HALVE PRIJZEN! Laatste opruimings- dagen... SCHELVIS FILET <«©1^ !|i I l I II 11 1 K.P.J. Nieuws P.V. Over Berg en Dal Abonnementsverkoop Stadsschouwburg gestart Gilde St. Sebastiaan en Barbara le Algemeen Klassement Grote deelname aan landelijke tandemtocht te Oisterwijk Aan alle bewoners van de Oisterwijkseweg en leden van B.V. de Vurhaai De Vurhaai heej wir wè Jeugdvakantieweek I H f Restanten jurken - blouses - shirts - rokken - enz. voor 500 gram KOM SNEL NOG EVEN KIJKEN! Keuze uit 10 voorstellingen met grote korting I tl volendammer vishandel 1 ga "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1983 PAGINA 3 Het bestuur Enkele plaatjes van de jeugdvakantieweek. 450 1 r t Naam: Adres: t 1 3 s 9 De vakantie is weer voorbij voor (bijna) iede reen. Dus de activiteiten kunnen weer van start gaan. We beginnen zondag 28 augustus a.s. weer met een zeskamp in Haaren. Ook wij doen hier met een team aan mee. Heb je misschien nog zin om hier aan mee te doen, (we hebben 5 heren en 5 dames nodig) dan kun je je opgeven bij Martien Verheyen, tel. 1495. Ook is er weer een K.P.J. Krantje uit. Als je er nog geen gehad hebt, vraag er dan één aan één van de bestuursleden. 3 3 1 t r 3 N.B. Voor ’’gevonden voorwerpen” met be trekking tot de jeugdvakantieweek kunt u con- takt opnemen met Corry Kastelijn, Voosker- bos 32, tel. 3476. Wedvlucht Noyon 268 km. In concours 114 duiven. Eerste duif 13.39.11. Laatste duif 15.14.30 uur. I, 2, 11, 20, 25 H. Schepens, 3, 26, 28, A. Op 't Hoog, 4-18 L. v.d. Ven; 5, 7, 15 L. Heeffes, 6, 22 P. Hermans, 8, 24, 29 J. de Wit; 9, 14 J. v.Bommel; 10, 12, 14, 16, 21 J. Smolders; 13, John v.d. Wouw, 17. L. v.d. Branden Jr; 19, 27, J. v. Drunen; 23. P. Kerkhof Een goed adres voor een lekkere haring, warme gebakken vis en alle soorten verse vis. GEMULLEHOEKENWEG 11 OISTERWIJK TELEFOON 04242 - 82344 's-Maandags op de markt 's-Woensdags op 't St. Jansplein Vrijdags bij Gr oen te ha! Crisje T f -i. II Op zaterdag 20 augustus a.s. houden wij een gezellig ’’buurtavondje” in de tuin van de fam. Geenen. Iedereen is van harte welkom als hij of zij het eigen ’’natje en droogje” mee brengt. Wij maken er een gezellige avond van en of je nu 12 jaar bent of 85 jaar, het maakt niets uit! Je brengt gewoon je stoel, je fles en glaasje en je goede humeur mee en eventueel iets om te knabbelen, of knibbelen, te bakken of te grillen (want dat kan ook!). Vanaf 9 uur ’s avonds kan iedereen terecht op Oisterwijk seweg 50 echter alleen bij droog weer want we blijven gezellig buiten op het gras zitten in de achtertuin van Marcel en El. Bij kille weers omstandigheden wel warme kleding aantrek ken. Tot zaterdag!!! Graag willen wij onze leden even attent maken op de volgende aktiviteiten: Naast de vlieger wedstrijd, die wij op 4 sept. organiseren, heb ben wij voor U nog enkele evenementen in pet to waarvoor wij Uw medewerking vragen door U van te voren op te geven. Op 30 september houden wij n.l. een dropping (gratis) en op 21 oktober gaan we met zijn allen bowlingen (te gen een geringe vergoeding). Beide avonden zijn voor deelnemers van 12 jaar en ouder. Als U ook van de partij wilt zijn, (en waarom niet? Want met De Vurhaai is het altijd gezellig!) dan is het beslist noodzakelijk dat U zich vóór 28 aug. opgeeft. Dit kunt U doen door het strookje in te vullen en bij