Jos Habraken 3 J. VOGELS I -ji|J 1 h|i I Tuincentrum "De Paardebloem" Bonte kermis op de Reuselhof Gebr. v. Dijck B.V. r* L.R. Fevior S.V. Roef! Handbal Audacia-Nieuws De eindstand van B.Z.A. Moergestel L L Estudianten wéér kampioen zomeravondcompetitie P.V. Dal” Verhuur van containers Aannemer van grondwerken en inritverharding. Levering alle soorten straatstenen, rode split enz. K.V.O. Hl ii T Con Amore naar Stanlislaus I ’’Over Berg en •v" I BOVAG NAZORG Oirschotseweg 26a - Moergestel Telefoon 04243-1497 Voor alle voorkomende loodgieterswerkzaamheden naar NU: RIJWIELEN - NEDERLANDS FABRIKAAT VOLLEDIGE GARANTIE HOGE INRUILWAARDE OUDER RIJWIEL GEHEEL COMPLEET f 399,- 11 5 TWEEWIELERSPECIALIST Vinkenberg 19a Moergestel Tel. 04243 1395 I i- He Tl Sft. «£7 i fi' i IJ PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 15 JUNI 1983 - J.S. S.V. Roef! bal; Uitslag Moulins Rondvlucht. 560 K.M. In concours 52 duiven. Gelost om 8.20 u. Eerste duif 15.42.00 u. Laatste duif 18.28.36 u. 1-11 P. Hermans; 2-3-4-8-13 Joh. v.d. Wouw; 5-7 H. d. Brouwer; 6 Joh. Oerlemans; 9-10 A. Westgeest; 12 A. Damen; 14 J. v. Bommel; 15 H. Schepens. In het samenspel werd P. Hermans ook le met 20 minuten voorsprong. In de Fond-Union M. Brabant wist hij onder meer een deelname voor 4000 duiven zich als 3e te plaatsen met het winnen van de hoofd prijs 250,Prima gedaan Piet! Ook Joh. v.d. Wouw maakte met 5 van de 8 duiven een prima uitslag. Oisterwijkseweg 55 MOERGESTEL Telefoon 04243 - 1538 41 fj Rootven 62-68 Moergestel Telefoon 04243-1435 '"I 1. Estudiantes; 2. De Vurhaai; 3. D.M.G.; 4. F.C. de Brouwer; 5. De Heivelden; 6. Het Trefcentrum; 7. ’t Stokske; 8. Fam. van Beers. Zondag 5 juni kon onze vereniging eindelijk na diverse afgelastingen daadwerkelijk deelne men aan een concours-hippique. Bij de afdelingsdressuur werd het achttal klas se Z, 4e, hetgeen een goede prestatie is in een veld van gerenommeerde achttallen. De twee achttallen klasse licht werden resp. 7e en 6e. Bij de individuele dressuur werden de navol gende combinaties prijswinnaar: klasse Ml: Jan van Hulten met Marco 3e pr. klasse L2: Wilma Burgers met Orico 2e pr.; Petra van Gortum met Pavictoir 3e pr.; Lenie Vermeer met Tosca 4e pr. klasse LI: José Rijnen met Romeo, le pr.; Jan van de Bosch met Wilco, 3e pr. klasse B2: Wilma Burgers met Vexkurs 3e pr. Prijswinaars, proficiat! I 1 3 Op woensdag 15 juni en 29 juni heeft in onze gemeente een discussieavond plaats over het energiegebeleid. Mogelijk interesseert het U, U bent dan ook van harte welkom in Den Bo gaard, aanvang 20.00 uur. In Palet het U deze week kunnen lezen dat er een nieuw N.C.B. kookboek is uitgegeven met als extra bijlage het boekje ’’Grootmoeders re cepten voor vandaag”. Het is een eenvoudig en goedkoop kookboek, de normale verkoop prijs is 14,95. Vanwege het jubileumjaar zal het boek met bijlage dit jaar tegen een geredu ceerde prijs en zonder portokosten verkrijg baar zijn. Als U interesse hebt, kunt U dit boek bestellen voor 1 juli bij de secretaresse van de K.V.O. Jo Beerens tel. 2376. Opgeven nieuwe pupillen Nu is er nog gelegenheid om zich op te geven als jeugdlid van Audacia. Ouders, heeft U een zoontje tussen de zes en twaalf jaar die graag wil voetballen, geef hem dan nu op, er zijn nog slechts enkele plaatsen in de pupillen-elftallen vrij. Wacht niet tot de grote vakantie, dit levert al leen maar moeilijkheden op. Opgeven kan bij Nico Oerlemans, Paterhel- merplein 22, tel. 1283. £8 In de voorbereidingstijd voor de Weense Avond heeft Con Amore veel extra repetities moeten houden. Omdat we in Den Bogaard daarvoor niet altijd de ruimte konden vinden, hebben we destijds een geschikte oplossing ge