Programma Dr. van Delft is afwezig van 22 mei t/m 3 juni De hoofdprijswinnaars van de MTV-loterij Diensten veiling Roef! Wandelavond- vierdaagse 1984 Joke en Wiet Habraken nemen de reis naar Spanje in ontvangst. De familie Wetten werd verblijd met de draagbare kleuren-t. v. gen kleedaccommodatie en de geplande aanleg van twee eigen velden, alles gelegen aan het Stokeind. Maar daarover meer in ons artikel van de vol gende week. Wanneer U zin hebt uzelf en/of uw kinderen voor een van de sporten die bij S.V. Roef! be oefend worden aan te melden, of wanneer U over deze sporten of over de vereniging meer informatie zou wensen, dan kunt U contact opnemen met de secretaris van S.V. Roef!, Mevr. G. Clement, telefoon 2175. Ook kunt U tijdens de avonden van de avondvierdaagse (5 t/m 8 juni a.s.) eens komen kijken bij onze in formatiestand op *t St. Jansplein. Voor iedere sport is dan iemand aanwezig. Praktijk wordt waargenomen door Dr. Terwindt, Oirschotseweg 2, tel. 1204 a.s. Maandag 28 mei 1984, kanaal Duitsland 2 van 19.00-20.30 uur - Kindermiddag in den Boogaard "Klassewerk” - Avond-wandel-vierdaagse 1984 - Moergestelse politie - Komende aktiviteiten sportver. ’’Roef!” - E.H.B.O.-oefening - Kijkje in de keuken van M.T.V. - Prijswinnaars loterij M.T.V. Als afsluiting van de grote M.T.V.- loterij werden de hoofdprijzen door het team van M.T.V. thuisbezorgd bij de ge lukkige winnaars. - de fam. Habraken, Oisterwijkseweg 20 de reis naar Spanje - de fam. Welten, Bosstraat 20 de draagbare kleuren T.V. - de fam. Oerlemans, De Aanstede 22 de video-recorder Langs deze weg willen wij nogmaals alle deelnemers aan onze loterij hartelijk dank zeggen voor hun bijdrage aan lokale omroep in Moergestel. Mede door de opbrengst van de loterij zijn wij in staat gesteld om in de toe komst kwalitatief nog betere uitzendingen te maken. Namens de Stichting Moergestel T. V. nogmaals hartelijk dank. ’n Berichtje speciaal voor verenigingen die als groep deel willen nemen aan de wandelavond- vierdaagse van 5-Ó-7-8 juni a.s. Er kunnen groepen gevormd worden van minimaal 10 personen (per vereniging maximaal 1 groep). Deze personen moeten op ’n groepsformulier vermeld worden. Deze formulieren zijn te ver krijgen op het adres Kerckackerstr. 7. Ook al loopt men in ’n groep, men moet toch ’n indi viduele deelnemerskaart hebben, deze deelne merskaart krijgt men ook op het opgegeven adres. Op de laatste avond kan de leider(ster) van de groep (de eerste op het groepsformulier) tegen inlevering van het groepsformulier plus de in dividuele deelnemerskaarten de medailles en de groepsmedaille in ontvangst nemen. De Stichting zal het zeer op prijs stellen, indien de groepen (verenigingen) de laatste avond in uniform lopen om de sfeer te verhogen. De inschrijvingstermijn is voor iedereen van 28 mei t/m 4 juni op de volgende adressen: Krijtestr. 17 Griete Veldeke 6 Kerckackerstr. 7 (ook voor groepen) De Hoefkens 39 Past. v.d. Boogaardstr. 19 Het inschrijfgeld is 4,p.p. Op 5 juni is het inschrijfgeld 5, De Stichting Wandelavondvierdaagse Elsdingen 2e secretaris en Eljon van Elderen 2e penningmeester. Nu precies drie jaar geleden vierde S.V. Roef! op grootse wijze haar zilveren jubileum. Bij gelegenheid van dat jubileum schreef de toen malige secretaris in deze zelfde krant (citaat): ’’Bovendien blijft de S.V. Roef! hopen dat de (overigens altijd goede) samenwerking met de gemeente in de toekomst zal leiden tot de ver wezenlijking van een eigen sportcomplex met een eigen kantine annex clubgebouw, hetgeen zeker ten goede zal komen aan de onderlinge verhoudingen binnen de S.V. Roef!” (einde ci taat). Nu, na driejaren kunnen we melden, dat de inmiddels opperbeste samenwerking met de gemeente geleid heeft tot de bouw van een ei- Geruime tijd geleden hebt U in een klein be richtje in deze krant kunnen lezen dat Sportve reniging Roef! van plan was om in 1984 een z.g. Dienstenveiling te gaan organiseren. Wel, toen was het nog een vaag berichtje, nu gaat het inmiddels werkelijkheid worden en wel op vrijdagavond 7 