Erik Welten en Peter Hoffmans afgevaardigd naar het buitenland IRFFSFNTRUM n Hz I 1 Mei-viering K.V.O. Ned. ver. voor slechthorenden afd. Breda e.o. Gewoon goed! Kollekteerinde Nationale Astmaweek 2-8 mei 1983 kleine helpers voor mooiere dia’s Bouw- en Houtbond F.N.V. Moergestel Het Zilveren Rad van Sinte Catrien voor Siem van Veen uit Oostelbeers n ’’hartstikke” 1 i i 5 Louis v/d Meydenberg Ir* I De inlevering heeft plaats van 10.00 tot 11.00 uur bij A. Wortel, Kloosterlaan 25, Moergestel. Marijke Russ, Namens de Nederlandse Hartstichting. ”Wij willen U attent maken op het feit dat binnenkort de traditionele ”1 mei viering” weer zal plaats vinden in Moergestel. Wij wijzen u erop hiermede rekening te hou den en er eventueel maaatregelen voor te treffen. Aan de ’’vierders” verzoeken wij het leuk te houden en geen onnodige vernielingen te ple gen en respect te hebben voor andermans ei gendommen. Wij hopen en vertrouwen, dat één en ander op gepaste wijze zal worden gevierd.” U nog wel. Tenslotte nog dit: Ook niet leden van de N.V.V.S. zijn van harte welkom, al of niet slechthorend. Tot donderdag 28 april om 19.30 uur in het Rode Kruisgebouw te Tilburg. Met vriendelijke groeten, Namens het bestuur van de N.V.V.S. afd. Breda e.o.; J. de Cort Zaterdag 30 april a.s. bestaat er gelegenheid voor het inleveren van vakantiezegels. Dat mogen we rustig zeggen na in enkele dagen een bedrag van 2151.26 af te kunnen dragen aan de Nederlandse Hartstichting. Zoveel meer is magnifiek. Daarom is er dankbaarheid in ons hart en kunnen wij rustig doorleven met de wetenschap dat ook volgend jaar weer een sukses wordt. Mocht u toevallig niet thuis zijn geweest tij dens de collecte dan is er altijd nog een giro no.: 300 Nederlandse Hartstichting D. Haag. Gaarne vermelden: mijn hart was niet thuis, vandaar! Tot volgend jaar. Ook dit cross-kampioenschap valt eigenlijk buiten het cross-seizoen zodat de voorberei ding extra bemoeilijkt wordt. Toch wensen bij hem veel succes toe. Stichting Wielerronde Moergestel Een aantal jaren geleden vormde Tilburg met de omliggende plaatsen een zelfstandige Afde ling van de Ned. Ver. voor Slechthorenden. Door bepaalde omstandigheden kwam hieraan een einde en werd Tilburg administratief bij de Afd. Breda gevoegd. Het bestuur van de Afd. Breda heeft dat een betreurenswaardige ont wikkeling gevonden; le Omdat vanwege de afstand onvoldoende re kening met de belangen van de Leden uit de kring Tilburg kon worden gehouden. 2e Afd. Breda had geen mensen om een intens contact met de slapende Afd. Tilburg te onderhouden. Er zijn in het verleden wel pogingen onderno men om van Tilburg weer een zelfstandige af deling te maken, maar die pogingen zijn mislukt omdat er geen permanent bestuur kon worden gevormd. Het Bestuur van de Afd. Breda heeft zich an dermaal tot taak gesteld alles in het werk te stellen om Afd. Tilburg e.o. nieuw leven in te blazen. Het moet toch mogelijk zijn om in zo’n dicht bevolkte regio enkele mensen te vin den die bereid zijn zich in te zetten voor de be langen van die honderden slechthorenden wel ke er ongetwijfeld in Uw regio zijn. Gelukkig is daartoe reeds een start gemaakt. Mevr. Riki Janssens-Schuurmans, Bankven 35, 5052 BA Goirle, heeft zich nl. bereid ver klaard om tijdelijk als contact-adres te funge ren. Op donderdag 28 april zal er vervolgens een vergadering worden belegd in het Rode Kruisgebouw te Tilburg. Adres: Leonard van Veghelstraat 2, aanvang 19.30 uur. Op deze vergadering hopen we tot de definitie ve heractivering van uw eigen afdeling te komen. Wij hopen dat velen van U tegenwoordig kun nen zijn. En om U alvast te informeren of U tot de Afd. Tilburg gaat behoren is een kaartje bijgevoegd waarop door middel van een stip pellijn is aangegeven welke plaatsen tot de Afd. Tilburg behoren. Voorts willen wij er U op attent maken dat het ook de bedoeling is om zo snel mogelijk liplees cursussen te organiseren, maar daarover hoort Traditiegetrouw gaan we ook dit jaar weer op bedevaart en wel naar de H. Eik op dinsdag 3 mei a.s. Het thema van deze avond is ’’Tevre denheid”. De organistie is in handen van het rayon Haaren - Helvoirt. We beginnen de avond met een Eucharistievie ring in de kerk van Oirschot om 19.45 uur. Na de viering in de kerk gaan we naar Spoordon^, naar de zaal ”De Gasthoeve”, om te genieten van een kop koffie. We verzamelen