Audacia niet schuldig "CON AMORE" OZC’57 S.V. Roef! Handbal Voor alle ouderen Audacia-nieuws K.V.O. Kindernevendienst 3e en 4e klas le Overwinning Eduard v.d. Loo in Wielerveldrit Ponyclub F.E.V.LO.R. Volleybal JOS VAN HULTEN wensen U allen een voorspoedig nieuwjaar. Dirigent, bestuur en leden van Gemengde Zangvereniging MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 5 JANUARI 1983 PAGINA 8 t 0-2 Het bestuur. 19 ©j L Evenals in 1982 gaan we dit jaar op de Reusel- hof op dezelfde manier enkele gezellige bingo- avonden houden voor de ouderen. De eerste avond is 12 januari. U bent dan allemaal van harte welkom. De koffie staat klaar om half acht. De activieitencommissie. A.s zondag om 11.30 uur wordt er een kinder nevendienst voor de kinderen van de 3e en 4e klas van de basisscholen gehouden. Deze kindernevendienst staat onder leiding van de heer J. Geerts en de heer T. Vermeer. Waterpolo Zaterdag 8 januari spelen de dames in Breda tegen Dokkelaers, om 19.15 uur, heren 1 gaan naar Boxmeer waar ze om 17.00 uur tegen Boxmeer spelen, heren 2 gaan naar Eindhoven waar om om 18.15 uur tegen PSV spelen en de aspiranten zijn vrij. Algemeen Bestuur en kader wenst iedereen een heel ge lukkig nieuw jaar toe. Denkt iedereen aan de veranderde tijden van het trainen. r0( (ECHTE I [bakker 8-13 7- 10 8- 10 8-10 7- 9 8- 6 8-6 8-6 8-0 6- 10 7- 10 7-8 5- 6 6- 5 6-5 6- 3 7- 3 Enige weken geleden hebt U middels een speciaal artikeltje er kennis van kunnen nemen, dat de wedstrijd Auda cia - Beerse Boys gestaakt werd door scheidsrechter Fleerakkers uit Asten. Dat de meningen daarover verdeeld wa ren, was een duidelijke zaak. Wij beloofden U toen op deze affaire terug te komen om U daarover de nodi ge duidelijkheid te verschaffen. Onlangs heeft een delegatie van de SV Audacia aan moeten treden voor de be handelende strafcommissie. Niet min der dan 6 personen werden in deze zaak gehoord. 4 personen van de voetbal vereniging Beerse Boys). Het resultaat is nu bekend geworden, vandaar onder staand citaat uit de brief die het bestuur van de SV Audacia ontving van de KNVB Afd. strafzaken: Geacht Bestuur, Hierbij delen wij U mede, dat, op grond van verklaringen, verkregen door een schriftelijk en mondeling onderzoek is komen vast te staan, dat Uw vereniging niet schuldig is aan het staken van bo vengenoemde wedstrijd. Voor wat betreft het restant van de wedstrijd, ontvangt U nader bericht van onze afdeling wedstrijden. Tot zover dit citaat. Moergestel Nieuws gelooft, dat het de SV Audacia gelukt is, een onterecht ge nomen beslissing van een scheidsrech ter, via de strafcommissie van de KNVB ongedaan te krijgen, daarmede hun naam zuiverde. Want ondanks alle goe de bedoelingen blijkt slechts één per soon in staat te zijn een smet te werpen op een vereniging die dit helemaal niet verdient. Proficiat A udacia. Op maandagavond 20 december ging het her enteam naar Vught om weer een paar oefen wedstrijden te spelen. Het ene team was een militair team dat samen gesteld was van de beste volleyballers van de kazernes Brederode/Lunetten. Het andere team was een team uit Den Bosch en dit waren allemaal Antillianen. De bedoeling van deze wedstrijden was niet al leen een wedstrijd spelen maar ook om wat ex tra training want deze teams zijn veel verder gevorderd dan wij. Dit laatste bleek achteraf niet zo’n probleem te hoeven zijn want door de zeer goede inzet van ons gehele team was het mogelijk om het verschil in punten soms tot een minimum terug te brengen. Alleen tegen het einde van de avond kregen onze tegenstan ders meer vat op ons spel. Als eindconclusie van deze oefenavond kun nen we stellen dat ons team goed vooruit gaat en we hopen daarom dat deze wedstrijden over een klein jaar hun vruchten af zullen gaan wer pen als we aan de yolleybalcompetitie deel gaan maken. Dan als laatste volgen hier dan nog de uitsla gen van deze twee oefenwedstrijden: ROEF - Mil. Team. leset 16-18; 2eset 6-15 ROEF - Antillianen. le set 12-15; 2e set 8-150-2 Tot ziens bij een oefenwedstrijd van het dames of heren team en voor iedereen nog een voor spoedig 1983 toegewenst. Zondag 