i 24?° ^=^139.- I F Jongerenviering Gebedsdiensten in de advent Telefonische bereikbaarheid politie Moergestel Help de Polen de winter door! Nederlands-talige Pop in Trefsentrum Moergestel 8 435 de rijkspolitie NU Op zaterdag 27 november vindt er om 21.00 uur een optreden plaats van de nog jonge Ne derlandstalige groep ”Uit Je Bol”. ”Uit Je Bol” is een Nederlandstalige formatie, Kinderstep. Het oude houten model. Ontzettend leuk en een nuttig A.s. zondag om 11.30 uur wordt er een jonge renviering gehouden. We hebben ons bezig ge houden met wat onze verwachtingen zijn. Wat verwachten we van de toekomst? Wat kunnen en mogen we verwachten van het le ven? En wat we verwachten ziet er niet altijd even rooskleurig uit. Denk b.v. maar aan het werk! Daarover gaat deze jongerendienst. Iedereen is van harte welkom. Wesma 5 delige Gereedschapskist Formaat 54x20x20 cm. Ruime Normaal 19,- NU St. Nicolaas pakpapier 3 rollen met verschillend dessin Polen ligt slechts op 700 km van Nederland. Ondanks deze kleine afstand is de toestand in Polen ronduit beroerd: lange wachttijden voor winkels, waar zelfs de meest essentiële goede ren slechts sporadisch te krijgen zijn, hoge zwarte marktprijzen en grote tekorten aan me disch materiaal in de ziekenhuizen. Daarom wordt in de week van 22 t/m 29 no vember de landelijke actie ’’Help de Polen de winter door” gehouden door de Nederlandse Stichting ’’Hulp aan Polen”. Aangezien deze actie bedoeld si om geld in te zamelen, zal de stichting ’’Tilburg e.o. helpt Polen” in dezelf de week een aanvullende kledingsinzameling- sactie houden. De situatie in de Poolse ziekenhuizen is erg slechts en dat terwijl de strenge Poolse winter voor de deur staat! Vooral de kinderen en be jaarden zullen hiervan de dupe worden. Van daar dat een actie op korte termijn broodnodig is om het leed te verzachten. Ook u kunt uw medewerking hieraan verlenen door kleding, schoenen en lakens in te leveren bij een verzameladres bij u in de buurt. De na druk ligt daarbij op de hulp aan kinderen t/m 15 jaar, met name in de ziekenhuizen. Dus ver geet u niet te denken aan pyama’s ondergoed en speelgoed. Alvast hartelijk bedankt voor uw giften. Als u nog ideeën hebt, misschien in samenwerking met familie, vrienden of buren, kunt u bij ons aankloppen: elk initiatief is van harte welkom! Garagekrik Hydraulische krik op wielen. Hefvermogen 1500 kg. bestaande uit: Frank Henneke (drums); Peter van Kruyssen (toetsen); Cees Koldyk (zang), Hesel Janszen (bas) en Marten Koldyk (gitaar). De heren hebben reeds hun sporen verdiend in de Sunny Jim Band, de Jan van de Grond, Mark Foggo’s Secret Meeting en Warren Har ry. De muziekstijl omschrijven ze zelf als ’ne- dergolf. De teksten handelen vooral over het leven in en rond de stad. De mimiek en de vaak dreigende ophitsende muziek op het podium en in de zaal leiden tot het ’uit je bol gaan’. Startkabelset 100 Ampère. Van 32,50 Black Decker Boormachine D104VR. Traploze, elektronische toerentalregeling. Geschikt voor boren in glas, tegels, hout, beton en metaal. Vermogen 400 Watt. Toerental 0-2500 t.p.m. Links- en rechtsomdraaiend. Boorhouder 10 mm. ’’Sinds 19 november 1982 is er één en ander veranderd in de bereikbaarheid (telefonische bereikbaarheid) van de politie te Moergerstel. Vanaf die datum is namelijk een zogenaamd doorkiesapparaat aangesloten. Voor degene die naar de politie te Moergestel belt op het moment dat het bureau niet bezet is, betekent dan dat er automatisch wordt doorverbonden met het politiebureau te Oisterwijk. U hoeft daarvoor zelf geen handelingen te verrichten, u zult slechts merken dat het een moment langer duurt voordat U antwoord krijgt. In plaats van iemand op het bureau in Moergestel aan de te lefoon te krijgen, krijgt u dan een politieman/vrouw op het bureau in Oisterwijk aan de telefoon. Denkt u dan niet dat u verkeerd gedraaid heeft, en stelt u gerust de vragen die u wilde stellen. Als ook het bureau in Oisterwijk onbezet is? dan wordt u, ook weer geheel aoutomatisch doorverbonden met de meldkamer van de rijkspolitie te Breda. Mocht u onverhoopt per soneel van die meldkamer aan de telefoon krij gen, denkt u dan niet dat de politie vanuit Bre da naar u toe moet komen. Deze meldkamer heeft een directe verbinding met de surveillan cewagen in uw omgeving. Overigens zal dit laatste vrijwel niet voorkomen, ik wijs u er na melijk op dat vanaf 1 november 1982 het bu reau te Oisterwijk dag en nacht geopend is en bezet is. Slechts bij ernstige calamiteiten wordt daar vanaf geweken. Hiernaast is in algemene zin het alarmnummer 0011 nog altijd van kracht uiteraard, het laatste is gemakkelijk te onthouden, doe dat ook, het kan belangrijk zijn voor u, maar ook voor de anderen”! Vanaf 30 november wordt er elke dinsdaga vond in de adventstijd een gebedsdienst gehou den in de parochiekerk om half acht. De gebedsdiensten worden verzorgd door pa rochianen en wel door dezelfde mensen die ook in de vastentijd de avondvieringen ver zorgden. Toen was het ook voor hen een eerste keer. Inmiddels hebben zij de toerustingscur- sus voor diegenen die voorgaan in gebeds diensten achter de rug en hebben wat ’’erva ring” opgedaan. Zij willen graag met U de ko mende dinsdagavonden wat nadenken en stilstaan bij de Thema’s ’’Weggaan en Reizen als Abraham, Mozes, Jesaja, Johannes de Do per.” Diehl Multimat tijdschakelklok. Zo te installeren, 96 schakelingen per uur kortste schakelafstand 15 F min. 220 V - 50 Hz. Schakelvermogen max. 16 A. 3500 Watt. Normaal 39,- NU de kleintjes opberger dus. 127 tot 310 mm. Diam. 10 mm2. N o rm a ai PAGINA 5 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 24 NOVEMBER 1982 i 1 Geldig t/m 4 december 1982 of zolang de voorraad strekt. 'BóerenBond X

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 5