I Audacia G.S.B.W. 3 k S.V. Roef! Korfbal Roef Handbal S.V. Roef! Volleybal Audacia-nieuws Nevendiensten O.Z.C.’57 Waterpolo Peuterspeelzaal ’’Janneke” NOUWENS VERHUIZINGEN Honden Trimsalon de Gelukkige Hond UIDGAS PROPAAN - BUTAAN - LPG HILD 2 - MOERGESTEL TELEFOON 04243-1778 f :s LPG-INSTALLATIES L L i L '1 y PAGINA 5 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 6 APRIL 1983 i Jeanne 0-15 Voor knippen, wassen, toiletteren scheren en trimmen van uw hond i Uitslagen zaterdag en maandag: Audacia - G.S.B.W Audacia - Beerse Boys Broekhoven 4 - Audacia 3 Audacia 6 - GSBW 6 Programma zondag 10 april: Beerse Boys 1 - Audacia 14.30 uur Audacia 2 - Sarto 3 14.30 uur Audacia 3 - G.S.B.W. 4 12.00 uur Merlijn 2 - Audacia 4 14.30 uur Audacia 5 - Voab 7 12.00 uur Voab 10 - Audacia 6 10.00 uur Audacia 7 - Voab 12 10.00 uur Hieronymus 8 - Audacia 8 10.00 uur PUPILLEN Uitslagen zaterdag 2 april: Audacia Dl - EDN 1 Hilvaria D2 - Audacia D2 Audacia D3 (kampioen) - Hilvaria 3... Audacia El - Hilvaria 6 Beerse boys 4 - Audacia E2 Programma zaterdag 9 april: Hilvaria 1 - Audacia Dl vertrek 10.30 uur Audacia D2 is vrij Oirschot 3 - Audacia D3 vertrek 10.15 uur Beerse boys 3 - Audacia El vertrek 9.15 uur Audacia E2 - RKDSV 4 aanvang 11.00 uur F.PUPILLEN Uitslag zaterdag 2 april: Audacia F2 - Audacia F1 Programma zaterdag 9 april: Audacia F1 - EDN 3 aanvang 12.00 uur Beerse boys 5 - Audacia F2 vertrek 9.45 uur Zondag 10 april: Zondag om 11.30 uur wordt er een kinderne- vendienst gehouden voor de kinderen van de 2e klas. Deze dienst staat onder leiding van mevrouw Th. v.d. Sande en mevrouw R. Mulders. 13-0 0-7 5-0 0-3 1-3 1- 2 0-2 2- 6 1-3 7-18 17- 4 18- 17 23-12 10- 7 33-19 3-1 1- 2 1-1 2- 0 0-0 1- 3 0-1 2- 3 9-0 Vtmsuis o Mpauf INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS VERPAKKINGEN I L OVERZEE RIJKSVERHUIZERS N, Willem de Zwijgerlaan 34 Uitslagen 2 april Jun. A. Roef! 1 - E.D.N. 1 Jun. B. Tuldania 1 - Roef! 2 Asp. A. Roef! 1 - E.D.N. 2.... Asp. B. Roef! 2 - Tuldania 1 Pup. Zigo 1 - Roef! 1 Wedstrijden 9 april Jun. A. Roef! 1 - D.D.W. 1 - 15.00 uur Jun. B. vrij Asp. A. Bedako 2 - Roef! 1 - 13.00 uur Asp. B. D.D.W. 2 - Roef! 2 - 13.00 uur Pup. Roef! 1 - Rosoio 2 - 12.00 uur JUNIOREN Programma 9 april: SVSSS 1 - Audacia Al vertrek 13.30 uur Audacia A2 - J.Brabant 3 aanvang 14.45 uur J.Brabant 5 - Audacia BI vertrek 13.30 uur Audacia B2 - J.Brabant 6 aanvang 14.45 uur Audacia B3 - Set 5 aan vang 13.30 uur J.Brabant 11 - Audacia Cl vertrek 12.00 uur Audacia C2 - J.P.S. 5 aan vang 13.30 uur Audacia C3 is vrij Audacia C4 is vrij Programma 11 april: Audacia Bl - RKTVV 4 aanvang 18.30 uur Uitslagen 2 april: Audacia Al - Hilvaria 1.. Hilvaria 2 - Audacia A2.. Audacia BI - Gilze 3 Gilze 4 - Audacia B2 RKTVV 8 - Audacia B3.. Audacia Cl - Gilze 7 Audacia C3 - RKTVV 14 Sarto 11 - Audacia C4 RKTVV 12 - Audacia C2 i 4-1 2-0 3-0 2-0 1-0 U heeft gelegenheid voor het opgeven van uw peuter, die 2'/i jaar moet zijn, op maandag 11 april van 2-2.30 uur, Sint Jansplein 7. *_vwijyai iaat i a-r Oisterwijk Tel. 04242 - 15230 Gediplomeerd Als uw hond in de rui komt en U last hebt van haar in huis, laat hem dan deskundig behandelen door Mevr. F. Dekkers-v/d Wouw ”De Leye” en wel om 17.00 uur tegen Njord, ook voor hun is het de laatste wedstrijd. Heren 2 gaan naar Veldhoven voor hun laatste wedstrijd waar ze tegen Platella spelen om 19.00 uur. De