Kwaliteits-fietsen... ^Xjan van Velthoven 1 I r Alles voor uw fiets. PINKIES kinderschoenen «3 VAN LINSCHOTEN S.V. Roef! Volleybal Bond van Ouderen, afd. Moergestel Stichting wielerronde Moergestel S.W.M. K.E.H.V. ”De Rietvoorn” .ït NIEUW! GAZELLE - BATAVUS - SIMPLEX crossfietsen, racefietsen, onderdelen en gereedschappen NOUWENS VERHUIZINGEN Honden Trimsalon de Gelukkige Hond Vanaf ■k l K.P.J. Toneelgezelschap brengt vrolijke thriller op zaterdag 12 maart - maandag 14 maart en woensdag 16 maart Den Boogaard 20.15 uur •:FI 1.1 Laat nu uw fiets een onderhoudsbeurt geven voor een prettig en goed fietsseizoen. til 6 if Namens het Bestuur. Burg. Bardoelstraat 32 5. Voor knippen, wassen, toiletteren scheren en trimmen van uw hond Stichting Wielerronde Moergestel Postbus 54 5066 ZH Moergestel Q t - e d it •f Een stevige stapper voor de kinderen in klitband of veter- model in diverse kleuren. Prima leer en verantwoorde binnenvoetvorm. I- t s k8 ;e d g :e I "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 9 MAART 1983 Het K.PJ. Toneelgezelschap heeft het aange durfd onder regie van Ed. Hurkmans, de thril ler DE SPOOKTREIN op de planken te bren gen. Het stuk trilt dan ook van spanning en sensatie in een afgelegen stationnetje, dat de naam Fale-Vale draagt. PAGINA 7 meer te stoppen waren. Deze set werd weer in winst omgezet en wel met een stand van.15-11 Einduitslag van deze oefenwedstrijd ROEF!- Van Linschoten 3-1. Na deze wedstrijd was het weer de beurt voor de dames om te spelen. Dit team was echter weer samengesteld met een aantal andere da mes dan vorige keer omdat we 16 dames heb ben en iedereen zoveel mogelijk ervaring op willen laten doen. In het begin was een gelijkopgaande strijd in bijna iedere set want het was wonderlijk dat in 3 van de 4 sets de stand op 4-4 even bleef han gen. Alleen in de derde set was de stand op een gegeven moment 7-0 voor onze dames. Onze dames speelden niet slecht in deze wedstrijd maar de tegenstander was toch te sterk voor hun. Dat er een sterkere tegenstan der was is echter geen bezwaar omdat het hier nog steeds gaat om oefenwedstrijden en niet om te winnen maar om te oefenen. De setstanden waren ROEF!-Van Linschoten 4-15, 4-15, 7-15 en 4-15. Het is voorlopig de laatste keer geweest dat we in Haghorst gespeeld hebben want we gaan het iets dichter bij huis zoeken want vanaf 5 maart spelen de Heren of Dames iedere zaterdag j van 12.00-13.00 uur in de VONDER. Tot ziens bij een van onze wedstrijden. Zaterdag 12 maart een wedstrijd tegen het he renteam van het Trefsentrum. Het was maandagavond 28 februari en de eerste wedstrijd begon om 19.15 uur tegen het herenteam van van Linschoten. We begonnen met 5 man want, zoals later bleek, waren de 6e en 7e man betrokken bij een konden we met een compleet team verder spelen. De eerste set was niet moeilijk om te winnen en deze besloten we dan ook met 15-7 in ons voordeel. De tweede set leverde wat meer problemen op want de tegenstanders boden veel weerstand, maar dit mocht niet baten voor hun want ons blok en de aanvallen waren goed geplaatst. De set werd afgesloten met 15-10 en het was nu dus 2-0. Lage Witsiebaan 102 - 112 - 136 Telefoon 013 - 670526 - 674796 - Tilburg INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS VERPAKKINGEN OVERZEE RIJKSVERHUIZERS De derde set ontging ons echter op het nipper tje ook al stonden we op een gegeven ogenblik met 9-7 voor maar omdat het team van van Linschoten beter begon te draaien was het voor ons niet mogelijk om de stand 13-13 in winst om te zetten, en zo verloren we met 15-13 deze set. Vol goede moed gingen we nog door met een vierde set en we probeerden hier enkele dingen in-uit om de aanval wat minder doorzichtig te maken. Vooral door de goede set ups ging het voortreffelijk waardoor onze aanvallen niet Uitnodiging tot het bijwonen van onze algeme ne jaarvergadering, welke gehouden wordt op donderdag 17 maart in ons clubhuis De Klao- re, aanvang 20.30 uur. