IREESFNTRUM kpj -nieuws ZOMER 4 bjectief F gezien Louis v/d Meijdenberg VAN LINSCHOTEN SCHOENEN I Ouderavond K.V.O. Jeugd van 12 t/m 16 Terugblik E.H.B.O. Nieuws Koninginnedag 30 april a.s. Vastenaktie Om het recht van de zwaksten Recht op gezondheid Voorverkoop seizoenkaarten strand en rekreatiebad ’’Staalbergven” Foto-albums: 1 1 'I Foto-lijsten: is weer in aantocht. Ruime keus in blouses, rokken, jurken, pantalons, vestjes, enz. ■'l Ook voor de kinderen zijn er leuke Bermuda's, blousjes, shirts en pantalons in de modekleuren. Modieuze Kleur-Bootie "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 APRIL 1983 PAGINA 3 Het bestuur r 1 1 3 Werkgroep MOV (Missie-, Ontwikkelings- en Vredeswerk) Belangrijke tip: EHBO’ers. Bezoek regelmatig de oefenavon den. Dit niet alleen in het belang voor de gel digheidsduur van uw diploma. Maar vooral als U ergens ooit voor komt te staan, U toch zeker weet hoe te handelen. Grote collectie Henzo- albums, zelfklevend, met wit of zwart blad. Baby-albums, evt. met tekst Receptie-albums in diverse uitvoeringen U moet ze allemaal gezien hebben voordat U gaat plakken. Hoi, hoe is ’t mee juliie? Mee ons is alles oké. Wij denken dat ur wènig daansers in gésel zén want un vrèdag waren ur mar un stuk of vef- tien die hast geneen van allen daansten. Alleen de jury was present, en nog un poar. We woa- ren al wè ouwer daarom goan we mar unne keer koarten in ’t Tref. Gewoon vur de gezel- lighed hè, dè witte wel. Nou tot un vrèdag (wel mee goeie zin, al is de vakaantie zowè afgelo pen). Groetjes by by, zwaai, zwaai en tot un vrèdag. Op 30 april en 5 mei is de kassa de gehele dag gesloten. Zondag 8 mei is de voorverkoop na 13.30 uur definitief gesloten. Tarieven: - Seizoenkaart gezin, aangevraagd en betaald voor 9 mei 1983 102,na 8 mei 121, - Seizoenkaart volwassenen, aangevraagd en betaald voor 9 mei 1983 54,50, na 8 mei 68,—. - Seizoenkaart kind/PAS 65, aangevraagd en betaald voor 9 mei 1983 34,na 8 mei 47,-. De dagtarieven bedragen: - Kinderen en houders PAS 65 3,05 - Volwassenen 3,90 - na 18.00 uur voor iedereen 1,70 (maandag t/m vrijdag). Voor de inwoners van Haaren en Moergestel, start de voorverkoop op 18 april en duurt tot en met 29 april, inleveren op de gemeentesecre tarie aldaar. Na 29 april kan men uiteraard nog steeds terecht op het overdekte zwembad en wel tot en met 8 mei 1983, 13.30 uur. Volgende week zullen de aanvraagformulieren huis aan huis worden bezorgd. Het Staalbergven wordt op zaterdag 14 mei a.s. voor het publiek opengesteld. kERKSTROOT IS MOERGESTEL TEL09293- 2239 De dames van de K.V.O. die zich opgegeven hebben om op maandag 18 april mee naar de huishoudbeurs in Amsterdam te gaan worden verzocht om tijdig aanwezig te zijn op het St. Jansplein. We vertrekken om 9 uur. Op maandag 18 april wordt een ouderavond gehouden voor ouders van kinderen, die in aanmerking komen voor het Vormsel. Dit zijn de kinderen, die in de zesde klas zitten van de lagere school. De ouders hebben deze week een brief daartoe ontvangen. Maar als kinderen niet in Moer gestel naar school gaan, hebben hun ouders geen schrijven ontvangen. Deze zijn echter toch van harte welkom. De opgave voor het vormsel kan uitsluitend op de ouderavond geschieden. De ouderavond wordt gehouden in Den Boo gaard en begint om acht uur. De verzorging van de ouderavond is in handen van de werkgroep ’’katechese voor volwasse nen” die hulp krijgt van enkele dames van de werkgroep ’’kinderkatechese”. Afgelopen vrijdagavond hebben we de foto- expositie afgesloten. De burgerzaal is weer vergaderruimte. Met veel plezier kijken we terug op onze expo sitie. Velen hebben we kunnnen laten genieten van onze hobby. De vele positieve reakties, maar ook opbouwende kritiek, geven ons steun om weer met nieuw elan aan de slag te gaan. We denken wel, dat U over een paar jaar weer van ons hoort. Als we terugkijken op de afgelopen 14 dagen, hebben we best een voldaan gevoel. Meer dan 500 bezoekers vinden wij fantastisch. Op zaterdag 26 maart vond de opening door Iman van der Kuip plaats in een volle