Den Boogaard weer domein voor veel artiesten 1(1 [kpt-plaarq\ VERLOVEN of TROUWEN moergestel- nieuws a:s kappers cadeaubon 10% korting! loop gerust eens binnen voor meer informatie, tot ziens! H. Ermelindis Badminton tournooi Opbrengst Kledinginzameling jong voor haar^ coiffure 13 99 99 tk 8 1. Pussycat: zaterdag 27 november Vanessa: zaterdag 18 december B.Z.N.: vrijdag 27 mei Corry Konings: zaterdag 15 januari Doris D and the Pins: vrijdag 7januari Attentie - Attentie Buurtbewoners van Oistelvoirtjes Vergeet vooral niet om de oprichtingsvergade ring voor de buurtvereniging bij te wonen, wel- ke zal worden gehouden op a.s. woensdaga vond in het Stokske. Aanvang 20.30 uur. De onlangs gehouden kledingaktie was weer een daverend succes, de opbrengst was 4.000 kg. namens de stichting ’’Mensen in Nood” heel hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank aan de mensen die hun ruimte beschik baar stelde. Gooi nooit gebruikte kleding weg, maar neem de moeite om ze even af te geven bij Mevr, de Groot, Oisterwijkseweg 60 of bij H. van Oort, Stokske 1. Het hele jaar door kunt U daar kle ding brengen. Badminton club ”De Aanstede” organiseert zondag 12 december a.s. een open tournooi. Er wordt dames- heren- en gemengd dub belspel gespeeld. Per koppel opgeven kan, is echter niet noodza kelijk. Het inschrijfgeld bedraagt 6,- per per soon per onderdeel. Voor nadere inlichtingen en opgave: C. Kete laars, de Aanstede 25, tel. 04243-3168. M. Wesel-Jansen, Kriekenakker 50, tel. 04243- 3100. Iedereen kan inschrijven! Wat betreft het optreden van artiesten is het jarenlang heel stil geweest in ’’Den Boogaard”. Golden Earring, The Cats, Mouth en McNeill, Q 65, The Outsiders, The Buffoons, het waren allemaal toppers die jarenlang het muzikale gezich van ”Den Boogaard” bepaalden. In de zeventiger jaren begon dan de disco opgang te maken en ook Moergestel ont kwam niet aan die ommekeer. Nu echter, in 1982, blijkt de behoefte aan ’’levende” artiesten weer te zijn toegenomen en daarbij loopt ”Den Boogaard” natuurlijk graag mee in het voorste gelid. Iets heel anders Het is nog wel ver weg (hoewel, ’n achttal maanden is ook zo lang weer niet) maar in mei gaat ”Den Boogaard” zowel letterlijk als fi guurlijk ’’buitenshuis”. Om redenen die best nog zullen worden be kendgemaakt wijkt men het weekend van 27 mei 1983 uit naar een grote tent die naar alle waarschijnlijkheid in het plan ’’Oistelvoort zal worden geplaatst. Wat artiesten betreft pakt men dit weekend grondig aan. Vrijdag 27 mei komt dè Nederlandse topgroep van dit mo ment: B.Z.N. ’n optreden verzorgen van ruim twee uur. Zaterdag 28 mei komt er een Belgische disco- act en zondag 29 mei is het de beurt aan de groep Drukwerk. Radio-programma ”Los-Vast” Met een keur van artiesten, die op dit moment nog niet precies bekend waren komt het popu laire N.C.R.V. radioprogramma ”Los-Vast” op zaterdag 15 januari rechtstreeks vanuit ”Den Boogaard”. Wel bekend is dat Ome Joop dan in elk geval meekomt. Het aantal be schikbare plaatsen voor die uitzending is be perkt, maar ongetwijfeld zullen zo’n 1000 per sonen worden toegelaten bij dit razend popu laire programma van 12.00 tot 14.00 uur. Aantrekkelijk programma Met Disco ’’Botanie” bedacht men iets nieuws voor de jeugd vanaf 18 jaar. Na zo’n vijftal avonden blijkt dat hier in een behoeft is voor zien, want elke