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Ingekomen stukken 3. Notulen najaarsvergadering ’82 4. Mededelingen 5. Jaarverslagen secretarissen 6. Jaarverslag en begroting ’83 penning meester 7. Bestuursverkiezing. Aftredend en herkies baar, Wim Spaninks, Goris Kogels en Wim Mees. In verband met wijzigingen van onze statuten, volgt nadere toelichting tijdens de vergadering. 7. Pauze 8. Samenstelling werkploeg 9. Rondvraag 10. Sluiting Na de vergadering zal een 40 min. durende video-opname over de Snoek getoond worden. De daarvoor benodigde technische apparatuur wordt ons welwillend in bruikleen afgestaan door de Firma Frans van Velthoven en M.T.V. te Moergestel. Kandidaten voor het bestuur kunnen zich schriftelijk aanmelden tot aan de vergadering. Het zoutwaterconcours om de T.H.-beker wordt dit jaar gehouden op zondag 17 april. De kosten bedragen 40,p.p., inclusief boot-aas-vervoer. Opgave en vooruitbetaling door leden is mogelijk bij café De Klaore en bij Theo Broeren, Schout v/d Straat. Na 31 maart kunnen ook niet-leden zich opge ven. De voorlichtingsmiddag ’’opname in het be jaarde centrum, hoe gaat dat in zijn werk”, welke oorspronkelijk was gepland op 22 febru ari, wordt gehouden op dinsdag 15 maart a.s. Deze middag zal plaats vinden in den Boo gaard en begint om 2 uur. De organisatie van deze middag is in handen van de aktiviteitenkommissie en voor alle ou deren of geïnteresseerden toegankelijk. Op een deskundige wijze zal dan een uiteenzet ting gegeven worden hoe het een en ander in zijn werk gaat en wie hiervoor in aanmerking komen. Op woensdag 23 maart zal in de Reuselhof de laatste bingo van het seizoen gehouden wor den. Deze avonden hebben zich steeds in een grote belangstelling mogen verheugen. Ook de laatste keer hopen wij weer op een grote op komst. Alle ouderen zijn er welkom en men behoeft echt niet 65 jaar te zijn. Tegen een kleine inleg zijn er omdat het de laatste keer is extra mooie prijzen te verdienen. Voor diegene die trouw deze avonden meemaken is een aan sporing overbodig. Deze geldt wel voor hen die nog nooit deze avonden hebben meegemaakt. Niet iedereen kan natuurlijk prijs hebben, maar men is er wel een avondje gezellig mee uit. De netto opbrengst van deze avonden wordt toch ook weer besteed aan andere aktiviteiten voor onze ouderen, dus toch ook weer een re den om present te zijn. Van verschillende personen is ook de vraag ge komen, hoe men het Elisabeth-ziekenhuis het best kan bereiken met het openbaar vervoer. De gemakkelijkste en vlugste manier is de te volgen route. Met de lijndienst rijdt men naar de eerste halte van de Ringbaan-Oost. Vervol gens steekt met de ringbaan over en begeeft men zich naar de bushalte bij de Lourdeskerk. Elk kwartier vertrekt vandaar uit lijn 2 rechtstreeks naar het ziekenhuis en men zal nooit lang behoeven te wachten. Wij hopen de belanghebbende hiermee van dienst te zijn geweest. 4 Namens Stichting Wielerronde Moergestel mo gen wij U voorstellen onze moergestelse coureurs. Dit jaar staat er weer een interessant seizoen te wachten voor de wielersport in Moergestel. We hebben dit jaar namelijk weer twee nieuwe licentiehouders bij gekregen en wel Eduard v/d Loo en Jan de Laat. Dat brengt ons nu in Moer-i gestel op 4 amateurs te weten: Eduard v/d Loo, Mark Welten, Lambert Wet ten, Peter Hoffmans 1 Junior: Erik Welten 2 Liefhebbers: Jan de Laat en John Schepens. Al deze coureurs rijden op een K.N.W.U. Licentie. Erik Welten is de jongste en is pas overgegaan van de Nieuwelingen naar de junioren categorie, hij is 17 jaar en rijdt bij WV. Oisterwijk. Hij heeft dit jaar al een overwinning op zijn naam staan en wel een etappe wedstrijd