s n drs. P.G.C. van Dijk registeraccountant oCHOENEN Aanbieding!! LANGE MEISJESJAS met afknoopbare capuchon VERKOOP EN REPARATIES igg. HABRAKEN MACHINES Kastanjestraat 46 Oisterwijk Tel. 04242 4696 Gebr. v. Dijck B.V. Bibliotheeknieuws De Vurhaai f 99,95 Sauwelen 69.90 - 79,90 Koninklijke onderscheiding voor Zr. Hubertha GEVESTIGD: f 109,95 Zoekt U nog een paar modische en/of gemakkelijke laarzen? Hartelijk dank! 79.90 - 89,90 SPORTIEVE JONGENSJAS in bordeaux en marine f 119,95 xJeiffeiitvu-W' Hl Verhuur van containers Aannemer van grondwerken en inritverharding. 2 Frans Halsstraat 43 Oisterwijk Telefoon 04242 - 16167 Dan moet U eens bij ons langs komen! Dankbetuiging Sauwelen is een kunst, een gave! Gezien de mondelinge toezeggingen meteen na de Sauwe- lavonden zouden er ontzettend veel mensen graag in de ton op willen treden. Maar helaas - als het erop aankomt laten zij het afweten. Waarom? Plankenkoorts? We weten het niet! We zijn er ons echter wel van bewust dat er veel sluimerende talenten in Moergestel zijn. Mensen, die misschien afschrikken van het idee, dat ze een kwartier lang alleen op dat gro te podium moeten staan ’’Sauwelen”. Mensen, die misschien graag een play-back-act De bedoeling is, dat u uw act zult uitvoeren tij dens het voorprogramma of de pauzes van de Sauwelavonden op 28 of 29 januari 1983. Ter ere van de kinderboekenweek hebben wij een etalagezoektocht georganiseerd voor de kinderen van de 4e, 5e en 6e klas van de lagere school. Deze tocht vindt plaats op dinsdag 19 oktober. Tussen half 10 en 10 uur kan men een deelnameformulier afhalen in de biblio theek. Het is de bedoeling dat de route diezelf de ochtend gelopen wordt. Bertha Ketelaars-Op 't Hoog hun zilveren huwelijksfeest. Nis Ketelaars Wij zouden deze avonden nl. nog meer dan in het verleden willen zien uitgroeien tot een ont- spanningsfeest voor en door Moergestel. Ge zien de mogelijkheid om verschillende optre dens voor 20.300 uur te laten plaatsvinden, willen wij geen minimum leeftijd voor de deel nemers vastleggen. Dus ook kinderen kunnen zich opgeven. Het optreden hoeft maar drie tot vijf minuten te duren. Heeft u zin om zich op een of andere manier te presenteren, alleen of met anderen, wilt u dan contact opnemen met een van de mensen uit de Sauwelcommissie. Wil van Oudheusden, Vooskerbos 6, tel. 1943; Gé Simons, Past. v.d. Boogaardstraat 11, tel. 2454; Jos Denissen, Burg. Maeyerstraat 9, tel. 2318. Graag z.s.m. Probeer het eens! Misschien maakt het de stap tot een optreden als Sauwelaar/ster een stuk makkelijker! C.V. ”De Pierewaaiers” willen doen, of een kort toneelstukje (samen met anderen!) of een lied willen zingen of een gedicht of verhaal willen voordragen. Kortom iets op het toneel willen brengen, waarmee je je medemensen kunt amuseren. Wie wil er mee doen? ft Natuurlijk worden de beste oplossingen be loond met een prijs. De prijsuitreiking vindt plaats op donderdagmiddag om half 3. Natuurwandeling o.l.v. Gerard Knijpers Op zondag 24 oktober houden we voor onze leden een natuurwandeling op het prachtige landgoed ’’Heerebeek”, gelegen tussen Oir- schot en Boxtel. Vertrek vanaf Breda’s Welva ren om 8 uur ’s morgens. We gaan met eigen auto’s, zodat voor vervoer ter plaatse zal wor den gezorgd voorhen die geen auto hebben. Na de tocht, die 2 uur duurt, gaan we naar een nabijgelegen herberg waar de brood en de kof fie klaar staan. Opgeven voor deze tocht is mo gelijk bij een van de bestuursleden en op de ko mende najaarsvergadering op 18 oktober. De deelname is geheel gratis, ook de broodjes en de koffie! Wel graag het aantal personen opge ven. Kom op, vroege vogels! Verdere aktiviteiten en nieuws: De Disco van de jeugd met de Gezwiene Waai gaat ook door. Hierover zal op de vergadering nader bericht gegeven worden. Gaarne wil ik nog