T Proficiat...! ZOEKERTJES Photo-atelier Louis v/d Meijdenberg „Fr. van BERKEL V —SCHOENEN SEIZOEN<)PRUIMING BIJLIGTVOET RESTANT- PAREN DAMES- SCHOENEN I S.V. Roef 1 volleybal OZC’57 GEMEENTE MOERGESTEL Brief van Theo Raaijmakers Oproep aan alle schapenliefhebbers Mededeling aan alle ouderen van Moergestel VERGADERING KOMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING ld (ffcX.0 Jpetiaai GEMAKSCHOENEN GEMAKSCHOENEN MOCCASSINS NU SLECHTS f VW Jetta Opel Kadett" automaat en Geef uw gasten, als herinnering aan jullie trouwdag, op de receptie 'n foto uit de reportage (net enkele uren geleden gemaakt...!). r Wij lessen met BOVAG erkende Autorijschool Oisterwijk - Wildemanstraat Tl - Tel. 04242-83288 f PAGINA 11 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 18 JANUARI 1984 worden alléén geplaatst bij kontante betaling!! Rootven 26 - Moergestel - Telefoon 04243-1421 4-3 2-6 Industrieweg 13, Moergestel, Tel. 04243-1867. rivoet Openingstijden: Maandag t/m Donderdag de hele dag open tot 18.00 uur; Vrijdag de hele dag open tot 20.00 uur; Zaterdag de hele dag open tot 16.00 uur. Op 23 januari 1984 zal een openbare vergadering worden gehouden door de Kommis sie Ruimtelijke Ordening. De vergadering wordt gehouden ten gemeentehuize en de aanvang is 20.00 uur. De voorzitter van de Kommissie Ruimtelijke Ordening, A.C.A. van Gils. Naast de diverse "standaard"-teksten is vanzelfsprekend 'n eigen tekst mogelijk. Foto-bedankkaartjes, uitnodigings- of aankondigings- kaarten zijn ook zeer origineel bij b.v. geboorte, jubilea etc. Kom vrijblijvend de mogelijkheden en wensen eens bespreken. Met vriendelijke groet. Laat, Arjan Hoefnagels, Johan de Laat, Mart Verhoeven. Zwemvaardigheid III: Marjon Struylaart, Ka- tinka Schrauwen, Jules den Hartog, Maikel Ginsheumer, Jens v. Lieshout, Erwin v.d. Wiel. Zwemvaardigheid IV: Robert v.d. Wiel, Ed win v. lersel, Rob Veenma, Maartje Drijvers, Marie Louise Smits, Monique v. Rijsewijk. Allemaal van harte gefeliciteerd. Algemeen Op de woensdagavond van 10.15 uur-11.00 uur is er nog plaats voor dames en heren die willen trimzwemmen en mee willen doen met eenvoudig waterpolo. Hebt u interesse belt u dan naar het sekretariaat 04242-85050. zorgen dat we er zijn en dat we aandacht heb ben voor die lui; je moet bereid zijn om af en toe eens ’n hele tijd ’s nachts op te zitten met iemand die ziek is; of gewoon er zijn als ie mand in het ziekenhuis terecht is gekomen; of eens op bezoek gaan en proberen wat te doen als iemand opgepikt is door de politie. Ze laten dat misschien niet zo goed merken, maar ze zijn wel blij dat ze na een harde tijd op straat toch weer wat aandacht krijgen en dat er hier in elk geval niet op hen wordt neergekeken. In tegendeel, ik denk dat ik vaak nog heel wat van die lui kan leren, want ze hebben in hun korte leventjes vaak al heel wat levenswijsheid opgedaan die je op geen enkele school kunt le ren. Beste mensen, onze kinderen zijn het waard, en we hopen dat jullie ons allemaal wil len blijven helpen!! Naast het werk met de kinderen hebben we ook het gewone parochiewerk. Het gaat hier allemaal nogal traditioneel, maar ik moet zeg gen dat ik daar niet zo’n moeite mee heb. Je probeert je gewoon een beetje aan te passen en daarnaast probeer je het zaakje wat meer leven in te blazen; dat is ook al wel een beetje ge beurd en er is nu weer wat meer interesse en le ven in de parochie. We zijn ook druk bezig met reparaties aan de kerk, iets wat in geen ja- ren gebeurd was. Het is een hele klus, maar het ziet er nu al een heel stuk beter uit. We zijn nu druk bezig met de voorbereidingen voor de Kerst en gaan onder meer alle dorpen langs die bij deze parochie horen. Beste mensen, ik zet er een punt achter, want ik heb alweer heel wat bij elkaar geschreven. Nogmaals heel veel dank voor al jullie hulp en voor alle post!! Ik wens iedereen hierbij, na mens mezelf en namens de rest van ’t huishou den hier, een hele goede Kerst toe en de aller beste wensen voor ’t Nieuwe Jaarü! Heel veel hartelijke groeten en de allerbeste wensen!! Theo. De uitslagen van 14 januari zijn: adsp. M tegen Dokkelaers adsp. J tegen Warande heren 2 tegen Marco Polo dames 1 tegen Punderman0-2 heren 1 tegen Warande4-4 Zaterdag 21 januari zijn de volgende wedstrij den: adsp. M zijn vrij, adsp. J tegen TZV om 21.45 uur in Tilburg, heren 2 tegen Tempo 3 .om 17.10 uur in Oisterwijk, dames 1 tegen Krab ben 1 om 16.30 uur in Oisterwijk, heren 1 te gen Vennen 2 om 20.55 uur in Breda. Rekreatief Zondag 22 januari is de eerste meerkamp- wedstrijd van dit seizoen. Deze is in Son. De kinderen die mee mogen zwemmen hebben een briefje gekregen, zorgen jullie dat je op tijd aanwezig bent bij zwembad de Leijs, waarvan daan we vertrekken om 13.45 uur, met de bus. Diploma zwemmen Zaterdag 7 januari zijn de volgende kinderen geslaagd voor hun diploma. Zwemvaardigheid