september a.s., om 19.30 uur in Den Boogaard. Vooraleer we echter verder uitweiden over de Dienstenveiling is het zaak U eerst eens wat meer te vertellen over de vereniging zelf. Dat gaat in dit artikeltje gebeuren. Volgende week vertellen we U ’t een en ander over onze kleed- en veldaccommodatie. Het derde en vierde ar tikeltje zullen tenslotte handelen over de Dienstenveiling zelf. Dan zijn we inmiddels een paar weken verder en dan hebt U inmid dels ook al kennis kunnen nemen van de actie die wij houden tijdens de avondvierdaagse op het St. Jansplein. Maar nu: Sportvereniging Roef! Roef! is de naam die in 1956 door een ouder van een van de oprichters aan de vereniging werd gegeven om de snelheid van de sporters uit te drukken. De sportvereniging is in die 28 jaren nadien uitgegroeid tot een omni- vereniging, d.w.z. een sportvereniging waarbij meerdere sporten mogelijk zijn. Bij Roef! zijn dat: honkbal, softball, peanutbal, handbal, korfbal en volleybal. Softball, een sport voor jonge en oudere meis jes en dames, is bij Roef! de oudste tak van sport. Met deze sport heeft Roef! een roemrijk verleden. Voor Zuid-Nederland heeft de soft- ballafdeling van de S.V. Roef! een duidelijke voortrekkersfunctie bekleed. Ook nu echter mogen de prestaties er zijn Softball is beslist geen eenvoudige sport, maar wel een mooie en spannende sport, waarin hoge eisen worden gesteld aan inzicht, tactiek en speltechniek. Honkbal, is de mannelijke variant van de bo vengenoemde sport. De afdeling honkbal heeft in ’t verleden al eens bestaan, maar is begin van dit jaar heropgericht door een zeer en thousiast team. Ze spelen inmiddels al compe titie en de resultaten geven goede hoop. Peanutbal, is de variant van soft- en honkbal voor kinderen van 6-10 jaar, zowel jongens als meisjes. Dit jaar is deze afdeling door softball en honkbal gezamenlijk opgericht. Er wordt inmiddels met een groepje kinderen gezellig getraind en gespeeld en er staan al heel wat competitiewedstrijden en toernooien op het programma. Handbal, de grootse afdeling van Roef!, is de tweede tak van sport die zich bij Roef! aan sloot, nadat ze eerst had bestaan onder de naam ’’Deusona” in Diessen. De sport wordt bij Roef! beoefend door zowel mannelijke als vrouwelijke pupillen, adspiranten, junioren en senioren. Voor deze afdeling beschikt de vere niging over twee prima verharde handbalvel- den aan het Stokeind. Het is jammer dat de Moergestelse sporthal niet de vereiste maten heeft, zodat voor de in de winterperiode te spe len zaalcompetitie moet worden uitgeweken naar de Hispohal in Hilvarenbeek Korfbal, voor vrouwelijke pupillen, adspiran ten, junioren en senioren, is qua grootte de tweede afdeling binnen S.V. Roef! en werd in 1978 opgericht. Voor korfbal, een oer- nederlandse en uiterst vriéndelijke sport, bestaat in Moergestel veel belangstelling, ge tuige de regelmatige aanwas van leden. De competitie wordt met veel plezier en ook succes gespeeld. Volleybal, tenslotte is een zeer enthousiaste af deling met vooralsnog alleen mannelijke en vrouwelijke senioren. Er wordt echter gewerkt naar de oprichting van jeugdploegen. De afde ling bestaat nu pas 1 !4 jaar, maar heeft reeds opmerkelijke successen geboekt in de competitie. Het besturen van een omnivereniging als S.V. Roef! is organisatorisch niet eenvoudig. Elke sport stelt zo zijn eigen specifieke eisen. Het naar ieders voldoening behartigen van die ei sen is de, overigens prima verlopende, taak van het bestuur, dat bij S.V. Roef! bestaat uit maar liefst 18 personen. Dat het bestuur zo groot is wordt veroorzaakt doordat elke afde ling zijn eigen vertegenwoordigers heeft in het bestuur. Het dagelijks bestuur echter bestaat uit 5 personen, t.w. Rinus Erven voorzitter, Ad Schoenmakers vice-voorzitter en penning meester, Guusje clement secretaris, Ton van WOENSDAG 23 MEI 1984 9e Jaargang - Nr. 337 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Rinie en Mieke Oerlemans wonnen de videorecorder.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1984 | | pagina 1