Te belangrijk om alleen aan de deskundigen over te laten. dl de kring aannemers- en timmerbedrijf OZC’57 Damesvoetbal zandstraat 1 tel. 04243-1385 moergestel Verslag Softball Roef! - Phantoms Handbaltournooi zeer geslaagd 2de Moergestelse Avondvierdaagse K.E.H.V. De Rietvoorn P.V. Dal” Overdekt zwembad ”De Leye” Oisterwijk Drumfanfare ’’Moergestel” geeft Moergestel-Kwartet uit ïr, ’’Over Berg en ,,’t Draaiboompje” a i - Kt?*" -I. I J- I ,j I PAGINA 5 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 25 JUNI 1983 9 De concours-commissie 12-2 Brigitte Het overdekt zwembad is in verband met va kantie van het personeel en onderhouds- en schoonmaakwerkzaamheden van het bad, gesloten vanaf zaterdag 2 juli om 16.00 uur tot en met zondag 14 augustus. In de week van 8 t/m 12 augustus is de kassa van het overdekte zwembad geopend voor de verkoop van leskaarten en deelnemerskaarten voor de nationale zwemvierdaagse die wordt gehouden van: 15 t/m 19 augustus. Er worden dit jaar weer 1.300 deelnemers toe gelaten. De kosten bedragen voor kinderen 6,85 en voor volwassenen 8,15. Doe weer mee aan de nationale zwemvierdaag se Er kan worden gezwommen voor: brons, zil ver, goud, goud 4, 5, 6, 7. Meer informatie betreffende deze zwemvier daagse over een paar weken in dit weekblad. Inlichtingen kunt U echter ook krijgen bij het secretariaat van de Sportstichting, de Lind 18, tel. 19100 toestel 131. wedstrijd konden beginnen. De eerste minuten ging het wat onzeker, omdat de zenuwen ons nogal parten speelden, maar nadat onze spits, Ellie Op ’t Hoog, 1-0 had gescoord werd er ze kerder gespeeld. Dit was tevens de ruststand. Na de thee, werd ook de ”Harrie-bar” gevaar lijk, nmaar dankzij onze goeie keepster, José Op ’t Hoog van Esch, was er voor hen niets te halen, integendeel zelfs, want 't was wederom Ellie Op ’t Hoog, die zelfs nog 2x scoorde. Het kampioenschap werd beslist met 3-0 voor ,,’t Draaiboompje”. Hierna hebben we dat nog gevierd tot in de kleine uurtjes. Diploma zwemmen De kinderen die een briefje kregen dat ze af mogen zwemmen, zorgen die dat ze om 8.15 uur aanwezig zijn bij zwembad ”de Leye” op 26 juni a.s. Veel succes allemaal. Algemeen Zondag 26 juni gaat de start nr. training van de oudere door tot 8.30 uur. Daarna begint het diploma afzwemmen dus vervallen verder alle andere trainingen. De laatste training van dit seizoen is vrijdag 1 juli. Het is al weer bijna 3 weken geleden dat de 2de Moergestelse Avondvierdaagse is gelopen. Het comité wil nog even op deze gebeurtenis terug komen, allereerst om iedere wandelaar(ster) heel hartelijk te bedanken voor hun sportieve inzet. Verder wil het comité iedereen hartelijk danken vooral diegenen die op welke wijze dan ook aan het welslagen van deze 2de Moer gestelse Avondvierdaagse heeft meegewerkt, het comité hoopt het volgend jaar weer van de ze medewerking gebruik te kunnen maken. ’n Speciaal woord van dank wil het comité nog wel richten tot sportvereniging ’’Roef”, voor het vele werk dat zij verricht heeft. Het comité biedt z’n verontschuldiging aan, voor de onduidelijkheiod in de route van don derdagavond, maar mede dankzij de inzet van de wandelaars en het mooie weer acht zij deze 2de Moergestelse Avondvierdaagse toch weer geslaagd. Het is de bedoeling om van de avondvierdaagse ’n traditie te maken en wel steeds in de periode rond 1 juni. De derde Moergestelse Avondvierdaagse is al vast gesteld en wel op dinsdag 5 juni 1984 t/m vrij dag 8 juni 1984, U kunt deze data alvast noteren. Het comité hoopt dan in ieder geval op hetzelf de aantal deelnemers van ong. 600 wandelaars en misschien worden het er wel meer. Wij wen sen ieder ’n fijne zomer en ’n prettige vakantie en tot volgend jaar. Comité Avondvierdaagse. Woensdag 15 juni was ’t dan zover, onze beslissingswedstrijd