ons dan weer om 21.45 uur op de viersprong, 5 minuten van de H. Eik, om van daaruit in processie naar de kapel te gaan, waar we dan een korte Mariaviering zul len hebben. Mocht U intenties hebben, waar we extra voor kunnen bidden, geeft U die dan door aan: Pe ter van Sprang, Langeweg 7, 5076 AH Haaren. Voor de onkosten van de bedevaart, kaarsen, stencilwerk enz. vragen wij 2,Graag te betalen voor de viering in de kerk. Buskosten te voldoen in de bus. We vertrekken om 19.15 uur op het St. Jansplein. Hallo jongens en meisjes van 12 t/m 16 jaar, Hallo, met ons is nog steeds alles oké, hoor! Met jullie ook? Nou, ik ga weer aan het vertel len: Afgelopen vrijdag hebben we een leden vergadering gehouden. De opkomst was best wel groot. We hebben eens een keer onze ideeën naar voren gebracht. Er werd bv. ver telt dat De Sees uit het bestuur treedt. Dat vin den wij natuurlijk helemaal niet leuk! Maar ja, daar is niets aan te doen. Nog van uit hier har telijk bedankt voor alles wat je voor ons ge daan hebt!!! En nu heb ik nog een ander be richtje opgevangen uit de vergadering. Op de zondagavond is het Tref ook open voor de Jeugd, a.s. Zondag is het Tref open om 7.00 uur. Nou, a.s. vrijdag gaan we zwemmen. We vertrekken om half 8 en we zijn om ongeveer 10 uur terug. Nou tot ’n vrijdag!!! Margo, Brigitte, Tinus en Girtje. dames-trofee Toos Creusen De voor Moergestel De wedstrijden met de Kruisboog op de wip met als inzet het zo fel begeerde ’’Zilveren Rad ’83” zijn wederom uitstekend goed geslaagd. Als dé grote winnaar voor 1983 kon Siem van Veen van Gilde St. Joris uit Oostelbeers gehul digd worden. Na ’n spannende afkamping werden de prijzen rond half zeven uitgereikt door Hoofdman Harrie Wolfs van Gilde St. Catharina. Bij de categorie om de zilveren damestrofee werd als grote winnares Toos Creusen van St. Catharina uit Moergestel uitgeroepen. Het gehele verloop van deze twee schietdagen was weer ’n gezellige verbroedering onder de bijna 200 deelnemende schutters. De verder uitslag van de eerste 10 geplaatste schutters is als volgt: 1. Siem van Veen, Oostelbeers 2. Kees vaji der Ven, Netersel (winnaar 1982) 3. Frans Becx, Moergestel 4. Kees Klessens, Hulsel 5. Hein Hendriks, Reusel 6. Peer Deenen, Oostelbeers 7. Piet Schellekens, Oirschot 8. Hein Bruurs, Moergestel 9. Gust Creusen, Moergestel 10. Ad Michelbrink, Hulsel Bij de dames werd: 1. Toos Creusen, Moergestel 2. Nel Hendriks, Reusel 3. Will v.d. Pas, Netersel 4. Sjuul Hendriks, Hapert Zowel Erik Welten als Peter Hoffmans worden in de komende maand afgevaardigd naar respectievelijk Oostenrijk en Italië. Te beginnen bij Erik Welten die door zijn suc cessen op de weg bij de junioren in de Neder landse selectie van de junioren is gekomen. Hij gaat op 28 april met J. Thalen, M. Cornellis- sen en T. Akkkermans naar een etappe- wedstrijd om en nabij Wenen. Deze wedstrijd gaat over 4 etappes waaraan vele landen zullen deelnemen. Hierdoor zal hij helaas niet deelne men aan de distriktskampioenschappen op 1 mei maar aangezien deze wedstrijd in Oosten rijk veel belangrijker is voor hemzelf, zal nie mand hem dat kwalijk nemen. Iedere etappe zal bestaan uit flinke bergen die een klim heb ben van 10 km, hij zal zich daarop nog ze ker moeten bewijzen aangezien men zulke beslissingen in Nederland niet tegenkomt. Wij wensen hem in ieder geval veel succes toe. Dan hebben we Peter Hoffmans, die op 12 mei aanstaande vertrekt, met de militaire selectie, naar Lecce, Italië. PMer zal daar in eerste in stantie deelnemen aan de Militaire Wereld kampioenschappen cyclo-cross. Wanneer hem dan ook nog de opdracht wordt gegeven voor de wegwedstrijden dan zal hij ook daaraan deelnemen. Een zware opgave omdat een weg- kamioenschap vlak na een crosskampioen- schap moeilijk te combineren is. i ij ïj ■’Ifl 1 I 1 PAGINA 11 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 27 APRIL 1983 i- Photo-atelier Bank- of gironummer meebrengen. Er zijn voor dia-makers veel hulpmidde len, die zorgen voor een perfekt resultaat en meer hobbyplezier. Een verlicht sor- teerraam, een snij- of inraamapparaatje, dia-viewers en een goed scherm: u vindt alles voor uw dia-hobby bij de fotovak- man. o Rootven 26 Moergestel Tel. 04243 - 1421 .KfgKSTROflT tg MOEgBESTEL TEL04243-2239 NeX Astma Fonds kentgeen adempauze... i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 11