De Sint is in aantocht... over Groot St. Ni co laas bal Bij elke kontante aankoop van f 5,- een nieuwe zegel! I De politie het crossbaantje: DEN BOOGAARD" U hebt kans op één der fraaie prijzen! Zaterdag 20 november a.s. om 20.30 uur bezoek van de Sint en zijn Pieten OME GIJS BERTENS ONTMOETINGSCENTRUM C.V. de Dors(t)vlegels Dansavonden voor Alleenstaanden Peter Hoffmans crosste als voorheen Bingo t.b.v. onze gehandicapte kinderen Benzinestation NORMAAL 1621 SUPER 1681 De muziek wordt verzorgd door ,3 Kindernevendienst 2e klas WE BLIJVEN GOEDKOOP!! Doe al uw inkopen in Moergestel en vraag om de Winkelaktie-bonnenll! met natuurlijk om 21.30 uur A.s. zondag om 11.30 uur wordt er weer een kindernevendienst gehouden voor de kinderen van de 2e klas van de basisscholen. Deze dienst staat onder leiding van mevr. Alfonso en dhr. Th. Thissen. leeftijd van 30 tot 65 jaar, dus een dans je, een praatje, alles in ongedwongen sfeer. Vanaf zaterdag 20 november, zijn geïntresseer- den van harte welkom, vanaf 8 tot 1 uur, met om half 12 Hans op een leuke verrassing. Drempelvrees is beslist overbodig, ook al komt u helemaal alleen, wij zijn immers allen al leenstaanden. Aan geïnteresseerden, die onze avonden willen bezoeken, wil mevr. v. Stralen gaarne alle in lichtingen verstrekken via telefoon 013- 432265. Slecht weer in een vieze modderige omloop, het was allemaal geen bezwaar. Na 45 min. crossen werd Peter winnaar voor Henk Baars die in de laatste ronde het hoofd moest buigen voor een alles gewende Peter in de interclubwedstrijd te Gilze. Lambert Welten werd 18e, Mark Welten 10e bij de junioren. Peter leidt nu de competitie met 4 punten gevolgd door Nico v. Hest met 20 punten en Henk Baars met 24 punten. Zondag nam Peter deel aan de Cross in Hoogerheide. Na de start was het meteen Peter die het veld aanvoerde gevolgd door de Profs Arie v.d. Poel en Johan v.d. Velde. Na 3 ronden moest Peter de beide Profs laten gaan, het grote verzet (versnelling) waarmee deze mannen rijden is Peter nog te veel. Hij werd fraai 3e, op minuten gevolgd door de Profs Johan Lammert en Frits Pirard. Zaterdag 20 november start hij in Doetinchem aanvang 2.30 u. Zondag waarschijnlijk weer te Hoogerheide. Op woensdag 17 november (vandaag dus) wordt er in ”den Boogaard” een bingo-avond gehouden. De opbrengst wordt besteed aan onze gehandicapte kinderen, (’t Zorgenkind voor Oisterwijk en omstreken). Deze avond begint om 8 uur. Iedereen is van harte welkom, en er zijn mooie en waardevolle prijzen te win nen o.a. een draagbare T.V., radio-casette- recorder enz. enz. Vanavond dus iedereen naar den Boogaard”. Op zaterdag 20 november 1982 organiseert de carnavalsvereniging de Dors(t)vlegels haar jaarlijkse ’’elfde van de elfde bal”. Dit zal worden gehouden in onze residentie ’t Cen trum te Moergestel. Op deze avond zal omstreeks 09.30 uur Prins ’’Gerrit I” van de Dors(t)vlegels, aftreden. Hij zal nog proberen met behulp van zijn laatste avond een waardig slot te maken aan zijn zeer succesvol bewind. Om 11 minuten over 11 zal dan de nieuwe prins van de Dors(t)vlegels voor het carnavalseizoen 1982/1983 aan het Moergestels publiek worden bekendgemaakt. Wij hopen dat velen bij deze onthulling aanwezig zullen zijn. Tijdens deze avond zullen diverse andere car navalsverenigingen met ons proberen deze avond tot een groots festijn te maken. De avond zal tevens worden opgeluisterd door on ze eigen hofkapel ”De Vlegels”. Komt U allen op zaterdag 20 november naar ’t Centrum. De aanvang is 20.00 uur en de entree is gratis. nu óók in Moergestel Werkgroep ”’t Lichtpunt” voor Alleenstaan den, die elke donderdag en zondag in het ’’Bronzen Paardje” te Tilburg ontspannings avonden organiseren, breidden op verzoek, hun activiteiten uit en wel in de riante zaal met grote parketdansvloer van ’’Breda’s Welvaren”, Tilburgseweg 2 te Moergestel. Het is de bedoeling, dat er elke zaterdag een gezellige dans- en ontmoetingsavond is, met goede dansmuziek (geen pop) met moderne disco installatie, voor alleenstaanden in de Zaterdag a.s. is het dan zover dat Sint Nicolaas met Zijn Pieten arriveren in Moergestel. Zij brengen dan hun traditioneel tweedaags be zoek aan Moergestel. De tijd van aankomst is gepland om twee uur bij de Heukelomsebaan aan de Oisterwijkse weg. Vergezeld van de