co 0C O voor 55-plussers DISCO SHOWORKEST LABEL GRATIS DISCO ZOEKERTJES DE REGIO-DANSAVOND Gebr. v. Dijck B.V. Donkers Moergestel ONTMOETINGSCENTRUM "DEN BOOGAARD" Geslaagd badmintontoernooi Roef! Handbal Audacia nieuws OZC’57 SV Roef! Enige informatie over avondvierdaagse 1984 Strand- en rekreatiebad ’’Staalbergven OME GIJS u weer op Verhuur van containers Aannemer van grondwerken en inritverharding. ■MMS 4 U vraagt. Ome Gijs draait! Tot ziens! Donderdag 31 mei HEMELVAARTSDAG van 19.00 uur tot 24.00 uur met optreden van Voor de dansliefhebbers vrijdags van 20.30 tot 24.00 uur Ken je alle passen en variaties nog? Proberen maar! Voor onderhoud en reparatie van alle merken auto's. Tevens schade-expertise en schade-reparatie Zaterdag 19 mei verwacht Uitslagen van de wedstrijden gespeeld op zon dag 13 mei: MP Roef - White Demons7-2 MA Were Di - Roef1-7 JA Roef - GHV18-9 De wedstrijden te spelen op zondag 20 mei: 11.00 uur MP Were Di - Roef 11.00 uur MA Roef - Boemerang 11.00 uur JA Witte Ster - Roef 11.00 uur DS Roef - White Demons 11.00 uur HS White Demons - Roef Levering alle soorten straatstenen, rode split enz. Vinkenberg 19a Moergestel Tel. 04243 - 1396 Automobielbedrijf werden Dik v.d. Dussen en Peter Geerts eerste. En om het familiefeest nog groter te maken zorgden Leon v.d. Dussen en Niels Geerts dat zij in hun poule nummer één werden na een spannende strijd welke gelijk eindigde tegen Jack Linkels en Gregor Janssen. Na de prijsuitreiking door dhr. Smits en het nemen van de foto namen we afscheid van dit toernooi na eerst nog een lekkere versnapering gekregen te hebben. Nog dank aan onze sponsors, de gemeente Moergestel en alle medewerkers en tot volgend jaar. Peanutball - Ducks - s.v. Roef! Na weken van intensief trainen, werd op 5 mei de eerste wedstrijd gespeeld. De 12 spelers en speelsters van s.v. Roef! speelden tegen een overmacht van 18 tegenstanders. Door goed slagwerk, met wel meer dan 10 ho meruns en een sterk veld, behaalden Jeroen, Ralf, Stefan, Maurice, Luc, Cas, Inke, Hein, Joost, Mare, Anouska en Wim een verdiende overwinning van 46-44. Mede door het enthousiasme van de meegeko men ouders, de inspanning van de coaches Pe tra en Lex en niet te vergeten de goede wedstrijdleiding van Henk, werd deze monsterzege bereikt. Ook op onze volgende thuiswedstrijd (19 mei om 11.00 uur), hopen we weer op veel publiek, zodat onze Peanuts weer een goed resultaat kunnen behalen tegen HBS uit Den Bosch. Zaterdag 19 mei is er een start nr wedstrijd in Vlijmen. Zorgt iedereen zelf voor vervoer. Zondag 20 mei is de derde meerkamp wedstrijd van de start nr’s in Oisterwijk. Alle doelnemers moeten om 14.00 uur aanwezig zijn bij zwembad ”de Leye”. Algemeen/Belangrijk Zondag 20 mei is de jaarlijkse mei-wandeling van de zwemclub. We hopen dat hier veel le den en ouders van leden mee zullen gaan. Jul lie mogen dan voor één keer de training verzui men. Voor de niet wandelaars gaan de trainin gen gewoon door. We vertrekken om 9.00 uur vanaf de parkeerplaats van Groot Speyk. Met een gerust hart kunt u dit seizoen uw fiets meenemen naar het Staalbergven. Er is een bewaakte rijwielstalling ingericht waar U voor het geringe bedrag van 0,40 uw fiets in bewaring kunt geven en U er zeker van