 15.00 uur zullen diverse dweilorkesten present zijn bij de presentatie van de nieuwe carnavalsplaat ’85 van ”De Die” en ”De Pie pertjes”. Alle winnende nummers zullen de re- Muzikale hoogstandjes gecombineerd met dwaze circusacts zoals ”de gang op de slappe ouwehoertoer zonder vangnet” en de tapact zonder ijzers (soft-shoe serenade). Kortom een wervelend slot aan een middag waarin muziek en theater centraal staan. Zoals gebruikelijk is ook nu de toegang gratis, de middag begint om 15.00 uur, dus zorg dat u op tijd bent want het zou wel eens flink druk kunnen worden. INLICHTINGEN: TELEFOON 1935 TE KOOP: Uitslagen 5-6 januari: Pup. E.D.N. 1 - Roef! Pup. Roef! 1 - Zigo 2 Asp. B S.D.O. 2 - Roef! 2 Asp. B Roef! 2 - Zigo 2.... Sen. Roef! - E.D.N Wedstrijden 12 januari: 14.00: Asp. B Moergestel: D.D.W. 2 - Roef! 2 Dat het Nederlandse Rode Kruis vakanties or ganiseert voor chronisch zieken en gehandi capten is algemeen bekend. Maar voor welke mensen nu precies die vakan ties zijn bedoeld zal niet algemeen bekend zijn. Vast staat, dat deze vakanties er niet voor iedereen zijn. Het Rode Kruis richt zich op een speciale groep mensen. Officieel wordt gezegd: ”Het Nederlandse Rode Kruis biedt vakantie- mogelijkheden voor hen die niet (meer) zelfstandig op vakantie kunnen”. Toch moet het Rode Kruis selecteren, omdat het aanbod van gegadigden groter is dan het aantal beschikbare plaatsen. Daarom willen wij iets vertellen over de voorzieningen die in de vakantieprojekten zijn getroffen. Op de eerste plaats is er de ”J. Henry Du- nant”, een varend vakantieschip. Dit schip biedt mogelijkheden voor hen die bedlegerig zijn, en voor mensen die permanent een rolstoel gebruiken. Deelnemers aan deze vakantieweek kunnen niet buiten regelmatige medische- en/of ver pleegkundige hulp. Er is voor hen een scheeps arts aan boord, voldoende verpleegkundigen en help(st)ers om de nodige verpleging en ver zorging te bieden. Het is een varende vakantie, zodat de gasten weinig of niet van boord gaan. De ”J. Henry Dunant” is er voor hen die aan gewezen zijn op bovengenoemde faciliteiten. Someren Voorts is er de Rode Kruis bungalow in Some ren, geheel aangepast en liggend in een prach tige omgeving. Deelnemers aan deze vakantie mogen niet bedlegerig zijn. De bungalow is ge heel voor rolstoelen aangepast, en 4 of 5 van onze Rode Kruis colonneleden zorgen daar voor onze gasten. Men moet echter wel bedenken dat een aan melding niet automatisch inhoudt, dat men ook deel kan nemen aan deze vakantieweek. Bij de selectie zullen zijdie het meest op medi sche en verpleegkundige hulp zijn aangewezen, eerder een kans maken. Het Rode Kruis be oogt juist vakanties mogelijk te maken voor hen die niet (meer) op andere wijze op vakan tie kunnen gaan. De kosten van een week vakantie bedragen voor het Rode Kruis, afhankelijk van een week in een tehuis of op het schip, tussen de 800,en 1.000,Als aan een vakantie van het Rode Kruis wordt deelgenomen, zal een bijdrage van de deelnemer gevraagd wor den van 185,— per persoon per week. Als u meent dat u in aanmerking kunt komen voor één van deze vakantieprojekten dan kunt u na 10 januari 1985 tot 15 februari 1985 aan meldingsformulieren aanvragen bij: mevr. E. Janssens-Francken, tel. 04242-82437; mevr. T. Wuisman-Potma, tel. 04242-83422. 37. Tel. 04243-1509. 15.00: Asp. A Tilburg: Roef! 1 - Zigo 1 vue passeren. ’’Gewoon lekker meej meej doen” staat centraal deze middag. Het wordt ddan ook een middag vol verrassin gen. De organisatie is in handen van de Fede ratie Oisterwijkse Dweilorkesten in samenwer king met de winnaars ”De Die” en De Pieper tjes André en Bernedine van ”De Ouwe Zwen gel” hebben gezorgd voor het sluitstuk die middag: CIRCUS CUSTERS! Momenteel hoog in de hitparades kan dit duo geen onbekende meer zijn voor muziekmin- nend Brabant. Wie de radio beluisterd hoort Circus Custers regelmatig de huiskamer binnen komen met hun ’’Louise, lieve Louise”. Circus Custers is muziek om te zien, nederlandstalig, swingend en slow, romantisch verbitterd... in een circus achtige sfeer, zonder leeuwen en tijgers, maar beestachtig goed. Jozef Custers en Herman Erbé vormen het Circus Custers en maken als duo een muzikaal spektakel, waarin een hoog tempo diverse sfe ren en situaties worden neer gezet. Jozef en Herman zijn muzikanten, die al jaren in het vak zitten en in diverse groepen, zoals o.a. Softies, Lage