Pantoffels 15% KORTING! Audacia - Beerse Boys CYCLAMEN uit eigen kwekerij 5.50 8.50 L J. VAN BOMMEL i Wim WVillems 1 Op speelgoed en alle luxe en huishoudelijke artikelen... NU 10% KORTING op onze toch al lage prijzen. Veld-crossen SURPRISE-TIPl! Audacia-nieuws VAN LINSCHOTEN SCHOENEN h PLflNTENKWEKERU Audacia-Beerse Boys en de gevolgen Uitslagen Rodeodag H Lil Damesbiljartvereniging ,,’t Krijtje” tegen Gudok. In dit stadium van de competitie zullen de Moergestelnaren meer dan ooit de steun nodig hebben van haar supporters en daar rekenen ze ook op. JUNIOREN Uitslagen 20 november: Zigo 1 - Audacia Al Beerse B. 3 - Audacia BI Audacia B2 - Sarto 5 SVG 6 - Audacia Cl Audacia C2 - Voab 10 Gudok 5 - Audacia C4 Programma 27 november: Audacia Al - GSBW 1 aanvang 14.30 uur Taxandria 2 - Audacia A2 vertrek 13.30 uur RKDVC 4 - Audacia BI vertrek 13.15 uur (vr.) Oirschot V 5 - Audacia B2 vertrek 12.00 uur Spoord B 5 - Audacia B3 vertrek 13.30 uur Audacia Cl - Sarto 8 aanvang 14.30 uur RKDSV 5 - Audacia C2 vertrek 12.30 uur Audacia C3 - Voab 11 aanvang 13.30 uur Audacia C4 - Gilze 10 aan vang 13.30 uur PUPILLEN Uitslagen zaterdag 20 november: Oirschot 1 - Audacia Dl RKDSV 2 - Audacia D2 Audacia D3 - Beerse boys 2 Oirschot 5 - Audacia E2 Programma zaterdag 27 november: Audacia Dl - Oirschot 1 aanvang 10.00 uur Oirschot 2 - Audacia D2 vertrek 10.15 uur Beerse boys 2 - Audacia D3 vertrek 10.15 uur Audacia El en Audacia E2 gaan penalty’s schieten, eerste ronde aanvang 11.00 uur. Ook de E pupillen die nog niet in een elftal zijn in gedeeld mogen aan het penalty schieten mee doen. F. PUPILLEN Uitslagen zaterdag 20 november: Hilvaria 7 - Audacia F1 Tuldania 3 - Audacia F2 Programma zaterdag 27 november: Audacia Fl - EDN 3 aanvang 12.00 uur Beerse boys 5 - Audacia F2 vertrek 9.45 uur. Onze dorps-genoot P. Hoffmans blijft een stij gende vorm etaleren. Was het in het begin vooral tijdens veld-crossen bij de amateurs, nu weet hij ook al sterk voor de dag te komen in het prof-circus. Zaterdag 20-11-1982 werd hij zesde tijdens een sterk bezette rit in Doetinchem. Het was daar een heuvelachtig parcours met weinig kans op herstel. Zondag 21-11-1982 kwam Peter dan aan de start in Hoogerheide. In deze rit moest hij en kel Adri v.d. Poel voor laten gaan. Moedig zet te hij de achtervolging in, met in zijn wiel nie mand minder dan de Tour-crack Johan v.d. Velde. Tot twee keer moest Peter aan hem vragen om ook eens wat kopwerk te verrichten. De eerste keer kreeg hij het bekende Raleigh-antwoord dat hij kramp had en de tweede keer wist de crack te vertellen dat hij pijn in zijn benen had. Tot natuurlijk de laatste ronde kwam en Johan v.d. Velde met een haast onwaarschijnlijke krachtsinspanning op het vlakke wist weg te rijden bij Peter. Toch legde hij nog beslag op een, naar onze smaak, zeer eervolle derde plaats. 