f 15,95 NIC!»' a ;TaC W Vele soorten: SLIJTERIJ 'DE STER' Van (.inschoten schoenen Slijterij De Ster Audacia nieuws Vurhaai nieuws Nieuws uit Oistelvoirtjes Klinkende overwinning van Audacia 6-1 Vogelvereniging Moergestel! Bond van Ouderen afd. Moergestel Bedankt... Tuincentrum 'De Paardebloem' Oirschotseweg 26a - Moergestel Tel. 04243-1497. Woensdag gesloten! Él IRmfesteUe t "Gabbertjes” Kindervacht- j Laarsjes Haagconiferen Dwergconiferen Rozen Sierheesters Fruitbomen Sierbomen Klimplanten Vaste planten enz. w JL. u 1 Namens het Bettuür. Bols jong Olifant vieux Pollen bessenjenever 15.95 15.95 11.95 Hub de Kort zijn entree maken in de spits van de hoofdmacht. Uit de aanmoedigingen van het talrijk opgekomen jeugdig publiek moge blijken, dat deze, deze wissel wel konden waar deren. Het leek wel of hij zijn eigen fanclub meegebracht had. Hubke, Hubke scandeerde zijn achterban luidkeels, daarmee een hart on der de riem stekend van deze invaller. 3- 2 3- 0 5- 1 4- 0 0-12 10- 2 Burg. Bardoelstraat 32, Moergestel In diverse suède-leer kombinatie- Z\ kleuren. V Maten 21-30 Een Moergestelse drank: IETS ORIGINEELS!! o-i 1-7 5-1 1-4 1-4 2-0 Op de regionale tentoonstelling die dit wee keinde gehouden is te Udenhout en waaraan werd deelgenomen door de vogelvereniging uit Zondag 14 november gaat er weer wat gebeu ren, houdt op deze dag de ochtend alvast vrij, verdere mededelingen leest u de volgende week in deze rubriek: ’’Vurhaai Nieuws” of (de Vur haai hee wir wè!). De dames van de voetbalclub worden zondag 7 november uiterlijk half twaalf bij de Heistraat verwacht. Wij vertrekken daar per fiets naar ”Het Draaiboompje” om daar om 12 uur een wedstrijd te spelen tegen de dames van ”Het Draaiboompje”. Vurhaai-supporters zijn van harte welkom!! Op zaterdag 6 november a.s. zal in de Kunstk ring te Oisterwijk een dansavond plaats vin den. Deze avond, welke om half acht aan vangt, wordt georganiseerd door de afdeling Oisterwijk. Van de afdeling Oisterwik ontvin gen wij het bericht dat ook Moergestel op deze avond is uitgenodigd. De toegangsprijs is een gulden per persoon. Diegenen die interesse hebben om naar deze avond te gaan moeten wel voor eigen vervoer zorgen. Udenhout, Berken-Enschot, Oisterwijk en Moergestel heeft onze vereniging de tweede prijs bij de verenigingen behaald. Ook de afzonderlijke leden speelden erg goed. A.v.d. Wouw werd regionaal kampioen kana rie, behaalde de le prijs postuurkanaries en ontving een bondsmedaille met een gloster co rona met 90 punten. J. Bergman werd kampi oen stammen met een stam recessief witte ka naries met 359 punten, een van deze vogels be haalde een 4e prijs met 89 punten. J.v. Gisber gen won de regionale derby en een 2e prijs met een roodkop amadine met 90 punten. J.v. Korvan behaalde een 3e prijs met een goudgroene kanarie met 89 punten. P. Rom- men een 3e prijs met een oranje rode kanarie met 89 punten. J.v. Zon een le prijs en een bondsmedaille met een zalmkleurige kanarie met 90 punten. P. Kennis een 4e prijs met een gloster consort met 89 punten. A.v.d. Langen- berg een 2e prijs met een bastaardputter met 89 punten. Afgelopen zondag speelde het eerste elftal van Audacia de belangrijke derby tegen het Oister- wijkse Nevelo. Inzet was deze week de bo venste plaats van Audacia en de dreigende laatste plaats voor