Kienen met Audacia I r I 1 fe I Benzinestation BERTENS AFWEZIG Dr. E. VAN DELFT SUPER NORMAAL 1718. 1648. I Sauwelen Toontje Lager in het Trefsentrum Mitsubishi-introduktie bij Autobedrijf Kluitmans Eervolle vermelding voor Jos van Hulten Politie breekt record Groot regiobal voor 55 plussers Vol verwachting... Afscheid voorzitster K.V.O. 10 CENT KORTING Shell helpt; óók met lagere prijzen!!! !5 •8 9 5 9 5 9 9 nu 3 I J op 15 oktober om 20.30 uur in de kantine van Audacia. En vele andere prachtige prijzen. Uw kopje koffie staat klaar! van maandag 18 oktober t/m zondag 24 oktober a.s. Hoofdprijs: een GRILL-BAKOVEN 1225,- 450?» 65?° I 9 s Op de in Goes gehouden bakkers-vakwedstrijd heeft Jos van Hulten voor 5 soorten bruin brood en 5 soorten kleinbrood een eervolle vermelding gekregen. Op 5 oktober hield de politie van 8 tot 12 uur een snelheidscontrole op de weg Tilburg- Moergestel. Liefst 10% (’n absoluut record van 24 automo bilisten) werd bekeurd wegens te hoge snel heid. Daarbij spande een van onze zuiderburen wel de kroon. Hij reed 100 in de bebouwe kom en werd in overleg met de officier van Justitie te Breda veroordeeld tot een boete van 200, waarna hij zijn weg kon vervolgen. met optreden van Mieke Telkamp. Het Stichtingsbestuur van ”den Boogaard” te Moergestel organiseert in samenwerking met de Regionale Stichting Welzijn Ouderen een dansavond, voor 55 plussers op vrijdag 22 ok tober van 19.30 tot 24.00 uur. Tijdens dit regiobal zal de van radio en T.V. bekende zangeres Mieke Telkamp optreden. Het belooft een gezellige avond te worden. Vrijdag 28 en zaterdag 29 januari 1983 brandt voor de vijfde maal de strijd om het Oppersau- welaarschap van Moergestel los. De organisatie hoopt ook dit jaar weer een 7 a 8 sauwelaars ten tonele te kunnen voeren. Gelukkig zijn we nu al verzekerd van de mede werking van de Oppersauwelaars van 1979- 1981-1982. Wij zouden ontzettend graag zien, dat dit jaar één of meer van Moergestelse welbespraakte dames de strijd zou aanbinden met de heren. Welke dame durft de uitdaging aan?? Gezien de organisatie verzoeken wij toekomsti ge Sauwelaars(sters) zich voor zondag 24 okto ber aan te melden, schriftelijk of telefonisch, bij J. Denissen, Burg. Maeyerstraat 9, tel. 2318,. aangezien reeds op maandag 25 oktober de eerste voorbespreking plaatsvindt. Gezien de jaarlijks groter wordende animo zijn wij verplicht om ons te houden aan de stelre gel: ”Wie het eerst komt, die het eerst maalt”. Aarzel dus niet te lang! Er kunnen maximaal acht deelnemers optreden! Het nieuwste paradepaardje van Mitsubishi, de Tredia, zal o.a. het middelpunt zijn van een introduktie-show van Autobedrijf Kluitmans, Haarendijk 6a te Haaren, die a.s. donderdag begint. De Tredia is ’n serie van 6 nieuwe modellen, t.w. de 1400 GL, 1400 GL automaat, 1400 GLX, 1600 GLS, 1600 GLS automaat en de 1600 Turbo. Met de nieuwe Tredia heeft de middenklasse er een waardevolle aanwinst bijeen auto met een eigen gezicht. Ontworpen voor de automobilist van vandaag, waarvan Mitsubishi weet hoe de ze zijn auto gebruikt. In woonwerkverkeer, op zakenreis of op vakantie met het gezin. Ruim te, komfort, praktisch gemak en prestaties moesten daarom in één auto worden verenigd. De Mitsubishi Tredia-serie laat zich vanaf don derdag dan ook graag bewonderen bij de fa. Kluitmans te Haaren. U bent er van harte wel kom! klopt ons hart. Deze uitspraak klinkt eigenlijk wel vroeg voor de tijd van het jaar. Maar toch is het St. Nicolaas-komité van Moergestel weer druk bezig met de voorbereidingen voor het jaarlijks tweedaags bezoek van de Goedheilig Man uit Spanje. De reden dat wij met dit eerste bericht zo vroeg zijn is de volgende: Ieder jaar met onze jaar lijkse kollekte zijn er in diezelfde periode lan delijke kollektes gepland. Om deze inzamelin gen zo veel mogelijk te spreiden hebben wij van het Gemeentebestuur vergunning gekregen om onze kollekte dit jaar wat vroeger te hou den, n.l. van 18 tot 25 oktober a.s. Voor alle verdere gegevens hierover verwijzen wij U naar de circulaire die U in de loop van deze week zult ontvangen. Wij hopen