B 10% korting d •d I I i.' Alle Sakura kleurennegatieffilms ONDERGOED WEEK!! PAPIER l Louis v/d Meijdenberg Slijterij "De Ster" Het schoolkamp van Boszicht 1983 Jongerenkoor OZC ’57 Sakuracolor II 3 halen - 2 betalen Echte vliegerwedstrijd in augustus De Vurhaai heej wir wé! jong voor haar^ coiffure 13 w 'I Wegens vakantie gesloten van 11 juli t/m 1 augustus Voor het eerst in Moergestel Op alle ondergoed: 4 MODEHUIS SPAAR WAARDEPUNTEN VOOR 'N GRATIS VERGROTING! Slips, singlets, B.H.-'s, nachthemden, jupons "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 29 JUNI 1983 PAGINA 3 X2 aanbieding geldt tot 15 augustus 4,95 laxi. Profiteer ervan!! ame voor wde iren. arte- DEZE AKTIE DUURT SLECHTS 1 WEEK!! Aangezien de vakantie weer voor de deur staat wilden we de jeugd er nu al op attent maken dat er vergevorderde plannen bestaan om op zon dag 28 augustus a.s. een echte vliegerwedstrijd te organiseren. Natuurlijk zijn er voor dit evenement prijzen beschikbaar en vooral met een zelfgemaakte vlieger maakt men serieuze kansen een van de betere prijzen in de wacht te slepen. Daarom zullen we proberen om in de volgende Moerges- tel-Nieuws een paar voorbeeldjes af te drukken van hoe je zo’n vlieger zou kunnen maken. Let bij het maken ervan wel op dat hij de lucht in moet kunnen. Aan de wedstrijd kunnen zowel jongens als meisjes meedoen. Precieze tijd en plaats evenals alle andere be langrijke gegevens zul je na de vakantie in deze krant kunnen lezen. We hopen dat, door het nu al bekendmaken van dit evenement, een verloren vakantie-uurtje op nuttige wijze kan worden doorgebracht. Vanaf 1 juli bij ontwikkelen en afdrukken en nabestellingen. UW GARANTIE DAT UW FOTO’S WORDEN AFGEDRUKT OP KODAK PAPIER mos 719. MERKEN: Ten Cate, Hollandia, Sloggi, Koala, Pastunette, Lovable enz. Wij gebruiken and- vens De wijk, wa- r. bij loer- :ld- mg een tan jen en. rootven 7 moergestel tel 04243-2221 Photo-atelier Rootven 26 - Moergestel Telefoon 04243 - 1421 29- 10,50 2,95 2,95 (uitgezonderd reclames) Aan de jongeren van ons koor A.s. donderdag 30 juni is het geen repetitie. Wel rekenen we erop dat alle jongeren op zon dag 3 juli (kermiszondag) om half twaalf de Jongerenmis meezingen. Onze vraag is ook of er nog meer jongeren zijn die elke donderdag mee willen repeteren van kwart over zeven tot half negen. Iedere jonge re die van de lagere school af is, mag mee ko men doen. Heb je zin, kom dan maar eens naar de repetitie van donderdag 7 juli. We be ginnen dan te repeteren voor de afscheidsmis van Rinus Hart (4 september) en de afscheid savond op 29 augustus. Welkom op ons jongerenkoor mevr. v.d. Loo en mevr. Vissers. Het eten was heel lekker op het kamp; velen vonden de to matensoep lekkerder dan thuis. Mevr. Vissers en mevr. v.d. Loo kregen nog een aandenken, omdat ze al 15 jaar met Boszicht op kamp gin gen. Ook Bart, onze conciërge, kreeg een mooie tegel voor 5 jaar trouwe dienst. Dit was het mooiste afscheid, dat wij ons had den kunnen voorstellen. Namens klas 6 van de Boszichtschool: Carlo Bekkers, Maurice de Bont, Jan Hein de Brouwer Denis Janssen, en leider Ben Oerlemans Punt uit zet zijn eerste schuchtere pasjes naar buiten. Na het prille baby gekrijs en gekras van de eerste maanden wil Punt Uit U graag laten ho ren wat hij al kan presteren. Zijn eerste stapjes zullen gaan naar het huis van zijn Peetoom waar deze hem met gepaste trots zal ontvangen in de hoop dat hij in de komende jaren nog veel plezier aan zijn petekind