Kienen met Audacia I 11 Zaterdag a.s. vanuit ’Den Boogaard’ Nieuwe ’’Wegwijzer door Moergestel” STEREO- COM BI NATIE MET 2 BOXEN f j "Crescendo huldigde weer trouwe leden Sauwelen Kindernevendienst Op vrijdag 14 januari a.s. om 20.30 uur in de kantine van Audacia De Sauwelcommissie. 1. Naam vereniging: Voorzitter Sekretaris Penningmeester De koffie staat klaar!! Artiesten die meewerken aan het programma: Het razend populaire N.C.R.V. radioprogramma ”Los Vast”, elke zaterdag te be luisteren op Hilversum III, wordt a.s. zaterdag rechtstreeks uitgezonden vanuit ”Den Boogaard”. Vaste onderdelen als ”Nederpop-live” en de ’’Dikvoormekaarshow” worden afgewis seld door een aantal bekende artiesten die ook ’’live” aan het programma meewerken. Rob de Nijs Dingetje De Aal Barry Hughes Max Werner Diane Marchal Ferdi Lancee Dominique (The Guys and Dolls) De groep Vulcano Patty Brard (ex-Luv’) Volgende week zondag om ll.3O uur wordt er een kindernevendienst gehouden voor de kinderen van de 2e klas van de basisscholen. Deze dienst zal worden geleid door dhr. Fr. Burgers en mevr. L. Alfonso. 1. Jantje van Wiese (Jan Burgers). Oppersau- welaar 1981. 2. Dorus van Toone (Theo Op ’t Hoog). Op- persauwelaar 1979. 3. Gerrit d’n Deuxige (Gerard de Kort). 4. Géssels Knillikske (Wim Rijnen) een nieu weling. 5. Sip-söpke (Toos Swinkels) een nieuweling. 6. Unne vader (Koos Ven). 7. Will te Bont (Will Willems-Habraken) onze tweede dame. HOOFDPRIJS: •B I populaire artiesten ontmoeten én beluisteren, die kans krijg je natuurlijk niet elke week”! ”Den Boogaard” is zaterdag vanaf 11.30 uur toegankelijk voor het publiek. Samensteller presentator Jan Rietman trekt al vanaf mei 1982 het land in met ”Los Vast” en op een van zijn vele zwerftochten (hij kiest veelal zelf de lokaties) kwam hij in Moergestel terecht, om precies te zijn in ”Den Boo gaard”. Hier bekeek hij de mogelijkheden en besloot om de uitzending van 15 januari van hieruit te verzorgen. Vóór, tijdens en na de uitzending kunnen de bezoekers een aardig kijkje nemen in de keu ken van het wekelijks door honderden (soms zelfs duizenden) jongeren bezochte program ma, aldus een gedeelte uit het door de N.C.R.V. verstrekte persbericht. Daarmee blijkt overigens niets teveel gezegd, want alle artiesten verlenen graag hun medewerking aan het programma, omdat zij weten dat ”Los Vast” door zovelen enthousiast wordt ontvan gen en bezocht. Om 13.30 uur gaat voor het land de '’Dikvoor mekaarshow” de lucht in en gaat in de zaal het programma door met de ”Nederpop-live” groep van de week. Voor Moergestel is dat Rob de Nijs en zijn band. Het hele programma wordt aan elkaar gepraat door de 29-jarige pianist Jan Rietman. Hij maakte o.a. deel uit van Unit Gloria en Long Tall Ernie The Shakers en studeerde aan het Conservatorium te Arnhem. Jan Rietman zegt over het programma: "We raden iedereen steeds aan om toch vooral op tijd te komen, want de toegang tot ons weke lijks evenement is gratis. Bovendien, ’n tiental Rechtstreekse uitzending van 12.00' tot 14.00 uur VERENIGINGEN OPGELET!! Het is alweer enkele jaren geleden dat de ’’Wegwijzer door Moergestel” werd uitgegeven, vandaar dat door de gemeente Moergestel het plan is opgevat om i.s.m. ’’Moergestel-Nieuws” deze uitgave opnieuw te laten verschijnen in het voorjaar van 1983. Alle gegevens daarvoor worden door het gemeentehuis verzameld, zoals infor matie over de gemeente, raadsleden, kerk, parochie, scholen, etc. Verenigingen die hun gegevens graag vermeld zien zullen, in tegenstelling tot andere keren, niet worden benaderd! Zij kunnen via bijgaande strook hun informatie afgeven op het gemeentehuis. Ook de verenigingen die in de afgelopen jaren bestuurswijzigingen hebben doorgegeven worden verzocht dit opnieuw te doen. Alle informatie (dus on derstaande strook) dient uiterlijk t/m zondag 23 januari te zijn ingeleverd. De Voorverkoop vindt plaats op vrijdag 14 ja nuari a.s. van 19.00 - 20.00 uur in ”Den Boo gaard”. De entreeprijs bedraagt 7,per persoon. (Graag gepast geld). U mag maximaal 4 kaart jes per persoon per avond afnemen. Blijkt dat iedereen voorzien is, dan mag U echter weer aansluiten. Bewaar Uw toegangsbiljet goed! Zonder Uw kaart mag U niet naar binnen. En biljet is tevens Uw stembiljet. De Sauwelaars zijn: w JA 12 Vorige week maandagavond werden door voorzitter Bernard Oedemans van Zangve reniging "Crescendo” weer drie dames gehuldigd vanwege hun trouwe lidmaat schap. De dames Lenie Hoffmans, Corrie Verhoosel en Annie Swinkels zijn 15 jaar Hd van een vereniging die toch al 'n opmerkelijk aantal trouwe leden telt. We gingen het eens na en komen dan tot de volgende opsomming: 4 heren zijn Hd vanaf de oprichting in 1939; 3 heren bijna 25 jaar Hd; 3 dames meer dan 25 jaar Hd; 3 dames meer dan 20 jaar Hd; 3 dames 12 '6 jaar Hd en bovengenoemde drie dames dus 15jaar. Zij werden dan ook door hun voorzitter geprezen om hun steeds trouw zijn aan de vereniging en hij bedankte hen voor het vele goede dat zij voor de vereniging tot nu toe hebben gedaan en hopelijk nog zullen doen. Als herinnering werd hen daarna 'n standaard je aangeboden. Namens "Moergestel-Nieuws” van harte proficiat aan de hete vereniging in het algemeen en aan de jubilarissen in het bijzonder. WOENSDAG 12 JANUARI 1983 7e Jaargang - Nr. 270 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 1