DEN BOOGAARD MARIA VERANO rq I l.l 11 Bi B CATS-zanger PIET VEERMAN (primeur) THE MILLIONAIRES ANITA MEYER DRUKWERK Aanvang 19.00 uur - Entree f 7,50 M.T.V. Stokeind 10 jaar ONTMOETINGSCENTRUM Mil t kï I r :L Audacia-nieuws OZC 57 S.V. Roef! Volleybal Proficiat DANS- EN SHOWORKEST LABEL i >V ROEF! Roef! Korfbal P IM PnI 'i 11 1. Vrijdag 27 mei avondvullend optreden van: 2. Zaterdag 28 mei DISCO met optreden van Zondag 29 mei avondvullend optreden van •f f 1 1 j presenteert ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan het laatste weekend van mei in een feesttent aan de Oistelvoortjes een daverend programma met voor elk wat wils. ld Aanvang: 20.30 uur - Entree f 12,50 Aanvang 20.30 uur - Entree f5,— 13I Let op! Kaarten voor vrijdag zaterdag zondag samen f 20,—; Kaarten voor zaterdag zondag samen f 10,— 1 n f "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 25 MEI 1983 Roy JL' i'In t VOORVERKOOPADRESSEN: Oisterwijk: Rijwielhandel Schepens, Kerkstraat 21; Udenhout: Th. Hoezen, Kimwey 8; Oirschot: H. Ambting, Kortenaarlaan 26; Hilvarenbeek: Kantoorboekhandel Appels, Diessenseweg 5; Tilburg: Streek V.V.V. SpoorTaan; Moergestel: Den Boogaard, 's woensdags van 19.00-20.00 uur Reeds gekochte kaartjes van BZN kunnen aan de kassa van de feesttent op 27 mei verzilverd c.q. ingewisseld worden. J 'T Aspiranten-A: v.l.n.r. staand: Jo Hoozemans, Colette van Geloven, Irene Buiks en Monique Michels, gehurkt: Claudia v.d. Wouw, Danielle van Nunen, Mariëtte van Elsdingen en Mary Bakkers. ii, II Rekreatief Zondag 29 mei is de derde meerkampen wedstrijd van dit seizoen. Deze is in Oirschot (buitenstad), aanvang 10.00 uur. We vertrek ken om 9.00 uur precies vanaf zwembad ”de Leye”. Zorgt iedereen er voor op tijd aanwe zig te zijn. Neem warme kleren en slippers mee. PAGINA 5 i We speelden op diezelfde avond ook nog een wedstrijd tegen het militaire team uit Vught waar we met 15-9 de eerste set wonnen en de tweede set na een achterstand van 2-9 toch nog door goede services van ons wonnen met 15-12. De laatste 9 wedstrijden hebben de he ren nog allemaal gewonnen dus wat dat betreft gaat het allemaal uitstekend. Maar toch is de opstelling en samenwerking nog niet goed, omdat onze overwinningen nog groter kunnen zijn. Audacia-pupillen Programma pupillen zondag 29 mei: Audacia Dl gaan op toernooi bij Taxandria. Vertrek 10.45 uur. F-pupillen Programma F-pupillen zaterdag 28 mei: Audacia F2 gaan op toernooi bij Uno Animo. Vertrek: 12.00 uur. Audacia E2-pupillen toch kampioen Na een mooie overwinning van 6-0 tegen Sv. SOS 2 zijn de E2 dan toch kampioen gewor den. Geweldig jongens, proficiat aan alle spe lers en jeugdleiders. Bedankt voor jullie inzet. Opgeven nieuwe jeugdleden Nu de thuistoernooien bij Audacia bijna zijn afgelopen gaan wij ons weer bezig houden met het nieuwe seizoen 1983-1984. Ouders als uw zoontje wil gaan voetballen geen hem dan nu op. Er is nu nog plaats in en kele pupillen elftallen. Opgeven kan vanaf 6 jaar bij Nico Oerlemans, Pater Helmerplein 22 tel. 1283. Hl i'i i J Aspiranten B: v.l.n.r. staand: Jan Berkelmans, Daniëlle Smits, Monique Jansen, Marion Roosen, San dra de Laat, Jolanda Hoevenaars en Carola van Dijk gehurkt: Mariel Vermaire, Francis Berkel mans, Muriel Zeegers, Miranda Jansen en Sandra Schilders. Zoals wij onlangs berichtten kon de afdeling korfbal van SV. Roef! op 7 mei een dubbel kampioenschap vieren: zowel het aspiranten- B-team werden na een op het eigen veld te Moergestel gespeelde wedstrijd kampioen in hun poule van de buitencompetitie. Dit