BROWNIES Super lichtgewicht Sport/ Joggingschoen I .’II van Linschoten Schoenen VOOR MOEDERDAG... I 1FZ III 1 Gilde St. Catharina Jeugd 12 - 16 jaar Feest van Hemelvaart Bond van Ouderen Kindernevendienst 3e en 4e klas 'iffl i -i flr n i BEKENDMAKING Verras moeder eens met een kettinkje. GEMEENTE MOERGESTEL Of geef moeder een kteding- cadeau-bon bij ons te besteden. mooie jurk, blouse, rok, colbert, sjaaltje of een leuk Herhaald verzoek! BEKENDMAKING 1. Zon^ r Ideetjes voor Moederdag 8 mei 1983 cees op 't hooq Bloemsiepkunst ui i ft? -4 Duotint-Zonnesandalets A2 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 MEI 1983 I of len. I in Mark, Paul, Marco 2x 1 4. Hierbij maak ik bekend, dat op 17 mei 1983 om 19.30 uur een openbare vergadering zal worden gehouden ten gemeentehuize van de kommissie Volkshuisvesting. Moergestel, 4 mei 1983. De voorzitter van de kommissie Volkshuisvesting, A.A.M. Smits plantenhanger - vazen - bloempotten handgedraaid aardewerk - glazen potten dompelkaarsen in vele kleuren kruidenpotjes en zeepjes Speciale kinderaanbieding: 'n trosje kaarsen met droogbloemen voor 'n speciaal kinderprijsje! be- ies, >ok itel- j en »hi- an- inig ele- Moergestel, 4 mei 1983. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de sekretaris, A.P.A. de Rouw a.s. Zondag om 11.30 uur wordt er een kinder nevendienst gehouden voor de kinderen van de 3e en 4e klas van de basisscholen. Deze dienst staat onder leiding van dhr. J. Geerste en dhr. Fr. Burgers. Vorige week 29 april, zouden we gaan zwem men. Dit ging niet door want er waren niet ge noeg mensen. Dat was spijtig. Volgende week 6 mei (vrijdag dus) is er een spellenavond. Groeten van Het feest van Hemelvaart vieren wij a.s. zon dag. Maar met dit verschil: de H. Mis op de vooravond (woensdag 11 mei) is om zeven uur! Dus niet om 6 uur en half 8! Deze H.Mis is tevens de Hoogmis. Redaktie "Moergestel-Nieuws" Oisterwijkseweg 43. gil pen nde mg- 137. jol- >ed- >ij U Wederom vragen we uw vriendelijke medewerking om, wanneer U ons 's avonds nodig hebt, ons niet te bellen of aan de deur te komen tussen 18.00 en 19.00 uur, want ook wij willen graag 'n hapje eten. Na die tijd bent U altijd van harte welkom. I: V' ien- t in :pe- fet- Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant d.d. 21 december 1982, nummer 101.708, aan: 1J.A.A. Sebregts, Oirschotseweg 19 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het uitbreiden van een woonhuis, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie B nummer 1058, plaatselijk bekend Oirschotseweg 19; 2. A.N.M. Denissen, Burgemeester Maeijerstraat 9 te Moergestel, vergunning te ver lenen tot het plaatsen van 2 dakvensters, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie A nummer 3769, plaatselijk bekend Burgemeester Maeijerstraat 9; 3. J.C.J.M. van Roessel, Servennenstraat 5 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het uitbreiden van een plantenloods, op het perceel kadastraal bekend gemeen te Moergestel, sektie D nummer 1521, plaatselijk bekend servennenstraat 5; 4. P.C.H.J. van der Aa, Heikantsebaan 9 te Berkel-Enschot, vergunning te verlenen tot het bouwen van een fokvarkensstal, op het perceel kadastraal bekend gemeen te Moergestel, sektie E nummer 395, plaatselijk bekend Driehuizerweg; 5. H.W.J. Bogaers, Herengoedstraat 7 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het bouwen van een carport, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 3529, plaatselijk bekend Herengoedstraat 7; 6. W.E. Tessensohn, De Stappert 48 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het bouwen van een erfafscheiding, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie B nummer 2540 gedeeltelijk, plaatselijk bekend De Stappert 48; 7. A.M.J. Verhoeven, Kriekenakker 36 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het bouwen van een pergola/windscherm, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2540 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Kriekenakker S 36; 8. In blauw-wit of wit-blauw. Maten 27-46 /f^?\Ook met klitterband! 5 Vanaf.