onderstaand adres in de bus te stoppen. Niet vergeten! Meteen doen! Anders legt u deze krant straks weg en denkt er verder niet meer aan, dus nu meteen invullen, uitknippen en in de bus stoppen! Be dankt mensen, voor deze vlotte medewerking! Verder houden wij op 10 oktober een jaarver gadering voor alle leden en op 26 nov. een groots opgezette kwisavond. Houdt dus deze data alvast vrij! Over al deze aktiviteiten krijgt U ter zijner tijd nadere mededelingen. Vul gauw het strookje in en doe mee! Hebt u nog vragen met betrekking tot deze aktiviteiten? Bel dan nr. 1196. Na Tilburg 12 juni waar ook de le prijs werd behaald, ging men afgelopen zondag in Oostelbeers weer voorop in de klasse ’’Onge kostumeerd”, aantal deelnemers 53. Dat ook in België Oostmalle 26 juni een goede indruk is gemaakt bleek uit de toezegging door de Ho ge Raad des Vlaamse Gilde om in 1984 uitge nodigd te worden op het jaarlijkse Gildefeest in de Kring Antwerpen. Hiermede is weer een traditie in ere hersteld nml. voor de jaren ’70 werd elk jaar 1 x deelge nomen aan een Gildefeest in België. Op dinsdag 19 september is het Gilde uitgeno digd voor een onderlinge prijsverschieting bij Gilde St. Willibrordus te Alphen. Ook wordt er op een nog nader te bepalen da tum in het winterseizoen een onderlinge prijs verschieting gehouden het de Belgische Gilde- broeders uit Oostmalle en Zandhoven in de schietbaan bij café ”’t Stokske” Gildehuis van St. Sebastiaan en Barbara, waar op woensda gavond te 20.30 uur de wekelijkse training wordt gehouden. De Stadsschouwburg Tilburg is begonnen met de verkoop van de abonnementen voor het sei zoen ’83-’84. De opzet van de abonnementen series is dit jaar helemaal veranderd en veel aantrekkelijker en simpeler geworden dan voorgaande jaren. Voor het nieuwe seizoen kan gekozen worden uit drie abonnementenseries, waarin maar liefst 140 voorstellingen zitten. De keuze per serie is volledig vrij. De schouwburg is er weer in geslaagd een zeer gevarieerd aanbod te bren gen. In de abonnementseries komt U werkelijk van alles tegen: Dolly Dots, Globe, André van Duin, Mary Dresselhuys, Hoofdstad Operette, buitenlandse folklore, opera’s, Robert Long, blijspelen, Jos Brink, enz. enz. De kwaliteit van de voorstellingen mag erg hoog genoemd worden en wat misschien nog belangrijker is in deze tijd is de hoge korting, die de abonne menthouder krijgt, een korting die ligt tussen de 25 en 35 procent. Kortom zeker de moeite waard dus om zo’n abonnement te overwegen. Nadere informatie wordt U graag verstrekt door de Stadsschouw burg (013) 362033. Het zit er weer op voor een jaar! 't Was soms vermoeiend, warm, maar ontzettend gezellig! We hebben getimmerd, gespeurd, gewandeld, gezwommen en zelfs gekampeerd. Kortom: we kunnen terugzien op een zeer geslaagde jeugdvakantieweek wat behalve aan ’t mooie weer ook te danken is aan de hulp en steun die wij ook dit jaar weer van heel veel mensen mochten ontvangen. Zo maar wat cijfers om een indruk te geven van wat er gebeurt tijdens zo’n week. - 261 kinderen gingen elke dag samen op pad - 54 leidsters en leiders gingen met hen mee en zorgden op een prima manier voor hen - we schonken 350 liter ranja en 150 liter chocolademelk - in totaal werden er 1400 appels gegeten - we kampeerden 3 nachten met telkens zo’n 25 kinderen onder zeer deskundige leiding