LOUIS V/D MEIJDENBERG 1 i ■U 14.75 18.50 TAPPERIJ "DE SCHOUW" Regenboogspel ten einde Stichting Wielerronde Moergestel Torenronde te Oirschot op dinsdag 26 juni K.E.V.H. De Rietvoorn Udenhout in touw op 23 en 24 juni 1984 1 ’’Tafeltje dek je” IN LIJSTEN: diverse soorten: 'n Keertje makkelijk, lekker en toch goed eten of voor zomaar wat tussendoor? Met 'n koude schotel van Tapperij De Schouw zit (eet) U altijd goed! EEN DIRIGENT(E) I 3 - MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 20 JUNI 1984 PAGINA 7 J.W. b.v. FX lijst (glas ontspiegeld) formaat 30 x 40 SB lijst formaat 30 x 40 Jeugdconcours de Rietvoorn Op maandag 11 juni tweede Pinksterdag werd op het Blekven het jaarlijks jeugdconcours om de koningsbeker gehouden. De 24 deelnemers brachten in twee uur dat het concours duurde 86 stuks vis op het droge. De ze vissen waren samen goed voor een lengte van 1215 cm. Koping werd Christje van de Aker. Vele vaders van onze vissende jeugdle den zullen deze dag niet vergeten, daar deze maar eens bij hun zonen in de leer moeten wat vissen betreft. De uitslag: 2. Frans Tenhath 3. John de Kruif 4. Denner Ras 5. Leon van Helvoirt... 6. Mark Kogels 7. Jos Kosters 8. Martin van de Aker 9. Albert Broeren 10. Christ van Alghen... Trimloop inschrijfformulier NAAM: ADRES: WOONPLAATS: LEEFTIJD:M V* Prestatatieloop Wedstrijdloop 10 km.* doorhalen wat niet van toepassing is) Inschrijfadressen: RABO-bank, Kreitenmolenstr. 26, Udenhout. Albert Maas, Kimwey 11, Udenhout, Tel. 1838 Theo Witlox, Achthoevenstr. 68, Udenhout, Tel. 2170. Pierre van Ostade presenteert zondagmiddagprogramma De parochie St. Jans Onthoofding te Moergestel zoekt voor het gemengd koor 'Cantate Domino' Dit koor zingt: Gregoriaans Nederlandse liturgische gezangen Meerstemmige missen Van de dingende) wordt verwacht: - Een voldoende opleiding voor directie van het Gregoriaans en andere muziek; - Gevoel voor liturgie en bereidheid tot samenwerking met de pastor en de liturgische werkgroepen; - De verzorging van de wekelijkse repetitie; - De leiding van het koor bij de zondagsviering en bij bijzondere vieringen; - Eventueel ook de leiding van het koor bij rouw- en trouwdiensten; - Een taktvolle omgang met de leden van het koor. Sollicitaties kunnen worden gericht aan het parochiebestuur, p/a Raad huisstraat 11, 5066 AP Moergestel, tot 1 augustus 1984. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhr. Ceulemans, Burg. Maeijerstraat 15, Moergestel, tel. 04243-1813. De aanstelling geschiedt met ingang van 1 november 1984 en de honorering zal wor den vastgesteld overeenkomstig de richtlijnen van het bisdom. PHOTO-ATELIER Rootven 26 - Moergestel - Telefoon 04243-1421 Door liet massaal oplaten van honderden ballonnen kwam een einde aan het Z-g- "regenboogspel” dat door de Scouting werd gespeeld op de laatste zaterdag van mei. De hele middag waren ze ”in touw” geweest, zowel letterlijk als figuurlijk en moesten allerlei opdrachten worden vervuld, ’n Interessante gebeurtenis die om beurten door woonplaatsen in de regio wordt georgansieerd. Dankzij het uitstekende weer en de goede organisatie van St. Jan kon dit gebeuren ook in Moergestel volledig slagen. Houten lijsten in verschillende formaten, ook ovaal te verkrijgen! 2. Harry Smetsers.... 3. Kees Persoons 4. Jos Schilders 5. Gerris Kogels 6. M. op ’t Hoog 7. Bart Trompenaars 8. Wim Spaninks 9. Bert Jan Kogels... 