mag beleven. Dit belangrijke moment in het leven van Punt Uit zal plaatsvinden op donderdag 29 juni tussen 19.30 en 20.00 uur. Al zijn ooms en tantes, ne ven en nichten worden uitgenodigd hiervan ge tuige te zijn. Wie deze kleine Vurhaai-spruit een goed hart toedraagt laat dit blijken door een aanmoedigend applaus wanneer hij hen passeert. Bij voorbaat dank voor uw belangstelling. Punt Uit! Natuurwandeling Degenen die zich opgegeven hebben voor de natuurwandeling worden a.s. zondag om 8.00 uur verwacht bij ’’Breda’s Welvaren” (wel met eigen auto!) Voor broodjes en koffie is ge zorgd. De tocht staat onder leiding van Gerard Kuijpers. Neem wel 'n potlood of balpen mee! Alvast veel plezier! Algemeen Vrijdag 1 juli zijn de laatste trainingen van dit zwemseizoen. De eerste training is weer op zondag 21 augustus a.s. Jullie doen toch wel allemaal mee met zwem- vierdaagse, deze is van maandag 15 t/m 19 au gustus. Kaartverkoop begint op maandag 8 augustus aan de kassa van zwembad ”de Leye”. We wensen iedereen een heel prettige vakantie toe. ing igd voren had je op het kamp al kunnen goken, wie van de drie groepen zou gaan winnen. De logische naam voor dit spel was dan ook ’’Le vende Toto” of ’’Driekamp”. ’s Middags nog een mozaïek leggen van denne-appels en erwten te zuigen. Elke middag kregen we pick nick in de bossen, zo’n goed weer was het. Ook het eten was erg lekker op het kamp. Toen we richting huis gingen, kwamen de eerste zenuwen naar boven, want ’s avonds zouden de ouders komen voor de Bonte Avond. De avond was bizonder geslaagd. Het ging zo goed, dat sommige ouders niet snap ten, dat hun zoon of dochter zoveel talent had; thuis hadden ze daar nog weinig van gemerkt. Ook van de mooie tuin van de familie Vermeu len genoot men. We gingen met ietwat tegen zin naar bed, omdat we wisten, dat we vrijdag naar huis moesten. Vrijdagmorgen 24 juni, begon al meteen leuk, want mijnheer Klomberg bracht ons ontbijt op bed. Na de sportdag voor het sportdiploma werden de prijzen uitgedeeld. De Honky- Bonky’s, wij dus, waren eerste met de V.I.P. als goede tweede. Iedereen kreeg een leuk prijsje voor de volgende school en een herinne- ringstegel. Tegen half drie namen we voor goed afscheid van het kamp en van elkaar en reden per groep langzaam richting Moergestel. Wij willen namens alle 32 kinderen van klas 6 iedereen bedanken, die heeft meegeholpen aan dit geslaagde kamp, vooral mijnheer Klom berg, onze onderwijzer, en de keukenstaf, Het is nu zaterdag, 25 juni en wij de Honky- Bonky’s, zitten rond de tafel om een verslag te schrijven over ons schoolkamp, waarvan we gisteren teruggekomen zijn. Al weken van te voren was de hele klas - 32 leerlingen - in zeven groepen ingedeeld. Naast de Honky-Bonky’s had je o.a. ook the kids from Boszicht, the V.I.P.’s (very important persons), the Dukes of Netersel, de Boebies, de S.B.B. (snelle blitse boys) en de Pubertjes. Maandagmorgen, 20 juni, vertrokken we per groep richting Netersel. De eerste groep ver trok precies om half 10 en de laatste om 11 uur. Tijdens de tocht, waarbij we verschillende posten passeerden, moesten we moeilijke, maar leuke opdrachten uitvoeren. Nadat alle groepen bij het Mariakapelleke in Westelbeers aangekomen waren, vertrokken we naar ons kampadres bij de familie Vermeulen, Fons v.d. Heydenstr. 