vonden bij de zuster van Stanislaus. Meerdere malen hebben wij van hun gastvrij heid gebruik mogen maken. Als blijk van dank hebben we beloofd een avondvullend pro gramma bij hen te verzorgen. Op woensdag 15 juni gaan we deze belofte gestalte geven met het programma dat we op 25 mei j.l. in De Reuselhof hebben gebracht en dat toen ook door M.T.V. is opgenomen. Graag willen we proberen de zusters een wel verdiende sfeervolle avond aan te bieden. Bestuur Con Amore Een zonnig kijkje op de kermis van de Reuselhof met links op de onze verslaggever die er enkele aangename uurtjes beleefde. Wie gewoontegetrouw zijn dagelijks trimtoert- je via het slingerpaadje van De Reuselhof fietst zal woensdagmiddag zijn ogen wel even uit gewreven hebben. Want dit anders zo rustige deel van het traject was veranderd in een breu- geliaans aandoend tafereel van kraampjes en zitjes, waarbij de ’’Oudjes” van de Reuselhof zich bijzonder schenen te vermaken. Er waren allerlei ludieke spelletjes als bussen- gooien, sjoelen, biljarten en hengelen, en daar bij laaide de rivaliteit vaak hoog op. Want het ging het slot van rekening om de hoogste alge mene score. Er was een bar waar men geestrij ke en minder geestrijke dranken geserveerd kon krijgen. Er was een rad van avontuur met mooie prijzen. Kortom: het was een complete bejaarden-kermis. Aanleiding tot dit evene ment was de verjaardag van de directeur, de heer van Leeuwen. ”Dè is zónne mens” lichtte een van de oudste en vitaalste bewoners me toe, als het ware om deze uitbundige viering te rechtvaardigen, ’s Morgens was de feesteling al op uitbundige wijze gefêteerd door bewo ners en personeel, waarbij, naar ik vernam, maar liefst 9 sprekers en zangers de loftrompet op het feestvarken hadden gestoken. Een praatje hier en een babbeltje daar maakte mij wel duidelijk dat er op de Reuselhof ’’ge leefd” wordt. Daar zijn nog actievelingen die het presteren om een paar duizend kilometer per jaar op de fiets af te leggen. Voor een mid- dagritje naar de abdij van Postel draaien ze hun hand niet om. Daar wordt nog gedanst en gezongen en plezier gemaakt als er een aanlei ding voor is. En die aanleiding was er woens dag volop en er werd dan ook uitbundig ge vierd. Mevrouw Bloemen, de adjunctdirectrice, ver telde me niet zonder trots dat alles wat maar enigszins in staat was aanwezig was en dat ook het personeel zich geweldig had ingezet. Want er komt heel wat kijken bij zo’n kermis. Er waren personeelsleden die er hun vrije dag voor hadden opgeofferd. Het weer liet zich weliswaar niet van zijn aller beste, maar toch van de goede kant zien. Af en toe viel er een drupje regen, maar het bleef ook bij een druppeltje. Het was voor niemand aan leiding om naar binnen te vluchten. Er kwam ook nog een echte ijscoman, en de ijsjes met slagroom gingen er in als zoete koek. Persoonlijk heb ik ook deelgenomen aan alle behendigheidsspelletjes, maar het bleek al gauw dat ik het tegen een groot deel van Reu- selhofbewoners grandioos moest afleggen. Ik was inderdaad geen partij voor hen. De Reuselhofkermis was een bar gezellig ge beuren. Ik had gedacht er een half uurtje rond te kijken, maar het zijn wel twee uur gewor den. Gezellige mensen daar op de Reuselhof! Het ligt in de bedoeling de kermis tot een jaar lijks evenement te maken. Ik vind het een ge weldig idee, en de bewoners zullen het daar wel mee eens zijn. Groot handbaltoernooi afdeling Noord-West Brabant Op zaterdag 18 en zondag 19 juni a.s. vindt op het sportterrein van S.V. Roef! aan de Mo lenstraat een groot handbaltoernooi plaats. Op zaterdag nemen er maar liefst 27 jeugd- teams aan deel in de leeftijd van 8 t/m 15 jaar. Zondagt zijn het 37 teams die