bent dat ze er nog staat als U erop naar huis wilt fietsen. Mocht er een gladde fietsendief toch kans ge zien hebben om Uw eigendom te ontvreemden, dan is het een geruststellende gedachte dat er een verzekering is afgesloten voor diefstal waarop in dat geval een beroep kan worden ge daan. Voorwaarde is dan wel dat Uw rijwiel voorzien is van een deugdelijk slot en was af gesloten. Als U het risico van diefstal zelf wilt dragen kunt U Uw fiets in het onbewaakte gedeelte van de rijwielstalling plaatsen. Ook de parkeergelegenheid voor auto’s wordt uitgebreid. Op een van de sportvelden aan de Vennelaan/Scheibaan wordt op dagen dat het goed weer is en er veel bezoekers op het Staal bergven verwacht mogen worden een speciaal parkeerterrein opengesteld. De prijzen van de dagentree’s zijn verlaagd. Volwassenen betalen 3,50 en kinderen en houders van een PAS 65 2,75 voor een toe gangsbewijs. Staalbergven, dit seizoen een bezoek zeker de moeite waard. Aanstaande zaterdag gaan de poorten van het Strand- en Rekreatiebad ’’Staalbergven” weer open en kunnen de bezoekers weer gebruik maken van alles wat een van de fraaiste open luchtzwembaden te bieden heeft. Het Staalbergven heeft voor elk wat wils. U kunt zwemmen in het natuurbad wat in het ven is uitgezet of in een van de zwembassins die ge vuld zijn met kraakhelder, gezuiverd en gedes infecteerd zwemwater. Voor de kinderen is er een uitgebreide speeltuin, speelgazons en een uitgestrekt zeezandstrand, waar ze naar harte lust kunnen ravotten. U kunt roeien in grote roeiboten of in de splin ternieuwe kano’s of een tochtje maken op een van de waterfietsen. Overtollige energie kunt U en uw kinderen kwijt Op het grote luchtkus sen of bij een partijtje tafeltennis. Tegen het eind van de maand zal de grote Su per Watergiijbaan geplaatst worden en kunt U naar hartelust naar beneden roetsen. Nog enkele weken en dan kan er weer in Moer gestel gewandeld worden. Het is nl. op 5-6-7-8 juni de derde maal dat er in Moergestel ’n avondvierdaagse wordt georganiseerd. Deze avondvierdaagse staat ook onder auspicieën van de Noord Brabantse Wandelsport Bond. De inschrijvingstermijn is van 28 mei t/m 4 ju ni op de volgende adressen. Krijtestraat 17, Griete Veldeke 6, De Hoefkens 39,. Kerckackerstraat 7 en Past. v.d. Boo- gaardstraat 19. Het inschrijfgeld is voor ieder een 4,te voldoen bij inschrijving. Men kan ook nog inschrijven bij de start, maar het inschrijfgeld is dan 5,Het is ook weer mogelijk om met groepen mee te lopen, deze kunnen inschrijfformulieren op het adres Kerckackerstraat 7 krijgen. Ook voor groepen is het inschrijfgeld 4,— p.p. Het is gewenst om groepen te vormen van minimaal 10 perso nen. Deze groepen kunnen bij het volledig uit lopen van de avondvierdaagse, ’n groepsme- daille verdienen. Er worden weer zeer mooie routes van 5-10-15 km. uitgezet, door Moergestel en z’n mooie omgeving. De vrijdagavond zal weer ’n feeste lijk tintje krijgen. Om verwarring tijdens de wandelingen te voorkomen, zullen er op onoverzichtelijke plaatsen pijlen worden gebruikt. De E.H.B.O. zal weer present zijn om de nodi ge eerste hulp te verlenen. De deelnemers zul len bij de inschrijving ’n stencil meekrijgen, waarop de nodige informatie staat vermeld. De uit te