0-10 0-0 1-1 1- 2 2- 1 0-3 afg. 1-2 0-0 1-1 0-1 12-1 Kerkstraat 16 - Moergestel - Tel. 04243-1846 te Het was een streep door de rekening. Audacia probeerde de bakens te verzetten door scherper op de man te spelen en wist zich toch enkele kansen te creëren. Het nodige geluk ontbrak om de gelijke stand op het scorebord te krij gen. Bij een van die aanvallen werd Piet Ha braken te fel aangevallen. De opmerking welke hij daarbij maakte kwam hem op een waar schuwing te staan. Na de denderende overwinning, welke Auda cia vorige week boekte in een vriendschappelij ke wedstrijd tegen Berkdijk (0-7), stond voor afgelopen zondag de thuiswedstrijd tegen Beerse Boys op het programma. Een erg be langrijke wedstrijd, gezien de plaatsen, welke beide verenigingen innemen in de kop van de standenlijst. Wie zou winnen, zou definitief de ranglijst aanvoeren. Het beloofde wat te worden. De weergoden waren de voetballiefhebbers gunstig gezind. Het publiek was talrijk opgekomen, om getui ge te zijn van dit spektakel (wat later zou blij- j ken). Beerse Boys Het meteen zien, dat het zich niet zonder meer gewonnen zou geven. Met fris spel en de nodige inzet trachtten zij Auda- I cia te overklassen. Veelvuldig waren zij te vin- den in het strafschopgebied van Audacia. Toch waren het de Moergestelnaren die het I eerst van zich lieten spreken. Audacia kreeg J een vrije trap toegewezen, welke door Hans Mulders net over werd geschoten. Vijf minuten later viel toch de eerste treffer, maar dan aan de andere kant. Een fraai opgezette aanval van de mannen uit De Beersen werd in een doel punt omgezet. Doelman Fred Boerenboom was reeds geslagen. Peter van Kerkoerle wist met een sliding de bal nog uit het doel te wer ken, doch de scheidsrechter wees resoluut naar de middenstip. Audacia stond met 1-0 achter. Audacia deed haar uiterste best om de score te veranderen, doch zoals dat zo dikwijls gebeurt, ging de tegenstander met de winst sHjpen. Beerse Boys scoorde opnieuw. Uit een scrima- ge voor het Audacia-doel wist men de bal in de touwen te jagen 2-0. Tevens was dit het einde van de wedstrijd. De scheidsrechter staakte na 37 minuten spelen de wedstrijd omdat hij het op het veld niet meer in de hand kon houden. In eerste instantie werd Gerard Antonis door twee spelers van Beerse Boys aangevallen. Als reactie daarop probeerde hij toch de bal weg te werken, waarbij een van de gasten ge raakt werd en dit met een formidabele sprong onderstreepte. Gerard werd om onverklaarba- Wat de gevolgen van het een en ander zul len zijn is nog niet bekend. Feit is wel dat het waarschijnlijk een langdurige geschei- denis zal worden. Zo denkt tenminste scheidsrechter Fleerakkers erover die we maandagavond telefonisch om commen taar vroegen. Veel meer wil hij echter niet kwijt en ook dat kunnen we begrijpen. Wat ’’Het Nieuwsblad van het Zuiden” echter als reden opgeeft waarom hij Wil v/d Wouw uit het veld heeft gestuurd, is on juist, aldus de heer Fleerakkers. Op onze vraag waarom hij het spel laat hervatten terwijl een uit het veld gestuurde speler het terrein nog niet heeft verlaten zegt hij: ’’Dat is uw waarneming, ik heb het niet ge zien!”