Trekking winkelaktie sfeervol verlopen I i I I I I ïg zei de Sint! Verkrijgbaar bij de Rabobank. BERTENS i I I I I i Benzinestation Cyclocross uitslagen van Peter Hoffmans Nieuw alarmeringssysteem Rijkspolitie NORMAAL SUPER 1578. 163°. Inleverbaar bij de deelnemende winkeliers Ook onder de aanwezigen bij de trekkingsavonden worden enkele leuke prijsjes verloot! KOM MAAR EENS KIJKEN MAANDAG A.S. WE BLIJVEN GOEDKOOP!! Hometrainwedstrijd LATER S: I I Stichting Komtoer Moergestel Een kadobon Maandag 6 december in de zaal van Café-Restaurant De Brouwer en op maandag 13 december in de zaal van Den Boogaard. Aanvang van beide avonden 20.00 uur. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 1 DECEMBER 1982 7e Jaargang - Nr. 265 OPENINGSTIJDEN: Maandag t/m zaterdag van 7-20 u. Zondag van 9-18 u. De in dit blad aangekondigde hometrain wedstrijd in het weekend van 17 en 18 decem ber kan niet door gaan vanwege organisatori sche moeilijkheden. Ook is gebleken dat de voorbereidingen meer tijd kosten dan aanvan kelijk was verondersteld. Het ligt wel in de be doeling in 1983 deze wedstrijd te houden en zo mogelijk er een competitie van te maken, dit in samenwerking met W.V. Oisterwijk, de 6 van Oisterwijk en Organisatie Ronde van Berkel- Enschot. Bouwvergunning Bouwvergunning is verleend aan: - J.J. Vermeer, Heizenschedijk 5 voor het uit breiden van een ligboxenstal. - A.A.M. Westgeest, De Hoefkens 37 voor de bouw van een duivenhok. Kollektevergunning Kollektevergunning is verleend aan: - Diabetes Fond Nederland voor de periode 4 tot en met 10 juli 1983. - Stichting Federatie Sociaal Pedagogische Zorg voor Zwakzinnigen en Federatie van Ou derverenigingen voor de periode 10 tot en met 16 oktober 1983. Vergoeding Lager Onderwijs Aan de Stichting het Katholiek Schoolbestuur van Moergestel is een vergoeding verleend tot een bedrag van f 10.981,wegens betaalde onroerend-belasting 1981-1982. Maandag vond de le trekking plaats van de Winkelaktie van de Moergestelse Mid denstand. De 20 gelukkigen, die vorige week al door Burgemeester ter Veer uit de stapel ingeleverde formulieren waren ge trokken bonden met elkaar de strijd aan door middel van het Rad van Avontuur, ’n Duivels apparaat eigenlijk, met punten die variëren van O'tot bijna 200. Alle deelnemers draaien drie keer. Wie na de derde keer het hoogste aantal punten heeft mag kiezen uit 6 beschikbare hoofdprijzen. De negentien andere kandidaten mogen dan weer in volgorde van puntentotaal uitzoeken uit evenzovele andere prijzen. Maandagavond bleek de heer Hooymaayers, Korenstraat 1, de meest gelukkige. Uit de be schikbare hoofdprijzen koos hij de fraaie eiken dekenkist. De volgende winnaars en hun prijzen: 2. C. van Dijk, Raamackerstraat 2, textielpak- ket; 3. J. van Daelen, Heuvelstraat 9, koffieze tapparaat; 4. C. Geerts, Reedijk 7, levensmid delenpakket; 5. Fam. Wouters, De Dagmaet 3, textielpakket; 6. A. Ketelaars, Heikant 6, vleespakket; 7. Lia Op ’t Hoog, Regenbeemde- ke 9, drankenpakket; 8. Mevr. Theuns, Krij- testraat 49, levensmiddelenpakket; 9. J. Bre- kelmans, Burg. Bardoelstraat 3, vleespakket; 10. A. v.d. Loo, Tilburgseweg 19, vleespakket; 11. Fam. Willems, De Aanstede 24, bloembak; 12. Jeanne Bertens, Raadhuisstraat 1, tafel- grill; 13. Freddy van Nuenen, Pr. Mar- grietstraat 22, horloge; 14. J. van Herck, Huy- sackerstraat 23, sneeuwboots; 15. J. Wolfs, Korenstraat 4, schilderij; 16. C. Barten, Vos senhol 5, Biest-Houtakker, auto-accesoires; 17. Mevr. Schellekens, Past. v.d. Boogaardstraat 8, spellenset; 18. M. van Om gedurende alle uren van de dag contact te kunnen leggen met de Rijkspolitie is onlangs in een aantal gemeenten, in de directe omgeving van Tilburg, een automatisch telefoon-door- kiessysteem in werking gesteld. De gemeenten die meedoen aan dit project zijn de volgende: (zie bijgevoegd kaartje) ’s-Gravenmoer, Don gen, Loon op Zand, Ulvenhout, Berkel- Enschot, Oisterwijk, Moergestel, Diessen, Oostelbeers c.a., Hooge- en Lage Mierde, Hil- varenbeek, Goirle, Alphen c.a., Baarle- Nassau, Gilze c.a. Wat is er nu veranderd? Wat betekent dat voor de burger? Als u voorheen uw plaatselijk politiebureau belde en het bureau was gesloten dan kreeg u de automatische antwoordgever. Die vertelde U