Drumfanfare ’’MOER GESTEL”, Harmonie ’’PRINSES JULIA NA”, de Rijvereniging ’’F.E.V.I.O.R.” en de Ponyclub gaan zij in optocht via de volgende route naar het Gemeentehuis: Oisterwijkseweg - Industrieweg - De Aanstede - Kloosterlaan - Rootven - Prinses Irenestraat - Prinses Bea- trixstraat - Krijtestraat - Burg. Bardoelstraat - Schout v.d. Wouwstraat - Korenstraat - Prin ses Margrietstraat - Rootven - Raadhuisstraat - Gemeentehuis. Om drie uur wordt het Spaanse Gezelschap door Burgemeester en Wethouders ontvangen. Vanaf het bordes zal dan Sint Nicolaas de kin deren en iedereen die daar aanwezig is, toespreken. Na deze verwelkoming gaat Sint Nicolaas met Zijn Pieten naar ”Den Boogaard” waar Hij dan begint met Zijn persoonlijke begroetingen voor de kinderen van 2 tot 8 jaar, die dan een verrassing krijgen aangeboden. Door onze col lectanten zijn hiervoor kaartjes afgegeven waarop datum en uur staat aangegeven. Deze kaartjes dienen de kinderen bij zich te hebben en in te leveren als zij hun verrassing in ont vangst nemen. U dient zich wel aan tijd en kleur te houden. De tijden van bezoek zijn als volgt: zaterdag 20 november om 15.30 uur voor de blauwe kaartjes; om 17.00 uur voor de witte kaartjes. zondag 21 november om 13.30 uur voor de groene kaartjes; om 15.30 uur voor de gele kaartjes. Wij vertrouwen erop dat - evenals vorige jaren - alles weer naar wens en ordelijk zal verlopen en wensen U, en vooral uw kinderen, een ge- noegelijk St. Nicolaasfeest 1982. Ook voor de ouders en ouderen hebben wij weer ons jaarlijks grote bal met om half tien een bezoek van de Sint met Zijn Pieten. Traditioneel houden wij dan weer onze grote loterij, waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan het welslagen van het St. Nicolaas feest voor onze kinderen uit Moergestel. Tot ziens op zaterdag a.s. Het St. Nicolaas-comité Eind november wordt nabij de sporthal ”De Vonder”, een fietscrossbaantje geopend. Over dit crossbaantje willen wij het eens hebben. Zoals de naam al zegt, is deze baan bestemd en gebouwd voor crossfietsen. Zo’n fiets is speci aal gebouwd om ermee te crossen. Een crossfiets heeft geen bel; geen verlichting; geen rode reflector; geen wit achterspatbord en geen trappers met gele of oranje reflectoren. Een fiets waarmee men op straat wil fietsen, moet minimaal voldoen aan deze eisen. Nu is het niet onze bedoeling om op te treden, wan neer men met een crossfiets naar, op of van het crossbaantje fietst. Een crossfiets moet gebruikt worden, waar voor hij gemaakt is. Dus niet met een crossfiets naar school; niet met een crossfiets om bood schappen; niet met een crossfiets op straat, wanneer het donker is; enz. enz. Door het over het algemeen ondeskundig ge bruik van een crossfiets, gebeuren er met deze fietsen veel ongelukken, waaronder zelfs zeer ernstige. Graag geven wij de jeugd het advies, met het zogenaamde stunten te beginnen op de crossbaan en niet op straat. Zelfs op de baan is stunten gevaarlijk. Stunt alleen, wanneer je er zeker van bent, dat je het kunt. Een prachtig cadeau met Sinterklaas zou een crossfietspak, met helm, knie- en elleboogbeschermers zijn. Zoals in het begin al gezegd is, is het cross baantje een FIETScrossbaantje en geen BROMFIETScrossbaantje. Nabij de cross baan, zal het door middel van een bord verbo den worden, met een bromfiets op de baan te komen. Wij zullen er dan ook niet voor schro men, de daar gebruikte bromfietsen af te ne men en de bestuurder daarvan te bekeuren. Het gebruik van de baan, zal voor eigen risico zijn, hetgeen ook op het bord zal worden ver meld. Wij hopen, dat de jeugd veel plezier van het crossbaantje zal hebben. (parkeren voor de deur) Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. WOENSDAG 17 NOVEMBER 1982 7e Jaargang - Nr. 263 OPENINGSTIJDEN: Maandag t/m zaterdag van 7-20 u. Zondag van 9-18 u. I LET OP!!! Vergeet vooral niet om uw vol le invulformulieren in te leve ren in de bus bij de Rabobank, want op 24 november a.s. wor den door burgemeester ter Veer de eerste 20 prijswinnaars getrokken welke dan weer op de 1e trekkingsmaandag 29 no vember hun prijs zullen bepa len met het Rad van Avontuur in zaal "De Brouwer". Formu lieren die vóór de 1e trekking zijn ingeleverd loten elke keer weer mee!! moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 1