in Spanje. Af gelopen zondag werd hij 10e in St. Willebrod. Mark Welten is pas overgegaan van de Junioren naar de Amateurs. Hij rijdt ook voor W.K. Oisterwijk en heeft dit jaar nog geen wedstrij den gereden. Hij is natuurlijk wel volop in trai ning, zijn eerste wedstrijd is op 13 maart in Helmond. Peter Hoffmans rijdt dit jaar voor het 2e sei zoen bij de Amateurs. Hij heeft afgelopen win terseizoen volop in het crossen meegedraaid, hij rijd alleen nu nog een selectie wedstrijd voor de militairen en gaat dan 1 a 2 maanden de fiets aan de kant zetten om zich wat rust te gunnen. Peter rijdt ook voor WV. Oisterwijk. Eduard v/d Loo start zijn wielercariére dit jaar bij de Amateurs. Hij heeft vorig jaar dan wel bij de Recreanten gereden, waaronder een overwin ning in de Kontoer. Wij denken echter dat Edu ard met zijn karakter zich beslist waar zal gaan maken. Hij rijdt zijn eerste wedstrijd op 13 maart in Helmond. Eduard rijd ook voor WV. Oisterwijk. Lambert Wetten rijdt dit jaar voor het derde sei zoen bij de Amateurs. Voor hem is deze catego rie misschien wel wat zwaar gegrepen, maar hij is een sterke volhouder en wil daarom ook dit jaar zijn beste stijl laten zien. Hij is echter nog niet in die vorm dat hij al aan vangt met koersen, maar over een twee maan den is hij zeker weer van de partij. Ook hij rijdt voor WV. Oisterwijk. Jan de Laat gaat dit jaar voor het eerst rijden bij de categorie Liefhebbers. De Liefhebbers is een categorie voor wielrenners die niet alle aan dacht aan hun sport kunnen geven, maar toch graag hun wedstrijdjes willen rijden. Hij rijdt voor WV. Pijnenburg. Hij rijdt zijn eerste wedstrijd in Eindhoven. John Schepens is, evenals Jan de Laat, rijdend in de Liefhebbers categorie, maar is al een paar jaar langer bezig. Ook hij rijdt voor WV. Pijnenburg. Wij, S.W.M. wensen de moergestelse wielrenners veel succes toe, en hopen ook dat er vele moer gestelse wielersupporters langs de koersen zul len staan. Wie meer over de wielergebeurtenissen in Moer gestel wil weten, kan gerust bij H. de Brouwer binnen lopen want daar is onze Stichting gevestigd. Tot slot nog de wielerkalender voor maart: Vrijdag 11 maart; Amersfoort, Selectiewedstrijd P. Hoffmans, aanv. 12.30 uur. Zondag 13 maart: Helmond, Amateurs E. v/d Loo en M. Welten. Zaterdag 19 maart: Omloop van Maasland (Rosmalen), Klassieker voor Junioren 113 km., E. Welten, aanvang: 13.30 uur. Zondag 20 maart: Ronde v/d Beerzen, E. Wel ten, aanvang: 14.00 uur. Zaterdag 20 maart: Ronde van Lage Land (Zaandam), Klassieker voor Junioren 120 km, E. Welten, aanvang: 13.00 uur. Zondag 27 maart: Eindhoven, J. de Laat en J. Schepens, aanvang 12.00 uur M. Welten en E.v/d Loo, aanvang: 16.00 uur. De spelersgroep van de K.P.J. die de komende week "de spooktrein" op zal voeren Fale-Vale is inderdaad een spookstation, maar de reizigers die er bij toeval ’n nacht moeten doorbrengen, zijn daar in eerste instantie on wetend van. De spanning stijgt ten top als in die bewuste nacht de spooktrein met volle vaart en donde rend geweld het spookstation nadert. Dank zij de geluidstechniek van een onzer me dewerkers zult U er hopelijk van kunnen ge nieten. De toneelavonden zijn voor IEDEREEN toe gankelijk, aanvang precies 20.15 uur, in DEN BOOGAARD, kaarten verkrijgbaar op de avond van elke voorstelling a 5, Gratis koffie. Gratis garderobe. Gratis pro gramma. Wij wensen U veel kijk- en luisterge not, met de SPOOKTREIN. Willem de j Zwijgerlaan 34 ^1* Oisterwijk Tel. 04242 - 15230 Gediplomeerd Als uw hond in de rui komt en U last hebt van haar in huis, laat hem dan deskundig behandelen door Mevr. F. Dekkers-v/d Wouw Uw hond wordt gehaald en thuisgebracht!! Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 - Moergestel Telefoon 04243 - 1284 -- - - T-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 7