adspiranten moeten naar Breda voor hun laatste wedstrijd en zij spelen om 18.45 uur te gen Breda. Allemaal veel succes. Start nr’s Zondag 10 april is er een speedo wedstrijd in Boxtel, zorgt iedereen die mee moet zwemmen dat hij/zij op tijd aanwezig is, bij zwembad ”De Leye” waarvandaan we vertrekken. Rekreatief Zondag 10 april is de eerste meerkamp wedstrijd van dit seizoen in Eindhoven. We vertrekken om 15.30 uur vanaf zwembad ”De Leye”. Algemeen Zondag 10 april gaat alleen de start nr training van de oudere door, en wel tot 8.30 uur. Daar na is er diploma afzwemmen voor de diplo ma’s zwemvaardigheid I, II, III en IV. Zorgen de kandidaten dat ze om 8.15 uur aanwezig zijn. Allemaal veel succes. ff Dinsdag 29 maart speelde het damesteam van Roef!, met als opstelling: Maria, Annelies, Marian, Hannie, Annie en Jeanne, de slechtste wedstrijd uit haar bestaan tegen het da mesteam van v. Linschoten. De eerste set begon aardig goed, het ging gelijk op totdat het damesteam van v. Linschoten uitliep naar 13-4. Toch kwamen wij nog terug tot 13-9, waarna onze tegenstanders deze set wonnen met 15-9. Wat er na deze set gebeurde weet ik niet, maar het leek wel of we nog nooit een volleybal ge zien hadden. Het ging zo slecht als het maar zijn kon en verloren de tweede en derde set dan ook met een groffe achterstand: 15-4 en 15-0. In de vierde set kregen we wat steun van Peter en Theo, maar ook dat mocht niet baten. Het spelniveau was erg laag, en het werd ook toen niet beter. Deze set verloren we dan ook met 15-10. Ik hoop dat we het komende weekend beter spelen, want de moreel wordt zo flink aangetast. Setstanden: v. Linschoten - Roef!: 15-9, 15-4, 15-0 en 15-10. Zaterdag 9 april spelen de dames hun laatste wedstrijd van dit seizoen in Oisterwijk. Ze ko men uit tegen de Dokkelaars die boven aan de ranglijst staan, komt u hen allemaal aanmoe digen. Ze spelen om 16.30 uur in zwembad ”De Leye”. De heren 1 spelen ook thuis dus in zwembad Sportvereniging ’’Roef!” Handbal in juiste element. Zondagmiddag j.l. bij de ’’thuis’’wedstrijden in Hilvarenbeek lieten de teams van S.V. Roef! afdeling Handbal zien hoe de mentali teit, inzet en sfeer het gehele jaar is geweest: Zeer positief en opbouwend. Meisjes aspiranten speelden tegen Boemerang een zeer gemakkelijke wedstrijd, namelijk 17-14. Gesteld mag worden dat onze dames aspiranten het afgelopen seizoen vrij sportief geweest zijn, ondanks het feit dat menig tegen stander het hun behoorlijk moeilijk gemaakt heeft. Hard werken en toch sportief blijven, prima dames. Tegen 3 uur traden de heren senioren aan te gen een sterk team uit Tilburg. Het team van Were Di en ons team bezetten de twee bo venste plaatsen in de competitie. Beide teams waren gebrand op een overwin ning. Het zal dan ook niet vreemd klinken dat door de grote geconcentreerdheid van beide teams, niet alle ogenblikken even mooi waren. Door de vrijwel constant gelijke uitslag bleef de wedstrijd wel tot het eind zeer spannend. Ondanks een kleine terugval in de tweede helft werd door het grote doorzettingsvermogen van het team van S.V. Roef! uiteindelijk de eindo verwinning met 18-17 behaald. Zeer verdienstelijk waren Harry de Leijer, met de voor de keeper onzichtbare afstandsscho ten, Kees van de Loo en Jan Ketelaars die met hun werpkwaliteit de nervositeit van onze trouwe nestors opvingen. In de verdediging was het team een keurig geheel