reiken herinnering bestaat ut de offi ciële A.V.D. medaille of cijfer. Door de N.B.W.B. zijn alle deelnemers (sters) kollek- tief W.A. verzekerd. De Stichting verzoekt weer zeer dringend aan de ouders om kinderen onder de 10 jaar niet zonder begeleiding mee te laten lopen. Dit was weer wat informatie over de avond vierdaagse 1984. Stichting Wandelavondvierdaagse. Audacia pupillen Programma pupillen zaterdag 19 mei: Audacia Dl op toernooi bij Nemelaer, vertrek om 9.00 uur. Audacia D2 op toernooi bij Sarto, vertrek om 10.30 uur. Audacia D3 op toernooi bij E.S.V. (Eindho ven), vertrek per bus om 9.00 uur. Audacia El op toernooi bij Nemelaer, vertrek om 9.30 uur. Audacia E2 op toernooi bij Sarto, Vertrek om 11.00 uur. Audacia F1 op toernooi bij E.S.V. (Eindho ven), vertrek per bus om 9.00 uur. Audacia F2 en Audacia F3 zijn vrij op zater dag 19 mei. Lees vooral het clubblad. Programma F pupillen zondag 20 mei: Audacia F2 gaan op toernooi bij Jong Bra bant, vertrek om 8.45 uur. Spelers voor de F2 zie nieuw clubblad en bij café De Klaare. Ouders opgeven nieuwe F pupillen Het seizoen bij Audacia loopt weer teneinde daarom ouders is er nu weer gelegenheid om uw zoon op te geven als pupil van Audacia. Ouders als uw kind wil gaan voetballen geef hem dan nu op. Dit in verband met de plaat sing in een elftal, wil men lid worden moet je wel voor 1 september 1984 6 jaar worden. Opgeven kan bij Nico Oerlemans, Pater Hel- merplein 22, tel. 1283. Toernooi uitslag De El en F1 waren zaterdag 12 mei op toer nooi bij SET en behaalde daar een mooie twee de plaats. Proficiat jongens. Audacia junioren Toernooien programma: Thuistoernooi Cl junioren zaterdag 19-5-’84, aanvang 11.00 uur, tijdig aanwezig. Thuistoernooi R1 junioren zondag 20-5-’84, aanvang 10.30 uur, 17.15 uur prijsuitreiking en koffietafel bij Café Rest. H. de Brouwer. Uit-toernooien programma: C2 junioren zaterdag 19-5-’84 naar voetbalve reniging ESV te Eindhoven, aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur. Audacia BI wist na ’t nemen van strafschop pen ’t ESV toernooi 12-5-’84 gehouden te Eindhoven te winnen, proficiat! Hieruit blijkt tevens dat er ’n breed aanbod is van goede spelers. Zie de resultaten van afge lopen weken met zowel A, B en C jeugd. Zijn er nog jongens die voor ’t komend seizoen bij de Junioren willen gaan spelen, en nog geen lid zijn, graag zo spoedig mogelijk aanmelden met recente pasfoto bij jeugdsecretaris C. v. Gisbergen, Huysackerstraat 10, Moergestel. Op 24 april organiseerde de badmintonclub de Aanstede haar eerste open jeugdtoernooi. Gestreden werd door 34 jeugdige badminton ners in 3 poules. Voor de aan vang van het toernooi kreeg iedere speler een T-shirt uitgereikt en de inwendige mens werd gesterkt met een broodje en een ap pel. Dat het een spannende dag was behoeft niet verteld te worden. Iedereen deed zijn best om de eerste plaats te behalen. Bij de dames gingen uiteindelijk Chantal Cor nelissen en Monique Janssen met de hoogste eer strijken. Bij de jongens van 7 tot 12 jaar jj t' s® MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 16 MEI 1984 PAGINA 5 worden alléén geplaatst bij kontante betaling!! Krijtestraat 46 - Tel. 04243-1110

Weekblad Moergestels Nieuws | 1984 | | pagina 5