Landen cabaret, en de Hobo stringband op de voorgrond traden. Regelmatig waren zij te horen op radio en t.v. Door de jaren heen hebben zij zich in alle rich tingen en stijlen ontwikkeld en een grote podi- umervaring opgedaan waarddoor zij prima kunnen inspelen op ieder publiek. Circus Custers is muziek, maar veel meer dan muziek alleen... Circus Custers is muziek om te zien! Bekend zijn ook hun zomerhit ’’Verliefd” en de single” Jij bent als Muziek”. Maar de meeste bekendheid hebben zij wel te danken aan hun nieuwste plaats ’’Louise” die momen teel hogen ogen scoort. Jozef en Herman hebben alles in huis voor een middag Nederlands amusement die het glazuur spontaan van de tanden laat springen. Zondag 13 januari a.s. vindt in theaterke de Schelleboom te Oisterwijk een koffieconcert plaats met medewerking van Loes van Lange- rak, altzangers en Jan Walraven, piano. Zij brengen een programma van bekende liederen uit de romantische periode. Aanvang 12.30 uur, entree 5, Dit concert wordt mede mogelijk gemaakt door Autobedrijf Verhoeven, Peugeot-dealer te Oisterwijk. Bovengenoemd concert komt in de plaats van het eerder in ons programma vermelde optre den van Gyorgy Schiffer, cello en Carlos Moerdijk, piano, dat wegens omstandigheden geen doorgang kan vinden. De veelzijdige kwaliteit vantenCate. Langs de Heizenschedijk zijn de afgelopen weken alle bomen gerooid. Een nieuw gezicht waar je zeker weer aan moet wennen... Programma zondag 13 januari: 14.30 uur: Longa 3 - Audacia 2 14.30 uur: Audacia 3 - Longa 4 12.00 uur: Audacia 4 - RKTVV 7 12.45 uur: Longa 6 - Audacia 5 12.00 uur: Audacia 6 - Velocitas 6 12.00 uur: Hieronymus 7 - Audacia 7 10.00 uur: Audacia 9 - RKTVV 9 Dames: 10.00 uur: Audacia - Jong Brabant Audacia-pupillen 5 Januari werden alle pupillenwedstrijden af gelast. Programma pupillen zaterddag 12 januari: Oirschot 2 - Audacia Dl, vertrek 10.15 u. Oirschot 4 - Audacia D2, vertrek 10.15 u. Audacia D3 - Oirschot 3, aanvang 9.45 u. Audacia El - Beerse Boys 4, aanvang 11.00 u. Audacia E2 - Sv. S.O.S. 1, aanvang 11.00 u. Audacia F1 - is vrij Audacia F2 - Hilvaria 1, aanvang 12.00 u. Opgeven nieuwe pupillen Ouders, nu is er weer gelegenheid om uw zoon op te geven als pupil van Audacia. In de leef tijd van 6 jaar tot 8 jaar zijn nog een paar plaatsen vrij. Opgeven kan bij Nico Oerlemans, Paterhel- merplein 22, tel. 1283. Rectificatie biljartkompetitie 1. ’t Draaiboompje 284.4 pnt. 2. ’t Stokske274.8 pnt. 3. de Korenmaaier 267.3 pnt. 4. ’t Centrum263.3 pnt. 5. de Klaore251.4 pnt. l "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 9 JANUARI 1985 PAGINA 5 r Photo-atelier C8168C wniri worden alléén geplaatst bij kontante betaling! Er zijn voor dia-makers veel hulpmidde len, die zorgen voor een perfekt resultaat en meer hobbyplezier. Een verlicht sor- teerraam, een snij- of inraamapparaatje, dia-viewers en een goed scherm: u vindt alles voor uw dia-hobby bij de fotovak- man. Voor knippen, wassen, toiletteren scheren en trimmen van uw hond 6-0 0-0 0-0 0-2 Rootven 26 Moergestel Tel. 04243 - 1421 kant en klaar en meters hout Nu ook aanmaakhout! Kruysackerstraat 12 - Moergestel Telefoon 04243 - 2293 Willem de Zwijgerlaan 34 Willem de Zwijgerlaan 34 Oisterwijk Tel. 04242 - 15230 Gediplomeerd Als uw hond in de rui komt en U last hebt van haar in huis, laat hem dan deskundig behandelen door Uw hond wordt gehaald en thuisgebracht!! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomen de werkzaamheden. "De Klusjesman", Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel.‘04242- 83937. Verkoop van schilderijen en lijsten, pen tekeningen, inlijsten van etsen, borduur werk etc., aluminium lijsten. Geopend van 12.00-18.00 uur. Galerie Erica, Ericastraat 3, Oisterwijk, telefoon 04242-84228. Te koop: kunstschaatsen maat 38; ijs- hockeyschaatsen maat 39. Pr. Beatrixstraat 36, tel. 2502. Te koop: 3 paar kunstschaatsen met witte schoenen. 2 x maat 35, 1 x maat 36. Tel. 1911 Te koop: heren-ijshockeyschaatsen z.g.a.n. maat 42 1 paar schaatsen maat Te koop: 1 paar jongensschaatsen maat 35. Tel. 2490. Te koop: 2 paar schaatsen met schoenen, 1 paar zwart maat 40, 1 paar wit maat 32. Tel. 04243-1428. Te koop: 1 paar damesschaatsen met wit te schoenen en beschermers, maat 37, 1 x ge bruikt f 50.-. Te bevr. tel. 1746. Te koop: stalen buitentrap. Tel. 2366. x,

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 5