29 s u I L 11 I I ZOEKERTJES 11 t/m 30 juli gesloten zijn. Modieuze sandalets diverse modellen en kleuren VAN LINSCHOTEN SCHOENEN Burg. Bardoelstraat 32 Moergestel - Tel. 2169 HENK SCHEPENS TWEEWIELERS 8 J B Toeristisch bulletin Het Volle Waan- theater is open Voor U die niet op va kantie gaat Profiteer nu van onze zomerprijzenü Oud papier harmonie Gebr. v/d Zanden Moergestel B.V. R. V/D GEYN Honden Trimsalon de Gelukkige Hond Mevr. F. Dekkers-v/d Wouw él ij ij’ 1 i lil F f In verband met de vakanties staan wij 's maandags op de markt en 's woensdags op het St. Jansplein. Onze winkel is nu ook op zondag open van 11.00 tot 18.00 uur. In deze periode zijn we dus vrijdags niet in Moergestel. Vanaf 5 augustus zijn we vrijdags weer bij Groentehal Crisje. Wegens vakantie zal onze zaak in Moergestel van Ons filiaal in Oisterwijk blijft gewoon geopend. volendammer vishandel geen praktijk van 1 tot 15 augustus. I Ml I Wegens vakantie gesloten van 25 juli t/m 13 augustus K SS PAGINA 5 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 6 JULI 1983 ij worden alléén geplaatst bij kontante betaling!! BIJVOORBEELD. NU Stadswandelingen door Baarle-Nassau, Ber gen op Zoom, Breda, *s Hertogenbosch Van 14 juli t/m 18 augustus worden in Baarle- Nassau stadswandelingen voor individuelen gehouden. Er wordt o.a. een bezoek gebracht aan de Belgische Remigiuskerk en Museum De Woestijnroos. Vertrek elke dinsdag en donder dag om 10.30 uur vanaf het VVV-kantoor (St. Annaplein). De prijs is 3,50 voor volwasse nen en 2,50 voor kinderen t/m 11 jaar en 65-plussers. VVV Bergen op Zoom houdt haar wandelin gen, met een bezoek aan o.a. het Stadhuis, de Gevangenpoort, het Ravelijn en het Markie zenhof, t/m 31 augustus. Vertrek elke woens dag om 14 uur vanaf het VVV-kantoor (Hoek Grote Markt). Prijs: 3,50 voor volwassenen en 2,50 voor kinderen t/m 11 jaar en 65-plussers. Voor knippen, wassen, toiletteren scheren en trimmen van uw hond Jeugdcircus II Grigio, Haaren - 9 t/m 24 juli 9 Juli begint voor Jeugdcircus II Grigio het 22e levensjaar. Meer dan 90 kinderen trainen het gehele jaar voor deze circusvoorstellingen. Er wordt gewerkt met paarden, honden en bok jes. Verder zijn er rijwielartiesten, ballerina’s, trapezewerkers, trampolinespringers en na tuurlijk clowns te zien. Het circusgebouw te Haaren, waar de voorstellingen worden gege ven, telt ongeveer 1000 zitplaatsen op verhoog de tribunes. De voorstellingen beginnen elke dag om 15 uur. Op dinsdag 19 juli en donder dag 21 juli zijn er extra ochtendvoorstellingen om 11 uur. De laatste feestelijke voorstelling is op zondagavond 24 juli om 20 uur. Groepen doen er verstandig aan vooraf plaatsen te reserveren. Zomeravondfestijn Efteling, Kaatsheuvel - 15 en 16 juli Op 15 en 16 juli vindt in De Efteling te Kaats heuvel een Euro Country Music Festijn plaats, hetgeen een swingende gebeurtenis belooft te worden. Van 19 uur tot middernacht treden groepen op uit Nederland, Engeland, Canada, België, Ierland, Denemarken, Australië en Zweden. Kaarten voor dit festijn zijn a 12,50 verkrijgbaar bij alle VVV-i-kantoren in Neder land en aan de kassa’s van de Efteling. Voorstellingen Dennie Christian en Penny de Jager, Beekse Bergen Hilvarenbeek - 16 juli t/m 14 augustus Van 16 juli t/m 14 augustus zullen Dennie Christian en het ballet van Penny de Jager da gelijks optreden in de feesttent van recreatie park De Beekse Bergen. Vijf keer per dag wordt een 25 minuten durende show gegeven. Tussen de voorstellingen zijn demonstraties van aerobic-dansing te zien. De toegang tot de ze show is bij de entreeprijs voor het park inbegrepen. Fietsvierdaagse Hart van Brabant - 21 t/m 24 juli Streek-VVV Hart van