21, te Netersel. Na het uitpak ken van de koffers en het eten kreeg elke groep een of twee leiders, ’s Avonds gingen we de bossen in voor de spooktocht. We moesten een flink stuk lopen voor we de spoken tegenkwa men, of beter gezegd de spoken, Jan en Adri, ons lieten schrikken. Nadat we ver na midder nacht weer thuis gekomen waren, kregen we nog chocolademelk plus beschuit met hagel in de mooie, feestelijke verlichte tuin. We hebben niet veel geslapen de eerste nacht, maar ’t was erg gezellig. Dinsdagmorgen, 21 juni, begonnen we met de Vlaamse Kermis: allemaal leuke spelletjes. Daarna kregen we een Morse-opdracht, die wel leerzaam, maar erg moeilijk was. Tijdens deze opdracht maakte de leiding zich klaar voor de beroepentest. Ook het zich verstoppen van de jeugd, waarbij de leiding moest zoeken, was erg leuk, ’s Avonds hadden we generale repetitie voor de Bonte Avond. Het ging rede lijk, maar hier en daar moesten nog verbete ringen worden aangebracht. Woensdag, 22 juni, kregen we een prachtige fietstocht per groep van plm. 40 km. met onge veer 50 korte vragen en opdrachten. De tocht ging van Netersel langs Hulsel, Hooge en Lage Mierde en zo door het landgoed ”De Utrecht” weer richting Netersel. We zijn ook nog aan de Belgische grens geweest. Halverwege de fietstocht kregen we een lekkere fritesmaaltijd. ’s Morgens voor het vertrek hadden we een groepsfoto gemaakt met bovenstaand resul taat. 's Avonds hadden we een soort ’’drop ping” naar een onbekend eiland. Donderdag, 23 juni, kregen we een negental spelen met de letters ’’Boszichtkamp”. Deze spelen werden gespeeld in drie groepen. Van te Wij wensen U alvast een prettige en zonnige vakantie toe!!! Jonge graanjenever - NU 15,95 Florijn jonge jenever NU 15,95 Florijn vieux - NU15,95 Moergestelse kruidenbitter, lekker voor Uzelf, leuk om te geven, voor15,95 Pina Colada, cocoslikeur15,95 WIJNEN: Chateau Neyron, Bordeaux A.C. 1975, voor12,95 Chateau Les Gênet, Cötes de Boug A.C. 1976 - voor11,95 Chateau de Bordes, Bordeaux Sup. A.C. 1976 - voor9,85 La Chasse du Pape, Cötes du Rhöne A.C. 1978 - voor8,95 Chateau du Gestat, Bordeaux A.C. 1979, voor7,95 Chateau L'Hermitage, Bordeaux A.C. 1981, voor6,95 Weingartener Trappenberg 1982 Q.B.A. - voor Travinet Blanc, p. stuk 4,95, per 6 stuks Keller Katz, drie voor Duitse wijnroemer, per stuk Frans wijnglas, per stuk Wordt deze week verwacht: Kristallen wijnbokaal, per stuk 16,95 Wijnkaraf, per stuk22,95 Slijterij "De Ster" M. Akkermans-Wolfs Schoolstraat 16, Telefoon 1350 M -nieuws Sporters opgelet Willen diegene die in het seizoen ’83-’84 mee willen handballen zich nu opgeven bij de sportleiding dit i.v.m. de indeling van de teams en de opgave moet voor 5 juli binnen. Voor de meisjes bij Cristien van Esch. Tel. 1808. Voor de jongens bij Martien Verheyen. Tel. 1495. Ook diegene die meewillen op weekend 13-14-15 augustus moeten zich nog even opge ven door het strookje uit het krantje in te leve ren of door te bellen. Dit weekend is voor iedereen. Dus iedereen mag dan ook mee. Dus als je meewil geef je dan nu op bij, Kees van de Loo, tel. 1927. Bij deze wil de KPJ iedereen bedanken voor de medewerking en de hulp van het afgelopen sei zoen. Met name Boerenbond, Gemeente en Moergestelse middenstand, ook een woord van dank aan alle bestuursleden van div. com missies en sportleiding die het afgelopen sei zoen tot een goed einde hebben gebracht en die we dan ook af hebben kunnen sluiten met een grandioze barbequeavond. Allemaal hardstikke bedankt namens KPJ Moergestel COLOR NEGATIVE FILM FOR COLOR PRINTS I I U I I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 3