in herinnering brengen het rikken. Opgave hiervoor bij J. van Dijk. Er zijn wederom prachtige prijzen. Ook kunt U mee jokeren. De najaarsvergadering is op 18 oktober bij Breda’s Welvaren, hiervoor krijgt U bericht thuis. Wie het Huishoudelijk reglement en de Statu ten voor de vergadering wil doorlezen kan dit doen bij Chris Kaal, Oisterwijkseweg 16. Dit jaar is het kinderboekenweek van 13 tot en met 23 oktober. Elk jaar worden door een deskundige jury en kele kinderboeken bekroond, die erg de moeite van het lezen of het bekijken waard zijn. Dit jaar zijn de volgende boeken bekroond: Gouden griffel: Nannie Kuiper - De eend op de pot Zilveren griffels: Kees Fens - Nou hoor je het eens van een ander; Roald Dahl - De griezels; Boris Zhitkov - Het verboden bootje; Joke van Leeuwen - De metro van Magnus; Veronica Hazelhoff - Nou moe!; Christine Nöstlinger - Het huis in niemandsland; Robert Cumming - Kijken en zien; Paul Biegel - Haas; Hadley Ir win - Hidden Doe. Gouden penseel: Joost Roelofsz - Voor en ach ter. Zilveren penseel: Jenny Dalenoord - Muis, mol en rat; Ralph Steadman - Inspecteur Kaasja ger. Deze boeken worden tijdens de kinderboeken week in de bibliotheek tentoon gesteld. Na de kinderboekenweek worden deze boeken uitge leend. Vergadering Burgemeester en Wethouders van Moergestel van 6 oktober 1982. Standplaats weekmarkt Een verzoek van J. Kuipers te Helmond om een standplaats op de weekmarkt is afgewezen in verband met bevriezing van het aantal ver- koopwagens op de markt. Regionale Indicatie Commissie Er is ingestemd met de herbenoemingen van Dr. M. de Groot en mevr. Toemen als arts en maatschappelijk werkende in de Regionale In dicatie Commissie. Toestemming plaatsen erfafscheiding Aan G.J. Smolders, Postelstraat 3a te Moer gestel is toestemming verleend tot het plaatsen van een erfafscheiding. Tentoonstelling Aan J. Nillesen, Rootven 35 te Moergestel is ontheffing verleend tot het houden van een tentoonstelling op 8 en 11 tot en met 15 okto ber 1982. Kasgeldlening Er is besloten met de Bank voor Nederland- sche Gemeenten een kasgeldlening aan te gaan van 1.000.000,tegen 7 7/8% met een loop tijd van 3 maanden. w g t s J Levering alle soorten straatstenen, rode split enz. 1 MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 13 OKTOBER 1982 PAGINA 3 2 MOERGESTEL TELEFOON 04243-1867 'iiitt, t Reuselhof 2, Moergestel. Frens en Cato van Laarhoven-Wolfs bedanken allen, die meegewerkt hebben aan de voorbereiding en organisatie van hun gouden bruiloft. Ook allen, die het feest meegevierd hebben door hun felicitaties, door hun aanwezigheid of door hun kado's: jt en Uit dankbaarheid zal op die dag om 11.00 uur een H. Mis worden opgedragen in de parochiekerk St. Jans Onthoofding. Danny Wim Kees Margret Op zaterdag 16 oktober a.s. vieren onze ouders Porselan leder op 60 mm hak f 139,95 bgwoet INDUSTRIEWEG 13 «••‘fuse Kom maar eens passen of bekijk onze etalages eens! Ook diverse rubberlaarzen voorradig!!! 65 -ers 10% korting op vertoon van pas. t MODEHUIS Porselan leder op 65 mm hak f 189,95 Ook in zwart verkrijgbaar. Porselan leder op sleehak en met flosjes f 139,95 Donderdagmorgen kwam Burgemeester ter Veer naar het Antonius-huis om een koninklijke onderscheiding te overhandigen aan de "gouden'' Zr. Hubertha. Zij kreeg de Ere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, voor haar vele verdiensten met name voor de Moergestelse gemeenschap. Vachtlaarsjes r J in naturel en donkerbru^ QQ Hoge vachtlaarzen in naturel en beige suède Omslaglaarzen in blauw en beige suède Omslaglaarzen in blauw en bordo leder Receptie van 17.30 tot 19.00 uur in Café 't Draaiboompje”. Moergestel, oktober 1982 van alle merken naaimachines Vinkenberg 19a Moergestel Tel. 04243 - 1395

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 3