-; PAGINA 3 De vacature in het Bestuur door het zich niet meer herkiesbaar stellen van mevrouw Roosen-Remunt werd ingenomen door den heer Jos Meeuwis. Den heer Feijsman kringadviseur en afgevaar digde van het Hoofdbestuur was ook op deze dag aanwezig. Hij reikte onderscheidingen uit aan de voorzitter W. van Dijk voor zijn grote verdiensten aan de Bond. Ook viel de heer H. Meeuwis ten beurt, omdat hij de enige bleek te zijn die 25 jaar lid geweest was. Om ongeveer 12.00 uur werd aan de leden een zeer goed en welverzorgd diner aangeboden. Na afloop van het diner begon men aan het middagprogramma. De voorzitter memoreer de een kort overzicht van de afgelopen 25 jaar. Het eerste optreden van zuster Jozefa volgde na dit overzicht. Het toneelstuk ’’mijn tante uit Amerika” gespeeld door onze eigen toneelgroep kwam daarna de aandacht vragen. Men kon genieten van een voortreffelijk spel. In de pauze die hierop volgde werd het woord gevoerd door Burgemeester ter Veer en den heer A. Smits als voorzitter van de bejaarden- raad. Beide spraken lovende woorden aan het adres van de Bond. Aan het slot van deze dag avond het tweede optreden plaats van zuster Josefa. Men kon terug zien op een wel zeer geslaagde dag ter gelegenheid van het 25 jarig jubileum. Wij maken er onze leden nu reeds op attent dat wij dinsdagmiddag 17 mei a.s. een fietstocht organiseren naar de H. Eik in Oirschot. Nade re mededelingen hieromtrent wordt volgende week in Moergestel-Nieuws bekend gemaakt. WZ' Sk.Yv' I J I.f (geringe oer maaiy ‘jsT/a J Yif}/ 1 L. van de Branden, Rootven 34 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het bou wen van een duivenhok, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 2269 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Rootven 30; 9. Chr.P.M. Op 't Hoog, Schoolstraat 53 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het plaatsen van een nieuwe gevel, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 4125, plaatselijk bekend Schoolstraat 53; 10. L.M.G.M. Linssen, Ruymheuvel 14 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het uitbreiden van een woonhuis, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie B nummer 2394, plaatselijk bekend Ruymheuvel 14; 11. P.M. van Velthoven, Kriekenakker 30 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het bouwen van een erfafscheiding, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2540 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Kriekenakker 30; 12. J.A.M. van Hest, Driehuizerweg 3 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het uitbreiden van een rundvee- en fokvarkensstal, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E nummer 488, plaatselijk bekend Driehuizerweg 3; 13. J.H.J. Wolfs, Schoolstraat 44 te Moergestel, vergunning te verlenen tot het bou wen van een onoverdekt zwembad, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 4118, plaatselijk bekend Schoolstraat 44. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 6 mei 1983 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders van deze gemeente. Zondag 8 mei a.s. is er ’n jubileum schiet wedstrijd met de kruisboog op Wip te Neter- sel. Er is ’n jubileumschild te verdienen voor het personeel en voor het ’kampioen’ schieten, verder zijn er vleesprijzen. Het schietterrein is op het sportpark ”De Groesbocht”. Inschrij ven vanaf 10.30 tot 15.00 uur. De opbrengst komt ten goede aan de parochiekerk van Netersel. Op donderdag 12 mei (Hemelvaart) schiet wedstrijd voor liefhebbers bij Gilde St. Joris te Bladel. Er zijn hier vleesprijzen te verdienen. Schietterrein op Groot Terkooyen bij het Gil- dehuis ,,’t Nekkermenneke” te Bladel. In schrijven van 11.00 tot 15.00 uur. Zondag 15 mei schieten om vleesprijzen bij Gilze St. Sebastiaan te Westelbeers. Schietter rein aan de Sebastiaanshoek nabij de fam. Smolders. Inschrijven van 10.30 tot 15.00 uur. Burg. Bardoelstraat 32 Moergestel Telefoon 04243 - 2169 Op dinsdag 19 april werd door de Bond van Ouderen het 25 jaar bestaan herdacht. Deze dag werd door ongeveer 240 leden bijge woond. Het feestelijk gebeuren speelde zich in het ge heel af in ”den Boogaard”. Om 9.30 uur werd deze dag geopend met een Eucharistieviering. De gezangen tijdens deze viering werden uitgevoerd door ons eigen be jaardenkoor. Na afloop werd er een koffie pauze gehouden. Om 11.00 uur begon men aan de jaarvergade ring. De gebruikelijke agenda punten werden vlot afgewerkt. konenstnaat 34 5066 vb moeRqestel tel. 04243-1794 In de combinatietinten blauw-wit, geel-wit, mint-wit en blue-wit. VMaten 36-41 Normaal 44X5 >S I r f

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 3