die al zo vaak vanwege 't slechte weer was uitgesteld, zou eindelijk gespeeld kunnen worden. We moesten strijden om het kampioenschap tegen het dames-elftal van de ”Harrie-bar” uit Loon op Zand, de wedstrijd zou gespeeld worden in Hilvaren- beek. We waren allemaal al om 19.00 uur in café ,,’t Draaiboompje” aanwezig, daar was de spanning en de rook te snijden, na 'n kop koffie gedronken te hebben, vertrokken we naar Hilvarenbeek. Inmiddels was ook de ”Harrie-bar” gearri veerd, zodat we om 20.00 uur precies met de Wedvl. Creil 319 K.M. In concours 112 dui ven. Eerste duif 11.53.45 u. Laatste duif 12.19.40 uur. 1-8-11-12-22-26 W. de Laat; 2 J. v. Bommel; 3- 6-13-15-21-28 J. Smolders; 4- 5-9-14.18-19-25-29 H. Schepens; 7-16 L. v.d. Branden Jr.; 10-24 A. Damen; 17 J. v. Dru- nen; 20 P. Hermans; 23 J. de Wit; 27 L. v.d. Ven. W. de Laat speelt ook de le prijs in het sa menspel Oisterwijk en Omstr. Proficiat Wimü! Staand v.l.n.r.: José op ’t Hoog van Esch, Annie op ’t Hoog, Annie op ’t Hoog Witlox, Ellie op ’t Hoog, Marleen Willems, Rian Willems, Tonie op ’t Hoog, Crista op ‘t Hoog. Zittend v.l.n.r.: Berdien op ’t Hoog, Ellie v.d. Meydenberg, Gea Vissers, Ine v.d. Meydenberg, Toos Swinkels, Hanny Swinkels, Dini de Kort. Voorgrond: Harry Rijnen. (Willie v.d. Ven was niet aanwezig). 15 tot 35% besparing op de loonkosten X als u zelf voor de afwerking zorgt levering en plaatsing van inbraak beveiligingen ramen, deuren, kozijnen, trappen, meubels, alle voorkomende timmerwerken en renovatie vraag vrijblijvend prijsopgave kees heslenfeld kriekenakker 34, moergestel tel. 04243 - 3346 (na 6 uur 's avonds) werkplaats: hildsven 1, moergestel tel. 04243 - 1967 (ketelaars) J Jeugdconcours Koningsvissen Op zondag 12 juni werd door 39 jeugdleden van de Rietvoorn 37 jongens en 2 meisjes ge vist om de Koningsbeker. Het eerste van de drie jeugdconcoursen van de Rietvoorn waaraan door onze jeugd steeds met veel animo wordt deelgenomen. Goed visweer en enthousiaste deelnemers ston den borg voor een pittige wedstrijd. De uitslag is als volgt: le Bertjan Kogels; 2e Mark Jansen; 3e Jos Kosters; 4e Mark Kogels; 5e Mark v.d. Heu vel. Er werden op dit concours 25 vissen op het droge gebracht met een totaal lengte van 426 cm. Verder nog dank aan de Hengelsportzaak van de heer C. Roest uit Mierden voor de prachtige prijzen geschonken voor onze jeugd. Hartelijk dank. Koningsvissen senioren Op vrijdag 17 juni werd er gevist voor de ko ningsbeker door de senioren op Blekven, dit was de tweede wedstrijd voor de koningsbe ker. De eerste was gevist op 3 juni en was ge wonnen door Harrie Smetsers met een lengte vis van 1,73 meter. De twede wedstrijd moest de beslissing bren gen wie uiteindelijk de koning zou worden. De heer Kees Persoons zegevierde in deze laatste wedstrijd met een totaal lengte van 1,75 meter vis en werd hierdoor koning van de visclub. De verdere uitslag is als volgt: le Kees Persoons; 2e Harrie Smetsers; 3e Go- ris Kogels. Afgelopen weekend werd er door SV Roef!, afdeling Handbal een toernooi georganiseerd. Terugkijkend op dit toernooi kan men zeggen dat er 2 dagen sportief gestreden is om de hoogste plaats te bereiken. Op zaterdag waren het de pupillen en adspi- ranten om voor de hoogste plaatsen te strij den. Zondag was de dag voor de junioren en senioren. Het toernooi is erg gezellig verlopen en dit komt mede door het weer, de sportiviteit en omdat er een erg druk bezocht toernooi was. Zondag was er ook een loterij, waarbij men een wedstrijdbal kon winnen. De trekking van deze loterij werd verricht door de Burge meester, de heer Ter Veer, en deze trok ’’geel” nr. 236 als winnend lot. Ook reikte hij later de prijzen uit waarvoor wij hem hartelijk bedanken. Ook bedanken we de E.H.B.O., Audacia, scheidsrechters, sponsors van de wisselbekers, sponsors van de wedstrijd bal en de Roef!