I I F Vrijdag 15 en zaterdag 16 juni O.Z.C/57 C.D.A. achterban Brecht in het Oisterwijkse openluchttheater GEELGOUD AI.Ö JE VAN ELKAAR HOUDT P.V. Over Berg en Dal Kom kijken bij: BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING Steeds vooraan in de nieuwste mode! GEMEENTE MOERGESTEL Voor Vaderdag een origineel geschenk? AANLEG RIOLERING IN HET BUITENGEBIED Deskundig advies en de koffie staat klaar! I Pr. Irenestraat 5 - Moergestel Telefoon 04243 - 2414 's Woensdags gesloten W Geelgouden heren onixring I Z Ij •H l "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 JUNI 1984 PAGINA 6 1. Fraktie van het C.D.A. 2. 3. 4. Agenda: DAGEN ■I 1 Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat met ingang van 18 juni tot 14 juli 1984 (aanvang bouwvak-vakantie) asfaltwerkzaamheden gepleegd zullen wor den aan de provinciale weg Oisterwijk-Moergestel (Oisterwijkseweg). Deze werkzaamheden hebben tot doel de bermen en aanstratingen aan te passen aan de nieuwe hoogte. Tijdens de overdag uit te voeren werkzaamheden zal het verkeer middels verkeerslichten worden geregeld, zal een permanent inhaalverbod gelden alsmede een snelheidsbeper king tot 50 km per uur. 's-Avonds zal de weg voor het verkeer normaal open zijn. Door het uitvoeren van genoemde werkzaamheden zullen aanwonenden hiervan hinder ondervinden, doch getracht zal worden deze overlast tot een minimum te beperken. Wij verzoeken de aanwonenden hiervoor dan ook het nodige begrip op te brengen. Moergestel, 13 juni 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd. de burgemeester, J.B.S. ter Veer de secretaris, A.P.A. de Rouw. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 15 juni 1984 geduren de 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders van deze gemeente. Moergestel, 13 juni 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om: 1. Opening 2. Vaststelling verslag van 9 april 1984. 3. Uitvoering Afvalstoffenverordening 4. Rekonstruktie Heuvelstraat 5. Riolering buitengebied 6. Toegangsweg en uitbreiding sportpark 7. Terrein F.E.V.I.O.R. 8. Fietspad Pijnendijk 9. Rondvraag 10. Sluiting Moergestel, 13 juni 1984. De voorzitter van de kommissie Openbare Werken, A.C.A. van Gils. De geplande C.D.A. achterban bijeenkomst van 20 juni gaat niet door. De fraktie van het C.D.A. heeft dan een verga dering van de C.D.A. bestuursvereniging Noord-Brabant. De belangrijkste agendapun ten voor de raadsvergadering van 22 juni a.s. zijn op onze achterban al een keer onderwerp van bespreking geweest. Voor meer informaite kunt U altijd contact opnemen met een van de C.D.A. raadsleden. t r r 2 r F t e v r v c Uitslag Vilvoorde 31-5-1984 Joh. van Haaren 1-9; W. de Laat 2; L. Heeffer 3-7-12; L. v.d. Branden R. 4-10; J. Smolders 5-13; H. Schepens 6-8; A. Westgeest 11; J. de Wit 14. Uitslag eerste fondvlucht Moulins 570 km. 2-6-1984 A. Westgeest 1-5; A. op ’t Hoog 2-11; J. van Bommel 3-4; J. Oerlemans 6-8; H. Schepens 7-10; P. van Herck 9; L. v.d. Branden R 12. Uitslag Corbeil 3-6-1984 J. Smolders 1-10; P. Hermans 2-7-11-17-18; H. Schepens 3-5-9-12-13-16-23; J. van Bom mel 4-8-15; J. v.d. Wouw H. 6; A. op ’t Hoog 14-20; L. v.d. Branden K 19; W. de Laat 21; J. de Wit 22. Kom zo vroeg mogelijk inmanden, dan is de commissie ook vroeg klaar. JUWELIER - HORLOGER ■■■■■V Rootven47 Moergestel. Tel. 04243 -1393 Zondag 17 juni a.s. gaan er twee leden van on ze klub naar de Brabantse kampioenschappen. Ze komen allebei uit op de 100 m vrije slag waar ze dus een limiet voor haalden. Het bestuur en alle leden wensen Toon Koppe laars en Daan v. Elsdingen veel succes. In 1983 heeft de gemeenteraad besloten om de nodige voorbereidingen te treffen, om te komen tot realisering van