Mooie Kerstbomen met kluit G. ANTONIS Kom tot1200gulden besparen op 'n5-deurs Colt! Automobielbedrijf Kluitmans bv. MITSUBISHI. DE GESTAALDE PERFEKTIE. DE WOLSCHUUR Audacia-Nieuws S.V. Roef! Handbal Badmintontournooi B.C. De Aanstede Voor komt U bij goed uit!! FABRIEKSVERKOOP o AFHALEN: OIRSCHOTSEWEG 41 Wij kunnen u ’n mooi aanbod doen: u kunt bij ons een vijfdeurs Mitsubishi Colt (1200 of 1400 cc) komen kopen voor de prijs van ’n driedeurs. Oftewel: twee deuren en 10,5 cm extra ruimte gratis. Dat komt neer op een voordeel van 1100 a 1200 gulden! U moet er ’n kleinigheidje voor doen, maar dat hoort u bij ons in de showroom wel. Wacht niet te lang, de voorraad is beperkt! 6 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 15 DECEMBER 1982 PAGINA 7 :e n d le u n n I t Haarendijk 6 A - 5076 TM HAAREN N.BR. - Telefoon: 04117-1360 - Truck-werkplaats: 04117-2360 H-G.R. TUDELÜK: 5-DfURS COS VOOR 'N 3-DCURS PRUS! NU DIVERSE MATEN TEGEN ZEER LAGE PRIJZEN! Programma junioren 17 december Audacia BI - Gloria UC 2 aanvang 19.30 uur Programma junioren 18 december Audacia Al - Set I aanvang 14.45 uur Spoord B2 - Adacia A2 vertrek 13.30 uur R.K.T.V.V. 5 - Audacia B2 vertrek 13.45 uur Nemelaer 5 - Audacia B3 vertrek 12.30 uur Audacia Cl - Nemelaer 6 aanvang 14.45 uur Hilvaria 8 - Audacia C2 vertrek 13.15 uur Audacia C3 - Zigo 11 aanvang 13.30 uur Audacia C4 - Voab 13 aanvang 13.30 uur Uitslagen junioren 11 december Alle wedstrijden werden afgelast. Kerststukjes Zaterdag 18 december is weer de verkoop van de kerststukjes. Wij willen de D3 en El pupil len vragen om deze mee te verkopen. Deze jongens worden om 12.45 uur in de kan tine verwacht. De opbrengst is voo de jeugd van Audacia. 15.00 u: Dames-senioren Avanti 3 - Roef!, te spelen in de sporthal Onder de Bogen te Dru- nen. 8-11 16-6 15-14 f- ft MITSUBISHI MOTORS re n j- t- u :t t- :r n 2 Van deze gelegenheid maken wij gaarne ge bruik om U allen prettige Kerstdagen en een 12 Dec. j.l. hebben wij een open toernooi ge had. Het was de eerste keer dat wij zoiets orga niseerden en, in alle bescheidenheid, mogen we toch wel van een grandioos succes spreken. Van diverse deelnemers en toeschouwers zijn zeer positieve reacties binnen gekomen. De or ganisatie was volgens hun prima en voor ons is dit een stimulans om zo door te gaan. Daar het een open toernooi was, waren de deelnemers van heel verschillende niveau’s. Dat er behoorlijk sterke teams uiteindelijk overbleven is logisch. De uitslagen zijn: Gemengd dubbel: 1. R.v. Thiel - E.v. Thiel 2. B. Tanamal - L.v. Moorsel Dames dubbel: 1. E.v. Thiel - L.v. Moor 2. E. Hobbelen - M. Hobbelen Heren dubbel: 1. B. v. Thiel - B. Tanamal 2. P. v. Lingen - T. Liem De dames Hobbelen hebben voor Moergestel de eer hoog gehouden en van de D.D. finale een boeiend schouwspel gemaakt. Proficiat!! Langs deze weg willen wij ook het personeel van sporthal ”De Vonder” hartelijk danken voor hun buitengewone inzet en medewerking. opgeven (zo vlug mogelijk) bij Karei van Ras, Past. Janssenstraat 7, tel. 2416. Deze jongens moeten wel een pasfoto inleve ren. Wie zich nu opgeeft kan 8 januari 1983 voetballen. Verder danken wij de winkeliers Wilfred v.d. Aa dierenspeciaalzaak, Oisterwijk en Ferry Bresson juwelier, Tilburg voor hun financiële steun. Tot slot nog een woord van dank voor de deel nemers en de toeschouwers voor hun be langstelling en sportiviteit. Hopelijk tot volgend jaar. van Ie keus breigarens o.a. in 100% Nederlands schapenwol, 50/50 wol/acryl garens en mohairgarens in de nieuwste modetinten vanaf f2,— per 100 gram. Ook hebben wij haak- en knoopgarens tegen lage prijzen. Openingstijden: woensdag en vrijdag van 1-4 uur. In de maanden januari en februari ook op zaterdag van 11-1 uur Meisjes succesvoller dan de heren Van de vier