dat U begrip zult tonen voor deze regeling en dat het feest voor de kinderen uit Moergestel evenals vorige jaren weer naar wens zal verlopen. Het St. Nicolaas-komité blijft het publiek een nummer doorzingen in plaats van om meer te roepen. Het succes van de band heeft de groepsleden ertoe doen over gaan om zich professioneel met muziek bezig te gaan houden. De bezetting is als volgt: Erik Mesie - zang en gitaar Bert Hermelink - toetsinstrumenten Gerard de Braconier - gitaar Huub van Melick - basgitaar Joost Witte - slagwerker. Op zondagmiddag 17 oktober vind er om 14.30 uur een optreden plaats van de Nederlandstali ge groep ’’Toontje Lager” in het Trefsentrum. ’’Toontje Lager” werd in februari 1978 opge richt met de bedoeling binnen 3 maanden op de planken te staan met eigen muziek en Ne derlandse teksten. De groep bleek bij het pu bliek aan te slaan: het aantal optredens groeide snel. Na een optreden in het voorpogramma van Raymond van het Groenewoud in Paradi so Amsterdam, was de landelijke belangstel ling gewekt. In februari 1979 kwam er een op treden voor het toen nog verse VARA- radioprogramma ’De Popkrant’. In die tijd werd de groep nog veelal gezien als geënga geerd: Toontje Lager kreeg een interview met de Nieuw Linie en trad op tijdens een anti- kernenergie-manifestatie in het Belgische Doel, voor 15000 mensen. In juni 1979 werd Toontje Lager gevraagd mee te werken aan de Nederlandstalige verzamelel- pee ’Uitholling Overdwars” en nam het ope ningsnummer ’Kontaktrock’ voor zijn reke ning. Dit nummer is sindsdien regelmatig voor de radio gedraaid. Ook de platenmaatschappi jen roken iets en in oktober 1979 mocht Toont je Lager de single ’Ja Verrek’ opnemen. In december 1980 was de situatie enigszins ge wijzigd. Na een halfjaar sleutelen aan een nieuw repertoire presenteerde Toontje Lager zich voor Radio Oost met een nieuwe zanger annez gitarist: Erik Mesie. De groep groeide naar volwassenheid. De pers schreef o.a.: ’’...Toontje Lager weet dankzij verstaanbaar heid een geanimeerde sfeer te scheppen. En het moet gezegd dat mede door de volumineuzere stem van erik Mesie, die op de elpee nog niet van de partij was, het totaalgeluid van Toontje Lager op de planken beter uit de verf komt...” In juni 1981 was de groep rijp voor een nieuwe, ditmaal volwassenere, elpee die de titel ”Er op of er onder” meekreeg. Van deze elpee werd de single ”Net als in de film” getrokken. Toontje Lager mag inmiddels een bekende Donderdag j.l. hield de KVO haar jaarverga dering. Tijdens deze vergadering, was het voor de laatste keer dat mevr. Annie v. Oort-v.d. Meijdenberg de voorzitstershamer van de K.V.O. hanteerde. Gedurende 12 jaar heeft zij in het K.V.O. bestuur gezeten, waarvan 11 jaar als voor zitster. Door medewerking van het KVO zangkoor, de volksdansgroep van de KVO en enkele leden werd dit afscheid op passende wijze gevierd. Als opvolgster van mevr. A.v. Oort werd mevr. C.v.d. Loo-Moorman gekozen. I I live-groep genoemd worden. De publieke be- langstelling blijkt groot geworden: de zalen zijn steeds goed gevuld. Bovendien blijkt het vernieuwde repertoire goed aan te slaan. Vaak j IMAI WOENSDAG 13 OKTOBER 1982 7e Jaargang - Nr. 258 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 - 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. 11?° 159?° 15?° 13f° 43,” 9,00 32»° Totaal 1265?° Frameset Tange T R X voorvork Zadel Kasimex Aero Zadelpen Ripper Stem R S II Stuur M C S Chroommoby Balhoofd MX 3 Remmen dia gompe 1000 1 handel Shimano SX Krankstel Binnenwerk Tange Pedalen Shimano DX Spider voor een blad Tandblad Zadelpenklem S R Banden Competition lil. 2 stuks Binnenbanden 2 stuks Wielen Shim DX Araya velg p st Handgrepen Oakli 5 Ketting D I D Pads P K K beschermers BMX gesl moer Suntour. 2 stuks Hot Plate ËRVÖ® SCHOUWBURGRING101 TILBURG TH 013 432589J ERVO BMX LET OP ALLERSCHERPSTE PRIJZEN Spec, aanbieding: (P.K. Ripper) 26, " 29?» 47," 84?° 27, ” 49,” 32?° 50?° 12?° 8?» 29?° 10?’ 29?° 29?» I I lïlUdUCBlra X v/v/mjv L-agvi mag 11U111UUV13 Wil UCKC11UC

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 1