Uitslag 2e trekking Winkelaktie Buurtvereniging- kwis gewonnen door Gezwiene Waai Kerstconcerten van Zuid Nederlands Kamerkoor in Tilburg en Oisterwtf k a <0 •I' Vraag het aan de Hartstichting Hartpatiënten, info I lijft5070-614614 Brandweerkazerne bereikt hoogste punt r: die met vragen zitten, bellen de infolijn voor telefonische informatie. 4 «8 i mmi BH I 3 vnenden van de hartstichting ID 'I Mi RS "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 30 NOVEMBER 1983 PAGINA 11 Mien Vogels met de door haar gekozen hoofdprijs: de stereo-combinatie 3 Bron: V. V. V. Tilburg li Mevr, v/d Snepscheut wordt het aantal prijzen gewezen waaruit zij mag kiezen De familie Verhoeven weet ook nog geen beslissing te nemen. Smetsers waardebon stoffen; 13. Fam. Geerts parelsnoer; 14. Fam. van Erven handdoeken set; 15. Fam. v/d Wiel vleespan; 16. Fam. v/d Wouw levensmiddelenpakket; 17. Paul Ber tens sportkleding; 18. Fam. Welten vleeswa renpakket; 19. Fam. v/d Branden vleeswaren pakket; 20. Fam. v/d Loo fotolijst. De volgende trekking vindt plaats op woens dag 7 december om 16.00 uur op de Rabo bank. De 20 gelukkigen die daaruit komen worden voor maandag 12 december om 20.00 uur uitgenodigd te komen draaien aan het rad van avontuur bij Café-Rest. de Brouwer. H r Voor de tweede achtereenvolgende keer was de stereo-combinatie de uitverkoren hoofdprijs tijdens de trekking van de Winkelaktie. Deze keer was Mien Vogels, de Dagmaet 8 de gelukkige. De overige winnaars: 2. Fam. v/d Snepscheut levensmiddelenpak ket; 3. Fam. Verhoeven drankenpakket; 4. Fam. van Berkel vleespakket; 5. Fam. v/d Wouw kantoor/buroset; 6. Fam. Smits plan tenbak; 7. Erik Bertens babypop; 8. Fam. Te- kath levensmiddelenpakket; 9. Fam. Timmer mans handoekenset; 10. Fam. Bertens tuinge reedschap; 11. Fam. Wolfs deken; 12. Fam. De ’’Moergestel-Nieuws” wisselbeker staat sinds afgelopen zaterdag in de prijzenkast van buurtvereniging ’’Gezwiene Waai”. Zij kwamen na een avond ’’kwissen” als beste ploeg tevoorschijn. Hun joker op het onder deel ’’muziek” werd uitstekend benut door Cas Lapien en bij de ronde ’’Aktualiteiten” was het Wim Spaninks die een belangrijk deel van de uiteindelijke winst in de wacht sleepte. Geslaagd Algemene opinie is dat de kwis geslaagd kan worden genoemd en daarmee hebbende buurt verenigingen een evenement georganiseerd dat ongetwijfeld een vervolg zal krijgen. Natuurlijk, hier en daar mankeerde er nog wat aan maar op korte termijn zullen de deelne mende verenigingen daarover van gedachten wisselen, zodat ook die laatste schoonheids foutjes kunnen worden weggewerkt. Een van de hoogtepunten was ongetwijfeld de ’’Mistery Guest”, ’n spelronde waarbij de zaal zich niet onbetuigd liet. Dat slechts één kandi daat de juiste naam wist was voor een belang rijk deel te danken aan de Mistery Guest zelf: In het kader van de bekende serie concerten, die de Stichting Muziek Evenementen Oister- wijk (SMEO) organiseert, vindt als laatste con cert voor 1983 op zondag 11 december in de St. Petruskerk in Oisterwijk een kerstconcert plaats, dat wordt uitgevoerd door het ver maarde Zuid Nederlands Kamerkoor uit Til burg. Het geheel staat zoals gebruikelijk onder leiding van Jan Staudt. Hetzelfde concert zal nog eens worden uitgevoerd op zondag 18 de cember in de Maranathakerk aan de Professor Cobbenhagenlaan 19 in Tilburg. Beide uit voeringen beginnen om 16.00 uur. Op het pro gramma staan werken van 1500 tot heden, van Tallis tot Toebosch, een zeer gevarieerd pro gramma is dus gegarandeerd. Aan het concert wordt medewerking verleend door Riet Staudt-Groenmans op orgel en clavecimbel en Hans Bol op viola da gamba. Naast de muzika le begeleiding van twee schitterende werken van de Polen Mielczwewski en Pekiel, spelen Dokter van Delft, die het spel uistekend meespeelde. Bedankt Het past de organiserende vereniging ”De Vurhaai” om alle medewerkenden aan de avond hartelijk te bedanken. Allereerst de heren Coenen en Smits, respek- tievelijk samenstellers van de ronde ’’Aktuali teiten” en ”Oud-Moergestel” en jurylid; de mensen die voor de techniek zorgden: de fam. Frans van Velthoven, M.T.V. en G. v.d. Wouw (Ome Gijs); dokter van Delft en St. Ni- colaas voor hun spontane medewerking; het buurtorkest ’’Punt Uit” o.l.v. Rien Smits dat een uitstekende indruk maakte; vervolgens de deelnemende verenigingen met hun kandida ten die het toch moesten doen; onze vrienden uit Udenhout en last but not least de mensen van ”Den Boogaard” met aan het hoofd Jan Zoontjes; de samenwerking was bijzonder fijn en geen moment van de drukke zaterdag deden we vergeefs een beroep op hem. Tot slot: bedankt alle medewerkenden voor en achter de schermen. Het was dankzij iedereen een fijne en gezellige avond! zij ook nog het Carillon van Marain Marais. Het programma in de Maranathakerk bevat ook Samenzang. Verder staan op het programma ondermeer werken van Giovanni Bassano, Christopher Tye, Orlando Gibbons, William Byrd, Anonymus en Liebhold. Het Zuid Nederlands Kamerkoor, dat dit jaar het 1214 jarig bestaan heeft gevierd, besluit het jaar 1983 met hun 127ste uitvoering. Het koor is zeer bekend in zowel binnen- als bui tenland. Zij gaven naast radio- en televisieuit- voering, in Tilburg en daarbuiten vele belang rijke concerten zoals de jaarlijks terugkerende uitvoering van de Johannes Passion van J.S. Bach. Ook de concertreizen naar Frankrijk, En geland, Duitsland, België en Zweden waren hoogtepunten in het bestaan van het Zuid Ne derlands Kamerkoor. Het koor heeft voor het naderend seizoen 1984 de beroemde Mariamo- tetten van Monteverdi op het programma staan en voor 1985 de Messiah van Handel. Jsn Suud! J Ktt tk Ve«. Vorige week werd de vlag gehesen op de nieuwbouw/verbouw van de opslagplaats van gemeen tewerken annex brandweerkazerne omdat het hoogste punt was bereikt. PHILIPS

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 11