vandaag te spelen wedstrijden trokken deze keer de meisjes aan het langere eind. Zij wonen allebei hun wedstrijden, ter wijl de heren moesten buigen voor hun tegen stander. De meisjes-pupillen (MP) wonnen met 8-7 van het Tilburgse Were Di. Ondanks een royale ruststand van 5-1 in het voordeel van Roef! wist de tegenstander toch behoorlijk terug te komen, zelfs zover dat men bij een in slotfase gelijkstand van 7-7 zelfs nog in gevaar kwam, maar met een gezamenlijk doorzettingsvermo gen wist Roèf! uiteindelijk toch nog de win nende treffer te maken. De jongens-aspiranten (JA) hadden vandaag een voor hun doen te sterke tegenstander, wat zich ook duidelijk in de einduitslag 16-4 in het voordeel van Volt weerspiegelde. Ondanks be hoorlijke inzet van onze jongens kwam aanval op aanval vanuit de gelederen van Volt, zodat deze overwinning van Volt zeer verdiend was. De heren-senioren (HS) -2-team kon het van daag net niet'waarmaken tegen Were Di 3. Zo wel de ouderen als ook de jongeren brachten van het begin af aan een bepaalde nerveusiteit mee op het veld, zodat men gedurende de ge hele wedstrijd niet tot een goed spelpatroon kwam. Balverlies en afspeelfouten waren daar door ook vaak te zien. Gelukkig was er in ieder geval een grote inzet en bereidheid om te win nen, zodat men dan ook maar met één doel punt verschil verloor. Dit ene doelpunt bleef Roef! vanaf het begin tot aan het eind achter staan. De uitslagen van 12 december 1982 MP Were Di - Roef! MA White Demons - Roef! JA Volt - Roef! HS Were Di 3 - Roef! Porgramma 19 december 1982 Op 19 december a.s. worden ook voor de handballers de laatste wedstrijden van dit jaar gespeeld. Omdat op die dag i.v.m. de win terstop geen voetbalwedstrijden gespeeld wor den, biedt zich hier voor de een of andere gele genheid om naar een van onze handbal- wedstrijden te komen kijken. 11.00 u: Meisjes pupillen Roef! - Taxandria, te spelen in de Sporthal De Vonder. 14.40 u: Heren-senioren Were Di 2 - Roef! 1, te spelen in de Stadssporthal te Tilburg, veld 2. IJs en weder dienende wordt a.s. zondag 19 de cember de bekerwedstrijd gespeeld tegen le klasse T.S.C. in Oosterhout. Bij wijze van uitzondering vertrekt de selectie dan met de bus vanaf het sportpark om 1.15 uur. Dit wordt vooral gedaan om de vele (jeug dige) supporters samen te laren reizen met onze le elftalspelers. Wij hopen dan ook dat vele supporters hiervan gebruik zullen maken, om ons te steunen tegen deze gerenommeerde te genstander. Kerststukjes A.s. zaterdag 18 december worden door de pu pillen van Audacia weer huis-aan-huis kerststukjes 4,- per stuk verkocht. Wij re kenen erop dat deze kerststukjes door U weer spontaan gekocht zullen worden, waardoor U, behalve gezelligheid in huis, ook onze jeugdaf deling steunt. voorspoedig Nieuwjaar te wensen. Zondag 12 december Alles afgelast. Programma zondag 19 december T.S.C. - Audacia aanvang 14.00 uur. Audacia-pupillen Zaterdag 11 december werden alle pupillen wedstrijden afgelast. Programma pupillen zaterdag 18 december Audacia Dl - Tukdania 1 aanvang 10.00 uur Audacia D2 - is vrij Hilvania 2 - Audacia D3 vertrek 9.45 uur Beerse Boys 3 - Audacia El vertrek 9.30 uur Audacia E2 - E.D.N. 2 aanvang 11.00 uur Programma F-pupillen zaterdag 18 december Were Di - Audacia F1 vertrek 11.30 uur Were Di - Audacia F2 vertrek 11.30 uur Opgeven nieuwe F-pupillen Nu is er weer gelegenheid voor jongens van 6 en 7 jaar om zich op te geven als lid van Auda cia. Zijn er jongens die aan gezonde sport wil len doen kunnen zich opgeven bij Nico Oerle- mans, Pater Helmerplein 22. tel. 1283. p.s. in onze C-elftallen is nog plaats voor jon gens van 12 en 13 jaar. Zijn er jongens in deze leeftijd die graag willen voetballen kunnen zich

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 7