CO HOUTWERF hl b -b i Wim Willems F il BRABANT B.v. n 10.- 225 500 225 10.- PbANTENKWEKERU Donkers Moergestel p.v. Dienstenverloop Roef! Audacia-nieuws Roef! Handbal Gilde St. Catharina L.R. F.E.V.I.O.R. 5.95 5.99 K Dal” 3.95 ’’Over Berg en I I n b,. d PERKPLANTEN: "In den Korenmaaier" 16.95 14.95 17.95 18.95 15.95 i ■NMHHBBHH e Vurehout - Hardhout - Plaatmaterialen HOME Tevens schade-expertise en schade-reparatie Voor onderhoud en reparatie van alle merken auto's. Automobielbedrijf ET- LJ ZAAIGERANIUMS 5 voor BEGONIA 4 voor AFRIKANEN 12 voor AGEROTUM <1 i *.eA i: -- PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 30 MEI 1984 F i 1 b <~9 3 3 L Z s I 2 Z 4 8-22 Roef! afd. Handbal Industrieweg 3 - 5066 XJ Moergestel - Tel. 04243-2544 i 8. 9. 10. Bouw en inrichting zal betaald moeten worden uit de opbrengsten van acties. Eén van de acties die de S.V. Roef! hiervoor wil houden is de Dienstenveiling op 7 septem ber a.s In ons derde artikeltje, volgende week, SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 WuU I UoJ Krijtestraat 46 - Tel. 04243-1110 4 voor FUCHSIA 5 voor Enz. Dit alles onder een overdekte verkoopruimte. ■I to Op zondag 3 juni zullen de schutters van de 10 aangesloten Gilde uit de naaste omgeving een schietwedstrijd gaan houden op het terrein in de Heuvelstraat. Deze wedstrijden worden ieder jaar gehouden bij een der aangesloten Gilde van de ’’Kleine Kring” waarvan dit jaar de beurt viel aan Gil de St. Catharina. Telkenjare komen er ongeveer ’n honderd-tal schutters bijeen om deze speciale verbroede ring bij te wonen. Er wordt gestreden om ’n Zilveren Wisselverbroederingschild, ’n Zilve ren Wisselschild welke beschikbaar is gesteld door de Keizers Wolfs en v.d. Wouw, ’n speci ale Zilveren Kampioensschild, om de zgn. ’potjes en pannekesprijzen’ en personeelsprij- zen. Deze wedstrijden beginnen vanaf 11.00 uur. -31 mei vrijwillige schietwedstrijd bij Gilde St. Joris te Bladel om vleesprijzen. Aanvang 11.00 uur op het schietterrein bij Gildehuis ”’t Nek- kermenneke”. - 3 juni Verbroedering ’’Kleine Kring” te Moergestel. - 16 juni onderlinge verschieting samen met Gilde St. Joris uit Oostelbeers en St. Joris Moergestel op het schietterrein in de Heu velstraat. Aanvang 18.00 uur. - 18 juni kermisvergadering in Gildehuis ”De Klaore” om 21.00 uur. - 24 juni vrijwillige schietwedstrijd te Middel- beers om de ’’Zilveren Beerse Trofee”. SLIJTERIJ - WIJNHANDEL Vorige week hebben we u iets laten lezen over de sporten die bij S.V. Roef! beoefend worden en we beloofden toen dat we u deze week wat zouden vertellen over de veld- en kleedaccom- modatie van de vereniging. C, rcte Audacia-pupillen Programma E- en F-pupillen: zat. 2 juni Audacia El - Vredenburg, aanvang 10.30 uur. Audacia F2 - Vredenburg, aanvang 10.30 uur. Audacia F3 - Vredenburg, aanvang 10.30 uur. F-pupillenmiddag, zat. 2 juni Voor Audacia Fl-, F2 en F3 is er de jaarlijkse sportmiddag, aan vang van deze middag is 14.00 uur. Laat deze middag niet verloren gaan en kom ouders naar de puppie-middag. Opgeven nieuwe pupillen Nu is er weer gelegenheid om zich op te geven bij Audacia. Vanaf de zes jaar kan men zich opgeven bij Ni co Oerlemans, Paterhelmerplein 22, tel. 1283. Toernooien-programma junioren: A2 thuis-tournooi, 31 mei 1984. Aan vang 11.30 uur tijdig aanwezig. - Zaterdag 2 juni 1984: Cl uit-tournooi, Oirschot Vooruit, aanvang tournooi 10.00 uur, vertrek 9.25 uur, eerste wedstrijd spelen om 10.25 uur. - 26 mei 1984: Wist de A3 met versterking ’t tournooi van voetbalvereniging Tivoli te Eind hoven te winnen. Jongens, proficiat! Uitslag wedvlucht Pnt. St. Maxence J. v. Bommel: 1, 10, 16, 18, 22, 