Kienen met Audacia te te Laatste trekking met weer 20 gelukkige winnaars te KERSTKIENEN DAMES- OF HERENRIJWIEL BERTENS Verkrijgbaar bij de Rabobank en in te leveren bij de deelnemende winkeliers! to to K i I Kerstviering voor ouderen Goed weekeinde voor Peter Hoffmans ta Benzinestation Uw kopje koffie staat klaar! Op vrijdag 17 december om 20.30 uur in de kantine van Audacia. NORMAAL SUPER Hoofdprijs: I I I X K i KOOPAVONDEN VOOR KERSTMIS: woensdag 22 en donderdag 23 december tot 20.00 uur Vrijdag 24 december zijn onze winkels om 17.00 uur gesloten. Woensdag 22 december a.s. Kerstkienen met "Gezwiene Waai" in "Den Boogaard". Aanvang 20.30 uur. WE BLIJVEN GOEDKOOP!! 155? 161? Wij zijn bekend om onze waardevolle prijzen. HOOFDPRIJS: EEN PRACHTIGE KLOK Ook onze levensmiddelenmand is aanwezig! EN VELE ANDERE PRACHTIGE PRIJZEN. I gé UTE bouwd. Mevrouw Erven: tweede prijs. De heer en mevrouw Stein: derde prijs: proost! Nieuwelaar, Bosstraat 2, v.d. Boo- De heer en mevrouw Jonkers met hun hoofd- I Prijs. De gelukkige hoofdprijswinnaars waren deze week de heer en mevrouw Jonkers, Hild 6. Na enig aarzelen besloten zij te kiezen voor het da- mesrijwiel. De overige prijzen werden als volgt verdeeld: 2. Mevr. Erven, Raamackerstraat 4, le- vensmiddelenmand. 3. A. Stein, Past. v.d. Boogardstraat 26, drankenpakket. 4. J. Ketelaars, Heiligenboom 4, keukenklok. 5. W. Roosen, Broekzijde 4, textielpakket. 6. H. Schoenmakers, Voorbrugstraat 15, drankenpakket. 7. Paul Poort, Griete Veldeke 7, partygrill. 21. A. Pape, Korenstraat 5, boodschappenwa gen. 22. J. v.d. Boogaard, Oirschotseweg 73, foto album. 23. J. v.d. Wouw, Heuvelstraat 28, spellenset. 24. Mevr. Burgers, Molenakkerstraat 6, spel lenset. Hiermee kwam tevens een einde aan dit drietal trekkingsavonden en ongetwijfeld zal de Moergestelse Middenstand ook het volgende jaar het Rad weer laten draaien. Wordt wekelijks gretis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 15 DECEMBER 1982 7e Jaargang - Nr. 267 OPENINGSTIJDEN: Maandag t/m zaterdag van 7-20 u. Zondag van 9-18 u. ’n Kadobon: ook ’n mooi Kerstgeschenk! al ’n behoorlijke puntentotaal hebt opge- Zaterdag was hij in de zeer zware modderige omloop te Oirschot iedereen te snel af met ruim 1 minuut voorsprong op Toon Donkers en 1.30 minuut op Professional Vico v. Hert. Na afloop zei hij dat hij ’t op zijn gemak had gedaan. Mark Welten werd 9e. Zondag te Erp werd het even moeilijker, hij werd daar 3e achter v. Bakel en Prof. Francis- sen. Lang zag het er naar uit dat hij samen met Francissen om de 2e plaats reed, maar in de voorlaatste ronde moest hi de 30-jarige Prof, uit Rosmalen laten gaan, maar ze hadden sa men een prachtig gevecht geleverd. In Dorst bij Breda startte Eduard v.d. Loo bij de recreanten, hij werd 10e. A.s. zaterdag 18 december is de laatste van de Interclubwedstrijden te Oisterwijk aan de Hoevenseweg, start 2 uur voor Nieuwelingen en Junioren, om 3 uur vertrekken, de Ama teurs en Prpf. Peter is al eindoverwinnaar, maar zal toch z’n best doen ook hier te winnen. Tevens wordt hier gestreden om het Club Kampioenschap van W.V. Oisterwijk, de prijsuitreiking is te 16.30 uur in café Hans de Brouwer te Moergestel. Zondag 19 december is de veldrit te Boxtel na bij de ’’Ketting” te 15.00 u. Het belooft een zinvolle en sfeervolle middag te worden. Alle ouderen vanaf 55 jaar van Moergestel zijn van harte welkom om deze vie ring bij te wonen en zullen graag de tijd daar voor vrijmaken. Daarom even goed onthouden: Dinsdagmiddag 21 december kwart voor 2 in Den Boogaard. HIUciUtRlKtll Wilt U ook prachtige prijzen winnen, kom dan ook kienen! Tot dan! Ter voorbereiding op het Kerstfeest wordt door de Bejaardenraad en Aktiviteitenkom- missie van ouderen uit ons dorp een kerstvie ring georganiseerd. ”Een middag van bezinning” op de betekenis van Kerstmis een middag van goed samen zijn”. De voorzitter van de Bejaardenraad Moer gestel, de heer A. Smits, zal de viering openen. Daarna zal het ouderenkoor ’’Echo” enkele kerstliederen vertolken, waarna de kinderen van school ’’Boszicht” het Kerstverhaal zullen spelen met zang en muziek. Na de pauze zal de tenor C. Staps enkele liede ren ten gehore brengen. Na de overweging van de pastoor van den Broek zal het ouderenkoor U uitnodigen, om met samenzang de vreugde omwille van de ge boorte van Christus mee uit te zingen. Burgemeester ter Veer zal de middag sluiten. 8. M. Oerlemans, Oisterwijkseweg 43, le vensmiddelenmand. 9. R. Op ’t Hoog-van Daelen, Heuvelstraat 19, rookstandaard. 10. M. Oerlemans, Oisterijksweg 43, bloemen- bak. 11. L. Welten, Krijtestraat 33, herenhorloge. 12. C. Verhagen, Pr. Irenestraat 4, vleespak- ketr. 13. A. v.d. bloemenbak. 14. C. van Oirschot, Postelstraat 24, gereed schap. 15. M. Wolfs-Nooyens, Tilburgseweg 22, vleespakket. 16. J. v.d. Ven, Heuvelstraat 25, handwerk- pakket. 17. W. Steenbakker, Past, gaardstraat 12, spiesgrill. 18. Anton Fonken, Raadhuisstraat 37, verre kijker. 19. C. Boogaers, Oirschotsweg 29, sneeuw- boots etc. 20. B. de Beer, Broekzijde 17, rieten manden- set. Nadat deze prijzen bekend waren werden door burgemeester ter Veer nog ’n viertal formulie ren getrokken. De betreffende mensen werden opgebeld en ook zij kwamen onderling strijden om 4 extra beschikbaar gestelde prijzen. De laatste trekking rond de winkelaktie van de Moergestelse Middenstand had best wat meer belangstelling mogen hebben dan afgelopen maandag in ”Den Boogaard” het geval was. Buiten de toekomstige prijswinnaars was het aantal kijklustigen niet zo bijzonder groot. Het neemt neit weg dat degenen die wel geko men waren weer een gezellige avond hebben gehad. De spanning rond het Rad van Avon- I tuur is altijd weer bijzonder en ook deze laatste avond viel ook weer twee maal de O, en nog wel in de derde ronde. Erg jammer als je in de twee voorgaande keren

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 1