STERK AFGEPRIJSD!! J. SMITS saa ’De Brouwer’ Profiteer nu a.s. vrijdag 28 en zaterdag 29 oktober Nieuw: Neue Mode knippatronen "ZOEKERTJES” SCHRIFTELIJK OPGEVEN .BON GEMEENTE MOERGESTEL I t Meubelstoffeerderij BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING l) "Moergestel-kalender" vanaf 5 november in de verkoop h. BEKENDMAKING Tilburgseweg 6 - 5066 BV Moergestel - Tel. 04243-2345 -h Voor partijen, vergaderin gen en bruiloften!! Trefpunt voor aüe sportlui -2 2 '.V' PAGINA 8 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 26 OKTOBER 1983 COUPONNENDAG 's woensdags gesloten Naam Straat Woonplaats Telefoon Pr. Irenestraat 5 Moergestel Uw "Zoekertjes" kunt U uitsluitend tegen kontante betaling opgeven bij ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43, Moergestel. Ook kunt U gebruik maken van onderstaande bon. (gewoon stukje papier mag ook). Wilt U de bon duidelijk invullen? Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nr. betaalt U f 2,50 extra. De opgave moet uiterlijk de zondagavond vóór plaatsing in ons bezit zijn. (Bon geld in envelop in de bus stoppen s.v.p.l) Moergestel, 26 oktober 1983. De Burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Moergestel, 26 oktober 1983. De Burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. t/m 10 regels f 7,50 t/m 6 regels De burgemeester van Moergestel brengt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ter openbare kennis, dat het door de raad van deze gemeente d.d. 21 januari 1983 vastgestelde, en door het Kollege van Gedeputeer de Staten van Noord-Brabant bij besluit van 26 juli 1983, nummer 106.447, goedge keurde bestemmingsplan "Woonwagenstandplaatsen Bosstraat", onherroepelijk is geworden. Dit bestemmingsplan ligt met ingang van heden voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. herstoffering in leder en meubelstof gespecialiseerd in kapitonneerwerk polyether in alle soorten en maten echte lederen poefs ruime sortering meubelstoffen vrijblijvende prijsopgave Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen is binnenge komen: 1. op 30 september 1983, een aanvrage van H.A.J. Denissen, Primus van Gilsstraat 20 te Tilburg, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in wer king houden van een champignonkwekerij, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie D nummer 1520, plaatselijk bekend Molenakkerstraat; 2. Op 18 oktober 1983, een aanvrage van Duifjes Kinderschoenenfabriek B.V., Raad huisstraat 13-15 te Moergestel, om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een schoenfabriek, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2554 en 2556 gedeeltelijk, plaatselijk bekend In dustrieweg 10. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden ter gemeentese kretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 tot 12.30 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingé bracht, te weten vanaf heden gedurende een maand, liggen bovengenoemde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de aanvragen worden verkregen. Tijdens bovenbedoelde bezwarentermijn kunnen de bezwaarschriften, die gemoti veerd moeten zijn, bij ons kollege worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van het bezwaarschrift, het schriftelijk verzoek te doen dat zijn persoonlijke gegevens niet worden bekendgemaakt. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens de te houden openbare zitting op 15 november 1983 om 10.00 uur (Denissen) en om 10.30 uur (Duif jes Kinderschoenenfabriek B.V.) in het gemeentehuis van Moergestel, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tussen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op bovenomschreven wijze alsmede een ieder, die kan aantonen dat hij daartoe redelij kerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid worden gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van de te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 26 oktober 1983. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, aan Regio Project Noord-Nederland, Marcus Samuelstraat 21 te Enter (O), vergunning te verlenen tot het bouwen van 30 woningen, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2540 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Oistelvoirt. Onderhavige aanvrage ligt met bijbehorende bescheiden vanaf 28 oktober 1983 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijk bezwa ren indienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders van deze gemeente. Moergestel, 26 oktober 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer. De Sekretaris, A.P.A. de Rouw. De nieuwe kalender, een uitgave van de harmonie, Photo-atelier Louis v/d Meydenberg en Buro '76, komt vanaf zaterdag 5 november in de verkoop. Ook nu zult U weer in eerste instantie de verkopers bij U aan de deur af moe ten wachten voordat er adressen worden bekendgemaakt waar U de kalender achteraf nog kunt kopen. Als extra service vindt U deze keer op de kalen der precies de data waarop het grof huisvuil wordt opgehaald. Dit dan op speciaal verzoek van veel "afnemers", 'n Reden temeer om ook nu weer in het bezit te komen van de "Moergestel-kalender" 1984; 'n uitstekend ge- De Burgemeester van Moergestel brengt ingevolge het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat met ingang van 28 oktober 1983 gedurende één maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van een bestemmingsplan, genaamd "Regeling aanbouwen en bijgebouwen 1983, gemeente Moergestel", welke regeling van toepas sing zal zijn voor de gebieden van de bestemmingsplannen De Hoefkens; Herziening Bungalowpark; Aan de Dreef; Aan de Dreef, herziening I: De Heivelden, partiële her ziening I en Oistelvoirt, herziening I. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder tegen dit ontwerp-bestemmings- plan bezwaren indienen bij de gemeenteraad. CAFÉ-RESTAURANT J Rootven 11 - Moergestel Telefoon 04243 - 1360 L

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 8