zaterdag dat ’’Botanie” draait, komen zo’n 300 a 350 jongelui naar het ont spanningscentrum. Met ’’Botanie” begon ook de artiestentrein weer op gang te komen. De eerste avond was het meteen raak met André Hazes en vorige week waren de dames ’’Maywood” op bezoek. Ook vorige week waren er de ’’Blue Dia monds”. Het bezoekersaantal viel hier echter bijzonder tegen, wat overigens niet wegneemt dat het duo een voortreffelijk staaltje van hun kunnen ten beste gaven wat zeker meer aan dacht had verdiend. Op het moment dat we dit schrijven is Mieke Telkamp te gast op een regio-bal voor 55 ers. Samen beginnen. Kiezen uit de mooiste ringen die je bij de juwelier kunt vinden: [AÏSb RINGEN. I t Aldus in het kort van wat we de komende maanden in ”Den Boogaard” kunnen ver wachten. Het Stichtingsbestuur heeft zijn best gedaan om voor elk wat wils te kontrakteren. Het wachten is nu alleen nog op het publiek, waar van we hopen dat het de weg naar het St. Jansplein zal kunnen vinden. Het gastenboek van ”Den Boogaard”, waarin de handtekeningen van alle artiesten die er tot nu toe hebben opgetreden, wil men graag uit breiden met nog vele grote namen. Aan ”Den Boogaard” zal het in elk geval niet liggen M.O. In Lovenjoel (België) is Ermelindis geboren in 550 en zij is gestorven omstreeks 600 in Mel der. In het dorpje Lovenjoel is op 31 oktober en 1 november een tentoonstelling, een diavoorstel ling en een wandeltocht gewijd aan deze heili ge, die ook in onze kerk met een beeld is ver eerd. Wie belangstelling heeft: Op naar Lovenjoel, waar U terecht kunt vanaf tien uur ’s morgens. i week, maar dan wel op vrijdag 7 januari ’’Bo tanie” weer draait met daarbij een optreden van ’’Doris D and the Pins”. Zaterdag 8 januari vindt het traditionele Nieuwjaarsconcert plaats van de Harmonie. Zaterdag 15 januari tenslotte komt een eind aan de eerste serie artiesten met Corry Konings tijdens het Prinsenbal 1983, dat wordt georga niseerd door C.V. ”De Pierewaaiers”. Eveneens worden door dezelfde vereniging ’n tweetal Sauwelavonden georganiseerd op 27 en 28 februari. Deelname daaraan door o.a. twee dames is nu al bekend. Wat hebben we nog tegoed? Dat is niet in enkele regels te omschrijven want men heeft een bijzonder uitgebreid programma samengesteld met voor elk wat wils. Allereerst is er naast de gebruikelijke ’’Bota nie” en andere dansavonden op zaterdag 20 november het traditionele St. Nikolaasbal met bezoek van de Goedheiligman in eigen per soon. Trouwe bezoekers hoeven we van deze avond al niet s meer te vertellen. Zaterdag 27 november draait ’’Botanie” weer en krijgt dan bezoek van de groep ’’Pussycat”, Limburgse groep die nu al jarenlang sukses oogst in binnen- en buitenland. Ook op ’n ”Botanic”-avond, te weten zaterdag 18 de cember komt de op dit ogenblik razend popu laire ’’Vanessa” naar Moergestel om er een op treden te verzorgen. Zondag 2 januari zet men voor de jeugd het nieuwe jaar in met ”Babe”, terwijl dezelfde k "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 27 OKTOBER 1982 PAGINA 9 1, T :o- let an m ie 3 r heeft als tip voor 'n leuk st. nicolaas-cadeautje de daarom vanaf 1 november tot 6 december op alle bonnen rootven 7 moergestel tel. 04243-2221 n- ir- an 3, 3n 0. ie VMMHi JUWELIER - HORLOGER MHMP Rootven47 Moergestel. Tel. 04243 -1393

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 9