burger zaal. Louis van de Meydenberg bezorgde ons een leuke fotoreportage van deze middag. Wim Willems had zorg gedragen voor een ge paste versiering met planten. En natuurlijk de zeer geschikte zaal om te exposeren, door de gemeente beschikbaar gesteld. Dank van onze kant aan U allen om een leuk verloop van de tentoonstelling mede mogelijk te maken. Wij, Objectief Gezien, met name Ans van Belkom-Heessels, Marianne Ulrich, Tom Ber tens en Jan Geerts zeggen U dank en tot ziens. Vorige week donderdag mag weer een goed geslaagde avond genoemd worden. Op deze avond hebben wij kunnen leren de sluitingen van de diverse helmen en hoe dan te handelen als we ooit geconfronteerd worden met ’n on geval. De Firma J. Vogels en de Firma H. Schepens. Hartelijk dank voor het lenen van de diverse helmen. Data om te noteren: A.s. vrijdag 15 april: Diploma-uitreiking in zaal H. de Brouwers. Om kwart voor acht aanwezig zijn. Donderdag 21 april: Oefenavond in het Wit-Gele-Krüisgebouw. Dinsdag 26 april: Grote oefening bij het Stanislaus Klooster, in samenwerking met zustervereniging Helvoirt. Zoals u zich wellicht zult herinneren trad enke le weken geleden in het t.v.-programma van Gewest tot Gewest de bekende Brabantse zan ger Ad de Laat op. Het is het Oranje Comité gelukt om op Konin ginnedag deze zanger naar Moergestel te halen. Hij brengt luisterliedjes in het dialect van de Meierij ten gehore. Het is een genot om te luisteren naar de eenvoudige liedjes over gewo ne mensen. Buurtend en spelend schept hij een sfeer van gemoedelijkheid, waar het publiek zichzelf en zijn omgeving in herkend. Iedereen die belangstelling heeft voor het Bra bantse lied, nodigt het Oranje Comité uit in Den Boogaard van 11-1 uur. Het is beslist de moeite waard. De toegang is gratis. Tot ziens op Koninginnedag. We hebben ditmaal enkele sportnieuwtjes: - Sportdagen: Alle personen die het komend seizoen weer mee willen handballen, moeten met de spor- toefeningen, voor de sportdagen, meedoen. Als je niet handbalt, dan mag je toch wel mee doen, want de oefening is voor alle leden. De meisjes onder ons die zich nog niet hebben laten zien bij de training op maandag (dit zal uiteraard door omstandigheden komen), die kunnen zich alsnog opgeven bij Jacqueline v. Velthoven, tel. 1284. Dit geldt ook voor de jongens hetzelfde; alleen die opgave moet ge beuren bij Martien Verheyen, tel. 1495. Dit kan t/m 17 april. - Handbaltoernooi: We zijn weer van plan om met het handbal toernooi in Boxtel mee te doen. Deze is 29 mei. Die zich nog niet opgegeven hebben, kunnen dit t/m 20 april bij Jacqueline en Martien. De voorverkoop van seizoenkaarten voor het Strand- en Rekreatiebad ’’Staalbergven” vindt dit jaar weer plaats op het overdekte zwembad ”de Leye”, Baerdijk 43. Vanaf maandag 18 april tot en met zondag 8 mei 1983 is de kassa van het overdekte zwem bad weer geopend voor het aanvragen van sei zoenkaarten tegen gereduceerde prijs voor het Strand- en Rekreatiebad ’’Staalbergven”. De openingsuren van de kassa zijn als volgt: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 07.30-10.00 uur, 12.00-18.00 uur en 19.00-21.30 uur; woensdag: 12.00-18.00 uur; zaterdag: 09.00-15.30 uur; zondag 11.00-13.30 uur. De Vastenaktie heeft uw steun gevraagd voor twee projekten in de Derde Wereld. Met die hulp kunnen de mensen daar zichzelf van hun armoede bevrijden. Dankzij uw steun kan daarmee nu een begin worden gemaakt. In Moergestel is voor de projekten in Burundi en Tanzania 11.020,- bijeengebracht. Onze dank aan alle mensen, die dit resultaat mogelijk maakten. de spaan, de poepel, de tinus en rik de sauwelèr. Het Oranje Comité ECHT LEDER Bekijk onze zomercollectie in onze etalages eens! U Photo-atelier Rootven 26 - Moergestel Telefoon 04243 - 1421 25 Verschillende model len, in alle standaard formaten op voorraad. Lijst evt. uw foto eens in met passe-partout! Burg. Bardoelstraat 32 Moergestel a Suède bootie in de frisse aktuele kleuren blue, marine en rose! Maten 36-41 Normaal 44^95" I. 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 3