li iREESFhlTRtr I kleine helpers voor mooiere dia’s Herenblouse korte mouw 1 F F His Masters Noise Toto Harmonie Prinses Juliana Verkiezing van de sterkste ploeg, man of vrouw van het durdraaiersrijk Hallo jongens en meisjes van 12 t/m 16 jaar Grote E.H.B.O.- oefening in Moergestel Gilde St. Joris in nieuwe uniformen AU DACIA 8 KAMPIOEN De zomer is weer op komst... Louis v/d Meydenberg |ii .ffl o Bos chrysanten 4 Bloeiende kamerplantjes voor 'N TIENTJE! >- Bekijk onze etalages eens! Ook in stoffen ruime keus o.a. katoentjes in de modekleuren f8,— per meter. I Voor de dames leuke rokken, blouses, jurken, shirts, enz. enz. Bi -Wit ■•4 Bij geparkeerde auto's heeft 'n kind geen uitzicht cees op t hooq Bloemsiepkunst voor 4.50 7 f- nfl lit PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 20 APRIL 1983 s. Photo-atelier il. I. Margo, Brigitte, Tinus, Geertje AANBIEDING: 29 Er zijn voor dia-makers veel hulpmidde len, die zorgen voor een perfekt resultaat en meer hobbyplezier. Een verlicht sor- teerraam, een snij- of inraamapparaatje, dia-viewers en een goed scherm: u vindt alles voor uw dia-hobby bij de fotovak- man. i e f- I. Ie I- Rootven 26 Moergestel Tel. 04243 - 1421 A.s. dinsdagavond 26 april rond de klok van acht uur, zal er een ongevalsmelding binnen komen, bij het Stanislaus klooster te Moer gestel. De E.H.B.O.-ers van Moergestel en van onze zuster vereniging Helvoirt zullen dan in actie komen om een tiental slachtoffers (lotus) te helpen uit hun benarde situatie. Dus E.H.B.O.-ers a.s. dinsdag allemaal rond kwart voor acht bij elkaar komen bij het Sta nislaus klooster. Wat u dan allemaal voor on gelukken te wachten staat willen wij nog niet vertellen. Een ding is zeker, als u aan deze oefening deel neemt u een ervaring rijker bent geworden. Met vriendelijke E.H.B.O.-groet Het Bestuur. kERKSTROOT 15 MOERGESTEL TEL04243-2239 Hoi, hoe gaat het met jullie? Met ons is alles nog steeds oké hoor. A.s. vrijdag is een ledenvergadering en iede reen is welkom. Het bestuur van het Tref is ook aanwezig en je kunt je ideeën eens naar voren brengen, dat zal de leiding zelf ook heel leuk vinden. Voordat de vergadering begint (ehum, wat je het ook noemt) kunnen we nog een beetje gaan dansen (al zijn er maar weinig in Moergestel). Nou, tot een vrijdag. Groetjes, by by, zwaai zwaai, en tot un vrèdag. Naast vele optredens in de regio speelde His Masters Noise op een festival in België en ver zorgden zij een tweetal optredens in de groot ste diskotheek van Parijs. (Rose Bonbon) His Masters Noise brengt eën programma van twee maal drie kwartier. Een optreden van de groep kenmerkt zich door een altijd vrolijke en afwisselende show, een zwetende band en een zwetend publiek. ”No 90” vrijdag 29 april, Vloeiweg 90, Oisterwijk. His Masters Noise is een band die uit zes per sonen bestaat en in de periode dat ze bestaat een behoorlijke populariteit heeft opgebouwd. Het is een groep die muziek maakt welke tot de New Wave gerekend kan worden maar zich onderscheidt door een nieuw eigen geluid. Vrolijk en erg swingend. De huidige bezetting is: Andries Baks - zang en gitaar. Henk Scherff - basgitaar. Jeroen Hofenk - toetsen Jan-Willem Wegh - drums. Bovendien wordt de band bijgestaan door twee zingende schonen, de zusjes Monique en Nicole, ook de ’’Noisettes”. De inzet van week 4 (oranje formulieren) was 750,90. De le prijs (15%) werd verdeeld onder 13 pers. De 2e prijs (10%) werd verdeeld onder 25 pers. De 3e prijs (5%) werd verdeeld onder 41 pers. Hartelijk dank voor uw deelname. U steunt hiermee onze harmonie. a.s. Zaterdag 23 april is het de jaarlijkse statie- dag van het Gilde St. Joris. Dit feest wordt gevierd in het gildehuis café ,,’t Draaiboompje” en tevens neemt men die dag het geheel nieuwe (middeleeuwse) uniform in gebruik. Tussen 9.30 en 10.00 uur kunt U het gilde in haar nieuwe kledij bewonderen tijdens hun tocht naar de kerk, waar om 10.00 uur de H. Mis wordt opgedragen voor de leden en overle den leden van het gilde. Daarna vertrekt men weer in optocht terug naar het gildehuis. Daarop aansluitend vindt de algemene verga dering plaats en nadat de agenda is doorgeno men keren de gildebroeders weer huiswaarts, ’s Avonds om 18.30 uur worden de gildebroe ders met hun echtgenotes weer terugverwacht om het feest verder gezellig voort te zetten. Het bestuur. slechts (Zie afbeelding). 4- Op zaterdag 7 mei organiseert karnavalsvere- niging de Durdraaiers een groots toernooi met als inzet de titel sterkste ploeg, man of vrouw over het durdraaiersrijk 1983. Om de krachten en inspanningen van eenieder te kunnen meten zal er een oerdegelijke kop van jut geplaatst zijn temidden van een feeste lijke omgeving en een goed stukje muziek in onze residentie ’t Draaiboompje te Moergestel. Iedereen is op deze avond van harte welkom en de entree is gratis, maar wat misschien nog leu ker is, is dat ook iedereen mag mee doen, voor de titel sterkste man of vrouw kan men zich op de wedstrijdavond opgeven bij de jury aldaar, het inschrijfgeld bedraagt 2,50. 'Maar natuurlijk kun je ook een ploeg forme ren van 4 mannen of vrouwen dan moet je die ploeg even opgeven op een van de volgende adressen: Photo-atelier L. van de Meijdenberg, Rootven 26, 5066 AW Moergestel; Plantenkwekerij W. Willems, Schoolstraat 31a, 5066 EC Moergestel; Café ’t Draaiboompje, Hild 1, 5066 CL Moergestel. Het inschrijfgeld voor een ploeg bedraagt 10,00 en graag opgeven voor 25 april, waar na u van ons het reglement krijgt toegestuurd. Doet u ondanks alles niet mee kom dan toch gerust kijken want het beloofd een dolle boel te worden waarbij de leut hoogtij viert, en de entree is immers gratis. Met vriendelijke groet, C.V. de Durdraaiers. t Leer het daarom stil te staan en uit te kijken bij de koplamp aan de rijbaanzijde. r kopenstpaat 34 5066 vb moeRqestel tel. 04243-1794 Vorige zondag heeft het achtste senioren-elftal van AU DACIA de titel in de wacht gesleept door ongeslagen kampioen te worden in de vierde klasse van de Brabantse Bond. Een prima prestatie, zeker gezien de leeftijd, daar de meeste "veertigers" zijn onder aanvoering van C. v. Esch, momenteel met zijn 48-jaar de oudste speler van Audacia. Zoals men kan zien wer den de spelers na afloop flink in de bloemetjes gezet. Bovenste rij v.l.n.r. Peter Trommelen, Cees Denissen, Harrie Meeuwis, Hans Roloff, Piet v.d. Wouw, Berrie Smolders, Nico Janssen. Zittend v.l.n.r. Piet Rommen, Ad v.d. Wouw, Jo Donders, Richard Mackay (international!), Jan Janssen, Kees van Esch en Frans van Ginsbergen. Woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 3