GRANDIOZE TROPISCHE AVOND Foto-expositie ’’Objectief Gezien in gemeentehuis Ibjectief F gezien I I A.s. zaterdag 26 maart Gemeente Moergestel I Buurt- voetbal - tournooi 6e Moergestelse Jaarmarkt 'i llr Donderdag 31 maart KIENEN IN DEN BOOGAARD MET DE GEZWIENE WAAI in "Den Boogaard" te Moergestel. Aanvang 20.30 uur. Ij •a Aanvang 20.30 uur. HOOFDPRIJS: RIJWIEL :i! i; 2 il 9 Deze avond, geheel in Indische sfeer, wordt georganiseerd door de Vereniging Oud-lndië- Gangers te Moergestel Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij Frans van Velthoven, Schoolstraat 7 en Ligtvoet Schoenwinkels, Industrieweg 13 of zaterdag voor de aanvang aan de zaal. ’b 4( 9 9 Straat: no... Geb. datum: Tel.: Inschrijfformulier buurt-voetbal 30 april: Naam: Ook de overbekende levensmiddelenmand is aanwezig. Daarbij ook nog een unieke royale kofferset. U komt toch ook kienen, het is de moeite waard! Tot dan! Het kiencommissie Moergestel-Nieuws wenst de exposanten veel belangstelling en zal zeker nog op deze exposi tie terugkomen. Openingstijden: dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur. Zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 23 MAART 1983 8e Jaargang - Nr. 280 l J smink mogelijkheden, een kindermarkt waar de kinderen hun eigen spullen kunnen verko pen en andere kunnen kopen. Meer informatie over de jaarmarkt kunt U de komende weken verwachten. U kunt nu reeds de datum 1 mei 1983 vastzetten voor de jaar markt. Wil men zich opgeven voor de jaarmarkt of de kindermarkt of heeft men nog goede ideeën of suggesties, dan kan men terecht bij de organi satie voor de Moergestelse Jaarmarkt, p.a. C. v. Dijk, Pr. Irenestraat 5, Moergestel, tel. 2414. a.s. Zaterdag, 26 maart, vindt in de burgerzaal van het gemeentehuis in Moergestel de ope ning plaats van een tentoonstelling, waaraan wij graag enige aandacht besteden. Wanneer wij vertellen dat de officiële opening zal ge schieden door Iman van der Kuip, die op het vormingscentrum te Oisterwijk de cursus foto grafie verzorgt, dan is het ook wel meteen dui delijk dat het gaat over een foto-expositie. 8 Op zondag 1 mei 1983 is het weer zo ver. Dan zal voor de 6de keer de Moergestelse Jaar markt worden georganiseerd. De organisatie is weer geheel in handen van de carnavalsvereni ging De Dorstvlegels uit Moergestel. Op het St. Jansplein zullen weer zo’n 230 kra men worden opgesteld. Vanachter deze kra men zuilen marktkooplieden middenstanders en diverse verenigingen en belangenorganisa ties hun waren aan de (man) brengen. Tevens zullen op het St. Jansplein een 25-tal standwer kers hun best doen om een zo groot mogelijk publiek te laten genieten van hun verkooptech nieken. Ook de Kloosterlaan en het pleintje voor het gemeentehuis zullen weer vol komen te staan met marktkramen. Wanneer men interesse heeft om aan de jaar markt deel te nemen, kan men zich bij on derstaand adres melden. Men krijgt dan een inschrijvingsformulier. Dit jaar zullen wij bijzondere aandacht beste den aan de kinderen van Moergestel. Hiervoor zullen de oude ambachten dit jaar niet terug keren in Den Boogaard. Hiervoor in de plaats zal een groot gedeelte van Den Boogaard gebruikt worden voor aller lei activiteiten voor de jeugd. Er liggen al di verse plannen op tafel. Zoals een toneel voorstelling voor de kinderen, verkleed en r rfl! i I Ze trekken er ook af en toe gezamenlijk op uit, bijvoorbeeld naar Zuid-Limburg, de Campi- na, een oude stad enz. De laatste vier jaar wer ken ze niet meer met een vaste beroeps begeleiding, maar ieder heeft wel iemand ge vonden bij wie hij voor deskundig advies te recht kan. De groep is erg blij dat ze in Moergestel de ge legenheid hebben gekregen om zich weer eens te presenteren. Hun dank gaat bijzonder uit naar de heer Raaymakers, die alles op het ge meentehuis in goede banen heeft geleid, Louis van de Meydenberg voor zijn goede adviezen en hulp en Wim Willems voor de spontane wij ze waarop hij zijn fleurige bijdrage aan de ex positie heeft willen geven. De vier exposanten hebben elkaar 10 jaar gele den leren kennen op een fotografie-cursus in Oisterwijk en zijn sindsdien zo’n beetje in groepsverband hun hobby blijven beoefenen en perfectioneren. Ze hebben al eens eerder een gezamenlijke tentoonstelling georgani seerd. Toen was de groep nog zes man sterk, nu zijn het er nog vier. In alfabetische volgor de zijn hun namen: Ans van Belkom-Heessels uit Oisterwijk, huisvrouw; Tom Bertens uit Oisterwijk, ambtenaar in de buitendienst bij de P.T.T.; Jan Geerts uit Moergestel, onderwijzer aan de Graaf van Urselschool; en Marianne Ulricht uit Herwijnen. Deze vier fotografen presenteren zich als groep, omdat ze ook in groepsverband hun hobby uitoefenen. Ze komen 1 x per maand beurtelings bij elkaar thuis, spreken