dan: ”Het bureau is gesloten. Voor dringen de zaken kunt U bellen met de meldkamer 076-224061” U moest dan weer opnieuw een nummer draaien voordat u contact kon leggen met de politie. Overigens is het zo dat de meld kamer altijd (dus 24 uur per dag) bezet is én precies weet waar de plaatselijke dienstdoende politiemensen zich bevinden. Door het nieuwe systeem is het zo dat als u het nummer van uw plaatselijke politiebureau draait, en het bureau is gesloten, u automa tisch, na 15 seconden wordt doorverbonden met de meldkamer. U hoeft dus geen tweede nunmmer te draaien. Het antwoordapparaat komt dus te vervallen. Het blijft natuurlijk be langrijk dat u zich goed én duidelijk meldt bv.: ”U spreekt met Jansen uit de Dorpsstraat nr... uit... (en dan de plaatsnaam). Door middel van dit nieuwe systeem hoopt de Rijkspolitie haar dienstverlening voor de bur ger te verhogen. Het is niet uitgesloten dat in de komende jaren wordt overgegaan tot een landelijke invoering van dit systeem. Overigens blijft het alarmnummer 0011 steeds beschikbaar voor dringende zaken waarbij de burger, kosteloos, tegelijkertijd met de politie ook de brandweer en de GG en GD kan waarschuwen. i Vergadering burgemeester en wethouders van 24 november 1982 Openbare verlichting Het aanbrengen van een gedeelte van de open bare verlichting in het plan Oistelvoirt is ge gund aan de firma W. v.d. Hanenberg te Gef- fen. Planten van bomen Om een schaduwplaatsje op de speelplaats van de kleuterschool ’t Heideveldje te kreëren wor den van gemeentewege twee bomen geplant bij die speelplaats. Gemeentegarantie Ten behoeve van het aangaan van een hypo thecaire geldlening door een inwoner van Moergestel wordt een gewijzigde gemeentega rantie verleend. Het voorbije weekend was voor Peter weer erg succes vol. Zaterdag werd hij 1ste te Diessen waar hij Nico Hest met 2 minuten voorafging. Mark Welten werd 10e en Lambert Welten 18e. Zondag ging de reis naar Zaltbommel waar hij fraai 4e werd. Prof Frans Francissen won deze wedstrijd met een Vi minuut voor sprong. De uitslagen van de jongste weken zijn aanleiding geweest voor de K.N.W.U. om Pe ter uit te nodigen voor uitzending naar Tsje- choslowakije op 17 - 18 en 19 december. Pro gramma: komende week zaterdag Goirle, Pop- pelseweg 15.00 uur. Zondag Schijndel (Wij- bosch) 14.30 uur. De heer Hooymaayers, zittend op de door hem gewonnen hoofdprijs: de dekenkist. Spaandonk, ’t Zwaantje 11, staande asbak; 19. A. van Oirschot, Korenstraat 27, spellenset. De 20e prijswinnaar, de heer van Baal, Ko renstraat 22, kon door omstandigheden niet aanwezig zijn en draait volgende week mee. Tussen de strijd aan het Rad van Avontuur en het gezellig gekeuvel werden onder de aanwezi gen ook nog diverse prijzen verloot; banketsta- ven, stukken kaas, worst enz. vonden gretig hun weg onder degenen die moeite hadden ge nomen om de trekkingsavond te bezoeken. Wethouder Noud Smits kwam ook maandaga vond de formulieren uit de ton halen voor de 20 nieuwe kandidaten van volgende week, en dat zijn: Mevr. v.d. Donk, De Hoefkens 28; J. van El- deren, Vooskerbos 23; A. Jansen, Past. v.d. Boogaardstraat 38; G. van Loon, Korenstraat 28; A. Neggers, Krijtestraat 9; P. Goris-van Elderen, Pater Helmerplein 4; L. v.d. Ven, Burg. Bardoelstraat 28; H. Smetsers, Tilburg seweg 17; C. Sterke, Kloosterlaan 63; Bets van Haaren, Reedijk 4; G. van Dijk, Tilburgseweg 3; J. van Esch, Schoolstraat 48; N. Kools, Oisterwijkseweg 50a; A. v.d. Wouw, Heu velstraat 26; J. Brekelmans, Burg. Bar doelstraat 3; A. Smits, Kerkstraat 22; Jo Hoozemans, Molenstraat 3; H. Roozen, Pr. Irenestraat 16; L. Op ’t Hoog-Swinkels, Ko renstraat 32; B. de Kroon, Bekersberg 9. Zij worden uitgenodigd om a.s. maandag 6 de cember om 20.00 uur in de zaal van Café-Rest. de Brouwer onder elkaar weer uit te maken wie de race naar de hoofdprijs wint. Ook U, die dit leest, bent bij die 2e trekking van harte welkom. U mag gerust van ons aan nemen dat het er erg gezellig is, en wie weet, neemt U ook nog wel een klein prijsje mee naar huis. is ook een leuk geschenk! Met uw winkelaktiebonnen kunt U meedingen naar een van de schitterende prijzen op de nog twee resterende trekkingsavonden.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 1