vertegenwoor digd worden door de dames- en herenjunioren vanaf de 16 jaar respectievelijk door de dames- en herensenioren vanaf de 18 jaar. Alles bij elkaar verwacht S.V. Roef! circa 700 actieve handbalsters en handballers op die 2 dagen. Daarbij mag vermeld worden dat deze teams zowel voor de vierde klasse als ook voor de derde divisie uitkomen. Echte sportliefhebbers zullen pittige wedstrij den zien en aangedaan zijn van het variabele handbalspel. Wij hopen dan ook werkelijk op een echte handbalspektakel. Meisjes en jongens die geïnteresseerd zijn om eventueel te komen handballen bij S.V. Roef! hebben op deze dagen de beste kans om een juiste indruk van het handbalspel te krijgen. Dit geldt ook voor de ouderen. Kom kijken, het is zeker de moeite waard. Na enige wedstrijden in de beide poules gespeed te hebben stonden in poule A D.M.G. en Estudiantes op een gedeelde le plaats (bei den 4 verliespunten) waardoor de laatste wedstrijd in de poule zeer belangrijk voor bei den was. Dit was ook in poule B waar de Vurhaai en F.C. de Brouwer tegenover elkaar stonden in de laatste wedstrijd en allebei nog ongeslagen waren. Na deze wedstrijden was de finale be kend en moesten F.C. de Brouwer en D.M.G. om de 3e en 4e plaats strijden. De uitslag was 2-1 voor D.M.G. In de finale stonden dus de Vurhaai en Estudi anten tegenover elkaar. Na een zeer spannende wedstrijd waarbij beide partijen enkele kansen kregen was het na de officiële tijd nog steeds 0-0. De Vurhaai was technisch beter maar de werklust van Estudi antes stond daar tegenover. In de verlenging was het toch de Vurhaai die de betere kansen kreeg maar de tegenstoten van Estudiantes wa ren ook gevaarlijk. In de verlenging werd er weer niet gescoord en daarom moesten er strafschoppen genomen worden. Hierbij was Estudiantes ongenaakbaar. Waar de Vurhaai 3 x miste (2 stuks gestopt door on ze keeper Fred Boereboom) scoorde Estudian tes zonder enige zenuwen 3 x. Dus Estudiantes wederom kampioen. Wij wensen de Vurhaai de volgende keer meer succes maar Estudiantes zal de beker zeker voor de 3 x willen winnen. Hierbij willen wij ook nog de scheidsrechters, de E.H.B.O., de terreinknecht en de organisa tie bedanken voor wat ze gedaan hebben en trouwens ook onze supporters. Redaktie van Estudiantes. De sportiviteitsbeker was dit jaar voor de F.C. de Brouwer. De prijzen zijn gevallen op nr. 19117-kousen; 19331 -sport-shirt; 18453-voetbaItas; 19220-trimschoenen; 18785-leren 19512-voetbalkousen; 19288-Quick tas. Deze prijzen kan men afhalen bij G. Antonis, Oirschotseweg 43 van 17.15-18.30 uur. jf GROOTSTE SORTERING LAAGST IN PRIJS STEEDS VOORDEELAANBIEDINGEN Uitslag St. Quentin 231 K.M. In concours 112 duiven. Eerste duif 9.23.23 u. Laatste duif 9.54.57 u. 1-8-12-14-17-20-30 L. Heeffer, 7 van de 8 dui ven! 2-38 W. de Laat; 3-18-39 A. Damen; 4-10 J. v.d. Wouw H.; 5-16-27 J. v. Drunen; 6- 11-25-28-37 H. Schepens; 7-21-32 A. op ’t Hoog; 9-13 P. Kerkhof; 15-26-34 P. Hermans; 19 L. Ligtvoet; 22-23-31-33-35 L. v.d. Bran den Jr.; 24 P. v. Herck; 29 Joh. Oerlemans; 36 Joh. v.d. Wouw. In het samenspel Oisterwijk en Omstr. speelde L. Heeffer ook 7 van de 8 duiven in de prijzen, te beginnen met de 3e prijs en hoofdprijs. Goed gedaan Bart! Wedvlucht Clermont 311 K.M. In concours 138 duiven. Eerste duif 10.19.50. u. Laatste duif 10.34.35 u. 1- 3-10-11-12-16-20-21-34 H. Schepens; 2- 14-19-27 J. Smolders; 4-11-17-25-29 W. d. Laat; 5 P. Hermans; 6-30 L. Heeffer; 7- 8-13-22-23 L. v.d. Branden Jr.; 9-15-35 J. v. Drunen; 18-26-28-31-32 L. v.d. Von; 24-33 A. op ’t Hoog. H. Schepens speelt ook ’n vroege in het Sa menspel Oisterw. en Omstreken. V

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 7