26 december j.l. vond in Esbeek een indoor springconcours plaats. Herrie Rijnen behaalde aldaar met haar pony Odin in de klasse L een le plaats, bovendien werd Ardi Rijnen met Reinaert in de klasse Z 2e. Prijswinnaars proficiat! Als recreant nam Eduard deel aan de veldrit te Reusel op 2e Kerstdag, uit een deelnemersveld van 50 werd hij winnaar. Vanaf het begin nam Eduard de kop om die niet meer af te staan met ongeveer 1 minuut voorsprong won hij schitterend deze wedstrijd. Bij de amateurs reed Peter Hoffman een goede wedstrijd het Duo Baars van Bakel werd 1 en 2. Om de derde plaats werd fel gestreden door Peter, Ties Verhagen en van Teteringen 2 ron den voor het einde kreeg Peter last van zijn rug en moest de twee laten gaan om in de laatste ronde sterk terug te komen, door een slechte afzetting aan de finish durfde hij niet voluit te gaan en moest met de 4e plaats genoegen ne men. 2e Nieuwjaarsdag verging het Peter niet zo best op de modderige omloop te Oss waar hij vanaf de 2e ronde last van rugpijn had, moest hij lij delijk toezien hoe hij van een 7e naar een 25e plaats terugzakte, erg jammer omdat de we reldtop aanwezig en zijn verzorger (masseur) afwezig was, Peter moet voor de wedstrijd worden gemasseerd door een kundige masseur. Zondag 9 januari te Drunen (Giersbergen) 15.00 uur neemt Peter deel als militair, hij gaat dinsdag 4 januari in militaire dienst. Programma zondag 9 januari 1983. SVSSS - Audacia aanvang 14.30 uur. Audacia 2 - WSC 2 aanvang 14.30 uur. VCB 2 - Audacia 2 aanvang 14.30 uur. Audacia 4 - Zigo 5 aanvang 12.00 uur. Sarto 10 - Audacia 5 aanvang 12.30 uur. Audacia 6 - SVG 8 aanvang 12.00 uur. SVSSS 5 - Audacia 7 aanvang 11.00 uur. Audacia 8 - SVG 10 aanvang 10.00 uur. Pupillen Audacia Programma pupillen zaterdag 8 januari. SV S.O.S. 1 - Audacia Dl vertrek 10.30 uur. Audacia D3 - Audacia D2 aanvang 10.00 uur. Audacia El - RKDSV 3 aanvang 11.00 uur. RKDSV 4 - Audacia E2 vertrek 9.15 uur. Programma F-pupillen zaterdag 8 januari Were Di F1 - Audacia F1 vertrek 11.30 uur. Were Di F2 - Audacia F2 vertrek 11.30 uur. Zaal training F-pupillen Maandag 10 januari is er weer zaal training voor de F-pupillen in de sporthal van 16.30 tot 17.30 uur. Opgeven nieuwe jeugdleden. Nu is er voor jongens van 6 en 7 jaar gelegen heid om lid te worden van Audacia. Zijn er jongens in die leeftijd die graag willen voetbal len dan kunnen zij zich opgeven bij Nico Oer- lemans, Peter Hehmerplein 22, tel. 1283. Ook voor jongens van 12 of 13 jaar is nog plaats in een elftal deze kunnen zich opgeven bij Karei van Ras, Past. Janssenstraat 7, tel. 2416. Programma junioren 8 januari Uno Animo 1 - Audacia Al vertrek 13.30 uur. Audacia A2 - SVSSS 2 aanvang 14.45 uur Audacia BI is vrij. Audacia B2 - Zigo 5 aanvang 14.45 uur Audacia B3 - SET 5 aan vang 13.30 uur Hilvaria 7 - Audacia Cl aanvang 13.00 uur Audacia C2 - S.V.G. 7 aanvang 13.30 uur. Nemelaer 8 - Audacia C3 vertrek 12.30 uur Taxandria 13 - Audacia C4 vertrek 12.00 uur. tweede helft hield Were Di de zaak duidelijk onder controle, vooral omdat wij geen ant woord op die stoorspeler hadden, wat dan ook de cleverness van Were Di en een bepaalde on volwassenheid in het team van Roef! duidelijk maakte. Zomede was het dan ook een verdiende eindstand van 14-11 in een te harde wedstrijd in het voordeel van Were Di 2. De DS hadden eveneens een uitwedstrijd. Deze keer moest men naar Avanti 3 uit Drunen. Van vroegere ondervindingen wist men dat deze wedstrijden altijd bijzonder moeilijk zijn. Dit bleek ook deze keer te zijn, zeker al daardoor dat wij echter door bijzonder hard spel over vallen werden. Daardoor werd ons spel van be gin aan uit het ritme gehaald, wat een met de rust opgelopen 6-1 achterstand duidelijk maakte. Na de rust probeerden wij in speltechnisch op zicht feller op te treden maar alsnog moesten wij voor de spelsterkte van Avanti buigen en een verdiende 14-3 overwinning aan hun toe staan! De stand na de helft van de competitie. WS 1 Were Di EHBV3 Roef! 1 Desk 2 Blauw-Wit Gilze Mountain Stars Rapid 3 Relico HS2 White Demon 2... G.H.V.3 Taxandria DSC Roef! 2 Volt 3 