25.- I I I I Communiefoto's LOUIS V/D MEIJDENBERG Programma Beste mensen van Moergestel, B Koninginnedag 1984 BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL Mr. L.E.H. van der Werf, notaris te Oisterwijk 3 verschillende briefkaarten I 1 van de produktie per familie door invoering van ossentraktie; kleinschalige verwerking van landbouwgewassen, enz. Ik werk in een vast team, tesamen met twee Tanzanianen, nl. Rukala John en Augusto Katto. Beide zijn ex-leerlingen van Rulenge Se condary School, die het afgelopen jaar hun opleiding van vier jaar afgesloten hebben. Het zijn beiden erg geïnteresseerde en hardwerken de jongelui. Ik woon nog steeds op Rama, maar ben wel van plan om binnenkort een lokaal huisje te bouwen vlakbij een van de valleien, temidden van de mensen. Dat leidt hopelijk tot beter we derzijds begrip, vertrouwen en samenwerking met de lokale bevolking, hetgeen voor onze werkzaamheden van erg groot belang is. Bovendien vind ik het ook vanwege andere re denen veel leuker, zoals de sociale kontakten met de dorpelingen, nabijheid van goede grond voor een eigen tuin en akker en het mee mogen draaien in het dorpsgebeuren. Hiermede bent U weer wat op de hoogte van mijn werk, volgende keer meer hierover. Het beste met U allen, De hartelijke groeten van Wim van Oort. Hier weer eens een berichtje vanuit Rulenge in Tanzania. Ik wil U iets gaan vertellen over mijn nieuwe werkzamheden. Na vier jaar les gegeven te hebben op de Middelbare Land bouwschool op Rama, ben ik sinds 1 februari van dit jaar werkzaam in het ’’Rulenge vallei en Ontwikkelingsprojekt”. Kort samengevat beoogt dit projekt de begelei ding van landbouwkundige aktiviteiten in val leien nabij Rulenge, zoals zorg dragen voor een goede ontwatering; kleinschalige irrigatie van gewassen in de droge tijd; landbouwvoor lichting m.b.t. aan de vallei-landbouw aange paste teelttechnieken voor bestaande voedsel gewassen (maïs, bonen en sorghum); het op zetten van waterschappen om alle sloten en ka naaltjes jaarlijks schoon te maken; de teelt- kundige begeleiding van relatief nieuwe gewas sen zoals rijst, groenten en zonnebloemen; on derzoeken in hoeverre nieuwe, door de mensen gewenste gewassen zoals aardappelen, yams en tarwe toepasbaar zijn in de valleilandbouw; handhaving van de bodemvruchtbaarheid van de valleigronden; erosie-bestrijding; verhoging 9.00 uur: Eucharistieviering met medewerking van het Gemengd koor ’’Cantate Domino”. 10.00 uur: Buurtvoetbaltoernooi op het Audacia-terrein. Voetballiefhebbers komen genoeg aan hun trekken. Ze kunnen van 10 tot 17 uur hun krachten meten met andere buurtgenoten of ze aanmoedigen. In de pauze om ca. 13 uur toont de Drumfan fare Moergestel haar nieuwste show. Om 16.00 uur geeft de Politiehondenvereni ging De Veiligheid een demonstratie. Om ongeveer 17.00 uur vindt de prijsuitreiking van het buurtvoetbaltoernooi plaats door wet- j houder A. Smits. 10.30 uur Een goochelvoorstelling door een echter goo chelaar voor alle kinderen in Den Boogaard (toegang gratis). 14.00 uur: Klassewerk in Den Boogaard. Leerlingen van de 3 basisscholen zullen op sportieve wijze strijden om een prijsje voor hun school in de wacht te slepen. Deskundigen zullen de opdrachten, werkjes, toneelstukjes e.d. jureren. De presentatie en leiding is in handen van Ton Jacobs. Supporters zijn natuurlijk van harte welkom. 19.30 uur: Een muzikale happening in Den Boogaard, t waaraan Harmonie Prinses Juliana en alle Moergestelse koren hun medewerking verle- nen. De avond wordt geopend door Burge meester J.B.S. Ter Veer. 20.00 uur: Disco voor de jeugd in Café Het Centrum (en tree gratis). Disco voor de jeugd in het Draaiboompje. Het Oranjecomité bwnl MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 25 APRIL 1984 PAGINA 7 A 6 Moergestel, 25 april 1984 AANBIEDING: Photo-atelier Moergestel, 25 april 1984 Burgemeester en Wethouders voornoemd, Koop 2: koop 3: Moergestel, 25 april 1984 Burgemeester en Wethouders voornoemd, oogststoppelbloot 1984, doch uiterlijk 1-12-1984; F 1/s Betaling der kooppenningen: Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend, dat in verband met de rekonstruktie van de Heuvelstraat, deze weg voor alle verkeer is afgesloten gedurende de periode van 1 mei 1984 tot en met 29 juni 1984, of zoveel korter als mogelijk, of zoveel langer als noodzakelijk mocht blijken. Het doorgaande verkeer zal worden omgeleid via de betreffende verkeersborden. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer De Sekretaris, A.P.A. de Rouw De Burgemeester, J.B.S. ter Veer De Sekretaris, A.P.A. de Rouw Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer De Sekretaris, A.P.A. de Rouw voor Rootven 26 - Moergestel Telefoon 04243 - 1421 Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen: 1op 2 april 1984 van A. Timmermans, Zandstraat 22 te Moergestel, een aanvrage om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfok- en mesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie C nummer 1194, plaatselijk bekend Zandstraat 22; 2. Op 3 april 1984 van P.A.A.M. Dirkx, Oirschotseweg 40 te Moergestel, een aanvra ge om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende beschei den is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 1390, plaatselijk bekend Oirschotseweg 40; 3. Op 5 april 1984 van J.A. van Esch, Pijnendijk 6 te Moergestel, een aanvrage om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundvee houderij, varkensfokkerij en -mesterij, annex mestopslag, zoals op de bij de aanvra ge behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 2887, plaatselijk bekend Pijnendijk 6. zal t.v.v. de Gemeente Oisterwijk bij opbod in het openbaar verkopen, bij inzet op 8 mei en bij toeslag op 15 mei a.s., telkens des avonds om 19.00 uur in de kantine van camping "de Boskant", Oirschotsebaan 8a te Oisterwijk: Koop 1: De aanvragen en de daarbij behorende andere stukken liggen vanaf heden ter gemeen- tesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.(X) tot 12.30 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondeling toelichting op de aanvrage wor den verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften die gemotiveerd moeten zijn, bij ons college worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indie ner van het bezwaarschrift, het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke gege vens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden openbare zitting op 15 mei 1984 om 10.00 uur (Timmermans), 10.30 uur (Dirkx) en 11.00 uur (Van Esch) in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij tevens de gelegen heid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoeg de gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder, die kan aantonen dat hij daartoe redelij kerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. t Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij in hun vergade ring van 25 januari 1984 hebben besloten over te gaan tot het nemen van de on derstaande verkeersmaatregelen. Deze maatregelen zijn genomen in verband met een op zondag 6 mei 1984 te houden jaarmarkt op het Sint-Jansplein en een gedeelte van de Kloosterlaan, en zullen gelden vanaf 08.00 uur tot 20.00 uur. De maatregelen zijn: - afsluiting van de Kloosterlaan voor het verkeer, komende vanuit de Raadhuisstraat; - afsluiting van de Kloosterlaan voor het verkeer, komende vanuit de Huysackerstraat; - afsluiting van de Kloosterlaan voor het verkeer, komende vanuit de Boonhofstraat; - afsluiting van de Kloosterlaan voor het verkeer, komende vanuit de Graaf van Urselschool; - instelling van een parkeerverbod voor een gedeelte van de Postelstraat voor beide zijden van deze weg; - instelling van een parkeerverbod voor de Kloosterlaan vanaf de Graaf van Ursel school tot aan het Rootven voor beide zijden van de weg: - kreatie van een tijdelijke voetgangersoversteekplaats tussen het Sint Jansplein en de Kloosterlaan ter plaatse van het pand Raadhuisstraat 19. een perceel landbouwgrond a.d. Kollenburgsebaan te Oisterwijk, kad. bek. Gem. Oisterwijk sektie C nr 773, groot 3.02.50 ha; een perceel landbouwgrond gelegen a.d. Kollenburgsebaan te Oisterwijk, kad. bek. Gem. Oisterwijk sektie C nr 774, groot 6.77.50 ha; een perceel landbouwgrond a.d. Kollenburgsebaan en de Lage Logtsedijk te Oisterwijk. kad. bek. Gem. Oisterwijk sektie C nr 880 groot 7.34.70 ha. De verkopen geschieden onder voorbehoud van gunning door de Gemeenteraad en goedkeuring door Gedeputeerde Staten. waarborgsom De Aanstede 11 5066 XT Moergestel Tel. 04243-3242 Schilderwerken Beglazingswerken Behangwerken tien procent van de koopsom, te betalen binnen 10 dagen na de toeslag. Van gegadigden kan tijdens de veiling een verklaring van hun bankrelatie worden ge vraagd omtrent financiële gegoedheid; een en ander kan ook tevoren ten kantore van genoemde notaris worden aangetoond. Voorts moeten bieders zich kunnen legitimeren. Inlichtingen en overige voorwaarden worden verstrekt door genoemd notariskantoor, de Balbian Versterlaan 6, Oisterwijk, tel. (04242) 19113 en de Gemeente Oisterwijk tel. 19100.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1984 | | pagina 7