ia sortering perkplanten Wim Willems Jan van Velthoven "DEN BOOGAARD" Wij hebben alles voor de doe-het-zelver... a w DE HOLLANDSE NIEUWE! PbflNTENKWEKERk) REGIOBAL voor 55-plussers OME GIJS weer klaar. U vraagt, hij draait!! ONTMOETINGSCENTRUM o 1 I Hl Audacia-nieuws E.H.B.O. nieuws Weer vier maal zilver Rode Kruis-collecte 1983 Nieuwe ’’Wegwijzer” komt er aan! E2-pupillen: kampioenen van vorige week I Jr i I 1 IL Jl 1 Ül Op veler verzoek ook in de zomermaanden Noteert U ook alvast donderdag 16 juni en vrijdag 15 juli?? Zomerfeest in Lennisheuvel met ’’Die Original Egerland Freunde” Vanaf nu is ook de winkel op zondag weer geopend met van alles wat lekker is! Donderdag of vrijdag verwachten wij Centrale verwarmings-materialen, sanitair, gasboilers en gasgeisers. Koper- en P.V.C.-afvoerbuizen. Gereedschappen en ijzerwaren. Gaskachels, hout- en kolenkachels. Alle aansluitmaterialen hiervoor. Ook voor de aanleg van centrale verwarming naar: a.s. Vrijdag 3 juni om 20.30 uur staat volendammer vishandel j. s 'l PAGINA 3 2 I j. I Audacia pupillen Programma pupillen zondag 5 juni Audacia El gaan op toernooi in Oirschot ver trek 9.15 uur. Puppiedag Zaterdag 4 juni is er weer de jaarlijkse puppie- middag, wij verwachten alle F.pupillen om 13.45 uur in de kantine. EHBO’ers a.s. donderdag 2 juni is het geen oe fenavond. Dit in verband met de diverse eve nementen die in ons dorp plaatsvinden waarbij de EHBO gevraagd is om te posten. De eerst volgende lesavond is op donderdag 16 juni a.s. Met vriendelijke EHBO groet het Bestuur. SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 Een goed adres voor een lekkere haring, warme gebakken vis en alle soorten verse vis. GEMULLEHOEKENWEG 11 OISTERWIJK TELEFOON 04242 - 82344 's-Maandags op de markt 's-Woensdags op 't St. Jansp/ein Vrijdags bij Groentehai Crisje Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 - Moergestel - Tel. 1284 Dinsdags de gehele dag gesloten! Help het Rode Kruis helpen! Van 6 t/m 9 juni a.s. zullen vrijwilligers, die daarvoor hun tijd beschikbaar willen stellen, met de bekende bussen door ons Moergestel gaan om van u de jaarlijkse bijdrage te vragen. Stel hen niet teleur en geef met gulle hand! Vorig jaar bracht de collecte in Moergestel 2080,40 op, bijna 100 gulden meer dan in 1981. Laten we proberen dit jaar een nóg beter resultaat te bereiken. We weten het allemaal: ”We moeten bezuini gen!” Ja, ja, maar er zijn bepaalde dingen, waarop niet bezuinigd kan en mag worden en daar hoort het Rode Kruis zeker bij! Als U uw bijdrage geeft, wilt U uiteraard we ten wat ermee gedaan wordt, daar hebt U recht op. Daarom hieronder enkele grepen uit de ve le aktiviteiten van het Rode Kruis: Binnenlandse hulpverlening: Rampendepots - rampenorganisatie - medisch bureau - radio medische dienst voor de scheep vaart - orgaandonorwerving - medic alert - centrale medische bloedtransfusie commissie - lektuurvoorziening - welzijnszaken - vakantie- projekten - informatiebureau - Rode Kruis Korps - hulpposten langs de wegen - gehandi- Als alles volgens planning verloopt zult U in de loop van volgende week de nieuwe ’’Wegwij zer door Moergestel” bij U in de brievenbus vinden. Een ’’Wegwijzer” in een iets gewijzigde opzet maar wel met de vertrouwde informatie op ve lerlei gebied. Naast die informatie vindt U deze keer ook ad vertenties in het boekje, waaruit zal blijken dat het niet meer, zoals vroeger, een uitgave is van de gemeente alleen, maar in samenwerking met de Moergestelse Middenstand. Desalniettemin een handig en handzaam boek je waarin de gegevens weer geheel up-to-date zijn. Bewaart U het boekje derhalve zorgvuldig zo dat U ten alle tijde alle belangrijke informatie bij de hand hebt. Wij verwachten natuurlijk ook alle ouders en verdere supporters om deze jongens aan te moedigen. Opgeven nieuwe pupillen Nu is er weer gelegenheid om zich op te geven als pupillenlid van Audacia. Ouders, als uw zoontje wil gaan voetballen, geef hem dan nu op. Er zijn nu nog enkele plaatsen vrij in de pupillen elftallen. Opgeven kan vanaf 6 jaar bij Nico Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 1283. Komend weekeinde wordt in Lennisheuvel in- en om gemeenschapshuis ’’Orion” het jaar lijks zomerfeest gehouden. Deze feestaktivitei- ten worden georganiseerd door de gezamenlij ke verenigingen onder leiding van de fanfare ”St. Arnoldus”. Zaterdag 4 juni opent Lennisheuvel om 17.00 uur de festiviteiten. Er zijn diverse stands inge richt met zowel voor jong als oud elk wat wils, o.a. het volgende: schiettent, sjoelbak, open "MOERGESTEL NJEUWS" - WOENSDAG 1 JUNI 1983 captenvervoer - vrijwillige welfare - Jeugd Ro de Kruis - bezigheids therapie. Snelwegambulances Op tien strategische punten in Nederland staan in de weekends ambulances gereed om uit te rukken bij verkeersongevallen. Deze ambulan ces zijn voorzien van de modernste apparatuur en worden bemand door vrijwilligers. I II Vorige week hebt U kunnen lezen dat de E2-pupillen van Audacia kampioen werden. Wegens plaatsgebrek konden we toen geen foto plaatsen, daarom nu alsnog. We hebben echter niet de namen op volgorde zodat U het met een opsomming van die namen zult moeten doen. Hier komen ze: Cas Jansen, Epi Denissen, Niels van Nunen, Maarten Linssen, Frans van der Donk, Rudy Linkels, Maikel Denissen, Karei Boogaers, Barend Kennis, Vincent van Elsdingen, Robert-Jan van Korven, Dick van der Dussen, Jurgen van Ras, Will Wolfs en de leiders Hans Denissen en Karei van Ras. Proficiat! Zaterdag 21 mei vond er onder barre weersomstandigheden een fietsencontrole plaats op de speelplaats van de Graaf van Urselschool. Burgemeester ter Veer was de eerste die zijn fiets ter keuring aanbood. -

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 3