van 4 verkenners - we zijn veel dank verschuldigd aan verschil lende mensen en instanties die we even de re vue laten passeren: We danken de mensen die ons met raad en daad ter zijde stonden: - de 54 jongeren die ’hun’ groep runden - dienst gemeentewerken Moergestel - leden van het Trefsentrum - leden van de vrijwillige brandweer - EHBO afdeling Moergestel - Jo en Thea, onze voortreffelijke huishoude lijke assistentes - de enthousiaste heren die ons hielpen bij het bouwen - de dames en heren die overdag ons bivak bewaakten - Kees, Jan, Peter en Ron die zeer deskundig en enthousiast het kamperen regelden - Wij danken de mensen die ons voorzagen van zaken die we nodig hadden, gratis of met veel korting: - dhr. Rinus Denissen, fa. Verbunt, dhr. Boo- gaers, bloemisterij Wim Willems, drogisterij Kemps; Dhr. Beerens. schildersbedrijf Wolfs. En tot slot zijn wij ook heel dankbaar voor ”het dak boven ons hoofd” gedurende deze week zowel ’s nachts als overdag. Bedankt: Jeugdbelangen St. Jan, drumfanfare Moer gestel, stichting Den Boogaard. Tot slot be danken wij de redaktie van Moergestel Nieuws voor de stipte verzorging van onze berichtgeving. Iedereen heel heel hartelijk bedankt: natuur lijk rekenen wij ook volgend jaar weer op Uü Jan, Corry, Cristien, Organisatie Jeugdvakan tieweek Moergestel. II j Als zaterdag 20 augustus om 11 uur het start schot gegeven wordt voor bovengenoemde tocht, zullen 84 blinden en slechtzienden deel nemen aan deze tocht van 30, 40 of 50 km. Vanaf 10 uur worden deelnemers en genodig den ontvangen in de zaal van ”De Boskant”. Hier zal een kopje koffie worden aangeboden door de directie van de camping. Iedereen zal worden verwelkomd door burge meester Ophey. Hierna zullen de drie Gazelle-tandems, ge schonken door oud-wielrenner Gerrit Schulte en de directeur van de Gazelle-fabrieken aan geboden worden aan ENVIT. Beide heren zul len deze tandems gedurende deze tocht inrij den. Het startschot wordt gegeven door oud- wielrenner Gerrit Schulte. Deze tocht wordt begeleid door de EHBO uit Oisterwijk. De eerste rustpauze is gepland onder de ge meente Diessen. Daar wordt een beker melk of chocomel aangeboden door de ’’Campina”. De tweede rustpauze is in de gemeente Moer gestel en wel bij café Hans de Brouwer. Hier kunnen de deelnemers hun dorst lessen en wordt door Slagerij Franken een hartig hapje aangeboden. Voor fruit-na zorgt Groentehal Crisje van de familie Antonis. De laatste pauze is bij hotel-café-restaurant ’’Pastorale” te Oisterwijk. Hier wordt door de directie van de ”Piet-Pleziers” aan de deelnemers Oisterwijk- se lindekoek aangeboden. De Fanfare ”Wij maken het zelf” zal om streeks 16 uur de finalisten muzikaal opwach ten. Omstreeks 17 uur volgt de gezamenlijke Brabantse koffietafel. Door Carnavalsvereniging ”De Heykneuters” wordt aan de deelnemers ’s avonds na 20 uur een midzomer-carnavalsavond aangeboden. Deze avond wordt begeleid door hun hofkapel ’De Kneutert jes’. Alle supporters van ENVIT zijn op deze avond van harte welkom, evenals hofkapellen en dweilorkesten. 4 Aantal deelnemende personen: voor de dropping voor de bowlingavond Handtekening: P.s. Voor de dropping is één introducee per persoon toegestaan tegen betaling van 1,50 PP- Deze strook inleveren: Oisterwijkseweg 57.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 3