41; A. Damen: 2; L. v.d. Ven: 3, 14; J. Smolders: 4, 15, 16, 39; H. Schepens: 5, 6, 19, 24, 31, 32, 37, 40, 45; L. v.d. Branden R. 7; L. v.d. Branden K.: 8, 21, 26; J. Oerlemans: 9; L. Ligtvoet: 11; J. de Wit: 12, 28, 44; W. de Laat: 13, 20, 25, 30, 42; A. Westgeest: 17, 23, 36, 43; A. op 't Hoog: 27, 34, 35; P. v. Herck: 29; Joh. v. Haaren: 33; L. Heeffer 38. Woensdag inmanden St. Ghislain van 19.30 tot 21.00 uur. Donderdag inmanden eerste fondvlucht Moulins in Oisterwijk, vertrek bij H. de Brouwer om 18.30 uur. Vrijdag inman den voor Corbeil, 19.30-21.00 uur. De M.P. speelden zondag jl. tegen Were Di in Tilburg. De eerste helft van de wedstrijd werd geëindigd met een 3-1 voorsprong voor het team van Were Di. Na de bemoedigende woorden van de coach en het bekertje limonade begon Roef! goed ge motiveerd aan de 2e helft van de wedstrijd. Roef! kwam terug tot 3-4, waarna door een flitsende aktie van de Were Di-speelstertjes, de stand op 4-4 gebracht werd. Dit was het teken voor onze handbalstertjes om te laten zien wat handballen is. De keeper van Were Di moest in een korte tijd nog 5 ballen in het net achter haar zien ver dwijnen. Onze M.P. sluiten met deze 4-9 zegen op Were Di de eerste helft van de buiten kompetitie on geslagen af. Overige uitslagen van wedstrijden gespeeld op zondag 27 mei: HS Roef! - Were Di: MP, MA en JA van Roef! Opgelet! Jullie gaan op donderdag 31 mei a.s. (Hemel vaartsdag) op tournooi in Best. Gezamenlijk vertrek bij de Boerenbond om 9.00 uur. zult u hierover uitgebreid worden geïnfor meerd. Bij dit artikel treft u enige tekeningen aan, waarop de situering van de toekomstige veld en kleedaccommodatie staat aangegeven en een plattegrond van dit club gebouw met daarbij de aanduiding van de ge plande uitbouw. Wanneer u volgende week (dinsdag t/m vrijdag 18.00-20.00 uur), tijdens de avondvierdaagse, eens een kijkje komt ne men bij onze informatiestand op het St. Jansplein, zult u de volledige bouwtekeningen kunnen bekijken. Ook leerzaam is een wande lingetje naar het Stokeind (”’t Roef!- straatje”). de bestuurskamer te moeten uitbouwen tot een ontmoetingsruimte door ’t aanbouwen van een ruimte van 8x8 meter. De bekostiging van deze uitbouw is voor de vereniging zelf. Dank zij o.a. het feit dat de uitbreiding door S.V. Roef! zelf zal worden gebouwd, kunnen de kosten vrij laag worden gehouden. Deson danks zal de vereniging heel wat gelden moe ten opbrengen, gelden die niet afkomstig mo gen zijn uit de contributie-opbrengsten. Deze zijn voor de financiering van de sport zelf. JONGE GRAENJENEVER nu KORENMOUT 30% voor DUJARDIN VIEUX nu ABBOT’S CHOICE WHISKY 40% nu GORTERS VODKA voor LIEBFRAUMILCH nu HERXHEIMER HERRLICH 1982 SPATLESE nu CHATEAU GRAND PLACE, BERGERAC 1982 voor 6 flessen, de 7e GRATIS!!! Voor uw feestjes hebben wij nu ook stoelen en wijnvaten te huur!! Tijdig reserveren om teleurstelling te voorkomen. SLIJTERIJ - WIJNHANDEL "In den Korenmaaier" M. Akkermans-Wolfs Schoolstraat 18 - Moergestel Tel. 1350 Op zondag 13 mei jl. en zondag 20 mei jl. wer den door onze Vereniging de concoursen te resp. Berkel-Enschot en Esbeek bezocht. Hieronder volgt een opsomming van de prijs winnaars op de betreffende concoursen: Berkel-Enschot: Achttal klasse zwaar, 5e pr.; achttal klasse licht, 4e pr.; Gerrit-Jan Vermeer met Wilse (B2), le pr.; Toos Swinkels met Vigoroso (Ml), 2e pr.; Jan Burgers met Orica (Zl), 4e pr.; Henk de Cort met Sacramento (M2), 4e pr.; Willie v.d. Ven met Waldra (B2), 5e.pr.; Henk de Cort met Sacramento (Spr.), 4e pr. Esbeek: Achttal klasse zwaar, 7e pr.; achttal klasse licht, 2e pr.; Toos Swinkels met Vigoroso (Ml), 3e pr.; José Rijnen