Boemerang 2 Were Di 3 Verdere tussenstanden Dames-senioren6-8 Dames-junioren4-6 Meisjes aspiranten7-8 Jonges aspiranten6-6 Meisj es pupillen8-12 Over het algeheel gezien wat de tussenstanden van afdeling Handbal betreft staan alle teams er nog goed voor om met frisse moed en goede inzet aan de tweede helft te beginnen! KOM OP ROEF! Tenslotte wil ik namens S.V. Roef! Handbal alle leden en medewerkers voor de verleende steun en hulp in het jaar 1982 heel erg bedan ken. Op 11 januari 1983 wordt de jaarlijkse kring- gezinsdag georganiseerd in Den Boogaard te Moergestel. Om 9.45 uur begint de Eucharistieviering. Daarna houdt Rector Merkx een lezing met het onderwerp ’’Naar een nieuwe levensstijl”. Na de middag is er een ontspanningsprogram- ma dat wordt verzorgd door Rayon Alphen- Riel en Hulten sluiting 15.30 uur. Op 25 januari is onze jaarlijkse ontmoetings dag. Deze dag is dit jaar speciaal voor de agra rische vrouw, ook andere K.V.O. leden zijn welkom. Het programma is als volgt: 9.45 uur: ontvangst met koffie. 10.00 uur: inleiding door P. Horsmans-Pijls. Mevrouw Horsmans vertegenwoordigt de K.P.N. bij diverse agrarische organisaties in de E.E.G. De inleiding wordt gevolgd door een discussie. 12.30 uur: lunchpauze. 13.30 uur: discussie film ”Als je met een boer trouwt”. Hierna discussie onder leiding van mejuffrouw D. Kimenai. 15.30 uur: Sluiting. De onkosten van deze dag inclusief lunch 12,50 opgave mogelijk tot 12 januari a.s. bij mevrouw Jo Beerens-v.d. Zanden tel.: 2376. Op 27 januari 1983 gespreksmiddag onder lei ding van onze Geestelijke Adviseur Pastoor H. v.d. Broek. Thema van deze middag ”De leek in de Kerk” aanvang 13.30 uur in den Boogaard sluiting 15.30 uur. ■aS: Een goed begin is het halve werk. De start van het nieuwe jaar was voor de afde ling handbal van S.V. Roef! zeker niet onte vreden te noemen wat de uitslagen bewijzen. Dat wil ook zeggen dat een nederlaag wel eens positief gezien mag worden bij de jongens aspi ranten. Wij hopen dan ook met zijn allen dat wij voor de rest van het seizoen de positieve re sultaten kunnen voortzetten. De uitslagen van 2 januari 1983. M.A. Dongen 2 - Roef!6-7 J.A. Boemerang - Roef17-13 HS Roef!2 - Boemerang 27-18 HS Roef1 - Rerico23-12 DS Tachos 2 - Roef5-19 De wedstrijd DJ Roef! - G.H.V. ging niet door omdat er geen scheidsrechter opkwam! Wedstrijden 9 januari 1983. DJ 14.00 uur Roef! - Were Di 2 Hilvarenbeek HS 15.00 uur Roef! 2 - GHV 3 Hilvarenbeek J.A. 16.10 uur Roef! - Were Di Hilvarenbeek MP 11.00 uur Roef! - Blauw Wit Moergestel HS 14.50 uur Mount. Stars - Roef! 1 Raams- donkveer. Een kerstcadeau was er niet bij! Dit had kunnen zijn de eerste plaats in hun poulen na de le helft van de rit zowel voor de DS als ook voor de HS 1 als men....! Maar beide teams waren in de laatste wedstrijd van het jaar op 19 december j.l. niet tegen hun tegenstanders opgewassen. Ook bleek bij beide teams als men voor te harde inzet zijdens te genstander komt te staan al gauw het eigen spel en kunnen vergeten wordt. De HS begonnen tegen het uit Tilburg komen de Were Di 2 heel enthousiast en kwamen ook met 3-0 en 5-3 tussenstanden voor te staan. Aanvallend werd tot dat moment goed opge bouwd en de verdediging zat eveneens goed dicht. Dat bleek ook daar uit dat wij na een kwartier spelen nog steeds met 3-0 voorston den. Tegen het einde van de eerste helft wist de te genstander door een tactisch variante - het in zetten van een stoorspeler - gelijk te trekken recpectievelijk tot 7-5 uit te lopen. Ook in de KERKSTRAAT 12 MOERGESTEL TEL. 04243 - 1268 Bruisend van enthousiasme duikt uw Echte Bakker het nieuwe jaar weer in. Met frisse moed (en een hele hoop voor nemens) gaat-ie er nog harder tegenaan! Om toch maar weer iedere dag er voor te zorgen dat u vers brood van de plank kunt krijgen. En omdat het embleem met dat gele bak kertje erbij staat, weet u dat het met de kwaliteit goed gesteld is. Want alleen hele goede bakkers mogen dat embleem voeren van het Echte Bak- kersgilde, waar uw Echte Bakker bij is aangesloten. Ga maar gauw proeven!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 8