. Allemaal vraagtekens en vragen die ongetwijfeld door de K.N.V.B. zuilen moe ten worden opgelost. Er gebeurde trouwens nog meer, want een vrije trap, genomen van achter de zijlijn hadden we ook nog nooit gezien. We zijn benieuwd hoe het een en ander zal aflopen en we zullen U zeker van de gevol gen op de hoogte houden. Het zou echter onjuist zijn als Audacia de dupe zou worden, want we geloven niet dat er werkelijk zoveel aan de hand was. Van daar dat we ervan overtuigd zijn dat Auda cia de kompetitie ongetwijfeld sportief zal voortzetten, zoals we dat gewend zijn. re wijze uit het veld gestuurd. Ondanks fel pro test tegen de scheidsrechter was hieraan niet te ontkomen. Terwijl Gerard Antonis nog bezig was het veld te verlaten Het de scheids het spel hervatten. Gerard was op dat moment nog ze ker 10 meter binnen de lijnen! Uit de vrije trap die daarop volgde (had dus nooit genomen mogen worden...) greep Wil van de Wouw nogal fors in. Ook deze kon op aangeven van de scheidsrechter het veld verla ten, hetgeen helemaal de druppel was die de emmer deed overlopen. Massaal werd de man in het zwarte pak aangesproken over zijn geno men beslissingen, en wist toen maar één uitweg meer. De wedstrijd werd gestaakt. Jammer, zowel voor beide verenigingen als voor het tal rijk opgekomen publiek, wat dan toch de dupe is geworden van een wanprestatie van een niet bekwame scheidsrechter. Komende zondag wacht Audacia de wedstrijd Al is het ondertussen alweer enkele weken gele den dat de sensationele rodeodag plaatsvond in café 't Centrum toch willen wij hierbij nog de beste stier berijders en berijdsters vermelden. Bij de jeugd t/m 15 jaar kwam Mark van Rooy als beste uit de bus. Hij hield het op stand 6-13 seconden uit. Bij de finale voor de heren, ’s avonds om 22.30 uur bleek dat Wim Wolfs het langst in het za del kon blijven en wel bij stand 7 bleef hij 15 seconden zitten voordat hij afgeworpen werd. En last but nog least kwam om 22.00 uur 's avonds Gaby Cornelissen in het zadel. Dit meisje had ’s middags al zeer fanatiek haar kunnen vertoond en ondanks haar bezeerde hand kwam ze 's avonds terug om het tegen de oudere dames op te nemen. En met succes want ze behaalde maar Hefst stand 6 en bleef 10,3 seconden zitten, waarmee ze de da- mesprijs in ontvangst kon nemen. Dit was ech ter nog niet alles want Gaby werd met dit be haalde succes ook uitgenodigd voor de eerst volgende dames kampioenschappen in Roer mond. Als ze bij deze kampioenschappen als beste uit de bus zou komen staat haar een reis je te wachten van 4 weken Dallas. Dus Gaby bij deze veel succes toegewenst na mens heel de damesbiljartvereniging ,,’t Krijt je”.- Verder willen wij hierbij nog iedereen bedan ken die on gesteund heeft om deze dag te doen slagen. Uitslagen zondag 21 november: Audacia - Beerse Boys bij stand 0-2 gestaakt Uno Animo 2 - Audacia 20-1 E.D.N. 56 2-Audacia 31-3 Audacia 4 - Longa 73-0 Audacia 6 - Gilze 63-2 Nemelaer 7 - Audacia 77-2 Audacia 8 - Nemelaer 86-1 Programma zondag 28 november: Gudok - Audacia aanvang 14.30 uur Audacia 2 - RKTVV 3 aanvang 14.30 uur Sarto 7 - Audacia 3 aanvang 12.00 uur Audacia 4 - Gudok 4 aan vang 12.00 uur Sp. 't Zand 6 - Audacia 5 aanvang 12.00 uur Audacia 6 - Velocitas ’31 7 aanvang 12.00 uur Sp. 't Zand 8 - Audacia 7 aanvang 12.00 uur Audacia 8 - Sp. ’t Zand 9 aanvang 10.00 uur PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 24 NOVEMBER 1982 Piet Habraken I I per stuk Burg. Bardoelstraat 32 Moergestel SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 2 stuks voor Wil v/d Wouw Gerard Antonis

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 7