Nevelo. Al meteen, vanaf het beginsignaal van scheids rechter van Bussel uit Helmond, nam Audacia het heft in eigen handen. Terecht ook gezien de nederlaag van vorige week tegen het Tilburgse ’t Zand. Audacia had wat goed te maken en dat besefte men terdege. Met Pieter-Jan van de Berg in de basisopstelling in de plaats van Jan Habraken, trok Audacia alle registers open om iets goeds op de grasmat te leggen. De eerste klap is een daalder waard dachten ze en het doel van Ne velo werd meteen opgezocht. Piet Habraken was de man, die Audacia al in de eerste minu ten op voorsprong kon zetten, maar dit ging voorlopig nog niet door. We moesten wachten tot de dertiende minuut vooraleer de Audacia- aanhang kon juichen. Via een prima opgezette aanval was het Hans van de Sande die een schot op goal waagde, welke in eerste instantie door de Nevelo-goalie met de vuisten werd ge keerd. De rebound echter wist hij wel te verzil veren 1-0. Piet Habraken wist toch Audacia in veilig vaarwater te manouvreren. Na een goed uitgespeelde aanval wist hij de keeper van Ne velo te verschalken met een lob. Precies in de kruising plaatste hij de bal en Audacia stond op 2-0. Audacia was duidelijk de meerdere en bleef drukken en beuken. Één minuut voor het rustsignaal haalde Audacia de derde treffer binnen. De Nevelo-keeper was reeds volledig uitgespeeld, doch een back kon de bal nog net met zijn hand uit het doel houden. Penalty! Achterste man Wil van de Wouw mocht het genoegen smaken om de derde treffer aan te la ten tekenen 3-0. Ruststand. Na de thee-onderbreking zagen we eenzelfde spelbeeld. Audacia wilde zich opnieuw bewij zen en trok massaal ten aanval. De Moergestel- naren wilden meer, al was het alleen al om he talrijk opgekomen publiek waar voor hun geld te geven. De spitsen begrepen dat heel goed en probeerden alle mogelijkheden uit. Zowel Hans van de Sande als Piet Habraken schoten resp. rakelings naast en verloor in een doelrijpe kans de controle over de bal. Toch was het we derom Hans van de Sande die van zich deed spreken. Middels een fraaie poeier op het Ne- velodoel, scoorde hij 4-0, met medewerking van de Óisterwijkse doelman. Daarmee bles seerde hij zich tevens en mocht jeugdspeler Eindelijk hebben we hem dan, ondanks zijn snelheid, op de gevoelige plaat vast kunnen leggen: Hans van de Sande. Hij manifesteerde zich duidelijk! Via een fraaie omhaal stelde hij aanvoerder Ad Heij- kants in staat een goed gerichte kopbal los te laten naar de uiterste hoek. De Nevelo- doelman redde echter fraai. Ook Piet Habra ken werd door Hub de Kort in de gelegenheid gesteld om opnieuw te scoren. De bal werd van richting veranderd maar opnieuw redde de óisterwijkse doelman fraai, al was het nu met zijn voet. Audacia voelde dat er meer in zat dat dan die 4-0 voorsprong. Het bleef werken voor elke bal. Jan Habraken (ingevallen voor de moegestreden Hans Mulders) liet duidelijk merken, dat hij het scoren nog niet verleerd heeft. Évenals zijn broer Piet doelpuntte hij via een mooie lob. 5-0. Even later was hij op nieuw de man die Nevelo tot wanhoop bracht. Na een voorzet van broer Piet liet hij de zesde treffer aantekenen. 