met Romeo (L2), 3e pr.; Gerrit-Jan Vermeer met Wilse (B2), 3e pr.; Henk de Cort met Sacramento (Spr.), 3e pr. Prijswinnaars, proficiat! Klee AftCC sv Rocy! veU <,c( Ondanks de 28 jaar die de S.V. Roef! nu bestaat heeft zij nooit een eigen clubgebouw gehad. Zoals u wellicht weet zijn de huidige kleedkamers van Roef! gelegen in het gebouw van het gemeentelijk sportcomplex aan de Mo lenstraat en wel aan de achterzijde van de kleedkamers en de kantine van onze zusterver eniging Audacia. Aansluitend aan deze kleed kamers ligt het veld dat wij nu al jaren van de gemeente in gebruik hebben en waarop soft- ball, honkbal, peanutbal en korfbal wordt gespeeld. Een flink eind verderop, ingesloten tussen de terreinen van de tennisvereniging, het Stokeind en de Waterhoef straat, liggen on ze verharde handbalvelden. Door de toeneming van het aantal sporten bij S.V. Roef! begint het erg moeilijk te worden de wedstrijden te plannen op het enige aanwe zige veld. Het is uit een oogpunt van veiligheid niet meer verantwoord én honkbal én korfbal op datzelfde veld samen te laten spelen. Ook de situatie m.b.t. de kleedkamers wordt moei lijk. Daar komt nog bij dat ook onze zuster vereniging Audacia, met welke S.V. Roef! overigens erg goede contacten heeft, door uit breiding van teams ook erg verlegen zit om veld- en kleedruimte. Maar, zoals we u vorige week berichtten, de opperbeste samenwerking met de gemeente heeft er inmiddels toe geleid, dat op dit ogen blik naast onze verharde handbalvelden, gele gen dus aan het Stokeind, een eigen kleedac commodatie voor S.V. Roef! wordt gebouwd. Op ’t ogenblik dat we dit schrijven is de funde ring al klaar en het beton gestort. Als u dit ech ter leest zullen al heel wat muren overeind staan. U moet maar eens gaan kijken. Wat de veldaccommodatie betreft zal door de gemeente het terrein gelegen tussen de nieuwe kleedaccommodatie en de handbalvelden ener zijds en de Waterhoefstraat anderzijds worden ingericht tot een multifunctioneel veld. Wij hopen dus in een later stadium aan de voorzij de van de kleedaccommodatie een tweede, kleiner, veld zal worden aangelegd. In nog la ter stadium volgt de aanleg van de officiële toegangswegen en parkeergelegenheden, zowel voor S.V. Roef! als voor de tennisvereniging MTV Stokeind. U zult begrijpen dat Roef! met e.e.a. erg in zijn nopjes is; een lang ge koesterde wens gaat hiermee eindelijk in ver vulling. Er was echter toch nog iets te wensen over: de kleedaccommodatie zoals die voor ons door de gemeente wordt gebouwd, bevat naast de kleedkamers, de scheidsrechterskamers, de materialenruimte en enkele ruimten voor tech nische voorzieningen, ook een bescheiden bestuurskamer. Dat is op zich al een hele voor uitgang: vergaderingen kunnen dan voortaan in het eigen gebouw plaatsvinden. Voor grotere samenkomsten: jaarvergaderin gen, recepties, spelregelbijeenkomsten, cursus sen, evenementen voor de jeugd en, niet te ver geten, het gewone contact tussen sporters on derling, 't uitwisselen van ervaringen onder 't genot van een drankje, is in die situatie nog geen gelegenheid. Wanneer aan het sociale ele ment van een vereniging, door gebrek aan ruimte daarvoor, niet veel gedaan kan worden, loopt met name een omni-vereniging als S.V. Roef! gauw het gevaar enigszins sektarisch te worden. Het bestuur heeft daarom gemeend, nu er toch gebouwd wordt, meteen de geplan- RENVOQI 1 Entree/kasten 2. Kleedruimten 3. Wasruimten/Toiletten 4. Scheidsrechtersruimten 5. Materiaienberging 6. Bestuurskamer 6>7. Ontmoetingsruimte Entree/Garderobe Toiletten C.V./Warmwatervoorz.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1984 | | pagina 5