- leden, met name de toernooicommissie. SV Roef! Wat betekent bovenstaande regel? Welnu, Drumfanfare ’’Moergestel” heeft de uitgave van het officiële MOERGESTEL- KWARTET ter hand genomen. In tal van Ne derlandse gemeenten is reeds een dergelijk uniek kwartetspel verschenen. In navolging daarvan krijgt nu ook Moergestel een eigen dorpskwartet. Wat houdt het Moergestel-Kwartet in? In een luxe doosje zitten 36 kwartetkaarten, verdeeld in 9 Moergestelde onderwerpen. Op iedere kaart is een fraaie foto gedrukt, met daaron der een boeiend en leerzaam stukje tekst, zo dat werkelijk gesproken kan worden van een brok informatie over dit Kempische dorp. Kortom, Moergestel in een notedop. Waaruit blijkt het officiële karakter van het Moergestel-Kwartet? De Gemeente heeft haar fiat gegeven om het originele wapen van Moer gestel te gebruiken, zodat op het doosje èn op iedere kwartetkaart het wapen kon worden ge bruikt. Bovendien neemt het college van Bur gemeester en Wethouders van Moergestel op zaterdag, 25 juni 1983, het eerste exemplaar van het Moergestel-Kwartet officieel in ont vangst op het gemeentehuis (tijdstip: 14.00 uur). Het Moergestel-Kwartet moet gezien woren als een eenmalige uitgave, dus op is op! In de week volgend op de officiële presentatie zal er langs de Moergestelse deuren gegaan worden om te trachten de gehele oplage te slijten. Mochten er dan nog kwartetten beschikbaar zijn of mocht iemand onverhoopt niet bena derd zijn, dan kan men zich in verbinding stel len met de secretaris van de muziek- en show- vereniging Drumfanfare ’’Moergestel” onder telefoonnummer 04243-2150. De verkoopprijs van het kwartetspel is gesteld op 7,50. Voor dit geld komt men dan in het bezit van een fraaie herinnering aan Moergestel, welke niet direkt zijn waarde zal verliezen. Ook zal het kwartet altijd een leuk en origineel geschenk zijn. De ervaring in andere gemeenten heeft geleerd, dat het Kwartet veelal gebruikt wordt om familie en vrienden buiten die gemeente een plezier te doen vooral als ze kortere of langere tijd in die plaats hebben gewoond. Waar is de opbrengst voor bestemd? Het in stand houden van een muziek- en showkorps kost veel organisatie, maar vooral onnoemlijk veel geld. Buiten de inkomsten als contribu ties, subsidies, donaties, etc. moeten diverse fi nanciële akties gevoerd worden om de peper dure instrumenten en uniformen te kunnen fi nancieren. Drumfanfare ’’Moergestel” prijst zich gelukkig met het feit, dat nu mede dankzij de gemeente Moergestel een originele aktie kan worden georganiseerd, waarbij het produkt, namelijk het Moergestel-Kwartet, zijn geld (f 7,50) beslist waard is. Zaterdagavond 11 juni om 18.00 uur begon de wedstrijd Roef! - Phantoms. Door het mooie weer hadden we reuze zin om te spelen. Hoewel we dachten dat het een moeilijke wedstrijd zou worden, speelden we de gehele wedstrijd prima. Door goed slagwerk van Mirjam Denissen en Megma McIntosh konden we veel punten sco ren, waarbij we op een voorsprong van 6-0 kwamen. Phantoms sloegen graag op de slagballetjes van Hetwig van Os. Het veld van Roef! zat echter potdicht waar door het voor Phantoms moeilijk was om te scoren. Toch haalden ze 2 punten door een slag in het verre veld. Het veldwerk van Phantoms was lang niet zo goed als van ons want ze maakten fouten waardoor wij veel punten konden halen. Hanneke Verweymeren slaagde erin een stootslag prachtig neer te leggen waardoor er weer een punt door ons behaald werd. De wedstrijd was snel afgelopen omdat wij erin slaagden 10 punten verschil te behalen. Het was een leuke en sportieve wedstrijd waar bij het lekkere weer veel publiek had aangetrokken. Eindstand: Roef! - Phantoms: J f I wig I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 5