Beurs voor toerisme enrekreatie in Utrecht Concert ’’Prinses Juliana” Moergestel Ja L II 9 voor beter doka-werk kleine helpers voor meerfotoplezier 1 f I 'I ...21 december ’’Kerstviering voor ouderen”... ji: ES?* l voordichtbij-huis- ontdekkingsreizen Louis v/d Meydenberg Louis v/d Meydenberg Het bestuur. 0 - I U komt op 7 januari ’s avonds tussen 20.00-20.30 uur naar Breda’s Welvaren waar wij ons zullen verzamelen en de taken verdelen en dan om 20.30 uur precies vertrekken. Zorg dat U GOED UITGERUST aan de start verschijnt, d.w.z. goed uitgerust dan ook, voorzien van de meest noodzakelijke spullen die onderweg van pas komen, zoals een goede zaklamp, een mok (of beker), een eetlepel, een plastic tas, een potlood (of balpen) en klaspa pier om aantekeningen te kunnen maken. Kleedt U zich warm aan want het kan best een barre tocht worden, ook stevige schoenen of laarzen aantrekken want wij weten niet waar deze zoekaktie ons heen zal brengen! Wees dus op alles voorbereid! Wij hopen op jullie aller medewerking en breng zoveel mogelijk mensen mee. (Vergeet de bijdrage niet s.v.p.) Veel succes! C M B G M W Carnavalsoptocht! Nog slechts enkele weken en de carnavalsop tocht trekt weer door ons dorp. Vele Vurhaai-ers weten wat dat betekent: de handen moeten weer uit de mouwen! De ideeën zijn klaar en zullen dus moeten wor den uitgewerkt, want er staat dit jaar veel op het spel! De kinderen moeten hun wisselbeker verdedi gen en de grote wagen zal moeten proberen nog hoger te eindigen als het vorige jaar, wat ongetwijfeld een hele strijd zal worden. Zij die zich hebben opgegeven om mee te hel pen bouwen enz. zullen een dezer dagen wor den benaderd, zodat wij allen samen het motto van dit jaar waar kunnen maken: ’’Allin gaoj ut nie!”. Ter voorbereiding op het Kerstfeest 1982 kwa men dinsdagmiddag ca. 160 moergestelse ou deren naar gemeenschapshuis ”Den Boogaard” alwaar hen een sfeervolle middag wachtte. Door de financiële inspanningen van de oude ren zelf gedurende het afgelopen jaar, kon de aktiviteitencommissie in samenwerking met de Kath. Bond van Ouderen en de Bejaardenraad de aanwezigen een sfeervol programma aan bieden. De middag werd geopend door de voorzitter van de bejaardenraad de heer Smits die de aan wezigen een fijne middag toewenste. Een van de hoogtepunten was het schitterende optreden van de kinderen van school ”Bos- zicht” die met medewerking van de leerkrach ten en de resp. ouders, op een wel zeer eigen tijdse manier, met muziek, zang en spel, het kerstverhaal brachten. De aanwezigen en niet te vergeten de kinderen zelf genoten met volle teugen... Een ander hoogtepunt was het optreden van de tenor Cees Staps, die een 8-tal liederen uit zijn repertoire bracht, waarvan vooral het lied ’’Moeder” de aanwezigen ontroerde. Na zelf eerder enkele prachtige kerstliederen ten gehore te hebben gebracht, nodige oude renkoor ’’Echo” o.l.v. J. van Gestel de aanwe zigen uit tot samenzang. Kerstgedachten werden uitgesproken door de heer W. van Dijk, de heer v.d. Broek en de heer Ter Veer. De heer van Leeuwen, die deze middag aan el kaar gepraat had, richtte een woord van dank namens alle aanwezigen aan het adres van de aktiviteitencommissie en den Boogaard voor deze fijne, sfeervolle middag in de geest van Kerstmis... VaUan xackwqsC - UftilXfl Vakantie "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 5 JANUARI 1983 PAGINA 11 «t Photo-atelier Photo-atelier Het zijn in de doka de kleine helpers, die 't werk plezierig maken en een goed resul taat opleveren, 'n Goede thermometer, 'n doka-timer, een afstrijktang of een snij- apparaat: wat u ook zoekt voor uw doka vindt u bij de fotovakman. Foto's zijn een kostelijk bezit, waar je van alles mee kunt doen. Er zijn vele hulpmid delen om uwfotoplezierte vergroten: lijst jes en albums, fotoblocs, plakkers en pas se-partouts. Uw fotovakman heeft ze in huis! Rootven 26 Moergestel Tel. 04243 1421 Rootven 26 Moergestel Tel. 04243 - 1421 10.00-18.00 uur en op vrijdag 14 januari zelfs tot 21.00 uur. Ook voor diegenen die voor 1983 nog geen vakantieplannen hebben, kan de beurs hen wellicht op een uitstekend idee brengen. Het programma bestaat ondermeer uit film uit verschillende landen, folkloristische 'life'-presentaties, sportieve activiteiten en dergelijke. Het toeristisch evenementenpro gramma kan van te voren worden aange vraagd. De entree tot de jaarbeurs kost f 7,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar hebben gratis toegang, mits onder geleide. Voor de hele kleintjes is ook een crèche aanwezig. Met de auto is de Jaarbeurs gemakkelijk te vinden, omdat bij alle invalswegen van Utrecht borden aangeven hoe men bij de jaarbeurs komt. In de directe omgeving zijn volop parkeermogelijk heden. Voor de treinreizigers, het Jaarbeurs complex ligt vlak bij het Centraal Station in Utrecht. Bezoekers kunnen gebruik maken van de voordelige Trein- Toegangsbiljetten, die bij 200 NS-stations zijn te kopen. Een goede vakantie betekent vroeg beginnen met de voorbereiding. Dat geldt niet alleen voor boekingen, betalingen en verzekeringen, maar zeker ook voor het vroegtijdig vergaren van wetenswaardigheden over flora, fauna, uitstapjes en bezienswaardigheden in de om geving van uw toekomstig vakantieoord. Daarbij komt, dat ook de voorbereiding van een vakantie veel voorpret geeft. Om van de vakantie een volledig succes te maken, is ook overleg nodig. De verlangens van vakantie gangers zijn zo individueel, dat een uitgebreide documentatie over een bepaald land, een streek of stad, dikwijls net niet voldoende is. Overleg in een persoonlijk gesprek is daarvoor een goed werkend middel. Zo'n gesprek is mo gelijk in alle stands op de beurs Vakantie '83, waar specialisten klaar staan voor het geven van alle 'speciale' informatie. Vakantie '83 wordt gehouden in de Juliana-, Margriet- en Merwedehal van de Jaarbeurs in Utrecht en wel van donderdag 13 tot en met zondag 16 ja nuari. De beurs is elke dag geopend van Muziekvereniging "Prinses Juliana" uit Moer gestel biedt traditiegetrouw alle inwoners van Moergestel een concert aan als waardering voor de in het vorig jaar verkregen steun. Het concert zal gegeven worden op zaterdag 8 ja nuari in zaal Den Boogaard. Het concert be gint om 8 uur en de muzikale leiding is in han den van W. Schreurs. Voor de pauze staat ondermeer op het pro gramma de mars The Great Little Army, suite in 4 delen Suite Romantique, My Way van Frank Sinatra en de Ouverture De Kalief van Bagdad. Na de pauze is het eerst de beurt aan de drumband, met ondermeer Happy Day, Drum Cha-Cha-Cha en Show Time. Vervol gens speelt de Harmonie werkstukken als Mo ment for Morricone, Interludium en Herb Al pert Selection. Na het concert begint de gebruikelijke dansa vond, zoals altijd ook nu weer met levende muziek. Dit jaar is het de beurt aan de uit Hei den afkomstige 'Die Rossiny's' om het publiek te vermaken. Het uit 14 personen bestaand dansorkest brengt gezellige ouderwetse dansmuziek, maar heeft ook een modern re pertoire. Zij staan garant voor een grandioze afsluiting van het door muziekvereniging "Prinses Juliana" aangeboden concert. W- H’ MAAKT 8|j s, flg

Weekblad Moergestels Nieuws | 1983 | | pagina 11