met als uitblin ker de stabiele keeper Hans-George Roloff. En laten we eerlijk zijn: een goed bezette tribune werkt ook zeer inspirerend. De aanwezigheid van Burgemeester Ter Veer, Wethouders Smits en Van Gils, Raadsleden mevrouw Bergman en de heer Van Stiphout werden bijzonder gewaardeerd. En nu maar hopen dat Were Di een van haar twee inhaalwedstrijden verliest. Om 16.00 uur speelden onze jongens aspiran ten een gemakkelijk lopende wedstrijd tegen Odi uit Haaren. Een mooie wedstrijd waarbij de grote zich konden inhouden om de kleinere de kans te ge ven. En zo hoort het ook in een goed team. Eindoverwinning werd met 23-12 besloten. Hiermede bedanken we ook de trouwe suppor ters bij het komen kijken naar onze thuiswedstrijden. Uitslagen weekend 27 maart 1983. Rapid 3 - Roef! Roef! - Boemerang Roef! - Were Di 2 Roef! - Odi Boemerang - Roef! D.S.C. 71 - Roef! Bekerwedstrijd damessenioren Enige tijd geleden hadden we als D.S. besloten om aan de bekerwedstrijden mee te doen. Op vrijdag 18 maart waren we voor de eerste ronde in Breda uitgenodigd. We moesten ’’du elleren” tegen Tornado 2. Tornado 3 was voor ons wel bekend, maar dit team was nog sterker, maar wie niet waagt die niet wint. Door enige afgelastingen had Audacia in het paasweekend een druk programma. Afgelopen zaterdag werd de moeilijke thuis wedstrijd tegen het Goirlese G.S.B.W. gespeeld en 2e paasdag de inhaalwedstrijd van het gestaakte duel Audacia-Beerse Boijs (met een begin achterstand van 2-0). Maar eerst Audacia - G.S.B.W. Deze derby te gen het op een 4e plaats staande G.S.B.W. was erop of eronder. G.S.B.W. moest winnen om aansluiting te houden met de top en Audacia kon zich geen verlies permiteren omdat ze an ders de ranglijst niet meer zouden aan voeren. Deze situatie was op het veld dan ook wel te proeven. Een fel G.S.B.W. begon wat agres siever en kreeg daardoor een licht veldover- wicht. Na wat kleine kansen doofde echter het vuur in G.S.B.W. en kwam Audacia iets terug. Maar zoals al eerder vermeld zonder overleg met zeer veel balverlies. Het was echter G.S.B.W. dat door zenuwach tig gedoe in de Audacia achterhoede op 1-0 kwam door de uitblinkende G.S.B.W. spits. Na deze tegenslag moest Audacia wel gaan aanvallen. Gestroomlijnde aanvallen zijn in deze wedstrijd maar zelden te zien geweest. Hierdoor werd het onaantrekkelijk maar toch nog wel spannend. Door een levensgrote blun der van de rechtsback van G.S.B.W. kwam Audacia op gelijke hoogte 1-1. Omdat de voorhoede van Audacia nog tot scoren kon komen was het de rechtsback die volkomen onnodig zijn eigen doel inkopte. Gemiste kan sen, fel voetbal met veel balverlies aan beide kanten was voor de rust alles wat er te zien was. Na rust verwachtte men wat beters maar dat was alleen maar hoop. Het bleef paniekvoetbal. Audacia was sterker maar kon dit door on macht tegen de 10 G.S.B.W. voetballers niet uitbuiten. In de eerste helft was een G.S.B.W. speler het veld uitgestuurd wegens natrappen. Audacia dat echt wel een veldoverwicht had in de twee de helft kon gewoon niet het juiste patroon vinden om het G.S.B.W. echt moeilijk te maken. De uitvallen van G.S.B.W. waren echter ook op een hand te tellen, zodat het aanzien van de wedstrijd steeds meer daalde. Tot twee minu ten voor het einde dacht iedereen dit blijft ge lijk maar het pakte voor Audacia slecht uit. Na wederom een fout achterin kreeg G.S.B.W. ’n vrije