I tsssa i i naaimachines MACHINES gekontroleerde kwaliteit"! Ligtvoet kinder- korrektieschoenen VERKOOP EN REPARATIES ^SCHOENEN "een waarborg O U HABRAKEN OZC’57 K.W.F. P.V. Over Berg en Dal Moergestel K.E.H.V. Rietvoorn” ”De Kampioen 4 Het comité UIDGAS Start nr. b en c Zondag 19 september is de eerste wedstrijd van de jeugdzwemkompetitie voor de start nrs. B en C groep. Deze is om 14.30 uur te Oister- wijk. Alle kinderen die een briefje gekregen hebben zorgen die dat ze om 14.00 uur aanwe zig zijn bij zwembad ”de Leye”. Ouders U komt toch uw kinderen aanmoedigen! Waterpolo Zondag 19 september is ook het eerste water polo tournooi voor de heren in Bergen op Zoom. Jullie horen van de ploegleider hoe laat jullie vertrekken. Veel succes. .ïsS Toon Swinkels Annie Swinkels-Kersten Leo Op 't Hoog Cor Swinkels Schoolstraat 2a Moergestel L Telefoon 04243 - 3162 De diverse bekers zijn in 1982 als volgt ver deeld. Koningsbeker: Theo v.d. Bosch Bondsbeker: Albert Kosters C. van Oirschot bokaal: Ad Smolders Klaorebeker: Jan Rokven Th Beker: Bart Trompenaars Kanjer Koning: Wim Spaninks. De eerste 10 op cm. na 4 wedstrijden: 1. Jan Rokven 375 cm.; 2. Albert Kosters 328 cm.; 3. Bart Dobbelsteen 252 cm.; 4. Cees Per- soons 206 cm.; 5. Peter Zwerts 186 cm.; 6. Gerrit de Ruiter 183 cm.; 7. Theo v.d. Bosch 180 cm.; 8. Wim Spaninks 178 cm.; 9. Wil Kosters 160 cm.; 10. Harry Smetsers 158 cm., Tini Maas 158 cm. Eerste 10 op punten na 4 wedstrijden: 1. Jan Rokven 657; 2. Albert Kosters 552; 3. Bart Dobbelsteen 495; 4. Gerrit de Ruiter 454; 5. Peter Zwerts 451; 6. Bart Trompenaars 430; 7. Cees Persoons 428; 8. Harry Smetsers 425; 9. Toin Kosters 395; 10. Ad Smolders 390. Uitslag wedvlucht St. Ghislain op 11-9-82. De duiven werden om 9.45 uur gelost met kalme ZW wind, afstand 155 km, van de oude duiven werd het best gepresteerd door L. Heefer, op de voet gevolgd door Comb, de Laat, beiden spelen ook verschillende duiven in de kop van de uitslag in groot verband. L. Heefer 1,4, 8, 13; Comb, de Laat 2, 7, 9, 10, 25; Jan v.d. Wouw H. 3, 12, 18; L.v.d Ven 5; J.v. Drunen 6; H. Schepens 11, 14, 17; A. Damen 15, 16; L.v.d Branden Jr. 19, 20; Joh. Oerlemans 22, 23 24. Uitslag wedvlucht St. Ghislain op 11-9-82 jon ge duiven. L. Heefer slaat ook hier weer toe met de eerste prijs, alsook in groot verband zo ver bekend de eerste. Comb, de Laat, J. Smol ders en J.v. Drunen maken ook een goede uit slag met verschillende kopprijzen in groot ver band. L. Heefer 1, 4, 13, 3 vroege prijzen van de 5; L.v.d Ven 2; J.v. Drunen 3,15,16, 20, 25; J.v. Bommel Sr. 5; Comb, de Laat 6, 8, 10, 18; J. Smolders 7, 9, 14, 23; L. Persoons, jeugdlid 11, 17; L.v.d. Branden Jr. 12, 22; P. Kerkhof 19; H. Schepens 21, 24. Zondag 5 september werd het concours om de Klaore beker gehouden waarmee tevens ons concourseizoen voor onze senioren werd af gesloten. De bedoeling was om deze wedstrijd op de Reuse! te houden, maar door de werk zaamheden die momenteel in en aan dit water worden uitgevoerd moesten we uitzien naar een ander stomend water. Door onze zusterve reniging in Oisterwijk werd spontaan gerea geerd op ons verzoek om hulp en men bood ons een prachtig viswater en de medewerking van hun concourskommissie o.l.v. Frans Nou- wens aan, op welk aanbod wij maar al te graag ingingen, en zo verzamelden zich 35 vissers van de Rietvoorn aan de stroom nabij het Haarens Kasteel waar om negen uur