10. Gregor Jansen 7 stuks 161 cm. 4 stuks 134 cm. 9 stuks 84 cm. 2 stuks 47 cm. 2 stuks 35 cm. 1 stuks 30 cm. 1 stuks 24 cm. -.. 1 stuks 23 cm. 1 stuks 20 cm. De concours-commissie Wedstrijdloop 10 km. Om 19.30 uur komen de deelnemers aan de wedstrijdloop aan de start. In tegenstelling tot de prestatieloop is hieraan het wedstrijdele ment verbonden. Inschrijven is mogelijk tot 19.30 uur op de wedstrijddag. Zondag 24 juni Vanaf 10.00 uur zullen op deze dag de volgen de onderdelen worden afgewerkt: Touwtrek ken, hobbelpaardraces en parapluhangen. De ze onderdelen staan al een groot aantal jaren op het programma en naar verwachting zal met name bij het touwtrekken bij het naderen van de halve finale en finale wedstrijden (om ca. 15.00 uur) de spanning toenemen. Speciaal voor deze gelegenheid zal de bekende neder- lander met de bekende stem: Pierre van Ostade op zijn manier de presentatie voor zijn reke ning nemen. Naast voormelde onderdelen zullen er tijdens de zondag diverse record-pogingen worden on dernomen voor opname in het boek van de beste records van Udenhout en touw. Voor de jeugd wordt een springkussen ge plaatst en in de namiddag zal het Poppenthea ter Robhetty enkele voorstellingen verzorgen. In verband met de geplande wedstrijd in het kader van het europees kampioenschap voet ballen is de prijsuitreiking meteen na afloop van de wedstrijden. Al met al in het een totaal programma gedu rende het weekend waarin voor iedereen iets, actiefs danwel passief, te beleven valt en wat zeker de moeite waard is om eens te gaan aanschouwen. Voor de entree-prijs hoeft U het niet te laten die bedraagt voor de kinderen 1,en voor de volwassenen 2,waarna zij alles van dichtbij kunnen aanschouwen en zich mis schien nog aangetrokken voelen op een van de onderdelen mee te doen. In Moergestel helpen vele mensen elkaar. Zo brengen van maandag t/m vrijdag een aantal vrijwilligers/sters warme maaltijden rond voor zieken, bejaarden e.d. In verband met het vakantierooster zoeken we een paar mensen die willen invallen. Ook zoe ken we nog enkele personen die één keer in de zes weken een route zouden willen rijden. Een route rijden kost ongeveer een half uurtje. Graag een telefoontje of briefje naar Alda Vriens, Krijtenbogtstraat 11, tel. 2303. Met dank. De Raad Welzijn Ouderen Moergestel Op dinsdag 26 juni is het centrum van Oir schot in de avonduren weer het trefpunt van renners en wielerpubliek. Het parcours met start en finish aan de markt te Oirschot trekt al jaren vele bezoekers welke vanaf de terrasjes de doorgaans spannende wedstrijden kunnen volgen. Dankzij de steun van de middenstand is de Pedaleur er ook dit jaar weer in geslaagd een prima deelnemersveld aan de start te krij gen. Om 18.30 uur starten de liefhebbers/vete ranen. Dat er van de zijde van de coureurs voor deze wedstrijden grote belangstelling is laat zich raden gezien het geringe aantal wedstrijden dat voor deze categorie wordt ge organiseerd. Aan de start uit de regio o.a. Bur gers, de Laat en Schepens uit Moergestel, Gommers uit Hilvarenbeek en de Pedaleurle- den Janus Roefs uit Oirschot en Gerard Ver hoeven uit Helvoirt. Hoofdschotel van de avond zijn de amateurs welke om 19.45 uur vertrekken voor hun 80 km. Bekende namen als de Geldropse Drent Jannes Slendebroek, Berry Zoontjes (onlangs nog winnaar in Reusel) en niet te vergeten de meest ervaren man van het hele pak Frits Schür ne men het op tegen o.a. Stan Strijbos