6-0. Audacia liet het nu wel voor gezien. De overwinning was een feit. Dat Nevelo de eer nog wist te redden door een tre- fentreffer te maken is slechts voor de statistie ken belangrijk 6-1. A.s. zondag speelt Audacia uit tegen G.S.B.W. in Goirle. De vaandeldragers reke nen ook nu weer op een flinke Moergestelse steun. Kom supporters, speciaal de jeugdige, help ook nu weer mee om Audacia aan de kop te houden. Onder grote belangstelling vond op woensdag 27 oktober j.l. in café-restaurant ’t Stokske te Moergestel de oprichtingsvergadering plaats van onze buurtvereniging. Tot voorzitter werd gekozen Kees Buiter. Het dagelijks bestuur bestaat verder uit: Rob Wesel (secretaris) en Ankie Zuman (penningmeester). Ons secretariaat is gevestigd: Kriekenakker 50 5066 ML Moergestel, p/a de heer R Wesel. Wij hopen op een prettige samenwerking met andere buurtverenigingen en met het gemeentebestuur van Moergestel. Het Bestuur. Uitslagen zondag 31 oktober: Audacia - Nevelo Velocitas 2 - Audacia 2 SVG 5 - Audacia 3 Audacia 4 - Were Di 4 Longa 8 - Audacia 5 Audacia 6 - WSJ 4 RKTVV 9 - Audacia 7 Programma zondag 7 november: 14.30 uur GSBW - Audacia 14.30 uur Audacia 2 - Willem II 3 12.30 uur Audacia 3 - Voab 5 11.30 uur Ons Vios 3 - Audacia 4 12.00 uur Audacia 5 - Audacia 8 11.30 uur RKTVV 8 - Audacia 6 10.00 uur Audacia 7 - Oisterwijk 6 Uislagen Audacia pupillen zaterdag 30 okto ber: Audacia Dl - Beerse Boys 14-1 Audacia D2 - Hilvaria 24-1 Hilvaria 3 - Audacia D30-1 Audacia El - Spoord. boys 3 0-2 Audacia E2 - Oirschot 67-0 Programma pupillen zaterdag 6 november: Audacia Dl is vrij Hilvaria 3 - Audacia D2 vertrek 9.45 Audacia D3 - Oirschot 2 aanvang 10.00 Audacia El - Tuldania 2 aanvang 11.00 Hilvaria 8 - Audacia E3 vertrek 8.45 Uitslagen F pupillen zaterdag 30 oktober: Spoordboys 4 - Audacia F11-13 Hilvaria 7 - Audacia F23- 2 Programma F pupillen zaterdag 6 november: Hilvaria 6 - Audacia F1 vertrek 9.45 Audacia F2 - Velocitas aanvang 12.00 Programma pupillen zondag 7 november: GSBW 1 - Audacia Dl vertrek 12.45 uur. Aan vang van deze voorwedstrijd is 13.30 uur. Dit is een voorwedstrijd op de grote wedstrijd GSBW - Audacia. Uitslagen junioren 30 oktober: Audacia Al - Nemelaer 1 Nemelaer 2 - Audacia A2 Audacia BI - Nemelaer 3 Noad 4 - Audacia B2 Longa 6 - Audacia B3 Zigo 9 - Audacia C2 Audacia C3 - Tac 2 Hilvaria 12 - Audacia C4 Programma junioren 6 november: Hilvaria 1 - Audacia Al vertrek 13.45 Audacia A2 - Hilvaria 2 aanvang 15.15 Gilze 3 - Audacia BI vertrek 14.15 Audacia B2 - Gilze 4 aan vang 14.15 Audacia B3 - RKTVV 8 aanvang 14.30 Gilze 7 - Audacia Cl vertrek 12.00 Audacia C2 - RKTVV 12 aanvang 13.30 RKTVV 14 - Audacia C3 vertrek 12.30 Audacia C4 - Sarto 11 aanvang 13.00 i-, 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 3 NOVEMBER 1982 PAGINA 5 V -■ iedereen die op een of andere manier blijk van belangstelling heeft gegeven bij de heropening van onze vernieuwde winkel, hetzij door bloemen, hetzij door gelukwensen of anderszins. Speciaal bedankt de buurtbewoners van Buurtvereniging "De Vurhaai" voor hun wel zeer originele felicitatie tijdens de openingsdag. Uw aller belangstelling hebben wij zeer op prijs gesteld. Rinus en Corrie Denissen Moergestel, november 1982 Kerkstraat 2 3- 0 1- 0 M. Akkermans-Wolfs Schoolstraat 16 - Moergestel Telefoon 04243 - 1350 0-3 30%Alc KOEL SERVEREN J önderqetekende slaat persoonlijkgarant iwrdf uibnunlende kwaliteit j ECHT LEDER r w’i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 5