Op alle andere stoffen 30% korting!! NU NOG DIVERSE KOOPJES [ügwoet ZOEKERTJES RESTANT- ^PAREN DAMES SCHOENEN SEIZOEN-OPRUIMING BIJLIGTVOET SCHOENEN- BEKENDMAKING OZC’57 OZC’57 BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Grote loterij RKSV Oisterwijk 70 jaar Wij zijn wegens vakantie gesloten van 18 juli t/m 3 augustus a.s. GEMAKSCHOENEN MOCCASSINS V 3 Wegens verbouwing is de verkoop tijdelijk achterom. Wij wensen iedereen een prettige vakantie vzxz n Vrijdag 6 juli a.s. zijn de laatste trainingen van dit seizoen. We hopen dat julle allemaal mee doen met de zwem-4-daagse in d week van 20 t/m 24 augustus. Onze trainingen beginnen weer op maandag 27 augustus. Denken jullie er wel aan dat de trainingsdagen en/of tijden dan verandert kunnen zijn voor jullie. Deze staan in ”de Plons” afgedrukt. Tot slot wensen we jullie allemaal een heel fij ne vakantie toe, namens het bestuur van de zwemklub. SCHOENEN •w-w» Zondag 1 juli zijn de onderstaande kinderen geslaagd voor een zwemvaardigheid diploma. Zwemvaardigheid I (nieuw stijl) Mark Dek kers, Bart Smits, Suzanne Bruystens, Doortje Ketelaars, Marco v.d. Linden, Bas Strijbosch, Joost Denissen, Fenneke Broeken, Karin Broeders, Heidi van Keulen, Carola van Ber- kel, Wendy de Laat, Dick v.d. Dussen, Paul de Boer. Voor zwemvaardigheid II: Rianne Meeuwis, Judith Ketelaars, Rik Roemen. Voor zwemvaardigheid III: Susan van Berkel, Esther Mulders, Karin van Rijsewijk, Petra de Boer, Regine van Eijndhoven. Voor zwemvaardigheid IV: Stans van Berkel, Mar jon Struylaart, Mona van Herk, Jens van Lieshout, Paul Bruystens, Edwin Kense. Allemaal van harte gefeliciteerd. Nogmaals een fijne vakantie toegewenst en tot ziens bij de zwemvierdaagse beginnende op 20 augustus a.s. Op zijn kantoor verrichtte Mr. L.E.H. v.d. Werf op vrijdag 29 juni 1984 de 9e maandtrekking. De uitslag is als volgt: Waardebon 50,lot nr. 15089 verkocht in Moergestel. Waardebon ƒ25,lot nr. 0138 Mevr. Dek kers, Pr. Marijkestraat 31, Oisterwijk. Pr. Irenestraat 5 - Moergestel Telefoon 04243 - 2414 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 11 JULI 1984 PAGINA 5 worden alléén geplaatst bij kontante betaling!! t 1. ■x» 2. 3. 4. 5. u y Mjrpri 'JyhtJ '■iKitirt Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om aan H.J.A.M. de Brouwer, Oirschotseweg 69 te Moergestel, te verlenen een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hin derwet voor een varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage beho rende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie C nummer 1107, plaatselijk bekend Oirschotseweg 69. Deze vergunning zal worden verleend onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking alsmede de aanvrage en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf heden gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Al gemene Zaken, ter inzage, en wel iedere werkdag vanaf 09.00 uur tot 12.00 uur. Bovendien liggen genoemde bescheiden gedurende deze termijn ter inzage elke vrijdag in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, en wel van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de ontwerp-beschikking worden verkregen. Gedurende de termijn van 14 dagen kunnen de aanvrager, alsmede degenen, die be zwaar hebben ingebracht en een ieder, die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te zijn aan en ingediend te worden bij ons Kollege. Moergestel, 11 juli 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd. de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.P.A. de Rouw. Moergestel, 11 juli 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd. de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.P.A. de Rouw. >pfcZaa/ Industrieweg 13, Moergestel, Tel. 04243 1867. Openingstijden: Maandag t/m Donderdag de hele dag open tot 18.00 uur; Vrijdag de hele dag open tot 20.00 uur; Zaterdag de hele dag open tot 16.00 uur. GEMAKSCHOENEN Diverse modellen, kleuren en maten. Normaal 139,95" NU SLECHTS Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om: - met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 21 december 1982, nummer 101.708, vergunning te verlenen aan: Gebr. Janssen B.V., Vooskerbos 42 te Moergestel, tot het plaatsen van een dakkapel op een 3-tal woningen, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2540 gedeeltelijk, plaatselijk bekend De Voor- beemt,en De Stappert; Chr.A.M. Haffmans, van Rijckevorsellaan 4 te Moergestel, tot het vergroten van een luifeloverstek, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 2958, plaatselijk bekend van Rijckevorsellaan 4; J.P. Beerens, Stokske 13a te Moergestel, tot het uitbreiden van een var kensstal, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B num mer 2361, plaatselijk bekend Stokske 13a; A.A.M. Westgeest, De Hoefkens 37 te Moergestel, tot het bouwen van een dui venhok, berging, carport en erfafscheiding, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestei, sektie A nummer 4264, plaatselijk bekend De Hoefkens 37; P.J. Hoeven, Oirschotseweg 9 te Moergestel, tot het bouwen van een fokvar- kensstal, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B num mer 2187 gedeeltelijk, plaastselijk bekend Hild 16a; - met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, aan A. Op 't Hoog, Industrieweg 15 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het bouwen van 6 woonhuizen, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2540 ge deeltelijk, plaastselijk bekend Mispelbos. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 13 juli 1984 gedu rende 14 dagen ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwa ren indienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders van deze gemeente. Moergestel, 11 juli 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd. de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.P.A. de Rouw. ET Burgemeerster en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is ingeko men van Fina Nederland B.V., Postbus 294 te 's-Gravenhage, een verzoek om een 3-tal voorwaarden in te trekken, welke voorwaarden zijn gesteld bij de op 21 december 1983, nummer 40, verleende, nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet ten behoeve van een bezinestation, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummers 3922 en 3783, plaat selijk bekend Rijksweg 58. Na het bekend worden van het regeringsstandpunt terzake van L.P.G.-stations, vast gelegd in de Integrale Nota L.P.G., behoeven de betreffende 3 voorwaarden bij een inrichting als de onderhavige niet meer gesteld te worden. Wij zijn dan ook voorne mens deze 3 voorwaarden in te trekken. De ontwerp-beschikking, de aanvrage en andere daarbij behorende bescheiden, liggen vanaf heden ter gemeentesekretarie, afdeling Algmene Zaken, ter inzage tijdens de kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen worden inge diend, te weten vanaf heden gedurende één maand, liggen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondelinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde ge zag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaarschriften kunnen binnen bovengenoemde termijn worden ingé bracht bij ons Kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijke verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd dat degenen, die bezwaren hebben ingé bracht op de wijze als boven omschreven, en de belanghebbenden, die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bij de Kroon.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1984 | | pagina 5