dubbe le kampioenschap vormde een mooie bekro ning voor een uitstekende inzet van speelsters en leiding van de nu bijna vijfjarige afdeling korfbal van S.v. Roef! Nogmaals proficiat en ga zo door! Hieronder de foto’s van de beide kampi- oensteams. Opstelling: Peter, Roy, Theo, Berrie, Hans en Nico. Het gaat goed met het volleybal van het heren team. Er is weer een oefenwedstrijd gespeeld en wel tegen E.S.R.O. ’80 die in de derde klas se spelen. In de eerste set speelden wij zeer goed en rustig, die wij dan ook winnend afslo ten met 15-5. De tweede set speelden we een beetje overmoe dig en die verloren we net met 14-16. Vooral Peter zou op een spannend moment slimmer moeten spelen zodat we dan ook de winst pak ken. De derde set wonnen we uiteindelijk met 15-13. We misten vooral goede set-ups zoals Jan die kan geven, maar hij had een lichte vin- gerblessure. De aanvallen gingen daardoor de mist in. Vooral Roy was niet in vorm, zijn smashes gingen vaak het niet in. Maar Theo en Berrie brachten het er goed vanaf. Door rustig spelen wonnen we toch nog, wat ook wel ver diend was. ranten, junioren, senioren en veteranen zullen aan hun tennistrekken komen. De week wordt geopend met een weekend lang 3-dorpen toernooi, waaraan deelnemen T.C. IJpelaer uit Hilvarenbeek en T.V. Loon op Zand. In de loop van die week volgen nog een huisvrouwen-, jeugd- en adspirantentournooi. Ter afsluiting van de feestweek geeft de club een ontvangst in haar paviljoen op zaterdag 25 juni van 16.00-17.30 uur. Uiteraard zijn de oud-leden bijzonder welkom. Ter nagedachtenis van hen die ons ontvielen zal op zondag 25 juni te 11.30 uur in de paro chiekerk een Eucharistieviering worden gehouden. Aan de Katholieke Leergangen te Tilburg slaagde voor apothekersassistente: Anja v.d. Worw, Donkhorst 5. Waterpolo Zaterdag 28 en zondag 29 mei is er een toer nooi in Vlijmen. De heren die zich opgegeven hebben zorgen die dat ze op tijd aanwezig zijn. In januari 1983 kwamen enkele tennissers bij een en richtten een tennisclub op. Dat zij daar mee midden in de roos schoten hebben zij toen wellicht niet zozeer beseft. Lang behoefden zij echter op die bevestiging niet te wachten, want al ras bleek dat de vereniging aansloeg en in een grote behoefte voorzag. De eerste 8 jaren werd veel tot stand gebracht onder het bezielend voorzitterschap van Ton de Zwart. In samenwerking met het gemeente bestuur werd baan na baan aangelegd, ont stond een kleedkamer met stukjes en beetjes uitgebreid tot wat nu genoemd word ”het paviljoen”. Lange tijd heeft de vereniging de technische steun gehad van trainers als de gebroeders Thieu en Ad Verharen, van wie vele leden nu nog zeggen: ”die hebben ons tennissen ge leerd”. Deze verantwoordelijke taak ligt nu reeds enkele jaren in de bekwame handen van René Dekkers. Zonder dat men zich hierop laat voorstaan, doch zeker met trots mag de vereniging met haar 400 leden zich de grootste sportclub van ons dorp noemen. Natuurlijk, wat nog enkele jaren geleden gezien werd als een elitaire sport, heeft zich nu meester gemaakt van een om vangrijk volksdeel. Na voetbal de meest beoe fende sport. Verheugend is op dit moment te mogen vaststellen dat steeds meer Moergestelnaren lid werden van Stokeind, zodat het werkelijk een vereniging is, die een afspiegeling gaat worden van onze leefgemeenschap. Het 2e Lustrum zal niet ongemerkt voorbij gaan. De club organiseert in de week van 18 juni het een en ander voor haar leden. Aspi- I J

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 5