een riolering in het overgrote deel van ons buitengebied. Dit is een zeer belangrijke zaak met betrekking tot het juist gebruik van ons leefklimaat en om te zorgen dat het milieu ook voor onze kinderen bruikbaar blijft in de verre toekomst. Om een en ander goed voor te bereiden, is het noodzaak om de toekomstige gebrui kers goed te informeren. Als vervolg op de eind 1983 gehouden enquête heeft het gemeentebestuur een voor lichtingsavond georganiseerd, welke zal worden gehouden in 't Draaiboompje op 15 juni 1984 om 20.30 uur. Naast de nodige informatie over de riolering zal ook informatie kunnen worden ver strekt over aanleg van een centraal antenne-systeem en voor bepaalde wegen de aan leg van een aardgasleiding en dit dan speciaal in samenwerking met de riolering. Gezien de belangrijkheid van het vorenstaande nodigt het gemeentebestuur van Moer gestel alle inwoners van Moergestel, die nog niet op de riolering zijn aangesloten uit Hierbij maak ik bekend dat op maandag 18 juni 1984 om 19.30 uur ten gemeentehuize alhier een openbare vergadering zal worden gehouden van de kommissie Openbare Werken. met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 21 december 1982, nummer 101.708, vergunning te verlenen aan: L.Th.L. Vugts, Rootven 59 te Moergestel, tot het plaatsen van een dakkapel, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 4172, plaatselijk bekend Rootven 59; Buurtvereniging H.O.V., p/a Oirschotseweg 84 te Moergestel, tot het vernieu wen van de Mariakapel "O.L. Vrouw in het Veld", op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie B nummer 1897, plaatselijk bekend Oirschot seweg 59; Maatschap Denissen, Heuvelstraat 23 te Moergestel, tot het bouwen van een ma- chineloods en het wijzigen van een varkensfokstal, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie D nummer 1530, plaatselijk bekend gemeente Moergestel, sektie D nummer 1530, plaatselijk bekend Servennenstraat; C.J.M. van Dijk, Prinses Irenestraat 5 te Moergestel, tot het bouwen van een win kel, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 3070, plaatselijk bekend Prinses Irenestraat 5; met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan: 1. P.A.M. Wolfs, Bosstraat 5 te Moergestel, tot het bouwen van 19 premie A- woningen, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B num mer 2540 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Oistelvoirt; 2. Gemeentebestuur Moergestel, p/a Raadhuisstraat 21 te Moergestel, tot het bou wen van 9 woningwetwoningen en 5 H.A.T.-woningen, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2540 gedeeltelijk, plaatselijk be kend Oistelvoirt. COUPON- In de parel van Brabant, midden in het Oister wijkse bossen- en vennengebied ligt het oudste openluchttheater van Nederland. De bijna zeventigjarige traditie van open luchtspelen hebben de Verenigde Oisterwijkse Spelers geleerd er een spektakel van te maken. Comfortabel gezeten in het amphitheater kunt U verzekerd zijn van een middag of avond puur kijk- en luistergenot. De voorstellingen van Bertold Brechts ”De goede mens van Sezuan” staat op het pro gram. Met als thema ”Hoe kan een mens goed zijn in een slechte wereld” schotelt Brecht U een parabelstuk voor van echte klasse. Brechts teksten en humor gecombineerd met muziek van Kurt Weil is een keus die het be zoeken meer dan waard is. De première heeft reeds plaatsgevonden. U kunt nog ’n voorstelling bezoeken op zondag 17 juni a.s. om 14.30 uur. Zo’n zeventig medewerkers staan klaar om een niet vlug te vergeten toneelmiddag te verzorgen. Het theater ligt aan de Gemullehoekenweg in Oisterwijk. Het gemeentebestuur.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1984 | | pagina 6