(5c II 1 Jeugdvakantieweek 1983 8 t/m 12 augustus Audacia - Willem II M.T.V.-LOTERIJ: 1e Trekking Toer Mee 1983 Bedevaart Kevelaer Programma J eugdvakantieweek 1983 I 11 H Bi 1221, 1313, 1175, 1364, 1022, 1065, 1186, 1297, 1174, 1183 en 1158 1125, 1068, 1336, 1394, 1060, 1014, 1371, 1016, 1218 en 1151 'i I I i! I i Kadobonnen: 'lïl Portable T.V.: Osram camera: Walkradio's: Portemonnees: Om vier uur gaan we naar huis en komen om half zeven weer bij elkaar zodat om zeven uur de slotoptocht kan vertrekken. Nodig je hele familie uit om mee te lopen, om of op zijn minst te komen kijken langs de route. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 3 AUGUSTUS 1983 8e Jaargang - Nr. 296 Stichting Wielerronde Moergestel Postbus 54 5066 ZH Moergestel I Donderdag 11 augustus We gaan weer de hele dag op pad en wel naar: Bosbad Hoeven. Meebrengen lunchpakketje met naam. Ook vandaag wordt voor drinken gezorgd. Maar let op: we vertrekken niet alle maal tegelijk. De helft van de kinderen ver trekt om 8.30 uur en is om 17.30 uur weer te rug, de anderen vertrekken om 10.00 uur en zijn om 19.00 uur weer thuis. Bij welke groep jij hoort hoor je wel van je leider of leidster. Vergeet je zwemspullen niet. 1163 1374 1117 en 1096 Om half twee beginnen we traditiegetrouw met het verzorgen van de ’karren’, ’fietsen’, ’vaar- en voertuigen’ voor onze slotoptocht. Ze hoe ven niet alleen betrekking te hebben op india nen: ook cowboys, soldaten, paarden en zelfs eskimo’s mogen aan bod komen. Zorg dat het een bonte optocht wordt. De prijzen zijn af te halen donderdagsavonds tussen 20.00 en 21.30 uur: Industrieweg 16. De 2e trekking vindt plaats op 15 augustus. De voorbereidingen voor de TOER MEE zijn weer in volle gang. De route-commissarissen Ad v.d. Meijdenberg en Harry Smolders heb ben weer een prachtige tocht uitgezet. Zodat zondag 28 augustus a.s. wederom een prachti ge fietsdag zal worden. U kunt tijdens de TOER MEE genieten van de prachtige natuur in de omgeving van ons dorp en tevens kunt U gelden bijeen fietsen voor onze in de derde we reld werkzame dorpsgenoten Wim van Oort en Theo Raaymakers. Noteer U dus vast in uw agenda: zondag 28 au gustus a.s. TOER MEE. De werkgroep MOV met het opbouwen van je stand, maar de ver koop begint pas na het belsignaal om half twee!!! De markt sluit om vier uur, eveneens op het belsignaal. De optocht gaat via: Bosstraat, Scheerman, Pastoor Jansenstraat via de ’Prinsessenstraat’ naar de Kruysackerstraat, Kloosterlaan over steken bij het gemeentehuis en via Postelstraat en Bosstraat weer terug naar het clubhuis. Afsluiting van de Jeugdvakantieweek Ook dit jaar voorzien wij weer weinig afval. Alle spullen die wij gebruiken, lenen en krijgen moeten nl. weer terug naar hun rechtmatige ei genaars. Vandaar dat er dit jaar geen kamp vuur gehouden zal worden. We sluiten dit jaar af met een glaasje van onze onvolprezen ranja en daarna zeggen wij weer tegen iedereen... tot 1984!!! De jaarlijkse Bedevaert van Oirschot, Moer gestel en omstreken naar Kevelaer vertrekt za terdag 20 augustus a.s. De buskosten zijn 15,Een paspoort is ver plicht. Men kan zich opgeven bij L. van Gils, Raadhuisstraat 33. ‘i w K. I' In de vakantieperiode is er natuurlijk ook weer volop