Brabant houdt voor de tweede keer haar Fietsvierdaagse, dit jaar van 21 t/m 24 juli. De fietsvierdaagse is gekoppeld aan een fietstweedaagse. Het is namelijk mo gelijk om alleen de laatste twee dagen, die in het weekend vallen, mee te fietsen. Men kan kiezen uit een trajekt van 60 of van 40 km. Het inschrijfgeld bedraagt bij voorinschrijving 14,50 per persoon 10,voor de tweedaag- T/m 12 augustus worden in Breda elke dins dag, woensdag, donderdag en vrijdag stads wandelingen gehouden, met een bezoek aan het Begijnhof, de Grote Kerk en het Kasteel van Breda. Vertrek: 14 uur vanaf het VVV- kantoor (Willemstraat 17-19). Prijs: 3, voor volwassenen en 2,50 voor kinderen t/m 13 jaar en 65-plussers. In ’s Hertogenbosch wordt elke woensdag in juli en augustus een wandeling ggehouden. Het verzamelpunt hier is bij het historisch huis ’De Moriaan’ op de Markt om 14.00 uur. Er wordt een bezoek gebracht aan de gerestau reerde buurten Uilenkwartier, Brede Haven en Lombardje. Een pauze met consumptie wordt onderweg ingelast. De prijs is 4,voor vol wassenen en ƒ3,voor kinderen (inclusief consumptie). Gratis fietsvakanties voor kinderen in het Hart van Brabant Streek-VVV Hart van Brabant heeft een ruim assortiment fietsvakanties, variërend van 3 tot 10 dagen. Om deze fietsvakanties, in gezins verband, nog aantrekkelijker te maken biedt de Streek-VVV kinderen een gratis fietsvakan tie aan. In de maanden juli en augustus be- l.v.m. de vakanties graag uw aandacht voor het volgende: a.s. Vrijdag voormiddag wordt voor de laatste maal papier opgehaald vóór de vakantie. Er wordt vroeg gestart, zo dat U reeds op donderdag avond uw papier (behoorlijk verpakt a.u.b.) buiten kunt zetten. De zaterdagen 9, 16 en 23 juli wordt er NIET gereden. In deze periode wordt er ook niets opgehaald. Mocht U toch uw spullen of papier kwijt willen, dan kunt U deze bezorgen op Oirschotseweg 41. Wij wensen iedereen een prettige vakantie! Verkoop van schilderijen en lijsten, pen tekeningen, inlijsten van etsen, borduur werk etc., aluminium lijsten. Geopend van 12.00 - 18.00 uur. Galerie Erica, Ericastraat 3, Oisterwijk, telefoon 04242-84228. Zandstraat 14A 5066 CA Moergestel Tel. 04243 - 1337 of 3310 Een goed adres voor een lekkere haring, warme gebakken vis en alle soorten verse vis. GEMULLEHOEKENWEG 11 OISTERWIJK TELEFOON 04242 - 82344 's-Maandags op de markt 's-Woensdags op 't St. Jansplein Vrijdags bij Groentehal Crisje Schoorsteen vegen door een brand weerman: dan ben je er zeker van! Tevens alle voorkomende werkzaamheden: H.J. De Klusjesman, Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Tegels Bielzen Straatstenen Split en gebr. puin Verhuur: trilplaten - walsen - compressors - aggregaten Podotherapeut - Pedicure De Hoefkens 1 - Moergestel Daarna: Kriekenakker 16 Moergestel Tel. 1809 Oisterwijkseweg 19-21 - Moergestel Telefoon 04243 - 1282 Kerkstraat 21 - Oisterwijk Telefoon 04242 - 17326 Te huur gevraagd: goede voedzame grond (2 3 are) om op te tuinieren, voor rustige, serieuze jongeman, in de bebouwde kom van Moergestel. Voor meerdere jaren. Wie kan en wil mij helpen? Bij voorbaat harte lijk dank. Brieven onder nr. 294. Kasteel Nemerlaer; een unieke gelegen heid voor het geven van diners en feesten in de sfeervolle 15e eeuwse kelders met als spe cialiteiten: barbecue, warme- en koude buffet ten. Voor inl.: 073-134064. Te koop: nog enkele Hollandse herders (pups) 7 weken oud. Na 18.00 uur of in het weekend: Dotterstraat 24, Oisterwijk, tel. 04242-16856. Te huur gevraagd: woning in Moer gestel. Reacties aan: Paul Poort, Griete Vel- deke 7, tel. 1848. Te koop: z.g.a.n. Crossfiets BMX 2000. Tevens te koop gevraagd: tafeltennis. Tel. 2129. Wie