trap juist buiten het straf schopgebied. Opnieuw was het de spits van G.S.B.W. die de bal op een fantastische ma nier in de touwen joeg 1-2. Audacia was in de laatste minuten niet meer bij machte om nog iets terug te doen en verloor deze slechte wedstrijd dan ook met 2-1. Drie dames van ons team waren verhinderd, zodat we 3 junioren aangetrokken hadden, een goede oefening om alvast aan elkaar gewend te raken. We begonnen de wedstrijd niet met teveel en thousiasme, daar we maar met 6 spelers wa ren. Voor 2 dames was Breda groter dan ze ge dacht hadden en zodoende waren ze niet op tijd aanwezig. De tegenstanders wilden ons voor de wedstrijd al danig onder de indruk brengen, door met 12 spelers te verschijnen en daarbij nog een trai ner, een coach en een begeleider, maar we lie ten ons niet van ons stuk brengen. We zouden niet te snel spelen en op één lijn verdedigen. Door goed samenspel kwamen we na een kwartier op een 3-1 voorsprong. Dit sti muleerde natuurlijk wel, maar de tegenstander speelden op snel spel en break outs en hierdoor werd onze conditie wel op de proef gesteld. Gelukkig werden we na 20 minuten ver sterkt door onze twee spelers. Nu konden we voluit spelen en gingen de rust in met 5-4 in ons voordeel. Na de tacktiek gewijzigd te hebben begonnen we de tweede helft. Nu werd er harder gespeeld maar Tornado besefte wel dat ze ons niet zo maar opzij konden zetten. Er vielen hierdoor voor beide teams wel enkele gele kaarten en ook de penalties konden niet uitblijven maar deze werden door onze keepster op voortreffelijke wijze gestopt. We gingen gelijk op maar Tornado had in de tweede helft een andere verdedigingstechniek. Doordat we mentaal sterk waren en er een goe de teamgeest heerste konden we ons handhaven. De uitslag was 9-0 en de overwinning dus voor ons. Met grote tevredenheid kunnen we nu door naar de volgende bekerronde. Regien Jonkers. Bekerwedstrijd herensenioren B.V.C.-Roef! Het klasseverschil dat er tussen B.V.C. en Roef! op papier bestond, namelijk tweede te gen derde klasse, was voor Roef! geen reden om tegen de wedstrijd op te zien. Immers heeft Roef! in het verleden al meerma len bewezen tegen ’’betere” tegenstanders goe de wedstrijden te kunnen spelen. Ook deze keer was dat het geval. De eerste helft liet leuk spel zien van beide ploegen 10-9 in het voordeel van BVC. In de rust werd besloten om in de twede helft de aan vallen rustig op te bouwen en te wachten tot de tegenstander een gat zou laten vallen. Deze taktiek leverde succes op zodat Roef! de aan vankelijke achterstand om kon buigen naar een voorsprong van 15-13. Bij deze stand trad een kritieke fase in, daar B.V.C. een penalty mocht nemen. De keepers- wissel bij Roef! boezemde B.V.C. ontzag in en de penalty werd gemist. Meteen daarna slaag de Roef! erin te scoren en bouwde deze voor sprong langzaam maar zeker uit tot een uitein delijke 19-14 eindstand. Deze stand was de verdienste van een zeer soli de verdediging gecombineerd met uitstekende afstandsschoten van de drie opbouwers en de steun van het fanatieke Roef! publiek voor wie de grote afstand geen bezwaar was. De overwinning betekent voor Roef! overgang naar de tweede bekerronde die hopelijk met evenveel succes afgesloten kan worden. thuisgebracht!! Lage Witsiebaan 102 - 112 - 136 Telefoon 013 - 670526 - 674796 - Tilburg t -t'HS

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 5