gekoerst, waarvan wij u de volgende uit slagen door kunnen geven. Erik Welten reed een 23e plaats bij de Neder landse kampioenschappen, 17e in de Ronde van Den Hout, 15e in de Ronde van Sint Oe- denrode en 9e in de Acht van Chaam. Lambert Welten reed in Ophinter (België) een 6e plaats ex aequo, in As werd hij 10e, in Alt Hoeselt werd hij 19e en als laatste in Ayeneux- Soumagne 20e. Jan de Laat werd 8e in Leerdam bij de liefheb bers. Vergunningen, ontheffingen en toestemmin gen Vergunning, ontheffing of toestemming is ver leend aan: - W. Teurlings, Prinses Beatrixstraat 21 voor het plaatsen van reklameborden. - De organisatie Jeugdvakantieweek tot het kamperen op het terrein van M. Ketelaars aan de Hooge Braaken gedurende de periode 8 tot en met 12 augustus a.s. - E.H.B.O.-vereniging St. Christoffel te Moergestel voor het houden van een kollekte van 21 tot en met 27 november 1983. Kasgeldlening Voor de periode 5 juli tot 5 november 1983 is wederom een kasgeldlening afgesloten van 1.000.000,—. Uitbreiding Volkstuinenkompleks Besloten is het Volkstuinenkompleks uit te breiden met één perceel dat met ingang van 1 januari 1984 verhuurd zal worden. Vergoeding vakonderwijs Het voorschotbedrag voor vergoeding van vakonderwijs op de Moergestelse scholen voor de periode 1 augustus 1983 - 1 januari 1984 is vastgesteld op 11.770, Vrijdag 12 augustus We komen weer om half tien bij elkaar voor de ’laatste loodjes’. We gaan dan gezamenlijk naar Den Boogaard om elkaar ons kunnen te vertonen op het gebied van zang, dans, toneel, en play-back. De hele week heb je de tijd om met je leiding wat in te studeren. Zorg dat jou groep goed uit de bus komt. Hebben je ouders tijd, dan mogen ze best komen kijken. Om twaalf uur gaan we naar huis om te eten. Vergaderingen Burgemeester en wethouders van 29 juni, 6, 13 en 20 juli 1983 Bouwvergunningen Bouwvergunning is verleend aan: - S. Denissen, Broekzijde 27, verbouw boerde rij - A. Dekkers, Heuvelstraat 9, vernieuwen eindgevel. - H. v.d. Heyning, Hild 24, bouw garagebox. - Gebr. Mulders, Heirbaan 12, bouw veestal. - Gebr. Hoosemans, Waterhoefstraat 4, ver hogen van een veestal. - A. Wolfs, De Stappert 46, bouw erfafschei- ding. - J. Verkooijen, De Stappert 44, bouw erfaf- scheiding. - J. Sebregts, Oirschotseweg 19, bouw garage. - J. Wouters, De Dagmaet 5, bouw schansmuur en berging. - R. den Otter, Kloosterlaan 53, bouw garage. - A. v.d. Wouw, Heuvelstraat 26, bouw woonhuis aan de Pijnendijk. - J. Wolfs, Schoolstraat 44, bouw erfafschei- ding. - W. Willems, Schoolstraat 31a, uitbreiding plantenkas. Gemeentegarantie Op zes aanvragen om gemeentegarantie voor het aangaan van een hypothecaire geldlening is positief beslist. Sociale Uitkeringen Vijf aanvragen om bijstand zijn toegekend. Zes aanvragen R.W.W. en achttien aanvragen W.W.V. zijn toegekend en tevens zijn er vijf herkontróles R.W.W. en drie herkontróles W.W.V. uitgevoerd. Drie bezwaarschriften inzake uitkering W.W.V. werden ongegrond verklaard. 