uit Best en Engelbert van Horik die beide al eens als win naar in Oirschot over de streep gingen. Met de tegenstand van Bogers uit Budel-Schoot, Rini van Dijk uit Someren en J. v.d. Poel uit Hoo- gerheide valt te rekenen. Dat rekening is ge houden met startgelegenheid voor regionale renners blijkt uit deelname van Henk Hoppen brouwers uit Boxtel, Bertrams, Weber, van Oirschot en van Gerven uit Best Evers uit Goirle, de gebrs. Harks uit St. Oedenrode, v.d. Maas uit Hilvarenbeek en Spaninks uit Diessen. Het belooft een sportieve zomeravond te wor den op dinsdag 26 juni rond de toren in Oir schot, en zeker het bezoeken waard. Erik Welten wint in Hilvarenbeek Erik Welten heeft afgelopen zondag zijn twee de overwinning van dit seizoen behaald. Op de streep hield hij een volle lengte voorsprong, op zijn medevluchter Kersten uit Geldrop. Al vroeg in de wedstrijd ontstond er een kop groep van 5 renners, snel bouwden zij samen een voorsprong op van 1 minuut. Door pech vielen daaruit 2 renners terug in het peloton. Met 3 man moest men de eindsprint beslissen, 1. Christje van de Aker... 12 stuks 159 cm. 12 stuks 155 cm. 8 stuks 135 cm. 6 stuks 127 cm. 5 stuks 110 cm. 7 stuks 86 cm. 10 stuks 84 cm. 6 stuks 81 cm. 4 stuks 57 cm. 3 stuks 49 cm. Als men deze stand gaat vergelijken met het se nioren tournooi van vorige week dan komt nummer twee Henny Boogaers met vijf stuks vis en een lengte van 116 cm. op een zesde plaats om maar niet te spreken van de overige deelnemers. Jeugdleden van harte proficiat met dit behaald sukses. Uitslag senioren Zandput wisselbeker 1. Henny Boogaers18 stuks 398 cm. waaruit Erik als verdiende winnaar uit de bus kwam. Een dag eerder reed Erik de Nederland se kampioenschappen mee voor junioren. Hij behaalde daaruit een 20e plaats. Verdere uitslagen van de afgelopen weken zijn: 10e in Tilburg; 1 le in Maasvallei (klassie ker); 9e in Rijen; 7e in le etappe 3-daagse van Axel; 1 le in 3e etappe 3-daagse van Axel; 2e in 3e etappe 3-daagse van Axel; 11e in het alge meen klassement 3-daagse van Axel; 8e in Goirle; 2e in Helmond; 13e in Haaksbergen (klassieker). Eduard v.d. Loo behaalde in Goirle een 2e plaats bij de recreanten en in Best werd hij 8e. Mark Welten werd afgelopen zondag 29e in de Amateurklassieker Kersenland ronde van Mierlo. Lambert Welten werd in een semi-klassieker in België 25e. Jan de Laat reed de afgelopen weken de vol gende uitslagen: 6e in Tilburg; 12e in Goes; 1 le in Valkenswaard; 12e in Vlijmen; 7e in Vo gelwaarde (klassieker); 10e in Hamsweert; 8e in Sprang-Capelle. In het weekend van 23 en 24 juni zijn op en rond het wedstrijdterrein aan de van Hees wijkstraat in Udenhout diverse activiteiten in het kader van ’’Udenhout in touw”. Het volledige programma ziet er als volgt uit: Zaterdag 23 juni: Mini-play back show. Vanaf 14.00 uur zullen een aantal jeugdigen hun favoriete artiest(e) of groep playbacken. Dit onderdeel wordt afgewerkt in de zaal van de Schelf. Prestatieloop. Vanaf 17.00 uur kunnen alle geoefende en on geoefende trimmers aan de slag voor de presta tieloop. Opgave is hiervoor mogelijk tot aan de loop. Afhankelijk van eigen ’’kunnen” be paalt men de te lopen afstand, tempo etc. Het inschrijfgeld bedraagt 3,50 (op de wedstrij- dag) waarvoor men een blijvende herinnering krijgt met bijbehorende oorkonde. Rootven 43 - Moergestel - Telefoon 04243-1405 <r

Weekblad Moergestels Nieuws | 1984 | | pagina 7