opdrach ten af, vergelijken en bespreken eikaars werk. I i 0 Gemeenteraadsvergadering Op vrijdag 25 maart a.s. is er weer een openba re raadsvergadering om 19.30 uur in het gemeentehuis. De agenda: 1. Opening 2. Trekking stemmingsnummer 3. Ingekomen stukken 4. Mededelingen 5. Voorstel tot vaststelling van de notulen van de vergaderingen van 26 november en 17 december 1982 en 21 januari 1983 6. Voorstel tot vaststelling van de vergoeding ingevolge artikel 101 der Lager-Onderwijs- wet 1920 over 1982 7. Voorstel tot vaststelling van het voorschot op de vergoeding voor godsdienstonderwij voor 1983 8. Voorstel tot vaststelling van de vergoeding ingevolge artikel 73 der Kleuteronderwijs- wet over 1982 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een geldlening aan Mevrouw J. van Duppen te Moergestel 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het aanschaffen van tegels voor het gemeentelijk sportkom- pleks en het verbeteren van het daarbij be horende parkeerterrein 11Behandeling nota (subsidiëring) school- tandverzorging wel of niet? 12. Voorstel tot het wijzigen van de Marktver- ordening 1981 13. Voorstel tot het wijzigen van de Bouwver ordening der gemeente Moergestel, alsme de tot het wijzigen van de Bouwverorde ning Logiesgebouwen PAUZE 14. Voorstel tot het voeren van verweer inzake het names C.A.P. van Opstal te Moergestel ingestelde beroep bij de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State 15. Voorstel tot bijstelling van de grondprijzen in het bestemmingsplan Oistelvoirt Herzie ning I 16. Voorstel tot de bouw van 5 woningwetwo ningen in het bestemmingsplan Oistelvoirt Herziening I 17. Voorstel tot aanwending van een krediet voor planologische kosten in verband met wijziging van het bestemmingsplan De Hoefkens 18. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de voorbereidingskosten voor rioleringaanleg in het buitengebied 19. Voorstel tot toevoeging aan de ’’Bezoldi- gingsverordening 1981” van nieuwe bijla gen A en B per 1 juli 1982 in verband met de algmene salarisverhoging per die datum 20. Voorstel tot mededeling aan de Bestuursa- kademie Noord-Brabant geen bezwaar te hebben tegen wijziging van de Regeling Bestuursakademie Noord-Brabant 21. Voorstel tot verkoop van een kavel bouw grond in het bestemmingsplan Oistelvoirt Herziening I aan J.P.M.A. van den Berg te Moergestel. (Wordt nagezonden) 22. Beantwoording eventueel ingekomen vra gen 23. Sluiting. Op 30 april, Koninginnedag, zal namens het Oranje-comité, een buurt-voetbal-tournooi worden georganiseerd, op het Audaciaterrein. Om zo veel mogelijk Moergestelse voetballers en niet-voetballers van 16 jaar en ouder, de kans te geven hieraan mee te doen, hebben we Moergestel in stukken verdeeld. Hieronder de verdeling met het contact-adres, waar men zich kan opgeven om mee te doen. 1. Hoefkens, Tilburgseweg Bij Fr. v.d. Loo, Hoefkens 24, tel. 3232. 2. Oisterwijkseweg, Industrieweg, Molenstraat Bij W.v.Dijk, Oisterwijkseweg 56. Kruysackerstr., Kruysackerplein, Raamac- kerstr., Kerackerstr., Hogenackerstr., Huy- sackerpad, Kloosterlaan (vanaf Root ven tot klooster) Aanstede Bij H. Jansen, Kruysackerstr. 4, tel. 2213. 4. Krijtenstr. (vanaf Rootven tot Korenstr.), Pr. Christinastr., Pr. Beatrixstr., Pr. Irenestr., Pr. Margrietstr., Rootven, Groot en Klein Bungalowpark Bij R. Dominicus, Pr. Christinastr. 8, te). 1137. 5. Bosbeemdstr., Duyvenkotstr., Past. v. Doornstr., Burg. Bardoelstr., Burg. May- erstr., Past. v.d. Boogaardstr., Past. Jan- senstr., Korenstr., Krijtestr., (vanaf Korenstr. richting Burg. Mayerstr.), Burg. v. Hees wij kstr., Pater Helmerplein, Schout v.d. Wouwstr., Bij P.v. Kerkoerle, Korenstr. 22, tel. 2311. 6. Coolhof, Kasteellaan, Cruythof, Nieuwen- hoflaan, Voorbrugstr., Boonhofstr., Here- goedstr., Kloosterlaan, (vanaf gemeentehuis tot klooster), St. Jansplein, Raadhuisstr., Kerkstr., Schoolstr., Past, de Lauwstr., Postelstr., Bosstr., Scheerman Vinkenberg (voor de Rijksweg) Bij A. Rijnen, Schoolstr., 2A (kapperke), tel. 3162. 7. Vinkenberg (vanaf de Rijksweg), Heu- velstr., Broekzijde, Klein Logt, Zelt Bij P. Swinkels, Broekzijde 9A, tel. 3284. 8. Griete Veldeke, Regenbeemdeke, Ruymheu- vel, Dagmaat, Vooskerbos Bij J. v. Elderen (jr), Vooskerbos 23, tel. 1923. 9. Oirschotseweg, Kriekenakker, De Stapperd, Oostelvoortjes, Zandstr., Hild, Heikant, Hei ligenboom, Stokske, Vossenhorn, Reedijk Bij B. v.d. Loo, Kriekenakker 27, tel. 3421. U kunt inschrijven tot en met 16 april met on derstaand formulier. Is uw straat vergeten of wenst U nog andere inlichtingen, dan kunt U op onderstaande adressen terecht. G. Antonis, Oirschotseweg 41, tel. 1383. J. v. Elderen (sen), Vooskerbos 23, tel. 1923.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 1