4 I Woensdag 10 augustus Bijeenkomst om half tien bij het Clubhuis! We blijven de hele dag weg, dus meebrengen: lunchpakketje met naam. Voor drinken wordt gezorgd. Denk ook aan je regenkleding. We gaan al speurend naar de bossen: op pad met andere indianen. Tussen de middag pick-nick met zijn allen en daarna indianenspelen. Tegen vier uur zijn we weer terug bij het clubhuis. Op woensdag 10 augustus a.s. wordt op ons sportpark de wedstrijd tegen de voltallige A- selectie van Willem II gespeeld, met de nieuwe aanwinsten Jan Formanoy en Wanny v. Gils. Ook onze dorpsgenoot Jack Buynsters zal met Willem II meespelen, om zich wellicht zodoen de straks te manifesteren op eredivisieniveau. De wedstrijd wordt gespeeld in het kader van het 35-jarig bestaan van Audacia. De aanvang is om 19.00 uur. Entreeprijzen volwassenen 5,kinderen t/m 14 jaar 2, Nog even en het is weer zo ver... Jeugdvakan tieweek! De leiding verwachten we op zondag 7 au gustus om half 12 op de koffie in het clubhuis van de Drumfanfare om de laatste berichten te horen en om gezellig bij te praten. De jeugd verwachten we op maandag om half 10. Zij hoeven niets mee te brengen als een goed humeur en zin om er een fijne week van te maken. De jeugd van de vijfde en zesde klas die zich opgegeven hebben om een hachje over te blij ven moeten de komende dagen samen met hun ouders voor een aantal dingen zorgen. Aandacht dus voor het volgende: Je hebt nodig: Om te slapen: luchtbed, slaapzak, toiletspullen (piama, kam, tandenborstel, handdoek). Om te eten: bestek (mes, lepel, vork, bord), theedoek. Om te spelen: zaklantaarn, gezelschapsspelle tje (voor het geval dat Wanneer je groep overnacht en hoe het verder allemaal gaat hoor je maandag, maar je kunt alvast zorgen dat je alles bij elkaar hebt. De ouders krijgen een programma en verdere inlichtingen. Zou U ervoor willen zorgen dat de spullen van Uw zoon of dochter herkenbaar zijn? Een pleister erop met hun naam is een he le uitkomst om alles weer terug te krijgen op de juiste plaats. Een prettige week en tot ziens. Maandag 8 augustus We starten ons programma om half tien met het formeren van de groepen. Plaats: Clubhuis van ’Drumfanfare Moergestel’. Daarna: we lopen per groep om alvast in stemming te ko men voor de middag: een indianenvoetpuzzel- tocht!’ Om twaalf uur gaan we naar huis om te eten. Het middagprogramma start om half twee. We gaan samen een indianendorp bouwen. Per groep maken we een wigwam van rond hout, oude gordijnen, lakens, plastic! Ben je daarmee klaar dan kun je natuurlijk ook je ei gen totempaal bij je wigwam gaan maken. De wigwam blijft de hele week het ’huis’ van de groep. Wat je moet meebrengen hoor je van de leider of leidster. We stoppen met ons middag programma om vier uur. Dinsdag 9 augustus We komen weer om half tien bijeen bij het clubhuis van ’Drumfanfare Moergestel’. De morgen zal worden verzorgd door de vrijwilli ge brandweer van Moergestel. Zij zullen je wat leren over de brandweer, maar dat het ook ’spuitfestijn’ zal worden staat wel vast. Om twaalf uur gaan we naar huis om te eten. Middagprogramma: Vanaf half twee start de niet meer uit ons programma weg te denken KINDERMARKT. Begin dus op tijd met het maken, verzamelen en bijeenzoeken van spul len die je wilt verkopen. Nodig opa’s, oma’s, ooms en tantes en ook de buurvrouw uit om te komen kopen!!! Marktplaats: speelplaats Bos- zichtschool. Je mag vanaf één uur beginnen 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 1