I ’De Brouwer ■I Ir III1 1 DISCO van 20.00 tot 24.00 uur met medewerking van onze disc-jockey's JAN EN BEN GEZELLIGE DANSAVOND VOOR ALLEENSTAANDEN GEMEENTE MOERGESTEL ■ll GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING Mi BEKENDMAKING I i Zondagavond 25 maart a.s. en natuurlijk gratis verloting van enkele platenbonnen! ri Voor partijen, vergaderin gen en bruiloften!! Trefpunt voor aüe sportlui c a 1 t L Zaterdag 24 maart a.s. (gehuwden zijn echter ook van harte welkom) MET ALS SPECIALE ATTRAKTIE: GRATIS VERLOTING 7® 77- 77? "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 21 MAART 1984 PAGINA 6 CAFÉ-RESTAURANT Aanvang 20.00 uur Moergestel, 21 maart 1984. De Burgemeester voornoemd,. J.B.S. ter Veer. r r 1 t 1 i 1 l l I C l 1 1 I Rootven 11 - Moergestel Telefoon 04243 - 1360 Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is binnenge komen op 1 maart 1984 een aavrage van Maatschap Burgers, Klein Locht 7 te Moer gestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben van een varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende be scheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie D nummer 1430 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Klein Locht 7. De aanvrage en de daar bij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeentesekretarie, afdeling Alge mene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.30 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende een maand, liggen bovenbedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvrage worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften, die gemoti veerd moeten zijn, bij ons kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift, het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke gegevens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden openbare zitting op 10 april 1984 om 10.00 uur in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aan vrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelij kerwijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 21 maart 1984. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. De Burgemeester van Moergestel maakt ingevolge het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 23 maart 1984 voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, gedurende één maand ter in zage ligt het door de raad van deze gemeente d.d. 24 februari 1984 vastgesteld bestemmingsplan "Regeling aanbouwen en bijgebouwen 1983, gemeente Moer gestel", welk bestemmingsplan van toepassing zal zijn voor de gebieden van de bestemmingsplannen De Hoefkens: Herziening Bungalowpark; Aan de Dreef; Aan de Dreef, herziening I; De Heivelden, partiële herziening en Oistelvoirt, herziening I. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen bezwaren tegen het vastgestelde bestem mingsplan worden ingediend bij het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant. De bezwaren kunnen enkel worden ingediend door: 1Zij, die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp-bestemmingsplan hebben ge wend tot de gemeenteraad; 2. eenieder, die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het ontwerp-bestemmingsplan zijn aangebracht. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om: - met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 21 december 1982, nummer 101.708, vergunning te verlenen aan: 1. H.J. Wolfs, Vinkenberg 19 te Moergestel, tot het bouwen van een landbouwma- chineloods, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie D nummer 1589, plaatselijk bekend Vinkenberg 19; 2. H.A.M. Reijrink, Vossenhoorn 9 te Moergestel, tot het bouwen van een var kensstal, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E num mer 456, plaatselijk bekend Vossenhoorn 9; 3. H.C.Th. van Roessel, Heuvelstraat 24 te Moergestel, tot het uitbreiden van een fokvarkensstal, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie D nummer 1598, plaatselijk bekend Heuvelstraat 24; 4. C.P.A. van Tilburg, Nieuwenhoflaan 2 te Moergestel, tot het plaatsen van een serre, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 3546, plaatselijk bekend Nieuwenhoflaan 2; 5. C.H. Michels, Broekzijde 21 te Moergestel, tot het verbouwen en uitbreiden van een garage-berging-zeugenstal, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie F nummer 240, plaatselijk bekend Broekzijde 21; - met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan J.C.J.M. Mul ders, Broekzijde 26 te Moergestel, tot het verbouwen van een woning, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie F nummer 231, plaatselijk be kend Broekzijde 26. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 23 maart 1984 ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijk bezwa ren indienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders van deze gemeente. Moergestel, 21 maart 1984. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. '7 Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten: 1. op 7 maart 1984, nummer 42, te verlenen aan H.J.A.M. de Brouwer, Oirschotse- weg 69 te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een varkensfokkerij en -mesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E, nummer 434, plaatselijk bekend Reedijk 5; 2. op 7 maart 1984, nummer 43, te verlenen aan F.P. Burgers, Klein Locht 5 te Moer gestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij, -mesterij en rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie D nummers 1430 en 1425, plaatselijk bekend Klein Locht 5; 3. op 7 maart 1984, nummer 44, te verlenen aan Maatschap J.-H.-J. Burgers, Heu velstraat 30 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprich ten en in werking hebben van een kalverhouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummers 4169 gedeeltelijk en 4170, plaatselijk be kend Heuvelstraat 31 De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantoor uren vanaf 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op deze aanvragen worden verkregen. Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaren hebben inge diend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend binnen 1 maand na dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van deze beschikking danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Moergestel, 21 maart 1984. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, J.J.A. Nijtmans. i Hierbij maak ik bekend dat op vrijdag 23 maart 1984 om 19.00 uur ten gemeentehuize alhier, een openbare vergadering zal worden gehouden van de kommissie Ruimtelijke Ordening. Moergestel, 21 maart 1984. De voorzitter van de kommissie Ruimtelijke Ordening, A.C.A. van Gils. Agenda 1. Opening. 2. Vaststelling verslag van de vergadering van 24 februari 1984. 3. Bespreking bouwplan Boerenbond. 4. Bespreking nota "Openbaar Groen". 5. Rondvraag. II -j'-.'rri'z] 7 7' 7-7~"~

Weekblad Moergestels Nieuws | 1984 | | pagina 6