het startsein werd gegeven voor de twee uur durende strijd. Be houdens een kort regenbuitje was het prachtig weer en er werd regelmatig vis gevangen wat de spanning er in hield tot het laatste moment. Terug in ons clubhuis ”De Klaore” toog de concourscommissie aan het rekenwerk, want behalve de uitslag van dit concours moesten ook de eindklasseringen na 4 wedstrijden be kend worden gemaakt. In een gezellige sfeer, onze vereniging eigen, dankte onze voorzitter Theo Boeren iedereen die op welke manier dan ook geholpen heb tot het slagen van de concoursen in 1982 en ging hij over tot de prijsuitreiking. Volgen hier de uitslagen: Klaorebeker: 1. Jan Rokven, 18 stuks 275 cm.; 2. Bart Dob belsteen 8 stuks 152 cm.; 3. Wil Kosters, 9 stuks 150 cm.; 4. Wim Spaninks, 5 stuks 148 cm.; 5. Peter Zwerts 8 stuks 125 cm. Tel. 04242 - 4696 A.s. donderdag inmanden voor de laatste fondvlucht jonge duiven Bourges in Oister wijk. Voor vervoer naar Oisterwijk is gezorgd, U dient dan wel om 18.00 uur aanwezig te zijn in het clublokaal, 18.30 uur wordt er beslist vertrokken. A.s. vrijdag inmanden op de gewone tijden voor de laatste vlucht St. Quentin, doe zoveel mogelijk alleen nog mee op deze laatste vlucht dit jaar i.v.m. de kampioenschappen zal het a.s. zaterdag enorm spannen, de concour scommissie wenst U allen nog veel succes. Namens het Bestuur wil ik allen danken die er toe hebben bijgedragen dit seizoen tot een goed einde te brengen HARTELIJK DANK uw secretaris. Kinderen van Remunt behaalden de navolgen de prijzen: Tosca van Stal de Lindhof - 2e prijs; Thea van Stal de Lindehof - 2e prijs; Tanja van Stal de Lindehof - le prijs; Renette van Boukoul - le prijs; Rosemarie van Stal de Lindehof - le prijs; Rigoletta van Stal de Lin dehof - 2e prijs; Roosje van de Wijzend - 2e prijs; Pia van Herpen - 2e prijs; Patricia van Stal de Lindehof - le prijs (moeder van Tosca); Orpha van Dorpszicht - le prijs; Netje van ’t Hof - 2e prijs; Liesbeth van Stal de Lindehof - 2e prijs (moeder van Thea); Karin van de Beer- seweg - le prijs; Leny van de Kleine Stal - le prijs (moeder van Saskia en Tanja); Greetje van Nederhemert - le prijs. Als klap op de vuurpijl werden aan het einde van deze keuringen nog de kampioenskeurin- gen gehouden. De kinderen van Remunt wer den hier met de Kroonmerrie Greetje van Ne- derhemer algemeen dagkampioen van de Fok- vereniging Land van Heusden en Altena de Langstraat. Ter afsluiting van de keuringen waren er nog enkele prijzen voor toiletteren en monsterk- nechtjes. Hierbij behaalde Iris Grimminck een 4e prijs, terwijl Carin Lemans een 7e en Martje de Cort een 8e prijs kregen toebedeeld. Proficiat Kindere van Remunt met uw grandi oos succes en onze gelukwensen gaan uiteraard ook naar de fam. de Cort. 8, De collecte voor het Koningin Wilhelmina Fonds is weer voorbij. Uw bijdrage heeft de opbrengst gebracht op 3160,- een prachtig bedrag. Wij danken U hiervoor namens het K.W.F., dat van dit geld een goed gebruik zal maken. Onze speciale dank gaat uit naar de collectrices voor hun moeite, tijd en inzet. Afgelopen zaterdag 11 september werd in Gies sen (N-B) de premiekeuring gehouden van het Ned. Shetland Pony Stamboek afdeling Land van Heusden en Altena De Langstraat. Aan deze keuringen werd deelgenomen door de kin deren van Remunt en de heer M. de Cort. Hierbij werden de volgende stamboekpremies behaald: Tanja van Stal de Lindehof - Veulenpremie; Saskia van Stal de Lindehof - Enterpremie; Re nette van Boukoul - Twenterpremie; Rosema rie van Stal de Lindehof - Twenterpremie; Trency van het Klapbos - Veulenpremie; Pia van Herpen - derde premie; Patricia van Stal de Lindehof - tweede premie; Orpha van Dorpszicht - tweede premie; Nicolientje van de Geer - tweede premie; Netje van ’t Hof - derde premie; Liesbeth van Stal de Lindehof - derde premie; Karin van de Beerseweg - tweede pre mie; Leny van de Kleine Stal - tweede premie; Greetje van Nederhemert - eerste premie; Pen ny van Mariahout - derde premie; Morag of Sunnubrea - tweede premie. Alle genoemde pony’s zijn eigendom van de kinderen van Remunt. De heer de Cort behaalde met Ingrid van de Laren een tweede premie. Bij de aan deze keuring verbonden stamboe- kopname werden ingeschreven: Renette van Boukoul, Rosemarie van Stal de Lindehof, Ri- golette van Stal de Lindehof, Roosje van de Wijzend en Rosalinde van het Klapbos allen van de kinderen van Remunt. Ingrid van de Laren van de heer de Cort werd eveneens in het Stamboek opgenomen. Naast deze premiekeuring werd er tevens een fokdag gehouden waar de volgende prijzen werden weggesleept: de heer de Cort met Tom my van het Stokske behaalde een tweede prijs en Ingrid van de Laren behaalde een eerste prijs. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1982 PAGINA 5 We* fl van alle merken MOERGESTEL TELEFOON 04243-1867 Kinderschoenen in diverse modellen en kleuren in zes wijdtematen. Van fabriek naar publiek, dus guldens voordeel! Kindervoetjes worden nauwkeurig in lengte en breedte gemeten. HILD 2 - MOERGESTEL TELEFOON 04243-1778 Ook herenschoenen van eigen merk in drie wijdtematen. Het maken van schoenen voor kinderen met speciale steunzolen. PROPAAN BUTAAN - LPG INBOUW LPG-INSTALLATIES 5066 AM Moergestel, sept. 1982 Kloosterlaan 47 hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Daarom zat er om 16.00 uur een H. Mis worden opgedragen in het St. Stanislausklooster. U kunt onze ouders felici teren van 18.30 tot 19.30 uur in café 't Draaiboompje", HHd 1 te Moergestel. Hun dankbare kinderen Frans en Greet John Nu iedereen weer zo'n beetje terug is van vakantie, begint voor ons een periode van nieuwe kapsels en haardrachten. Veel mensen willen na hun vakantie namelijk "iets anders". Om zoveel mogelijk aan deze wens te kunnen voldoen, starten wij dan ook weer onze wekelijkse trainingsavonden waar wij de ideeën van de technische club voor dames- en herenkappers "Les Mëitres de la Coiffure" zoveel mogelijk uit proberen. Wilt U als "proefkonijn" fungeren voor onze medewerksters, neem dan even kontakt met ons op. Moergestel, september 1982 Korenstraat 32 Jan Cada - Peter René Op zaterdag 25 september a.s. hopen onze ouders en Op vrijdag 24 september a.s. is het 25 jaar geleden dat onze ouders en getrouwd zijn. Om 15.00 uur is er 'n Eucharistieviering in de parochiekerk van St. Jans Onthoofding te Moergestel. Er is gelegenheid om onze ouders te feliciteren van 18.30 tot 20.00 uur in de zaal van't Draaiboompje", HHd 1 te Moergestel. In onze salon zijn diverse modellen-boeken aanwezig om U te helpen bij de keuze wat "iets anders" dan wel mag zijn. Bekijkt U ook eens het afgebeelde kapsel uit onze salon. Een achterover geföhnd permanentkapsel wat momenteel erg in is. [kgwoet INDUSTRIEWEG 13 Kastanjestraat 46 Oisterwijk

Weekblad Moergestels Nieuws | 1982 | | pagina 5