II: Petra de Boer, Irma v. Rijswijk, Kees de kleine dingen bij elkaar kun je toch een hoop doen. We zijn dit jaar ook behoorlijk vooruit gekomen met iets meer te doen voor die kinde ren hier. We hebben de dagelijkse lessen in le zen, schrijven en rekenen waar we nu een on derwijzer voor hebben. De meesten van hen kennen helemaal niets en er zijn er die in een korte tijd dan toch behoorlijk wat op kunnen pikken, zodat ze niet altijd meer afhankelijk zijn van anderen. De timmerman draait nu ook al weer bijna een jaar; die is in januari van dit jaar begonnen en er zijn nu een klein groepje kinderen die al be hoorlijk wat van hem geleerd hebben; we moe ten nog wat meer doen aan het verkopen van spullen die gemaakt worden maar ook dat be gint al een beetje te komen en we hebben plan nen van hoe we dat aan zullen pakken. Sinds vorige maand zijn we ook begonnen met een kleermaker die een klein klasje in het vak aan het opleiden is. Met sommigen van de kinde ren lukt dat niet, maar we geven dan weer ge woon aan anderen een kans en geven niet op. We moeten natuurlijk nog even gaan kijken hoe dat dat zal gaan draaien, maar ik denk wel dat ’t zal lukken en het kleermakers vak is iets waar hier goed mee te verdienen valt. In dit af gelopen jaar zijn we ook een stuk verder geko men met kinderen te laten sparen; er zijn altijd een groep kinderen die buiten werken; sommi gen hebben een echte baan; anderen verdienen wat met schoenen poetsen, pinda’s verkopen, bagage dragen op het station, of vuil ophalen; normaalgesproken gaat al dat geld elke dag op, maar wij moedigen hen zoveel mogelijk aan om wat van dat geld opzij te leggen en dat lukt met steeds meer mensen; ze helpen daar ook elkaar bij; met het aldus gepaarde geld kunnen ze tenminste wat doen; ze kopen eens een keer kleren en heel vaak sturen ze ook wat aan hun familie thuis of gaan hun familie eens opzoeken. Er zijn trouwens ook veel meer kin deren geweest dit jaar die weer eens kontakt opgenomen hebben met thuis en een aantal die naar huis zijn gegaan en daar zijn gebleven, sommigen van hen die in zes of zeven jaar niet thuis waren geweest! Wij hoeven daar allemaal niet zoveel voor te doen; we moeten gewoon In het Winterprogramma wordt gesproken over een Spelen-middag op 24 januari a.s. in het kader van Meer Bewegen Voor Ouderen. Deze Spelen-middag wordt verzet naar 7 fe bruari a.s. in Den Boogaard. Wat deze middag inhoudt, daarover wordt U op tijd geïnformeerd via dit blad. De aktiviteitenkommissie van Ouderen LID BOVAG RIJSCHOOL Na de zeer geslaagde voorlichtingsavond van de Stichting Schapenfokdag Esbeek in 1983, betreffende de geboorte van de lammeren, de voeding, huisvesting en verzorging van de schapen, heeft men besloten ook dit jaar weer een avond te organiseren. Deze zal gehouden worden op woensdag 18 ja nuari a.s. in zaal Schuttershof te Esbeek en be gint om 19.30 uur. Tijdens deze avond zullen er twee sprekers aanwezig zijn en wel de heer Bastiaansen van de Voorlichtingsdienst en de heer Augustijn dierenarts. Door de heer Bastiaansen zullen de volgende onderwerpen behandeld worden; beweiding, fokrichting, eisen bij aankoop van rammen en de voor- en nadelen bij het laten lammeren van 1-jarige schapen. De heer Augustijn zal de parasieten (wormen, e.d.) behandelen. Bij een van de sprekers zul len er dia’s vertoond worden. Verder zal er volop de mogelijkheid bestaan om vragen te stellen. Iedereen is welkom stamboeklid of niet. Het belooft weer een zeer interessante avond te worden. Tot ziens in zaal Schuttershof, Dorpsstraat 2 Esbeek. x/v Diverse modellen, kleuren en maten. Normaal 13%95* Op zaterdag 14 januari zou het le damesteam een competitiewedstrijd spelen in Tilburg te gen Willem 2. Deze wedstrijd moest om 12 uur aanvangen, maar doordat er geen scheidsrech ter op kwam dagen werd er een oefenwedstrijd gespeeld. De competitiewedstrijd wordt op een nader te bepalen datum overgespeeld. De uit slag van de oefenwedstrijd was 1-1, omdat we het tijdstip voor de aanvang van de volgende wedstrijd niet wilden wijzigen werd er geen derde set gespeeld. Als u weer eens wilt genieten van een spannen de wedstrijd bij de dames, dan kunt u a.s. za terdag om 17.00 uur weer terecht in de Vonder te Moergestel want dan zal de wedstrijd Roef! 1 Nemelaer 2 gespeeld worden. Het herenteam speelt a.s. woensdag een oefenwedstrijd tegen Bivoc om 21.00 uur te Bieshoutakker. Het tweede damesteams speelt haar volgende wedstrijd op 24 januari te Tilburg om 20.30 uur op veld 4 tegen Hercules 2. Tot ziens bij een van deze drie wedstrijden of als u interesse hebt in volleybal dan kunt u eens komen kijken bij een training op vrijdag avond van 19.00 uur tot 22.00 uur in de Von der of contact opnemen met Peter v.d. Wouw, tel. 1708 voor informatie.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1984 | | pagina 11