heeft er maandag 27 juni op het speel veldje nabij de Heidevelden een blauw met rood trainingsjack gevonden? Tel. 2514. hebben we hier wat ideeën voor evt. dagtripjes zoals ze ons werden verstrekt door de provinci ale V.V.V. Voor verder inlichtingen kunt U terecht op te lefoonnummer 076-225733*. Grondwerk en bestratingen Rioleringen Bronneringen Staalstralen Containers Loonwerk Willem de Zwijgerlaan 34 Oisterwijk Tel. 04242 - 15230 Gediplomeerd Als uw hond in de rui komt en U last hebt van haar in huis, laat hem dan deskundig behandelen door Uw hond wordt gehaald en thuisgebracht!! Voor de volwassenen zal er iedere donderdaga vond vanaf 21.00 uur ’de buien van wie’ wor den gespeeld. Dit is een voorstelling voor alle mensen die last hebben van buien, en wie is er niet van tijd tot tijd in de ban van een bui. Kindervoorstellingen, maandag tot en met vrijdag, aanvang 2 uur, entree 5, Volwassenenvoorstellingen, iedere donderda gavond, aanvang 21.00 uur, entree 7,50. (ingang opzij, door het poortje) Het Volle Waantheater Kerkstraat 27 5061 EG Oisterwijk tel. 04242-17266 Vanaf 2 juli a.s. start het Volle Waantheater. van Wijnand Mens, gelegen aan de Kerkstraat 27, haar zomervoorstellingen. Het theater zal iedere dag geopend zijn vanaf 2 uur voor kin dervoorstellingen waarin het niet zal ontbre ken aan spanning en plezier. Het levend ma rionettenspel van Wijnand en Vincent Mens, met poppen aan touwtjes, maskers en muziek, heeft in de loop der jaren al veel succes ge oogst. Wat is nou het geheim van die groene? En hoe zit het met de blije jongen en Truus? Kom zelf maar kijken, je neemt er ook nog wat van mee. se). Na 1 juli is de inschrijving resp. 17,50 en 12,50 per persoon. Een leuke bijkomstigheid is dat de laatste twee dagen van de fietsvier daagse samenvallen met de Tilburgse kermis, welke met haar circa 170 attrakties de grootste van ons land genoemd mag worden. Zomerfeesten, Cuijk - 21 t/m 24 juli Daar de Internationale Nijmeegse Wandelvier daagse door Cuijk zal trekken worden van 21 t/m 24 juli een aantal aktiviteiten gehouden. Daarvoor wordt op het Louis Jansenplein een tent geplaatst waar elke avond een dansavond zal worden gehouden, waaronder het bekende ’blarenbal’ met medewerking van André Ha zes. Zaterdag 23 juli staat in het teken van de brandweer. In de St. Annastraat worden vanaf 10 uur brandweerwedstrijden gehouden en op het L. Jansenplein kunnen de bezoekers oude brandweerwagens, helmen, spuiten, enz. bewonderen. Acht van Chaam - 27 juli Woensdag 27 juli wordt weer de bekende wie lerronde de Acht van Chaam verreden. Zo ge noemd omdat het parcours acht kilometer lang is en de vorm van een acht heeft, ’s Morgens om 8.30 uur komen de nieuwelingen aan de start, gevolgd door de junioren en amateurs. In de middag zullen de profs aan hun ronde, met een totaal van 120 km, beginnen. I n hoeft men voor kinderen t/m 12 jaar, in gezel schap van beide ouders, niets te betalen. Ook de maaltijden zijn gratis. De kinderen dienen wel te slapen op de kamer van de ouders. Ge zinnen met meer dan 2 kinderen betalen voor het derde en volgende kind 50970. De extra’s die de Streek-VVV biedt, zoals de koffernabreng-service en de goed-weer- garantie, blijven natuurlijk van kracht. Nadere informatie bij Streek VVV Hart van Brabant tel. 013-351135. De V.V.V. Hart van Brabant-krant Op diverse plaatsen in Moergestel is deze han dige krant gratis te verkrijgen met talloze tips en informatie uit de regio. In de maanden juli en augustus verschijnt de krant zelfs om de veertien dagen. De krant is o.a. verkrijgbaar in het gemeentehuis en Café-Rest. de Brouwer. ECHT. LEDER

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 5